7,228,278 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XIX MWwSP
XIX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Łubianka 1-2.06.2017 r.

Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
112
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.91
17.25
17.25
2
118
Grzegorz ArczyńskiKP PSP Chełmno
17.46
17.38
17.38
3
130
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
dyskw.
17.78
17.78
4
163
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
18.95
18.83
18.83
5
146
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
19.39
19.04
19.04
6
164
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
19.93
19.31
19.31
7
116
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
20.10
19.49
19.49
8
144
Dawid ChmarzyńskiKM PSP Bydgoszcz
19.53
dyskw.
19.53
9
122
Jarosław UździńskiKP PSP Golub-Dobrzyń
20.13
19.81
19.81
10
135
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
19.83
20.56
19.83
11
147
Daniel KulczykKM PSP Bydgoszcz
20.12
dyskw.
20.12
12
153
Błasiak MieszkoKP PSP Nakło nad Notecią
27.23
20.13
20.13
13
139
Damian SempołowiczKM PSP Toruń
20.18
dyskw.
20.18
14
181
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
20.80
20.23
20.23
15
167
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
20.52
dyskw.
20.52
16
44
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
21.14
20.65
20.65
17
160
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
21.72
20.67
20.67
18
182
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
20.67
dyskw.
20.67
19
188
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
21.91
20.74
20.74
20
193
Krzysztof KozłowskiKP PSP Inowrocław
20.79
21.29
20.79
21
22
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
22.52
20.80
20.80
22
34
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kujawski
22.08
20.95
20.95
23
157
Kujawa ZbigniewKP PSP Nakło nad Notecią
20.97
21.16
20.97
24
192
Przemysław JeskeKP PSP Inowrocław
22.37
21.01
21.01
25
65
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
21.55
21.04
21.04
26
173
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
27.86
21.05
21.05
27
136
Michał LewandowskiKM PSP Toruń
22.16
21.06
21.06
28
120
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
21.75
21.07
21.07
29
30
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
27.42
21.18
21.18
30
131
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
21.86
21.22
21.22
31
145
Krzysztof ŁopuszańskiKM PSP Bydgoszcz
21.26
21.40
21.26
32
113
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
dyskw.
21.27
21.27
33
114
Paweł WojnowskiKP PSP Chełmno
21.28
dyskw.
21.28
34
48
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
34.78
21.29
21.29
35
137
Maciej DudkiewiczKM PSP Toruń
21.31
22.36
21.31
36
170
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
22.31
21.34
21.34
37
143
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
dyskw.
21.42
21.42
38
134
Patryk CiężakowskiKM PSP Toruń
21.53
dyskw.
21.53
39
165
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
22.64
21.62
21.62
40
166
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
21.66
22.12
21.66
41
180
Łukasz BanaszewskiKM PSP Grudziądz
21.88
21.77
21.77
42
184
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
21.80
23.06
21.80
43
183
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
21.89
dyskw.
21.89
44
69
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
24.22
22.07
22.07
45
142
Filip DalhmannKM PSP Bydgoszcz
22.15
dyskw.
22.15
46
168
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
22.25
dyskw.
22.25
47
10
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
24.45
22.33
22.33
48
42
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
22.34
22.50
22.34
49
138
Karol KowalskiKM PSP Toruń
22.36
dyskw.
22.36
50
75
Dawid BetinKP PSP Sępólno Krajeńskie
24.51
22.51
22.51
51
124
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
24.91
22.52
22.52
52
169
Mateusz GralakKM PSP Włocławek
dyskw.
22.54
22.54
53
194
Marcin GąsiorekKP PSP Inowrocław
22.60
22.58
22.58
54
52
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
23.78
22.60
22.60
55
35
Karol KoroniewskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
26.61
22.65
22.65
56
40
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
24.21
22.73
22.73
57
21
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
25.41
22.73
22.73
58
185
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
25.46
22.75
22.75
59
14
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
23.70
22.87
22.87
60
108
Piotr MłynekKP PSP Świecie
dyskw.
22.87
22.87
61
97
Marcin SkrobakKP PSP Mogilno
dyskw.
22.92
22.92
62
80
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
22.93
23.27
22.93
63
141
Krystian FrelkeKM PSP Bydgoszcz
23.05
23.95
23.05
64
156
Maciej PorajKP PSP Nakło nad Notecią
23.12
dyskw.
23.12
65
50
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
25.73
23.19
23.19
66
125
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
dyskw.
23.24
23.24
67
60
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
23.46
dyskw.
23.46
68
61
Marian ŁazarskiKP PSP Wąbrzeźno
24.84
23.54
23.54
69
91
Jacek LewandowskiKP PSP Mogilno
25.29
23.62
23.62
70
174
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
23.64
dyskw.
23.64
71
74
Tomasz MrugalskiKP PSP Sępólno Krajeńskie
25.72
23.78
23.78
72
178
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
dyskw.
23.80
23.80
73
195
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
23.95
dyskw.
23.95
74
23
Michał TrojakowskiKP PSP Rypin
31.02
24.02
24.02
75
47
Mateusz WiśniewskiKP PSP Brodnica
24.43
24.81
24.43
76
41
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
26.00
24.57
24.57
77
45
Mariusz KlakusKP PSP Brodnica
28.85
24.60
24.60
78
12
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
26.49
24.61
24.61
79
66
Mateusz ŚwiniarskiKP PSP Wąbrzeźno
24.70
dyskw.
24.70
80
51
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
24.99
26.49
24.99
81
53
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
25.82
25.00
25.00
82
64
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
25.03
25.09
25.03
83
79
Rafał LicaKP PSP Sępólno Krajeńskie
25.19
dyskw.
25.19
84
84
Tomasz WłochKP PSP Tuchola
25.25
dyskw.
25.25
85
59
Tomasz MolendaKP PSP Żnin
32.09
25.42
25.42
86
76
Bartosz MizdalskiKP PSP Sępólno Krajeńskie
25.73
dyskw.
25.73
87
172
Mariusz JabłońskiKP PSP Lipno
dyskw.
25.85
25.85
88
99
Jarosław MellerKP PSP Mogilno
26.83
26.43
26.43
89
36
Robert DomanowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
26.97
26.49
26.49
90
18
Robert SobierajKP PSP Radziejów
26.53
dyskw.
26.53
91
98
Robert LangeKP PSP Mogilno
27.29
dyskw.
27.29
92
123
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
27.49
dyskw.
27.49
93
81
Tomasz NakielskiKP PSP Tuchola
dyskw.
27.63
27.63
94
33
Damian FrączekKP PSP Aleksandrów Kujawski
29.73
27.80
27.80
95
107
Tobiasz ArczyńskiKP PSP Świecie
42.69
28.80
28.80
96
106
Marcin PartykaKP PSP Świecie
dyskw.
29.98
29.98
97
20
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
31.51
dyskw.
31.51
98
158
Krzysztof LiszkaKP PSP Nakło nad Notecią
31.67
dyskw.
31.67
99
11
Adam KrólKP PSP Radziejów
33.28
dyskw.
33.28
100
109
Maciej SmejaKP PSP Świecie
dyskw.
39.30
39.30
101
176
Sławomir KrajewskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
117
Michał KlemińskiKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
85
Sebastian ŁońskiKP PSP Tuchola
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
43
Mariusz BoruczkowskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
198
Ireneusz TaraszkaKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
177
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
175
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
108
191
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
109
190
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
110
196
Dariusz PecynaKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
130
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
15.96
15.31
15.31
2
113
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
17.62
15.49
15.49
3
112
Piotr GrossKP PSP Chełmno
19.56
16.16
16.16
4
118
Grzegorz ArczyńskiKP PSP Chełmno
18.28
16.19
16.19
5
140
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
17.02
16.71
16.71
6
110
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
16.73
16.90
16.73
7
147
Daniel KulczykKM PSP Bydgoszcz
19.25
18.85
18.85
8
191
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
22.68
19.36
19.36
9
146
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
20.91
19.83
19.83
10
160
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
21.10
20.07
20.07
11
165
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.05
20.29
20.29
12
142
Filip DalhmannKM PSP Bydgoszcz
20.61
23.04
20.61
13
42
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
22.87
20.88
20.88
14
161
Jarosław KozakowskiKM PSP Włocławek
24.59
21.17
21.17
15
34
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kujawski
21.37
25.36
21.37
16
170
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
25.15
22.32
22.32
17
186
Łukasz GrochowskiKM PSP Grudziądz
23.21
22.84
22.84
18
166
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
23.35
22.90
22.90
19
145
Krzysztof ŁopuszańskiKM PSP Bydgoszcz
26.86
23.52
23.52
20
143
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
23.73
24.36
23.73
21
182
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
23.99
24.39
23.99
22
184
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
29.26
24.26
24.26
23
122
Jarosław UździńskiKP PSP Golub-Dobrzyń
30.43
24.37
24.37
24
153
Błasiak MieszkoKP PSP Nakło nad Notecią
24.63
28.23
24.63
25
131
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
26.43
24.75
24.75
26
174
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
26.17
24.90
24.90
27
157
Kujawa ZbigniewKP PSP Nakło nad Notecią
26.63
25.26
25.26
28
188
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
25.35
27.42
25.35
29
190
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
27.20
25.72
25.72
30
60
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
25.75
28.93
25.75
31
135
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
33.93
25.79
25.79
32
181
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
25.95
29.00
25.95
33
12
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
26.83
26.48
26.48
34
30
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
27.37
26.56
26.56
35
178
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
26.63
33.70
26.63
36
47
Mateusz WiśniewskiKP PSP Brodnica
28.48
26.82
26.82
37
40
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
26.98
34.51
26.98
38
65
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
28.98
27.01
27.01
39
18
Robert SobierajKP PSP Radziejów
27.06
33.32
27.06
40
21
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
28.77
27.07
27.07
41
120
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
35.73
27.30
27.30
42
11
Adam KrólKP PSP Radziejów
27.67
32.69
27.67
43
50
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
32.19
27.68
27.68
44
169
Mateusz GralakKM PSP Włocławek
28.29
27.75
27.75
45
10
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
28.07
27.93
27.93
46
22
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
31.38
27.95
27.95
47
67
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
28.54
31.05
28.54
48
141
Krystian FrelkeKM PSP Bydgoszcz
29.27
30.80
29.27
49
195
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
31.55
29.51
29.51
50
77
Przemysław SzmelterKP PSP Sępólno Krajeńskie
32.18
29.82
29.82
51
72
Piotr SzemrykKP PSP Sępólno Krajeńskie
35.59
30.13
30.13
52
183
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
32.68
30.46
30.46
53
14
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
30.66
30.67
30.66
54
64
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
30.80
31.42
30.80
55
80
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
33.80
30.85
30.85
56
198
Ireneusz TaraszkaKP PSP Inowrocław
31.04
dyskw.
31.04
57
95
Jakub SobieralskiKP PSP Mogilno
31.43
32.88
31.43
58
158
Krzysztof LiszkaKP PSP Nakło nad Notecią
33.65
32.37
32.37
59
177
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
36.07
32.51
32.51
60
104
Michał GolińskiKP PSP Świecie
34.82
32.73
32.73
61
133
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
43.63
33.14
33.14
62
44
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
33.37
dyskw.
33.37
63
78
Robert NowakowskiKP PSP Sępólno Krajeńskie
38.20
33.45
33.45
64
48
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
33.72
34.44
33.72
65
172
Mariusz JabłońskiKP PSP Lipno
33.99
dyskw.
33.99
66
23
Michał TrojakowskiKP PSP Rypin
35.33
34.22
34.22
67
125
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
40.51
34.54
34.54
68
123
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
35.04
34.64
34.64
69
36
Robert DomanowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
34.94
37.08
34.94
70
51
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
35.11
35.07
35.07
71
124
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
39.90
35.72
35.72
72
20
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
38.43
35.85
35.85
73
53
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
40.50
35.91
35.91
74
156
Maciej PorajKP PSP Nakło nad Notecią
38.74
36.06
36.06
75
52
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
36.06
43.81
36.06
76
175
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
40.38
36.17
36.17
77
69
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
41.52
36.80
36.80
78
185
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
37.84
dyskw.
37.84
79
41
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
37.89
dyskw.
37.89
80
108
Piotr MłynekKP PSP Świecie
40.28
38.16
38.16
81
87
Mariusz KameckiKP PSP Tuchola
38.81
38.66
38.66
82
35
Karol KoroniewskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
45.07
39.25
39.25
83
105
Przemysław GlamaKP PSP Świecie
45.06
39.99
39.99
84
116
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
51.64
40.08
40.08
85
33
Damian FrączekKP PSP Aleksandrów Kujawski
46.65
40.87
40.87
86
71
Dariusz RykertKP PSP Sępólno Krajeńskie
41.47
41.90
41.47
87
59
Tomasz MolendaKP PSP Żnin
47.89
41.49
41.49
88
106
Marcin PartykaKP PSP Świecie
44.38
dyskw.
44.38
89
66
Mateusz ŚwiniarskiKP PSP Wąbrzeźno
45.94
dyskw.
45.94
90
93
Piotr KoplińskiKP PSP Mogilno
47.61
dyskw.
47.61
91
85
Sebastian ŁońskiKP PSP Tuchola
64.79
dyskw.
64.79
92
119
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
115
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
94
90
Karol JagodzińskiKP PSP Mogilno
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
168
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
96
45
Mariusz KlakusKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
97
167
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
61
Marian ŁazarskiKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
dyskw.
n.klas
99
139
Damian SempołowiczKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
58
Marcin LianaKP PSP Żnin
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
173
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
81
Tomasz NakielskiKP PSP Tuchola
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
99
Jarosław MellerKP PSP Mogilno
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
43
Mariusz BoruczkowskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
171
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
130
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
17.78
15.31
33.09
2
112
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.25
16.16
33.41
3
118
Grzegorz ArczyńskiKP PSP Chełmno
17.38
16.19
33.57
4
113
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
21.27
15.49
36.76
5
146
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
19.04
19.83
38.87
6
147
Daniel KulczykKM PSP Bydgoszcz
20.12
18.85
38.97
7
160
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
20.67
20.07
40.74
8
165
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.62
20.29
41.91
9
34
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kujawski
20.95
21.37
42.32
10
142
Filip DalhmannKM PSP Bydgoszcz
22.15
20.61
42.76
11
42
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
22.34
20.88
43.22
12
170
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.34
22.32
43.66
13
122
Jarosław UździńskiKP PSP Golub-Dobrzyń
19.81
24.37
44.18
14
166
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
21.66
22.90
44.56
15
182
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
20.67
23.99
44.66
16
153
Błasiak MieszkoKP PSP Nakło nad Notecią
20.13
24.63
44.76
17
145
Krzysztof ŁopuszańskiKM PSP Bydgoszcz
21.26
23.52
44.78
18
143
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
21.42
23.73
45.15
19
135
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
19.83
25.79
45.62
20
131
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
21.22
24.75
45.97
21
184
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
21.80
24.26
46.06
22
188
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
20.74
25.35
46.09
23
181
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
20.23
25.95
46.18
24
157
Kujawa ZbigniewKP PSP Nakło nad Notecią
20.97
25.26
46.23
25
30
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
21.18
26.56
47.74
26
65
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
21.04
27.01
48.05
27
120
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
21.07
27.30
48.37
28
174
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
23.64
24.90
48.54
29
22
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
20.80
27.95
48.75
30
60
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
23.46
25.75
49.21
31
40
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
22.73
26.98
49.71
32
21
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
22.73
27.07
49.80
33
10
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
22.33
27.93
50.26
34
169
Mateusz GralakKM PSP Włocławek
22.54
27.75
50.29
35
178
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
23.80
26.63
50.43
36
50
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
23.19
27.68
50.87
37
12
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
24.61
26.48
51.09
38
47
Mateusz WiśniewskiKP PSP Brodnica
24.43
26.82
51.25
39
141
Krystian FrelkeKM PSP Bydgoszcz
23.05
29.27
52.32
40
183
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
21.89
30.46
52.35
41
195
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
23.95
29.51
53.46
42
14
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
22.87
30.66
53.53
43
18
Robert SobierajKP PSP Radziejów
26.53
27.06
53.59
44
80
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
22.93
30.85
53.78
45
44
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
20.65
33.37
54.02
46
48
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
21.29
33.72
55.01
47
64
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
25.03
30.80
55.83
48
125
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
23.24
34.54
57.78
49
23
Michał TrojakowskiKP PSP Rypin
24.02
34.22
58.24
50
124
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
22.52
35.72
58.24
51
52
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
22.60
36.06
58.66
52
69
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
22.07
36.80
58.87
53
156
Maciej PorajKP PSP Nakło nad Notecią
23.12
36.06
59.18
54
116
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
19.49
40.08
59.57
55
172
Mariusz JabłońskiKP PSP Lipno
25.85
33.99
59.84
56
51
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
24.99
35.07
60.06
57
185
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
22.75
37.84
60.59
58
53
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
25.00
35.91
60.91
59
11
Adam KrólKP PSP Radziejów
33.28
27.67
60.95
60
108
Piotr MłynekKP PSP Świecie
22.87
38.16
61.03
61
36
Robert DomanowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
26.49
34.94
61.43
62
35
Karol KoroniewskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
22.65
39.25
61.90
63
123
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
27.49
34.64
62.13
64
41
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
24.57
37.89
62.46
65
158
Krzysztof LiszkaKP PSP Nakło nad Notecią
31.67
32.37
64.04
66
59
Tomasz MolendaKP PSP Żnin
25.42
41.49
66.91
67
20
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
31.51
35.85
67.36
68
33
Damian FrączekKP PSP Aleksandrów Kujawski
27.80
40.87
68.67
69
66
Mateusz ŚwiniarskiKP PSP Wąbrzeźno
24.70
45.94
70.64
70
106
Marcin PartykaKP PSP Świecie
29.98
44.38
74.36
71
45
Mariusz KlakusKP PSP Brodnica
24.60
n.klas
n.klas
72
173
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
21.05
n.klas
n.klas
73
177
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
n.klas
32.51
n.klas
74
190
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
n.klas
25.72
n.klas
75
99
Jarosław MellerKP PSP Mogilno
26.43
n.klas
n.klas
76
85
Sebastian ŁońskiKP PSP Tuchola
n.klas
64.79
n.klas
77
168
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
22.25
n.klas
n.klas
78
198
Ireneusz TaraszkaKP PSP Inowrocław
n.klas
31.04
n.klas
79
61
Marian ŁazarskiKP PSP Wąbrzeźno
23.54
n.klas
n.klas
80
43
Mariusz BoruczkowskiKP PSP Brodnica
n.klas
n.klas
n.klas
81
191
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
n.klas
19.36
n.klas
82
167
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
20.52
n.klas
n.klas
83
81
Tomasz NakielskiKP PSP Tuchola
27.63
n.klas
n.klas
84
139
Damian SempołowiczKM PSP Toruń
20.18
n.klas
n.klas
85
175
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
n.klas
36.17
n.klas


Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
110
KP PSP Chełmno
75.39
2
130
KM PSP Toruń
78.85
3
160
KM PSP Włocławek
79.33
4
140
KM PSP Bydgoszcz
79.95
5
180
KM PSP Grudziądz
83.41
6
120
KP PSP Golub-Dobrzyń
86.64
7
40
KP PSP Brodnica
87.01
8
190
KP PSP Inowrocław
88.33
9
170
KP PSP Lipno
89.83
10
60
KP PSP Wąbrzeźno
90.11
11
30
KP PSP Aleksandrów Kujawski
91.27
12
50
KP PSP Żnin
95.78
13
150
KP PSP Nakło nad Notecią
95.89
14
10
KP PSP Radziejów
96.34
15
70
KP PSP Sępólno Krajeńskie
97.21
16
20
KP PSP Rypin
99.06
17
90
KP PSP Mogilno
100.26
18
100
KP PSP Świecie
120.95
19
80
KP PSP Tuchola
999.99


Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
110
KP PSP Chełmno
64.57
2
140
KM PSP Bydgoszcz
76.00
3
160
KM PSP Włocławek
84.43
4
180
KM PSP Grudziądz
96.44
5
130
KM PSP Toruń
98.99
6
190
KP PSP Inowrocław
105.63
7
170
KP PSP Lipno
106.36
8
40
KP PSP Brodnica
108.05
9
10
KP PSP Radziejów
109.14
10
60
KP PSP Wąbrzeźno
112.10
11
150
KP PSP Nakło nad Notecią
118.32
12
120
KP PSP Golub-Dobrzyń
120.85
13
30
KP PSP Aleksandrów Kujawski
122.12
14
20
KP PSP Rypin
125.09
15
50
KP PSP Żnin
134.72
16
70
KP PSP Sępólno Krajeńskie
134.87
17
100
KP PSP Świecie
155.26
18
80
KP PSP Tuchola
999.99
19
90
KP PSP Mogilno
999.99


Klasyfikacja zespołowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
110
KP PSP Chełmno
66.05
62.78
62.78
2
130
KM PSP Toruń
65.60
999.99
65.60
3
140
KM PSP Bydgoszcz
68.98
999.00
68.98
4
150
KP PSP Nakło nad Notecią
999.00
69.94
69.94
5
40
KP PSP Brodnica
71.08
78.40
71.08
6
120
KP PSP Golub-Dobrzyń
999.00
71.12
71.12
7
180
KM PSP Grudziądz
71.83
999.00
71.83
8
160
KM PSP Włocławek
72.21
999.00
72.21
9
170
KP PSP Lipno
999.00
72.33
72.33
10
60
KP PSP Wąbrzeźno
78.87
74.45
74.45
11
190
KP PSP Inowrocław
999.00
76.62
76.62
12
70
KP PSP Sępólno Krajeńskie
76.98
86.43
76.98
13
20
KP PSP Rypin
78.09
89.58
78.09
14
80
KP PSP Tuchola
78.40
999.99
78.40
15
10
KP PSP Radziejów
78.50
80.82
78.50
16
50
KP PSP Żnin
82.36
84.50
82.36
17
30
KP PSP Aleksandrów Kujawski
85.78
82.61
82.61
18
100
KP PSP Świecie
85.59
82.61
82.61
19
90
KP PSP Mogilno
83.00
84.20
83.00


Klasyfikacja zespołowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
130
KM PSP Toruń
46.47
32.43
32.43
2
150
KP PSP Nakło nad Notecią
51.03
34.84
34.84
3
40
KP PSP Brodnica
35.00
37.86
35.00
4
140
KM PSP Bydgoszcz
35.04
53.84
35.04
5
110
KP PSP Chełmno
39.63
35.23
35.23
6
20
KP PSP Rypin
35.41
48.06
35.41
7
30
KP PSP Aleksandrów Kujawski
39.57
36.16
36.16
8
90
KP PSP Mogilno
46.71
36.48
36.48
9
100
KP PSP Świecie
61.04
38.60
38.60
10
160
KM PSP Włocławek
42.05
38.68
38.68
11
50
KP PSP Żnin
72.30
38.83
38.83
12
10
KP PSP Radziejów
39.07
44.55
39.07
13
180
KM PSP Grudziądz
54.65
39.28
39.28
14
190
KP PSP Inowrocław
39.46
50.63
39.46
15
60
KP PSP Wąbrzeźno
40.72
999.00
40.72
16
170
KP PSP Lipno
48.83
41.41
41.41
17
120
KP PSP Golub-Dobrzyń
44.44
57.68
44.44
18
80
KP PSP Tuchola
47.16
55.34
47.16
19
70
KP PSP Sępólno Krajeńskie
49.17
53.29
49.17

Klasyfikacja generalna

Miejsce
Komenda
Hakówka
100 m
Sztafeta
Bojówka
Suma pkt.
1
KP PSP Chełmno
1
1
1
5
8
2
KM PSP Toruń
5
2
2
1
10
3
KM PSP Bydgoszcz
2
4
3
4
13
4
KP PSP Brodnica
8
7
5
3
23
5
KM PSP Włocławek
3
3
8
10
24
6
KM PSP Grudziądz
4
5
7
13
29
7
KP PSP Nakło
11
13
4
2
30
8
KP PSP Inowrocław
6
8
11
14
39
9
KP PSP Lipno
7
9
9
16
41
10
KP PSP Golub-Dobrzyń
12
6
6
17
41
11
KP PSP Wąbrzeźno
10
10
10
15
45
12
KP PSP Aleksandrów
13
11
17
7
48
13
KP PSP Rypin
14
16
13
6
49
14
KP PSP Radziejów
9
14
15
12
50
15
KP PSP Żnin
15
12
16
11
54
16
KP PSP Świecie
17
18
17
9
61
17
KP PSP Sępólno
16
15
12
19
62
18
KP PSP Mogilno
19
17
19
8
63
19
KP PSP Tuchola
19
19
14
18
70
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę