7,323,685 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XVIII MWwSP
XVIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Łubianka 18-19.05.2016 r.

Pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
152
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.81
17.22
17.22
2
112
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
20.60
17.67
17.67
3
153
Jacek ŚledźKP PSP Chełmno
19.91
18.14
18.14
4
132
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
18.65
18.26
18.26
5
111
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
dyskw.
18.27
18.27
6
170
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
18.33
dyskw.
18.33
7
171
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
18.96
18.68
18.68
8
150
Atrtur TokarczykKP PSP Chełmno
18.79
dyskw.
18.79
9
133
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
18.90
dyskw.
18.90
10
156
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
19.51
18.92
18.92
11
113
Marcin GuranowskiKM PSP Toruń
19.17
20.08
19.17
12
164
Krzysztof KozłowskiKP PSP Inowrocław
20.42
19.29
19.29
13
177
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
20.51
19.30
19.30
14
13
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
21.05
19.62
19.62
15
184
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
19.74
19.75
19.74
16
128
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
20.03
19.75
19.75
17
110
Radosław KończalskiKM PSP Toruń
20.61
19.82
19.82
18
138
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
20.38
19.90
19.90
19
158
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
19.99
20.42
19.99
20
10
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
20.69
19.99
19.99
21
148
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
20.04
21.07
20.04
22
121
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
20.18
20.75
20.18
23
165
Przemysław JeskeKP PSP Inowrocław
21.60
20.19
20.19
24
136
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
20.23
20.73
20.23
25
116
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
21.10
20.29
20.29
26
176
Tomasz LewandowskiKM PSP Bydgoszcz
20.33
dyskw.
20.33
27
45
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
20.34
20.94
20.34
28
160
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
21.61
20.40
20.40
29
173
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
20.43
dyskw.
20.43
30
192
Jarosław UździńskiKP PSP Golub-Dobrzyń
20.78
20.45
20.45
31
190
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
20.80
20.48
20.48
32
175
Krzysztof ŁopuszańskiKM PSP Bydgoszcz
20.55
dyskw.
20.55
33
157
Michał KlemińskiKP PSP Chełmno
20.66
20.69
20.66
34
67
Piotr MłynekKP PSP Świecie
20.83
22.07
20.83
35
161
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
20.84
dyskw.
20.84
36
118
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
20.86
21.20
20.86
37
40
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
20.93
dyskw.
20.93
38
139
Maciej PrzysieckiKM PSP Włocławek
21.75
21.13
21.13
39
143
Karol KowalewskiKP PSP Nakło nad Notecią
22.87
21.13
21.13
40
46
Krzysztof BarańskiKP PSP Wąbrzeźno
21.19
21.87
21.19
41
182
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
21.28
dyskw.
21.28
42
124
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
22.20
21.29
21.29
43
144
Mieszko BłasiakKP PSP Nakło nad Notecią
21.42
21.91
21.42
44
33
Marcin MuranowskiKP PSP Rypin
21.79
21.50
21.50
45
162
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
22.12
21.51
21.51
46
147
Maciej BorzychKP PSP Nakło nad Notecią
21.56
32.49
21.56
47
134
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
dyskw.
21.60
21.60
48
154
Paweł WojnowskiKP PSP Chełmno
21.61
dyskw.
21.61
49
122
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
21.62
dyskw.
21.62
50
78
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kuj.
21.64
dyskw.
21.64
51
57
Grzegorz BłochKP PSP Sępólno Kraj.
21.79
24.01
21.79
52
50
Mirosław TydaKP PSP Sępólno Kraj.
21.86
dyskw.
21.86
53
23
Adam WaneckiKP PSP Mogilno
23.46
21.87
21.87
54
72
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
23.55
21.87
21.87
55
14
Tomasz LeszczyńskiKP PSP Lipno
22.37
21.90
21.90
56
137
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
22.70
22.09
22.09
57
15
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
22.09
24.57
22.09
58
100
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
22.51
22.17
22.17
59
27
Łukasz PopielskiKP PSP Mogilno
24.07
22.17
22.17
60
84
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
22.25
dyskw.
22.25
61
82
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
22.31
23.85
22.31
62
123
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
22.51
dyskw.
22.51
63
180
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
34.96
22.53
22.53
64
135
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
22.54
dyskw.
22.54
65
20
Karol JagodzińskiKP PSP Mogilno
22.95
22.68
22.68
66
174
Dawid ChmarzyńskiKM PSP Bydgoszcz
dyskw.
22.80
22.80
67
193
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
22.99
dyskw.
22.99
68
74
Michał OrłowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
23.01
dyskw.
23.01
69
28
Marcin SkrobakKP PSP Mogilno
dyskw.
23.02
23.02
70
63
Grzegorz TrzopekKP PSP Świecie
24.05
23.15
23.15
71
47
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
23.24
dyskw.
23.24
72
68
Marcin PartykaKP PSP Świecie
23.46
24.84
23.46
73
53
Tomasz MrugalskiKP PSP Sępólno Kraj.
dyskw.
23.56
23.56
74
30
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
25.95
23.65
23.65
75
97
Bartosz DzikowskiKP PSP Tuchola
23.88
23.71
23.71
76
81
Robert SobierajKP PSP Radziejów
dyskw.
23.79
23.79
77
49
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
23.89
23.89
78
194
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
24.76
23.90
23.90
79
94
Łukasz PukownikKP PSP Tuchola
24.16
23.93
23.93
80
75
Michał PłaszczyńskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
dyskw.
24.16
24.16
81
44
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
27.21
24.28
24.28
82
109
Marcin LianaKP PSP Żnin
25.25
24.34
24.34
83
195
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
dyskw.
24.39
24.39
84
166
Zbigniew ProcekKP PSP Inowrocław
24.56
dyskw.
24.56
85
70
Robert DominowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
25.88
24.69
24.69
86
89
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
26.02
24.76
24.76
87
88
Adam KrólKP PSP Radziejów
24.96
dyskw.
24.96
88
56
Rafał LicaKP PSP Sępólno Kraj.
25.64
dyskw.
25.64
89
181
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
25.78
28.62
25.78
90
107
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
26.55
26.36
26.36
91
12
Mariusz JabłońskiKP PSP Lipno
26.57
dyskw.
26.57
92
31
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
27.87
dyskw.
27.87
93
17
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
27.90
dyskw.
27.90
94
69
Maciej SmejaKP PSP Świecie
30.08
28.12
28.12
95
108
Tomasz ŁysyKP PSP Żnin
29.48
32.99
29.48
96
32
Michał TrojakowskiKP PSP Rypin
31.69
dyskw.
31.69
97
90
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
dyskw.
32.07
32.07
98
91
Tomasz NakielskiKP PSP Tuchola
32.39
dyskw.
32.39
99
102
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
36.57
dyskw.
36.57
100
141
Łukasz KwiatkowskiKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
117
Patryk CiężkowskiKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
125
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
11
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
167
Marcin GąsiorekKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
163
Dariusz PecynaKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
76
Marcin RackiKP PSP Aleksandrów Kuj.
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
119
Krzysztof LigajKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
108
120
Łukasz BanaszewskiKM PSP Grudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas
109
114
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
110
159
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas


Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
112
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
15.24
15.04
15.04
2
158
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
15.24
15.10
15.10
3
150
Atrtur TokarczykKP PSP Chełmno
16.51
15.40
15.40
4
111
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
17.83
15.49
15.49
5
170
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
19.58
15.56
15.56
6
152
Piotr GrossKP PSP Chełmno
dyskw.
15.59
15.59
7
110
Radosław KończalskiKM PSP Toruń
17.93
16.06
16.06
8
171
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
18.98
16.45
16.45
9
177
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
17.49
18.22
17.49
10
153
Jacek ŚledźKP PSP Chełmno
19.25
17.74
17.74
11
182
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
20.06
19.24
19.24
12
134
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
19.31
24.18
19.31
13
160
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
20.12
19.41
19.41
14
173
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
19.86
19.64
19.64
15
138
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
21.56
19.64
19.64
16
130
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.70
20.52
19.70
17
159
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
dyskw.
20.29
20.29
18
114
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
21.72
20.79
20.79
19
172
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
20.95
dyskw.
20.95
20
10
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.16
dyskw.
21.16
21
126
Łukasz GrochowskiKM PSP Grudziądz
23.86
21.29
21.29
22
122
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
21.77
dyskw.
21.77
23
161
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
23.15
23.60
23.15
24
46
Krzysztof BarańskiKP PSP Wąbrzeźno
23.72
23.44
23.44
25
40
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
31.06
23.80
23.80
26
78
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kuj.
dyskw.
23.85
23.85
27
15
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
29.80
24.10
24.10
28
135
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
28.05
24.14
24.14
29
155
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
24.25
dyskw.
24.25
30
121
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
24.43
26.09
24.43
31
72
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
24.73
26.14
24.73
32
47
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
24.87
25.89
24.87
33
45
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
25.28
29.16
25.28
34
89
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
26.09
25.37
25.37
35
128
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
25.40
26.18
25.40
36
190
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
28.45
25.71
25.71
37
124
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
25.96
26.33
25.96
38
29
Waldemar ŁukomskiKP PSP Mogilno
42.42
26.09
26.09
39
162
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
26.21
29.97
26.21
40
18
Rafał BaranowskiKP PSP Lipno
26.54
27.81
26.54
41
192
Jarosław UździńskiKP PSP Golub-Dobrzyń
26.54
27.82
26.54
42
139
Maciej PrzysieckiKM PSP Włocławek
26.83
26.67
26.67
43
20
Karol JagodzińskiKP PSP Mogilno
28.27
26.96
26.96
44
119
Krzysztof LigajKM PSP Toruń
dyskw.
27.33
27.33
45
123
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
32.46
27.60
27.60
46
81
Robert SobierajKP PSP Radziejów
29.69
27.90
27.90
47
90
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
31.59
27.96
27.96
48
31
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
29.20
28.18
28.18
49
88
Adam KrólKP PSP Radziejów
34.94
28.56
28.56
50
84
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
28.66
29.18
28.66
51
100
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
30.24
28.71
28.71
52
148
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
29.04
28.99
28.99
53
82
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
29.05
29.65
29.05
54
180
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
35.52
30.21
30.21
55
92
Damian BuczkowskiKP PSP Tuchola
33.74
30.34
30.34
56
193
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
30.63
32.88
30.63
57
144
Mieszko BłasiakKP PSP Nakło nad Notecią
34.76
30.90
30.90
58
22
Jakub SobierajKP PSP Mogilno
32.60
30.95
30.95
59
66
Krystian KaczmarekKP PSP Świecie
33.96
31.25
31.25
60
169
Ireneusz TaraszkaKP PSP Inowrocław
31.55
dyskw.
31.55
61
58
Dawid SteinbornKP PSP Sępólno Kraj.
dyskw.
31.67
31.67
62
65
Michał GolińskiKP PSP Świecie
32.06
31.83
31.83
63
44
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
31.96
34.70
31.96
64
52
Piotr SzemrykKP PSP Sępólno Kraj.
35.41
32.02
32.02
65
12
Mariusz JabłońskiKP PSP Lipno
33.30
32.14
32.14
66
147
Maciej BorzychKP PSP Nakło nad Notecią
34.78
32.60
32.60
67
25
Dariusz JędroKP PSP Mogilno
35.03
33.08
33.08
68
68
Marcin PartykaKP PSP Świecie
33.43
36.25
33.43
69
67
Piotr MłynekKP PSP Świecie
35.10
33.86
33.86
70
30
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
39.70
33.92
33.92
71
94
Łukasz PukownikKP PSP Tuchola
34.62
35.28
34.62
72
76
Marcin RackiKP PSP Aleksandrów Kuj.
44.04
34.79
34.79
73
17
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
49.55
34.84
34.84
74
49
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
34.95
44.97
34.95
75
74
Michał OrłowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
36.30
34.96
34.96
76
54
Robert NowakowskiKP PSP Sępólno Kraj.
39.23
35.76
35.76
77
194
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
40.31
35.86
35.86
78
195
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
39.55
36.17
36.17
79
108
Tomasz ŁysyKP PSP Żnin
37.82
37.20
37.20
80
118
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
37.28
dyskw.
37.28
81
101
Damian KapczyńskiKP PSP Żnin
37.39
38.27
37.39
82
143
Karol KowalewskiKP PSP Nakło nad Notecią
37.67
dyskw.
37.67
83
107
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
38.55
dyskw.
38.55
84
102
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
47.75
40.10
40.10
85
33
Marcin MuranowskiKP PSP Rypin
43.55
40.83
40.83
86
70
Robert DominowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
43.19
43.51
43.19
87
116
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
47.24
dyskw.
47.24
88
109
Marcin LianaKP PSP Żnin
47.36
dyskw.
47.36
89
14
Tomasz LeszczyńskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
90
141
Łukasz KwiatkowskiKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
181
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
92
59
Ireneusz KierzkowskiKP PSP Sępólno Kraj.
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
11
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
94
163
Dariusz PecynaKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
91
Tomasz NakielskiKP PSP Tuchola
dyskw.
dyskw.
n.klas
96
32
Michał TrojakowskiKP PSP Rypin
dyskw.
dyskw.
n.klas
97
125
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
136
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
99
137
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
156
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
13
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
164
Krzysztof KozłowskiKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
184
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas


Dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
112
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
17.67
15.04
32.71
2
152
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.22
15.59
32.81
3
111
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
18.27
15.49
33.76
4
170
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
18.33
15.56
33.89
5
150
Atrtur TokarczykKP PSP Chełmno
18.79
15.40
34.19
6
158
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
19.99
15.10
35.09
7
171
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
18.68
16.45
35.13
8
110
Radosław KończalskiKM PSP Toruń
19.82
16.06
35.88
9
153
Jacek ŚledźKP PSP Chełmno
18.14
17.74
35.88
10
177
Michał ErdmańskiKM PSP Bydgoszcz
19.30
17.49
36.79
11
138
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.90
19.64
39.54
12
160
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
20.40
19.41
39.81
13
173
Kacper KowalczykKM PSP Bydgoszcz
20.43
19.64
40.07
14
182
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
21.28
19.24
40.52
15
134
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.60
19.31
40.91
16
10
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
19.99
21.16
41.15
17
122
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
21.62
21.77
43.39
18
161
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
20.84
23.15
43.99
19
121
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
20.18
24.43
44.61
20
46
Krzysztof BarańskiKP PSP Wąbrzeźno
21.19
23.44
44.63
21
40
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
20.93
23.80
44.73
22
128
Maciej ZdunKM PSP Grudziądz
19.75
25.40
45.15
23
78
Grzegorz ZapiecKP PSP Aleksandrów Kuj.
21.64
23.85
45.49
24
45
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
20.34
25.28
45.62
25
190
Łukasz BuczekKP PSP Golub-Dobrzyń
20.48
25.71
46.19
26
15
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
22.09
24.10
46.19
27
72
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
21.87
24.73
46.60
28
135
Bartłomiej GontarekKM PSP Włocławek
22.54
24.14
46.68
29
192
Jarosław UździńskiKP PSP Golub-Dobrzyń
20.45
26.54
46.99
30
124
Przemysław KuhnKM PSP Grudziądz
21.29
25.96
47.25
31
162
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
21.51
26.21
47.72
32
139
Maciej PrzysieckiKM PSP Włocławek
21.13
26.67
47.80
33
47
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
23.24
24.87
48.11
34
148
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
20.04
28.99
49.03
35
20
Karol JagodzińskiKP PSP Mogilno
22.68
26.96
49.64
36
123
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
22.51
27.60
50.11
37
89
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
24.76
25.37
50.13
38
100
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
22.17
28.71
50.88
39
84
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
22.25
28.66
50.91
40
82
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
22.31
29.05
51.36
41
81
Robert SobierajKP PSP Radziejów
23.79
27.90
51.69
42
144
Mieszko BłasiakKP PSP Nakło nad Notecią
21.42
30.90
52.32
43
180
Bartosz ZatkaKP PSP Brodnica
22.53
30.21
52.74
44
88
Adam KrólKP PSP Radziejów
24.96
28.56
53.52
45
193
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
22.99
30.63
53.62
46
147
Maciej BorzychKP PSP Nakło nad Notecią
21.56
32.60
54.16
47
67
Piotr MłynekKP PSP Świecie
20.83
33.86
54.69
48
31
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
27.87
28.18
56.05
49
44
Tomasz SemeniukKP PSP Wąbrzeźno
24.28
31.96
56.24
50
68
Marcin PartykaKP PSP Świecie
23.46
33.43
56.89
51
30
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
23.65
33.92
57.57
52
74
Michał OrłowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
23.01
34.96
57.97
53
118
Łukasz SzrullKM PSP Toruń
20.86
37.28
58.14
54
94
Łukasz PukownikKP PSP Tuchola
23.93
34.62
58.55
55
12
Mariusz JabłońskiKP PSP Lipno
26.57
32.14
58.71
56
143
Karol KowalewskiKP PSP Nakło nad Notecią
21.13
37.67
58.80
57
49
Adrian PawłowskiKP PSP Wąbrzeźno
23.89
34.95
58.84
58
194
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
23.90
35.86
59.76
59
90
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
32.07
27.96
60.03
60
195
Mateusz BożejewiczKP PSP Golub-Dobrzyń
24.39
36.17
60.56
61
33
Marcin MuranowskiKP PSP Rypin
21.50
40.83
62.33
62
17
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
27.90
34.84
62.74
63
107
Arkadiusz WysockiKP PSP Żnin
26.36
38.55
64.91
64
108
Tomasz ŁysyKP PSP Żnin
29.48
37.20
66.68
65
116
Jarosław GrabowskiKM PSP Toruń
20.29
47.24
67.53
66
70
Robert DominowskiKP PSP Aleksandrów Kuj.
24.69
43.19
67.88
67
109
Marcin LianaKP PSP Żnin
24.34
47.36
71.70
68
102
Tomasz SzmytKP PSP Żnin
36.57
40.10
76.67
69
114
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
n.klas
20.79
n.klas
70
181
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
25.78
n.klas
n.klas
71
125
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
n.klas
n.klas
n.klas
72
137
Łukasz ŁopińskiKM PSP Włocławek
22.09
n.klas
n.klas
73
159
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
n.klas
20.29
n.klas
74
141
Łukasz KwiatkowskiKP PSP Nakło nad Notecią
n.klas
n.klas
n.klas
75
156
Paweł KlingerKP PSP Chełmno
18.92
n.klas
n.klas
76
119
Krzysztof LigajKM PSP Toruń
n.klas
27.33
n.klas
77
14
Tomasz LeszczyńskiKP PSP Lipno
21.90
n.klas
n.klas
78
184
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
19.74
n.klas
n.klas
79
163
Dariusz PecynaKP PSP Inowrocław
n.klas
n.klas
n.klas
80
11
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
n.klas
n.klas
n.klas
81
76
Marcin RackiKP PSP Aleksandrów Kuj.
n.klas
34.79
n.klas
82
136
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
20.23
n.klas
n.klas
83
91
Tomasz NakielskiKP PSP Tuchola
32.39
n.klas
n.klas
84
13
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
19.62
n.klas
n.klas
85
32
Michał TrojakowskiKP PSP Rypin
31.69
n.klas
n.klas
86
164
Krzysztof KozłowskiKP PSP Inowrocław
19.29
n.klas
n.klas


Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
150
KP PSP Chełmno
73.07
2
110
KM PSP Toruń
74.93
3
170
KM PSP Bydgoszcz
76.64
4
130
KM PSP Włocławek
77.29
5
160
KP PSP Inowrocław
80.72
6
120
KM PSP Grudziądz
82.84
7
10
KP PSP Lipno
83.60
8
140
KP PSP Nakło nad Notecią
84.15
9
40
KP PSP Wąbrzeźno
85.70
10
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
87.82
11
180
KP PSP Brodnica
89.33
12
20
KP PSP Mogilno
89.74
13
70
KP PSP Aleksandrów Kuj.
90.68
14
50
KP PSP Sępólno Kraj.
92.85
15
80
KP PSP Radziejów
93.11
16
60
KP PSP Świecie
95.56
17
100
KP PSP Żnin
102.35
18
30
KP PSP Rypin
104.71
19
90
KP PSP Tuchola
112.10


Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
150
KP PSP Chełmno
63.83
2
110
KM PSP Toruń
67.38
3
170
KM PSP Bydgoszcz
69.14
4
130
KM PSP Włocławek
82.79
5
120
KM PSP Grudziądz
92.89
6
40
KP PSP Wąbrzeźno
97.39
7
160
KP PSP Inowrocław
100.32
8
10
KP PSP Lipno
103.94
9
80
KP PSP Radziejów
110.49
10
20
KP PSP Mogilno
117.08
11
70
KP PSP Aleksandrów Kuj.
118.33
12
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
118.74
13
140
KP PSP Nakło nad Notecią
130.16
14
60
KP PSP Świecie
130.37
15
100
KP PSP Żnin
141.85
16
30
KP PSP Rypin
999.99
17
180
KP PSP Brodnica
999.99
18
90
KP PSP Tuchola
999.99
19
50
KP PSP Sępólno Kraj.
999.99

Klasyfikacja zespołowa krajowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
110
KM PSP Toruń
73.45
64.29
64.29
2
150
KP PSP Chełmno
71.04
65.91
65.91
3
140
KP PSP Nakło nad Notecią
71.58
66.70
66.70
4
130
KM PSP Włocławek
72.67
67.52
67.52
5
160
KP PSP Inowrocław
999.00
69.39
69.39
6
10
KP PSP Lipno
89.14
69.97
69.97
7
180
KP PSP Brodnica
80.72
70.24
70.24
8
120
KM PSP Grudziądz
75.83
71.00
71.00
9
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
71.28
71.63
71.28
10
40
KP PSP Wąbrzeźno
76.62
73.15
73.15
11
50
KP PSP Sępólno Kraj.
74.56
999.00
74.56
12
60
KP PSP Świecie
75.04
83.61
75.04
13
90
KP PSP Tuchola
999.00
76.80
76.80
14
30
KP PSP Rypin
81.94
77.11
77.11
15
80
KP PSP Radziejów
999.00
79.90
79.90
16
70
KP PSP Aleksandrów Kuj.
999.00
81.61
81.61
17
170
KM PSP Bydgoszcz
999.00
999.00
999.00
18
20
KP PSP Mogilno
999.00
999.00
999.00
19
100
KP PSP Żnin
999.00
999.00
999.00

Klasyfikacja zespołowa krajowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
140
KP PSP Nakło nad Notecią
29.64
29.98
29.64
2
150
KP PSP Chełmno
32.02
29.77
29.77
3
110
KM PSP Toruń
31.10
32.45
31.10
4
120
KM PSP Grudziądz
34.97
31.15
31.15
5
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
38.48
31.51
31.51
6
170
KM PSP Bydgoszcz
31.64
999.00
31.64
7
20
KP PSP Mogilno
42.61
32.07
32.07
8
180
KP PSP Brodnica
32.10
999.00
32.10
9
60
KP PSP Świecie
34.99
33.51
33.51
10
80
KP PSP Radziejów
999.00
33.59
33.59
11
70
KP PSP Aleksandrów Kuj.
78.32
34.76
34.76
12
10
KP PSP Lipno
40.62
35.13
35.13
13
30
KP PSP Rypin
36.52
42.55
36.52
14
130
KM PSP Włocławek
65.40
38.00
38.00
15
40
KP PSP Wąbrzeźno
38.11
40.21
38.11
16
100
KP PSP Żnin
61.99
42.04
42.04
17
90
KP PSP Tuchola
74.24
47.90
47.90
18
160
KP PSP Inowrocław
49.78
74.07
49.78
19
50
KP PSP Sępólno Kraj.
999.00
999.00
999.00

Klasyfikacja generalna

MiejsceKomenda Hakówka 100 mSztafetaBojówkaSuma pkt.
1KP PSP Chełmno11 226
2KM PSP Toruń22138
3KM PSP Grudziądz568423
4KP PSP Nakło nad Notecią1383125
5KM PSP Włocławek4441426
6KM PSP Bydgoszcz3319631
7KP PSP Lipno8761233
8KP PSP Inowrocław7551835
9KP PSP Golub Dobrzyń12109536
10KP PSP Wąbrzeźno69101540
11KP PSP Brodnica19117845
12KP PSP Mogilno101219748
13KP PSP Radziejów915151049
14KP PSP Świecie141612951
15KP PSP Aleksandrów Kuj.1113161151
16KP PSP Sępólno Kraj.1914111963
17KP PSP Rypin1918141364
18KP PSP Żnin1517191667
19
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę