7,227,851 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XX MWwSP
XX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Łubianka 13-14.06.2018 r.

Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
152
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.23
dyskw.
17.23
2
157
Grzegorz ArczyńskiKP PSP Chełmno
17.58
17.26
17.26
3
180
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
18.14
17.75
17.75
4
136
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
17.93
dyskw.
17.93
5
187
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
18.76
dyskw.
18.76
6
137
Przemysław KozłowskiKM PSP Bydgoszcz
19.30
19.14
19.14
7
132
Szymon GabińskiKM PSP Bydgoszcz
19.46
21.51
19.46
8
153
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
19.68
19.71
19.68
9
141
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
dyskw.
19.71
19.71
10
143
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
19.81
19.80
19.80
11
177
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
19.98
20.42
19.98
12
95
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
21.10
20.12
20.12
13
131
Hubert DobekKM PSP Bydgoszcz
21.97
20.25
20.25
14
185
Michał LewandowskiKM PSP Toruń
20.27
20.88
20.27
15
186
Maciej DudkiewiczKM PSP Toruń
25.17
20.34
20.34
16
123
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
20.36
dyskw.
20.36
17
189
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
20.37
22.04
20.37
18
133
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
dyskw.
20.42
20.42
19
164
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
20.46
20.49
20.46
20
111
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
20.56
23.74
20.56
21
112
Przemysław JeskeKP PSP Inowrocław
20.62
20.90
20.62
22
135
Paweł KwasekKM PSP Bydgoszcz
21.16
20.65
20.65
23
183
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
20.76
21.22
20.76
24
184
Patryk CiężkowskiKM PSP Toruń
20.77
21.21
20.77
25
172
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
20.77
21.35
20.77
26
188
Mikołaj SzulcKM PSP Toruń
20.80
dyskw.
20.80
27
45
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
20.84
26.77
20.84
28
192
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
20.89
dyskw.
20.89
29
149
Adrian KowalskiKM PSP Włocławek
21.54
20.96
20.96
30
118
Mateusz MatuszakKP PSP Inowrocław
23.42
21.23
21.23
31
96
Zenon SzwedKP PSP Aleksandrów Kujawski
24.68
21.28
21.28
32
140
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
21.28
dyskw.
21.28
33
171
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
dyskw.
21.32
21.32
34
119
Przemysław ŻywockiKP PSP Inowrocław
22.69
21.50
21.50
35
52
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
22.72
21.56
21.56
36
120
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.60
dyskw.
21.60
37
144
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
22.39
21.62
21.62
38
190
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
21.64
dyskw.
21.64
39
113
Marcin GąsiorekKP PSP Inowrocław
22.04
21.65
21.65
40
195
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
21.66
dyskw.
21.66
41
126
Michał KnietowskiKP PSP Lipno
25.72
21.67
21.67
42
72
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
21.71
21.88
21.71
43
50
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
23.77
21.95
21.95
44
91
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kujawski
22.03
22.22
22.03
45
173
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
dyskw.
22.03
22.03
46
114
Rafał WylkKP PSP Inowrocław
22.04
24.77
22.04
47
179
Tomasz WiśniewskiKM PSP Grudziądz
22.14
dyskw.
22.14
48
147
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
24.94
22.17
22.17
49
40
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
22.22
22.22
50
170
Łukasz BanaszewskiKM PSP Grudziądz
22.23
dyskw.
22.23
51
166
Krzysztof LiszkaKP PSP Nakło nad Notecią
23.91
22.27
22.27
52
193
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
dyskw.
22.37
22.37
53
115
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
23.06
22.38
22.38
54
38
Mateusz OrłowskiKP PSP Świecie
22.52
dyskw.
22.52
55
60
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
22.67
22.53
22.53
56
73
Piotr ObarowskiKP PSP Rypin
31.39
22.53
22.53
57
20
Marcin SkrobakKP PSP Mogilno
22.57
dyskw.
22.57
58
168
Maciej PorajKP PSP Nakło nad Notecią
24.59
22.62
22.62
59
63
Patryk OsińskiKP PSP Radziejów
24.50
22.67
22.67
60
54
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
22.91
24.06
22.91
61
158
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
22.93
dyskw.
22.93
62
124
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
22.98
dyskw.
22.98
63
53
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
23.86
23.03
23.03
64
128
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
dyskw.
23.10
23.10
65
61
Adam KrólKP PSP Radziejów
24.65
23.40
23.40
66
64
Piotr PomiecińskiKP PSP Radziejów
23.41
32.78
23.41
67
105
Tomasz WłochKP PSP Tuchola
23.42
dyskw.
23.42
68
10
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
24.06
23.44
23.44
69
86
Dawid SteinbornKP PSP Sępólno Krajeńskie
38.94
23.46
23.46
70
11
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
23.48
dyskw.
23.48
71
178
Zbigniew WiśniewskiKM PSP Grudziądz
23.94
23.62
23.62
72
174
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
23.62
dyskw.
23.62
73
41
Marian ŁazarskiKP PSP Wąbrzeźno
25.35
23.99
23.99
74
89
Rafał LicaKP PSP Sępólno Krajeńskie
33.54
24.01
24.01
75
148
Miłosz JaroszewskiKM PSP Włocławek
24.03
dyskw.
24.03
76
146
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
24.89
24.16
24.16
77
66
Patryk WojciechowskiKP PSP Radziejów
24.33
30.11
24.33
78
49
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
24.38
24.38
79
43
Dawid PrzybyszKP PSP Wąbrzeźno
24.65
dyskw.
24.65
80
169
Szymon WoźniakKP PSP Nakło nad Notecią
24.89
dyskw.
24.89
81
12
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
24.91
26.34
24.91
82
68
Robert SobierajKP PSP Radziejów
25.03
27.29
25.03
83
75
Arkadiusz KaniewskiKP PSP Rypin
25.13
30.93
25.13
84
85
Dawid BetinKP PSP Sępólno Krajeńskie
dyskw.
25.31
25.31
85
39
Krzysztof GajkowskiKP PSP Świecie
25.44
dyskw.
25.44
86
104
Bartosz DzikowskiKP PSP Tuchola
27.12
25.80
25.80
87
94
Marcin BuczkowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
27.58
25.86
25.86
88
35
Marcin PartykaKP PSP Świecie
26.23
dyskw.
26.23
89
44
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
26.26
26.77
26.26
90
194
Mariusz KlakusKP PSP Brodnica
26.29
26.44
26.29
91
70
Jarosław BieżuńskiKP PSP Rypin
26.52
dyskw.
26.52
92
13
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
26.75
26.57
26.57
93
65
Mateusz MordylKP PSP Radziejów
27.55
dyskw.
27.55
94
191
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
27.85
dyskw.
27.85
95
97
Damian FrączekKP PSP Aleksandrów Kujawski
dyskw.
28.00
28.00
96
125
Marcin NowatkowskiKP PSP Lipno
28.28
dyskw.
28.28
97
100
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
dyskw.
28.58
28.58
98
19
Tomasz MolendaKP PSP Żnin
28.70
dyskw.
28.70
99
101
Damian BuczkowskiKP PSP Tuchola
29.46
0.00
29.46
100
83
Grzegorz BłochKP PSP Sępólno Krajeńskie
29.47
dyskw.
29.47
101
29
Tomasz DuszyńskiKP PSP Mogilno
31.88
dyskw.
31.88
102
22
Robert LangeKP PSP Mogilno
32.51
dyskw.
32.51
103
129
Mateusz BalińskiKP PSP Lipno
dyskw.
35.92
35.92
104
198
Przemysław KowalskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
156
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
134
Dawid ChmarzyńskiKM PSP Bydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
110
Karol PuczkarskiKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
108
154
Paweł WojnowskiKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
109
196
Paweł BartoszewskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
110
37
Paweł CybulskiKP PSP Świecie
dyskw.
dyskw.
n.klas
111
21
Dariusz JędroKP PSP Mogilno
dyskw.
dyskw.
n.klas
112
197
Mariusz BoruczkowskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
113
46
Mateusz ŚwiniarskiKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
dyskw.
n.klas
114
122
Arkadiusz BiziewskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
115
102
Kamil BuczkowskiKP PSP Tuchola
dyskw.
dyskw.
n.klas
116
162
Jakub HamerskiKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
158
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
14.64
16.60
14.64
2
136
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
17.85
15.17
15.17
3
157
Grzegorz ArczyńskiKP PSP Chełmno
15.52
18.15
15.52
4
152
Piotr GrossKP PSP Chełmno
16.14
dyskw.
16.14
5
180
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
18.15
16.51
16.51
6
150
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
dyskw.
16.85
16.85
7
139
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
17.01
dyskw.
17.01
8
130
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
18.91
17.61
17.61
9
187
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
20.95
17.62
17.62
10
137
Przemysław KozłowskiKM PSP Bydgoszcz
19.42
17.96
17.96
11
144
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
19.54
21.25
19.54
12
142
Arkadiusz FronckiewiczKM PSP Włocławek
20.45
19.66
19.66
13
190
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
20.14
20.94
20.14
14
140
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
dyskw.
20.18
20.18
15
133
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
21.56
20.43
20.43
16
175
Łukasz GrochowskiKM PSP Grudziądz
25.48
21.02
21.02
17
153
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
26.85
21.53
21.53
18
181
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
22.63
21.83
21.83
19
111
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
28.13
21.90
21.90
20
132
Szymon GabińskiKM PSP Bydgoszcz
22.07
23.43
22.07
21
120
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
24.73
22.28
22.28
22
131
Hubert DobekKM PSP Bydgoszcz
24.37
23.66
23.66
23
172
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
27.48
24.92
24.92
24
128
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
dyskw.
25.05
25.05
25
146
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
29.69
25.20
25.20
26
91
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kujawski
25.35
25.96
25.35
27
171
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
31.13
25.36
25.36
28
40
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
31.22
25.90
25.90
29
95
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
36.11
26.02
26.02
30
61
Adam KrólKP PSP Radziejów
30.86
26.23
26.23
31
124
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
26.49
27.64
26.49
32
100
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
30.31
26.83
26.83
33
115
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
28.88
26.92
26.92
34
47
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
28.89
27.26
27.26
35
164
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
30.88
27.28
27.28
36
72
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
27.30
27.94
27.30
37
45
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
29.55
27.45
27.45
38
50
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
30.49
27.61
27.61
39
177
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
27.64
30.04
27.64
40
117
Ireneusz TaraszkaKP PSP Inowrocław
30.37
28.30
28.30
41
173
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
31.53
28.35
28.35
42
168
Maciej PorajKP PSP Nakło nad Notecią
32.10
28.73
28.73
43
135
Paweł KwasekKM PSP Bydgoszcz
36.18
29.35
29.35
44
183
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
36.06
29.51
29.51
45
10
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
30.18
29.59
29.59
46
87
Przemysław SzmelterKP PSP Sępólno Krajeńskie
33.48
29.85
29.85
47
60
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
31.94
29.97
29.97
48
149
Adrian KowalskiKM PSP Włocławek
30.11
34.72
30.11
49
68
Robert SobierajKP PSP Radziejów
38.68
30.25
30.25
50
101
Damian BuczkowskiKP PSP Tuchola
32.24
30.50
30.50
51
65
Mateusz MordylKP PSP Radziejów
32.26
30.50
30.50
52
174
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
32.70
30.63
30.63
53
126
Michał KnietowskiKP PSP Lipno
40.12
30.93
30.93
54
44
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
33.36
31.27
31.27
55
196
Paweł BartoszewskiKP PSP Brodnica
31.39
dyskw.
31.39
56
189
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
dyskw.
31.65
31.65
57
188
Mikołaj SzulcKM PSP Toruń
37.03
31.74
31.74
58
148
Miłosz JaroszewskiKM PSP Włocławek
32.86
32.11
32.11
59
166
Krzysztof LiszkaKP PSP Nakło nad Notecią
36.97
33.10
33.10
60
96
Zenon SzwedKP PSP Aleksandrów Kujawski
dyskw.
33.42
33.42
61
13
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
38.14
33.75
33.75
62
70
Jarosław BieżuńskiKP PSP Rypin
44.51
33.82
33.82
63
39
Krzysztof GajkowskiKP PSP Świecie
33.94
36.07
33.94
64
26
Jakub SobieralskiKP PSP Mogilno
34.03
dyskw.
34.03
65
54
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
39.23
34.07
34.07
66
97
Damian FrączekKP PSP Aleksandrów Kujawski
36.93
34.17
34.17
67
162
Jakub HamerskiKP PSP Nakło nad Notecią
34.18
36.38
34.18
68
52
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
37.74
34.47
34.47
69
88
Robert NowakowskiKP PSP Sępólno Krajeńskie
34.60
34.63
34.60
70
63
Patryk OsińskiKP PSP Radziejów
40.18
34.91
34.91
71
11
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
35.40
36.64
35.40
72
53
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
37.48
35.49
35.49
73
66
Patryk WojciechowskiKP PSP Radziejów
37.68
35.72
35.72
74
127
Marek KanigowskiKP PSP Lipno
36.46
dyskw.
36.46
75
179
Tomasz WiśniewskiKM PSP Grudziądz
36.74
37.89
36.74
76
94
Marcin BuczkowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
42.29
36.90
36.90
77
73
Piotr ObarowskiKP PSP Rypin
41.69
37.04
37.04
78
195
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
37.06
dyskw.
37.06
79
12
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
37.21
37.07
37.07
80
75
Arkadiusz KaniewskiKP PSP Rypin
39.56
37.17
37.17
81
64
Piotr PomiecińskiKP PSP Radziejów
37.69
38.54
37.69
82
169
Szymon WoźniakKP PSP Nakło nad Notecią
56.36
37.78
37.78
83
103
Tomasz KlaisaKP PSP Tuchola
42.86
38.33
38.33
84
38
Mateusz OrłowskiKP PSP Świecie
dyskw.
38.93
38.93
85
191
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
39.53
dyskw.
39.53
86
80
Krzysztof JarząbekKP PSP Sępólno Krajeńskie
40.90
39.59
39.59
87
122
Arkadiusz BiziewskiKP PSP Lipno
47.39
40.38
40.38
88
81
Dariusz RykertKP PSP Sępólno Krajeńskie
40.49
41.47
40.49
89
125
Marcin NowatkowskiKP PSP Lipno
41.51
41.12
41.12
90
46
Mateusz ŚwiniarskiKP PSP Wąbrzeźno
41.30
dyskw.
41.30
91
43
Dawid PrzybyszKP PSP Wąbrzeźno
41.56
42.85
41.56
92
129
Mateusz BalińskiKP PSP Lipno
41.71
dyskw.
41.71
93
114
Rafał WylkKP PSP Inowrocław
43.49
dyskw.
43.49
94
22
Robert LangeKP PSP Mogilno
43.99
dyskw.
43.99
95
35
Marcin PartykaKP PSP Świecie
44.32
dyskw.
44.32
96
102
Kamil BuczkowskiKP PSP Tuchola
45.27
45.00
45.00
97
37
Paweł CybulskiKP PSP Świecie
50.06
46.40
46.40
98
25
Łukasz BarszczKP PSP Mogilno
48.24
dyskw.
48.24
99
24
Piotr KoplińskiKP PSP Mogilno
49.15
dyskw.
49.15
100
19
Tomasz MolendaKP PSP Żnin
51.06
50.25
50.25
101
193
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
198
Przemysław KowalskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
197
Mariusz BoruczkowskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
194
Mariusz KlakusKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
18
Marcin LianaKP PSP Żnin
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
147
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
192
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
157
Grzegorz ArczyńskiKP PSP Chełmno
17.26
15.52
32.78
2
136
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
17.93
15.17
33.10
3
152
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.23
16.14
33.37
4
180
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
17.75
16.51
34.26
5
187
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
18.76
17.62
36.38
6
137
Przemysław KozłowskiKM PSP Bydgoszcz
19.14
17.96
37.10
7
158
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
22.93
14.64
37.57
8
133
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
20.42
20.43
40.85
9
144
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.62
19.54
41.16
10
153
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
19.68
21.53
41.21
11
140
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
21.28
20.18
41.46
12
132
Szymon GabińskiKM PSP Bydgoszcz
19.46
22.07
41.53
13
190
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
21.64
20.14
41.78
14
111
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
20.56
21.90
42.46
15
120
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.60
22.28
43.88
16
131
Hubert DobekKM PSP Bydgoszcz
20.25
23.66
43.91
17
172
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
20.77
24.92
45.69
18
95
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
20.12
26.02
46.14
19
171
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
21.32
25.36
46.68
20
91
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kujawski
22.03
25.35
47.38
21
177
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
19.98
27.64
47.62
22
164
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
20.46
27.28
47.74
23
40
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
22.22
25.90
48.12
24
128
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
23.10
25.05
48.15
25
45
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
20.84
27.45
48.29
26
72
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
21.71
27.30
49.01
27
115
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
22.38
26.92
49.30
28
146
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
24.16
25.20
49.36
29
124
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
22.98
26.49
49.47
30
50
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
21.95
27.61
49.56
31
61
Adam KrólKP PSP Radziejów
23.40
26.23
49.63
32
135
Paweł KwasekKM PSP Bydgoszcz
20.65
29.35
50.00
33
183
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
20.76
29.51
50.27
34
173
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
22.03
28.35
50.38
35
149
Adrian KowalskiKM PSP Włocławek
20.96
30.11
51.07
36
168
Maciej PorajKP PSP Nakło nad Notecią
22.62
28.73
51.35
37
189
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
20.37
31.65
52.02
38
60
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
22.53
29.97
52.50
39
188
Mikołaj SzulcKM PSP Toruń
20.80
31.74
52.54
40
126
Michał KnietowskiKP PSP Lipno
21.67
30.93
52.60
41
10
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
23.44
29.59
53.03
42
174
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
23.62
30.63
54.25
43
96
Zenon SzwedKP PSP Aleksandrów Kujawski
21.28
33.42
54.70
44
68
Robert SobierajKP PSP Radziejów
25.03
30.25
55.28
45
166
Krzysztof LiszkaKP PSP Nakło nad Notecią
22.27
33.10
55.37
46
100
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
28.58
26.83
55.41
47
52
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
21.56
34.47
56.03
48
148
Miłosz JaroszewskiKM PSP Włocławek
24.03
32.11
56.14
49
54
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
22.91
34.07
56.98
50
44
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
26.26
31.27
57.53
51
63
Patryk OsińskiKP PSP Radziejów
22.67
34.91
57.58
52
65
Mateusz MordylKP PSP Radziejów
27.55
30.50
58.05
53
53
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
23.03
35.49
58.52
54
195
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
21.66
37.06
58.72
55
11
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
23.48
35.40
58.88
56
179
Tomasz WiśniewskiKM PSP Grudziądz
22.14
36.74
58.88
57
39
Krzysztof GajkowskiKP PSP Świecie
25.44
33.94
59.38
58
73
Piotr ObarowskiKP PSP Rypin
22.53
37.04
59.57
59
101
Damian BuczkowskiKP PSP Tuchola
29.46
30.50
59.96
60
66
Patryk WojciechowskiKP PSP Radziejów
24.33
35.72
60.05
61
13
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
26.57
33.75
60.32
62
70
Jarosław BieżuńskiKP PSP Rypin
26.52
33.82
60.34
63
64
Piotr PomiecińskiKP PSP Radziejów
23.41
37.69
61.10
64
38
Mateusz OrłowskiKP PSP Świecie
22.52
38.93
61.45
65
12
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
24.91
37.07
61.98
66
97
Damian FrączekKP PSP Aleksandrów Kujawski
28.00
34.17
62.17
67
75
Arkadiusz KaniewskiKP PSP Rypin
25.13
37.17
62.30
68
169
Szymon WoźniakKP PSP Nakło nad Notecią
24.89
37.78
62.67
69
94
Marcin BuczkowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
25.86
36.90
62.76
70
114
Rafał WylkKP PSP Inowrocław
22.04
43.49
65.53
71
43
Dawid PrzybyszKP PSP Wąbrzeźno
24.65
41.56
66.21
72
191
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
27.85
39.53
67.38
73
125
Marcin NowatkowskiKP PSP Lipno
28.28
41.12
69.40
74
35
Marcin PartykaKP PSP Świecie
26.23
44.32
70.55
75
22
Robert LangeKP PSP Mogilno
32.51
43.99
76.50
76
129
Mateusz BalińskiKP PSP Lipno
35.92
41.71
77.63
77
19
Tomasz MolendaKP PSP Żnin
28.70
50.25
78.95
78
122
Arkadiusz BiziewskiKP PSP Lipno
n.klas
40.38
n.klas
79
37
Paweł CybulskiKP PSP Świecie
n.klas
46.40
n.klas
80
162
Jakub HamerskiKP PSP Nakło nad Notecią
n.klas
34.18
n.klas
81
102
Kamil BuczkowskiKP PSP Tuchola
n.klas
45.00
n.klas
82
194
Mariusz KlakusKP PSP Brodnica
26.29
n.klas
n.klas
83
46
Mateusz ŚwiniarskiKP PSP Wąbrzeźno
n.klas
41.30
n.klas
84
198
Przemysław KowalskiKP PSP Brodnica
n.klas
n.klas
n.klas
85
197
Mariusz BoruczkowskiKP PSP Brodnica
n.klas
n.klas
n.klas
86
193
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
22.37
n.klas
n.klas
87
196
Paweł BartoszewskiKP PSP Brodnica
n.klas
31.39
n.klas
88
147
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
22.17
n.klas
n.klas
89
192
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
20.89
n.klas
n.klas


Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
130
KM PSP Bydgoszcz
76.78
2
150
KP PSP Chełmno
77.10
3
180
KM PSP Toruń
77.12
4
140
KM PSP Włocławek
81.75
5
110
KP PSP Inowrocław
83.91
6
170
KM PSP Grudziądz
84.10
7
190
KP PSP Brodnica
86.56
8
120
KP PSP Lipno
86.61
9
90
KP PSP Aleksandrów Kujawski
89.29
10
50
KP PSP Golub-Dobrzyń
89.45
11
160
KP PSP Nakło nad Notecią
90.24
12
40
KP PSP Wąbrzeźno
91.43
13
60
KP PSP Radziejów
92.01
14
70
KP PSP Rypin
95.89
15
10
KP PSP Żnin
98.40
16
80
KP PSP Sępólno Krajeńskie
102.25
17
100
KP PSP Tuchola
107.26
18
30
KP PSP Świecie
999.99
19
20
KP PSP Mogilno
999.99


Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
150
KP PSP Chełmno
63.15
2
130
KM PSP Bydgoszcz
67.75
3
140
KM PSP Włocławek
84.58
4
180
KM PSP Toruń
85.47
5
170
KM PSP Grudziądz
98.94
6
120
KP PSP Lipno
104.75
7
40
KP PSP Wąbrzeźno
111.88
8
60
KP PSP Radziejów
116.95
9
90
KP PSP Aleksandrów Kujawski
118.96
10
110
KP PSP Inowrocław
120.61
11
160
KP PSP Nakło nad Notecią
123.29
12
190
KP PSP Brodnica
128.12
13
50
KP PSP Golub-Dobrzyń
131.64
14
70
KP PSP Rypin
135.33
15
10
KP PSP Żnin
135.81
16
100
KP PSP Tuchola
140.66
17
80
KP PSP Sępólno Krajeńskie
144.53
18
30
KP PSP Świecie
163.59
19
20
KP PSP Mogilno
175.41


Klasyfikacja zespołowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
150
KP PSP Chełmno
999.00
62.99
62.99
2
120
KP PSP Lipno
85.84
72.18
72.18
3
180
KM PSP Toruń
73.16
999.00
73.16
4
110
KP PSP Inowrocław
999.00
73.65
73.65
5
140
KM PSP Włocławek
74.82
999.00
74.82
6
130
KM PSP Bydgoszcz
75.57
75.77
75.57
7
90
KP PSP Aleksandrów Kujawski
75.75
999.00
75.75
8
60
KP PSP Radziejów
76.50
81.57
76.50
9
10
KP PSP Żnin
76.80
91.47
76.80
10
170
KM PSP Grudziądz
79.21
82.03
79.21
11
30
KP PSP Świecie
79.27
90.10
79.27
12
190
KP PSP Brodnica
999.00
79.44
79.44
13
40
KP PSP Wąbrzeźno
84.98
79.55
79.55
14
160
KP PSP Nakło nad Notecią
81.37
999.00
81.37
15
50
KP PSP Golub-Dobrzyń
81.71
999.00
81.71
16
100
KP PSP Tuchola
999.00
82.63
82.63
17
20
KP PSP Mogilno
84.87
999.00
84.87
18
70
KP PSP Rypin
999.00
85.61
85.61
19
80
KP PSP Sępólno Krajeńskie
86.84
87.27
86.84


Klasyfikacja zespołowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
130
KM PSP Bydgoszcz
38.56
28.81
28.81
2
150
KP PSP Chełmno
30.72
38.39
30.72
3
40
KP PSP Wąbrzeźno
35.02
32.94
32.94
4
180
KM PSP Toruń
35.06
34.85
34.85
5
80
KP PSP Sępólno Krajeńskie
40.80
35.14
35.14
6
90
KP PSP Aleksandrów Kujawski
38.08
35.99
35.99
7
160
KP PSP Nakło nad Notecią
51.24
36.41
36.41
8
170
KM PSP Grudziądz
999.00
36.42
36.42
9
20
KP PSP Mogilno
37.21
62.09
37.21
10
110
KP PSP Inowrocław
999.00
37.68
37.68
11
50
KP PSP Golub-Dobrzyń
38.27
54.56
38.27
12
60
KP PSP Radziejów
38.52
42.47
38.52
13
140
KM PSP Włocławek
999.00
42.47
42.47
14
100
KP PSP Tuchola
999.00
42.61
42.61
15
120
KP PSP Lipno
44.98
999.00
44.98
16
190
KP PSP Brodnica
45.32
50.45
45.32
17
10
KP PSP Żnin
46.62
999.00
46.62
18
70
KP PSP Rypin
999.00
47.56
47.56
19
30
KP PSP Świecie
84.49
55.09
55.09

Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę