7,323,669 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XVII HMPwDP - kraj
XVII Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń 21-22.02.2019 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
61
Przemysław ŻydaczekKW PSP Olsztyn
17.33
16.61
16.61
2
55
Dawid KowalikKW PSP Kielce
17.31
16.89
16.89
3
41
Grzegorz ArczyńskiKW PSP Toruń
17.97
17.12
17.12
4
27
Krzysztof ZygaKW PSP Opole
17.25
17.25
17.25
5
67
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
17.27
17.59
17.27
6
69
Bartłomiej SiepietowskiKW PSP Kraków
17.93
17.28
17.28
7
59
Jarosław StefaniakKW PSP Warszawa
21.48
17.38
17.38
8
37
Radosław DąbrowskiKW PSP Warszawa
17.81
17.39
17.39
9
62
Mateusz BrzozaKW PSP Opole
17.55
17.47
17.47
10
47
Jacek BierkatKW PSP Warszawa
18.10
17.52
17.52
11
65
Mateusz JurkiewiczKW PSP Kraków
17.57
dyskw.
17.57
12
64
Przemysław KierzenkowskiKW PSP Olsztyn
17.99
17.60
17.60
13
52
Mateusz BańkowskiKW PSP Warszawa
18.04
17.61
17.61
14
56
Sławomir SkibińskiKW PSP Warszawa
17.62
dyskw.
17.62
15
11
Mateusz DyniszukKW PSP Olsztyn
18.07
17.72
17.72
16
42
Radosław StenkaKW PSP Gdańsk
18.85
17.72
17.72
17
60
Michał ErdmańskiKW PSP Toruń
18.16
17.88
17.88
18
10
Grzegorz CelińskiKW PSP Warszawa
18.84
17.92
17.92
19
51
Łukasz OrczykKW PSP Kielce
17.96
18.61
17.96
20
15
Jacek ŚledźKW PSP Toruń
18.02
20.86
18.02
21
44
Mateusz DanilukKW PSP Warszawa
21.14
18.04
18.04
22
39
Robert ZdonekKW PSP Kielce
18.15
dyskw.
18.15
23
30
Daniel WięckowskiKW PSP Poznań
18.34
18.17
18.17
24
48
Rafał SieliwoniukKW PSP Białystok
18.44
18.37
18.37
25
46
Marcin SzymańskiKW PSP Łódź
29.15
18.42
18.42
26
13
Paweł KaszubaKW PSP Łódź
19.99
18.43
18.43
27
23
Mateusz SadowskiKW PSP Warszawa
21.81
18.43
18.43
28
54
Krzysztof GajewskiKW PSP Poznań
18.66
18.44
18.44
29
49
Damian WentaKW PSP Gdańsk
dyskw.
18.44
18.44
30
50
Maciej StrąkKW PSP Łódź
dyskw.
18.45
18.45
31
31
Dariusz LiputKW PSP Rzeszów
18.84
18.50
18.50
32
16
Tomasz LisKW PSP Kielce
18.64
18.62
18.62
33
40
Piotr SadowskiKW PSP Warszawa
18.64
21.08
18.64
34
32
Tomasz JaroćKW PSP Białystok
18.83
dyskw.
18.83
35
20
Adrian LeschKW PSP Opole
dyskw.
18.91
18.91
36
25
Dariusz StruskiKW PSP Kielce
18.99
22.92
18.99
37
38
Piotr JasińskiKW PSP Poznań
19.14
24.17
19.14
38
29
Łukasz OstrowskiKW PSP Białystok
19.23
22.46
19.23
39
19
Filip SosnowskiKW PSP Olsztyn
19.57
19.48
19.48
40
53
Krzysztof HarędzaKW PSP Katowice
20.72
19.74
19.74
41
58
Szymon MarekKW PSP Katowice
19.95
20.40
19.95
42
35
Tomasz KulczewskiKW PSP Białystok
22.13
19.98
19.98
43
43
Krzysztof KunysKW PSP Kielce
20.52
dyskw.
20.52
44
12
Przemysław KozłowskiKW PSP Toruń
21.28
dyskw.
21.28
45
33
Robert SkalniakKW PSP Kraków
dyskw.
dyskw.
n.klas
46
57
Krystian ArchackiKW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
47
14
Marek KosKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas




Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
69
Bartłomiej SiepietowskiKW PSP Kraków
14.30
14.05
14.05
2
67
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
14.79
dyskw.
14.79
3
64
Przemysław KierzenkowskiKW PSP Olsztyn
19.79
14.83
14.83
4
62
Mateusz BrzozaKW PSP Opole
16.37
15.08
15.08
5
65
Mateusz JurkiewiczKW PSP Kraków
15.36
15.13
15.13
6
61
Przemysław ŻydaczekKW PSP Olsztyn
15.33
15.28
15.28
7
49
Damian WentaKW PSP Gdańsk
15.40
22.18
15.40
8
55
Dawid KowalikKW PSP Kielce
15.86
15.48
15.48
9
48
Rafał SieliwoniukKW PSP Białystok
15.59
15.51
15.51
10
60
Michał ErdmańskiKW PSP Toruń
16.68
15.56
15.56
11
54
Krzysztof GajewskiKW PSP Poznań
15.96
15.68
15.68
12
63
Szymon MorańskiKW PSP Toruń
16.72
15.70
15.70
13
42
Radosław StenkaKW PSP Gdańsk
15.72
15.83
15.72
14
41
Grzegorz ArczyńskiKW PSP Toruń
15.84
16.27
15.84
15
35
Tomasz KulczewskiKW PSP Białystok
16.83
15.89
15.89
16
59
Jarosław StefaniakKW PSP Warszawa
21.93
15.94
15.94
17
52
Mateusz BańkowskiKW PSP Warszawa
17.24
16.12
16.12
18
51
Łukasz OrczykKW PSP Kielce
16.22
16.34
16.22
19
27
Krzysztof ZygaKW PSP Opole
16.50
16.37
16.37
20
56
Sławomir SkibińskiKW PSP Warszawa
16.49
18.24
16.49
21
39
Robert ZdonekKW PSP Kielce
16.78
16.56
16.56
22
43
Krzysztof KunysKW PSP Kielce
16.56
dyskw.
16.56
23
37
Radosław DąbrowskiKW PSP Warszawa
16.77
dyskw.
16.77
24
46
Marcin SzymańskiKW PSP Łódź
dyskw.
16.91
16.91
25
19
Filip SosnowskiKW PSP Olsztyn
17.08
17.03
17.03
26
47
Jacek BierkatKW PSP Warszawa
17.37
17.07
17.07
27
16
Tomasz LisKW PSP Kielce
19.17
17.19
17.19
28
31
Dariusz LiputKW PSP Rzeszów
17.21
17.58
17.21
29
15
Jacek ŚledźKW PSP Toruń
17.43
17.98
17.43
30
33
Robert SkalniakKW PSP Kraków
17.60
18.10
17.60
31
29
Łukasz OstrowskiKW PSP Białystok
17.61
dyskw.
17.61
32
32
Tomasz JaroćKW PSP Białystok
17.68
19.50
17.68
33
34
Wojciech KunysKW PSP Kielce
17.80
18.55
17.80
34
30
Daniel WięckowskiKW PSP Poznań
17.91
18.08
17.91
35
23
Mateusz SadowskiKW PSP Warszawa
18.31
18.07
18.07
36
10
Grzegorz CelińskiKW PSP Warszawa
18.08
19.34
18.08
37
40
Piotr SadowskiKW PSP Warszawa
19.49
18.10
18.10
38
20
Adrian LeschKW PSP Opole
18.26
21.25
18.26
39
44
Mateusz DanilukKW PSP Warszawa
18.34
18.50
18.34
40
50
Maciej StrąkKW PSP Łódź
19.23
18.71
18.71
41
36
Rafał BernatKW PSP Opole
22.69
19.23
19.23
42
11
Mateusz DyniszukKW PSP Olsztyn
20.38
19.37
19.37
43
18
Marcin StebnickiKW PSP Opole
dyskw.
20.03
20.03
44
13
Paweł KaszubaKW PSP Łódź
20.35
20.12
20.12
45
25
Dariusz StruskiKW PSP Kielce
21.22
dyskw.
21.22
46
14
Marek KosKW PSP Katowice
dyskw.
23.08
23.08
47
38
Piotr JasińskiKW PSP Poznań
dyskw.
25.10
25.10
48
12
Przemysław KozłowskiKW PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
49
57
Krystian ArchackiKW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
69
Bartłomiej SiepietowskiKW PSP Kraków
17.28
14.05
31.33
2
61
Przemysław ŻydaczekKW PSP Olsztyn
16.61
15.28
31.89
3
67
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
17.27
14.79
32.06
4
55
Dawid KowalikKW PSP Kielce
16.89
15.48
32.37
5
64
Przemysław KierzenkowskiKW PSP Olsztyn
17.60
14.83
32.43
6
62
Mateusz BrzozaKW PSP Opole
17.47
15.08
32.55
7
65
Mateusz JurkiewiczKW PSP Kraków
17.57
15.13
32.70
8
41
Grzegorz ArczyńskiKW PSP Toruń
17.12
15.84
32.96
9
59
Jarosław StefaniakKW PSP Warszawa
17.38
15.94
33.32
10
60
Michał ErdmańskiKW PSP Toruń
17.88
15.56
33.44
11
42
Radosław StenkaKW PSP Gdańsk
17.72
15.72
33.44
12
27
Krzysztof ZygaKW PSP Opole
17.25
16.37
33.62
13
52
Mateusz BańkowskiKW PSP Warszawa
17.61
16.12
33.73
14
49
Damian WentaKW PSP Gdańsk
18.44
15.40
33.84
15
48
Rafał SieliwoniukKW PSP Białystok
18.37
15.51
33.88
16
56
Sławomir SkibińskiKW PSP Warszawa
17.62
16.49
34.11
17
54
Krzysztof GajewskiKW PSP Poznań
18.44
15.68
34.12
18
37
Radosław DąbrowskiKW PSP Warszawa
17.39
16.77
34.16
19
51
Łukasz OrczykKW PSP Kielce
17.96
16.22
34.18
20
47
Jacek BierkatKW PSP Warszawa
17.52
17.07
34.59
21
39
Robert ZdonekKW PSP Kielce
18.15
16.56
34.71
22
46
Marcin SzymańskiKW PSP Łódź
18.42
16.91
35.33
23
15
Jacek ŚledźKW PSP Toruń
18.02
17.43
35.45
24
31
Dariusz LiputKW PSP Rzeszów
18.50
17.21
35.71
25
16
Tomasz LisKW PSP Kielce
18.62
17.19
35.81
26
35
Tomasz KulczewskiKW PSP Białystok
19.98
15.89
35.87
27
10
Grzegorz CelińskiKW PSP Warszawa
17.92
18.08
36.00
28
30
Daniel WięckowskiKW PSP Poznań
18.17
17.91
36.08
29
44
Mateusz DanilukKW PSP Warszawa
18.04
18.34
36.38
30
23
Mateusz SadowskiKW PSP Warszawa
18.43
18.07
36.50
31
32
Tomasz JaroćKW PSP Białystok
18.83
17.68
36.51
32
19
Filip SosnowskiKW PSP Olsztyn
19.48
17.03
36.51
33
40
Piotr SadowskiKW PSP Warszawa
18.64
18.10
36.74
34
29
Łukasz OstrowskiKW PSP Białystok
19.23
17.61
36.84
35
43
Krzysztof KunysKW PSP Kielce
20.52
16.56
37.08
36
11
Mateusz DyniszukKW PSP Olsztyn
17.72
19.37
37.09
37
50
Maciej StrąkKW PSP Łódź
18.45
18.71
37.16
38
20
Adrian LeschKW PSP Opole
18.91
18.26
37.17
39
13
Paweł KaszubaKW PSP Łódź
18.43
20.12
38.55
40
25
Dariusz StruskiKW PSP Kielce
18.99
21.22
40.21
41
38
Piotr JasińskiKW PSP Poznań
19.14
25.10
44.24
42
57
Krystian ArchackiKW PSP Olsztyn
n.klas
n.klas
n.klas
43
33
Robert SkalniakKW PSP Kraków
n.klas
17.60
n.klas
44
12
Przemysław KozłowskiKW PSP Toruń
21.28
n.klas
n.klas
45
14
Marek KosKW PSP Katowice
n.klas
23.08
n.klas

Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę