7,228,265 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XVII MWwSP
XVII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym Toruń - Mogilno 19-21.05.2015 r.


Klasyfikacja indywidualna - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
161
Maksymilian PiątkowskiToruń
18.55
16.61
16.61
2
162
Łukasz GrabowskiToruń
16.78
16.80
16.78
3
177
Krzysztof BąkBydgoszcz
16.97
dyskw.
16.97
4
174
Jacek CzyżBydgoszcz
17.84
dyskw.
17.84
5
152
Piotr GrossChełmno
18.68
18.52
18.52
6
160
Radosław KończalskiToruń
18.80
18.56
18.56
7
173
Michał ErdmańskiBydgoszcz
19.52
21.29
19.52
8
153
Jacek ŚledźChełmno
22.26
19.72
19.72
9
70
Sławomir JaszczakWłocławek
21.86
19.93
19.93
10
172
Kacper KowalczykBydgoszcz
22.86
20.34
20.34
11
71
Daniel WojdyłaWłocławek
20.48
20.41
20.41
12
175
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
22.06
20.44
20.44
13
171
Daniel KulczykBydgoszcz
21.13
23.81
21.13
14
159
Paweł AdamczykChełmno
23.15
21.24
21.24
15
102
Sławomir SzmidtBrodnica
21.47
22.32
21.47
16
164
Paweł SyrockiToruń
24.43
22.25
22.25
17
76
Krzysztof GontarekWłocławek
24.60
22.66
22.66
18
69
Maciej ZdunGrudziądz
23.78
22.73
22.73
19
163
Paweł GołumskiToruń
25.62
22.89
22.89
20
50
Dariusz PokłackiLipno
24.88
23.45
23.45
21
158
Rafał SzczutkowskiChełmno
26.65
23.53
23.53
22
90
Marcin BrykałaInowrocław
25.91
23.55
23.55
23
170
Tomasz CzajkaBydgoszcz
23.58
dyskw.
23.58
24
78
Kamil BojakowskiWłocławek
25.86
23.82
23.82
25
12
Grzegorz ZapiecAleksandrów Kujawski
24.34
24.39
24.34
26
62
Mariusz JurekGrudziądz
31.09
24.85
24.85
27
176
Filip DahlmanBydgoszcz
25.26
25.91
25.26
28
146
Krzysztof BarańskiWąbrzeźno
28.51
25.36
25.36
29
52
Sławomir WiśniewskiLipno
28.69
25.43
25.43
30
91
Leszek GrosmanInowrocław
25.75
29.33
25.75
31
155
Adam OlewniczakChełmno
25.81
dyskw.
25.81
32
63
Paweł StasiakGrudziądz
29.30
26.12
26.12
33
104
Mateusz WiśniewskiBrodnica
28.19
26.64
26.64
34
77
Bartłomiej GontarekWłocławek
26.90
28.02
26.90
35
67
Łukasz GrochowskiGrudziądz
27.12
28.95
27.12
36
129
Łukasz KarnowskiŚwiecie
29.01
27.25
27.25
37
92
Paweł DerendaInowrocław
30.67
27.49
27.49
38
110
Robert FerensztajnSępólno Krajeńskie
27.56
30.60
27.56
39
40
Paweł DąbrowskiRypin
27.70
30.50
27.70
40
30
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
29.87
28.67
28.67
41
117
Dawid SteinbornSępólno Krajeńskie
30.82
28.73
28.73
42
105
Paweł BartoszewskiBrodnica
28.75
29.08
28.75
43
139
Maciej SobiechowskiTuchola
29.01
34.18
29.01
44
145
Dawid KrajnikWąbrzeźno
30.05
29.31
29.31
45
59
Rafał BaranowskiLipno
29.66
32.71
29.66
46
184
Andrzej BykowskiRadziejów
34.61
29.94
29.94
47
79
Mateusz GralakWłocławek
31.32
30.41
30.41
48
32
Jarosław UźdźińskiGolub-Dobrzyń
30.83
31.84
30.83
49
10
Łukasz KułakowskiAleksandrów Kujawski
30.86
dyskw.
30.86
50
27
Michał PrybińskiNakło Nad Notecią
31.15
dyskw.
31.15
51
65
Przemysław KuhnGrudziądz
31.33
31.18
31.18
52
64
Sławomir WadelskiGrudziądz
34.05
31.73
31.73
53
112
Piotr SzemrykSępólno Krajeńskie
35.42
31.79
31.79
54
41
Andrzej SzrullRypin
32.58
32.00
32.00
55
130
Damian BuczkowskiTuchola
35.62
32.14
32.14
56
180
Piotr ChlewickiRadziejów
34.61
32.39
32.39
57
183
Daniel GąsiorowskiRadziejów
32.84
32.92
32.84
58
100
Bartosz ZatkaBrodnica
36.09
32.98
32.98
59
66
Łukasz DrumowskiGrudziądz
33.98
33.09
33.09
60
106
Łukasz ZielińskiBrodnica
34.55
33.16
33.16
61
125
Michał GolińśkiŚwiecie
36.67
33.41
33.41
62
191
Damian KapczyńskiŻnin
43.07
33.45
33.45
63
28
Zbigniew KujawaNakło Nad Notecią
34.09
33.53
33.53
64
181
Adam KrólRadziejów
33.61
36.71
33.61
65
101
Piotr JastrzębskiBrodnica
36.64
34.00
34.00
66
190
Marcin KonatowskiŻnin
34.22
dyskw.
34.22
67
182
Bartosz GawrońskiRadziejów
34.31
36.04
34.31
68
99
Ireneusz TaraszkaInowrocław
34.41
dyskw.
34.41
69
24
Mieszko BłasiakNakło Nad Notecią
38.49
34.63
34.63
70
14
Ziemowit MilewskiAleksandrów Kujawski
34.75
41.37
34.75
71
147
Lucjan NowosielskiWąbrzeźno
35.15
34.92
34.92
72
118
Robert NowakowskiSępólno Krajeńskie
37.97
35.32
35.32
73
43
Marcin MuranowskiRypin
39.10
35.66
35.66
74
96
Mariusz JuszyńskiInowrocław
42.51
36.16
36.16
75
188
Andrzej LewandowskiRadziejów
36.17
dyskw.
36.17
76
33
Piotr BłachGolub-Dobrzyń
36.40
37.19
36.40
77
138
Łukasz PukownikTuchola
36.88
37.14
36.88
78
135
Mariusz KameckiTuchola
37.41
37.44
37.41
79
56
Marcin SosnowskiLipno
38.88
38.02
38.02
80
38
Sławomir GórskiGolub-Dobrzyń
38.44
38.60
38.44
81
35
Mateusz BożejewiczGolub-Dobrzyń
43.19
38.66
38.66
82
23
Karol KowalewskiNakło Nad Notecią
39.06
dyskw.
39.06
83
57
Mateusz GrabowskiLipno
39.62
40.36
39.62
84
42
Michał TrojakowskiRypin
42.31
39.84
39.84
85
144
Tomasz SemeniukWąbrzeźno
39.90
dyskw.
39.90
86
126
Marcin PartykaŚwiecie
40.06
39.92
39.92
87
75
Łukasz ŁopińskiWłocławek
44.36
40.10
40.10
88
85
Łukasz BarszczMogilno
41.41
dyskw.
41.41
89
128
Piotr MłynekŚwiecie
42.05
dyskw.
42.05
90
169
Jarosław GrabowskiToruń
49.07
44.33
44.33
91
58
Piotr KroplewskiLipno
46.60
44.36
44.36
92
54
Tomasz LeszczyńskiLipno
48.87
44.74
44.74
93
51
Paweł ŚliwińskiLipno
45.39
dyskw.
45.39
94
82
Dawid SzczęsnyMogilno
46.02
dyskw.
46.02
95
83
Jacek LewandowskiMogilno
47.10
dyskw.
47.10
96
34
Marcin CaparGolub-Dobrzyń
47.39
47.40
47.39
97
84
Robert LangeMogilno
47.82
dyskw.
47.82
98
193
Tomasz MolendaŻnin
84.76
49.32
49.32
99
192
Marcin LianaŻnin
50.19
dyskw.
50.19
100
17
Wojciech LitkaAleksandrów Kujawski
56.26
dyskw.
56.26
101
11
Michał PłaszczyńskiAleksandrów Kujawski
67.62
dyskw.
67.62
102
72
Krzysztof CiesielskiWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
166
Andrzej StraubToruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
165
Krzysztof LigajToruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
150
Artur TokarczykChełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
151
Jacek ChylińskiChełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
140
Tomasz KowalikWąbrzeźno
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m


MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
152
Piotr GrossChełmno
17.50
16.79
16.79
2
161
Maksymilian PiątkowskiToruń
18.25
dyskw.
18.25
3
162
Łukasz GrabowskiToruń
18.97
18.77
18.77
4
151
Jacek ChylińskiChełmno
19.70
19.13
19.13
5
177
Krzysztof BąkBydgoszcz
19.36
19.37
19.36
6
160
Radosław KończalskiToruń
21.47
19.59
19.59
7
72
Krzysztof CiesielskiWłocławek
19.91
19.70
19.70
8
167
Marcin GuranowskiToruń
20.31
19.71
19.71
9
94
Krzysztof KozłowskiInowrocław
20.48
19.75
19.75
10
73
Maciej WaleczkoWłocławek
19.92
20.44
19.92
11
76
Krzysztof GontarekWłocławek
19.98
19.95
19.95
12
153
Jacek ŚledźChełmno
20.94
19.97
19.97
13
171
Daniel KulczykBydgoszcz
19.98
dyskw.
19.98
14
175
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
24.10
20.05
20.05
15
27
Michał PrybińskiNakło Nad Notecią
20.12
dyskw.
20.12
16
69
Maciej ZdunGrudziądz
20.26
20.21
20.21
17
159
Paweł AdamczykChełmno
20.34
dyskw.
20.34
18
156
Paweł KlingerChełmno
21.65
20.41
20.41
19
71
Daniel WojdyłaWłocławek
21.17
20.42
20.42
20
62
Mariusz JurekGrudziądz
20.48
21.32
20.48
21
174
Jacek CzyżBydgoszcz
20.52
dyskw.
20.52
22
28
Zbigniew KujawaNakło Nad Notecią
20.77
21.68
20.77
23
78
Kamil BojakowskiWłocławek
20.77
dyskw.
20.77
24
170
Tomasz CzajkaBydgoszcz
21.12
20.86
20.86
25
145
Dawid KrajnikWąbrzeźno
23.43
20.86
20.86
26
63
Paweł StasiakGrudziądz
22.17
20.87
20.87
27
23
Karol KowalewskiNakło Nad Notecią
21.26
20.92
20.92
28
95
Przemysław JeskeInowrocław
21.23
20.98
20.98
29
154
Paweł WojnowskiChełmno
21.00
dyskw.
21.00
30
33
Piotr BłachGolub-Dobrzyń
21.54
21.02
21.02
31
50
Dariusz PokłackiLipno
21.83
21.03
21.03
32
61
Łukasz BanaszewskiGrudziądz
22.62
21.21
21.21
33
10
Łukasz KułakowskiAleksandrów Kujawski
24.87
21.24
21.24
34
178
Krzysztof ŁopuszyńskiBydgoszcz
21.44
21.25
21.25
35
91
Leszek GrosmanInowrocław
21.87
21.37
21.37
36
157
Michał KlemińskiChełmno
21.61
dyskw.
21.61
37
92
Paweł DerendaInowrocław
21.67
dyskw.
21.67
38
40
Paweł DąbrowskiRypin
21.75
28.24
21.75
39
77
Bartłomiej GontarekWłocławek
22.26
21.80
21.80
40
104
Mateusz WiśniewskiBrodnica
22.27
21.99
21.99
41
106
Łukasz ZielińskiBrodnica
22.90
22.01
22.01
42
90
Marcin BrykałaInowrocław
dyskw.
22.01
22.01
43
54
Tomasz LeszczyńskiLipno
22.90
22.04
22.04
44
24
Mieszko BłasiakNakło Nad Notecią
dyskw.
22.06
22.06
45
180
Piotr ChlewickiRadziejów
22.19
22.86
22.19
46
164
Paweł SyrockiToruń
22.23
dyskw.
22.23
47
116
Grzegorz BłochSępólno Krajeńskie
22.33
dyskw.
22.33
48
30
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
22.75
22.37
22.37
49
52
Sławomir WiśniewskiLipno
dyskw.
22.47
22.47
50
126
Marcin PartykaŚwiecie
22.55
dyskw.
22.55
51
32
Jarosław UźdźińskiGolub-Dobrzyń
22.61
dyskw.
22.61
52
79
Mateusz GralakWłocławek
24.58
22.63
22.63
53
105
Paweł BartoszewskiBrodnica
23.42
22.70
22.70
54
100
Bartosz ZatkaBrodnica
23.78
22.70
22.70
55
140
Tomasz KowalikWąbrzeźno
22.74
23.83
22.74
56
53
Patryk SzajgickiLipno
dyskw.
22.81
22.81
57
51
Paweł ŚliwińskiLipno
26.06
22.87
22.87
58
146
Krzysztof BarańskiWąbrzeźno
27.22
22.89
22.89
59
65
Przemysław KuhnGrudziądz
22.97
23.19
22.97
60
96
Mariusz JuszyńskiInowrocław
22.99
23.41
22.99
61
14
Ziemowit MilewskiAleksandrów Kujawski
23.37
23.21
23.21
62
176
Filip DahlmanBydgoszcz
23.21
dyskw.
23.21
63
93
Dariusz PecynaInowrocław
24.62
23.22
23.22
64
35
Mateusz BożejewiczGolub-Dobrzyń
23.37
23.57
23.37
65
119
Rafał LicaSępólno Krajeńskie
23.43
dyskw.
23.43
66
138
Łukasz PukownikTuchola
dyskw.
23.46
23.46
67
13
Michał OrłowskiAleksandrów Kujawski
23.51
23.48
23.48
68
169
Jarosław GrabowskiToruń
23.57
dyskw.
23.57
69
41
Andrzej SzrullRypin
23.62
32.98
23.62
70
83
Jacek LewandowskiMogilno
23.67
dyskw.
23.67
71
190
Marcin KonatowskiŻnin
32.27
23.79
23.79
72
182
Bartosz GawrońskiRadziejów
23.83
25.70
23.83
73
139
Maciej SobiechowskiTuchola
dyskw.
23.86
23.86
74
42
Michał TrojakowskiRypin
23.94
dyskw.
23.94
75
82
Dawid SzczęsnyMogilno
23.94
dyskw.
23.94
76
184
Andrzej BykowskiRadziejów
24.00
dyskw.
24.00
77
114
Tomasz MrugalskiSępólno Krajeńskie
24.18
dyskw.
24.18
78
122
Grzegorz TrzopekŚwiecie
24.32
28.13
24.32
79
115
Mirosław TydaSępólno Krajeńskie
24.37
dyskw.
24.37
80
173
Michał ErdmańskiBydgoszcz
dyskw.
24.37
24.37
81
34
Marcin CaparGolub-Dobrzyń
24.41
24.96
24.41
82
147
Lucjan NowosielskiWąbrzeźno
25.91
24.42
24.42
83
75
Łukasz ŁopińskiWłocławek
24.57
dyskw.
24.57
84
43
Marcin MuranowskiRypin
dyskw.
24.71
24.71
85
101
Piotr JastrzębskiBrodnica
24.73
25.08
24.73
86
192
Marcin LianaŻnin
24.87
25.39
24.87
87
11
Michał PłaszczyńskiAleksandrów Kujawski
24.91
dyskw.
24.91
88
183
Daniel GąsiorowskiRadziejów
24.96
dyskw.
24.96
89
17
Wojciech LitkaAleksandrów Kujawski
25.20
dyskw.
25.20
90
193
Tomasz MolendaŻnin
26.19
25.68
25.68
91
137
Tomasz NakielskiTuchola
28.54
25.78
25.78
92
144
Tomasz SemeniukWąbrzeźno
30.66
25.86
25.86
93
131
Piotr ChylewskiTuchola
25.89
26.02
25.89
94
125
Michał GolińśkiŚwiecie
26.63
26.13
26.13
95
56
Marcin SosnowskiLipno
26.27
26.40
26.27
96
127
Tobiasz ArczyńskiŚwiecie
26.47
dyskw.
26.47
97
57
Mateusz GrabowskiLipno
dyskw.
26.98
26.98
98
80
Łukasz PopielskiMogilno
27.22
dyskw.
27.22
99
12
Grzegorz ZapiecAleksandrów Kujawski
28.00
dyskw.
28.00
100
181
Adam KrólRadziejów
31.94
34.41
31.94
101
66
Łukasz DrumowskiGrudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
168
Dawid WiśniewskiToruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
81
Adam WaneckiMogilno
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
38
Sławomir GórskiGolub-Dobrzyń
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
64
Sławomir WadelskiGrudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
191
Damian KapczyńskiŻnin
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
150
Artur TokarczykChełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
108
188
Andrzej LewandowskiRadziejów
dyskw.
dyskw.
n.klas
109
59
Rafał BaranowskiLipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
110
15
Maciej MasierakAleksandrów Kujawski
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
161
Maksymilian PiątkowskiToruń
18.25
16.61
34.86
2
152
Piotr GrossChełmno
16.79
18.52
35.31
3
162
Łukasz GrabowskiToruń
18.77
16.78
35.55
4
177
Krzysztof BąkBydgoszcz
19.36
16.97
36.33
5
160
Radosław KończalskiToruń
19.59
18.56
38.15
6
174
Jacek CzyżBydgoszcz
20.52
17.84
38.36
7
153
Jacek ŚledźChełmno
19.97
19.72
39.69
8
175
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
20.05
20.44
40.49
9
71
Daniel WojdyłaWłocławek
20.42
20.41
40.83
10
171
Daniel KulczykBydgoszcz
19.98
21.13
41.11
11
159
Paweł AdamczykChełmno
20.34
21.24
41.58
12
76
Krzysztof GontarekWłocławek
19.95
22.66
42.61
13
69
Maciej ZdunGrudziądz
20.21
22.73
42.94
14
173
Michał ErdmańskiBydgoszcz
24.37
19.52
43.89
15
170
Tomasz CzajkaBydgoszcz
20.86
23.58
44.44
16
50
Dariusz PokłackiLipno
21.03
23.45
44.48
17
164
Paweł SyrockiToruń
22.23
22.25
44.48
18
78
Kamil BojakowskiWłocławek
20.77
23.82
44.59
19
62
Mariusz JurekGrudziądz
20.48
24.85
45.33
20
90
Marcin BrykałaInowrocław
22.01
23.55
45.56
21
63
Paweł StasiakGrudziądz
20.87
26.12
46.99
22
91
Leszek GrosmanInowrocław
21.37
25.75
47.12
23
52
Sławomir WiśniewskiLipno
22.47
25.43
47.90
24
146
Krzysztof BarańskiWąbrzeźno
22.89
25.36
48.25
25
176
Filip DahlmanBydgoszcz
23.21
25.26
48.47
26
104
Mateusz WiśniewskiBrodnica
21.99
26.64
48.63
27
77
Bartłomiej GontarekWłocławek
21.80
26.90
48.70
28
92
Paweł DerendaInowrocław
21.67
27.49
49.16
29
40
Paweł DąbrowskiRypin
21.75
27.70
49.45
30
145
Dawid KrajnikWąbrzeźno
20.86
29.31
50.17
31
30
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
22.37
28.67
51.04
32
27
Michał PrybińskiNakło Nad Notecią
20.12
31.15
51.27
33
105
Paweł BartoszewskiBrodnica
22.70
28.75
51.45
34
10
Łukasz KułakowskiAleksandrów Kujawski
21.24
30.86
52.10
35
12
Grzegorz ZapiecAleksandrów Kujawski
28.00
24.34
52.34
36
139
Maciej SobiechowskiTuchola
23.86
29.01
52.87
37
79
Mateusz GralakWłocławek
22.63
30.41
53.04
38
32
Jarosław UźdźińskiGolub-Dobrzyń
22.61
30.83
53.44
39
184
Andrzej BykowskiRadziejów
24.00
29.94
53.94
40
65
Przemysław KuhnGrudziądz
22.97
31.18
54.15
41
28
Zbigniew KujawaNakło Nad Notecią
20.77
33.53
54.30
42
180
Piotr ChlewickiRadziejów
22.19
32.39
54.58
43
106
Łukasz ZielińskiBrodnica
22.01
33.16
55.17
44
41
Andrzej SzrullRypin
23.62
32.00
55.62
45
100
Bartosz ZatkaBrodnica
22.70
32.98
55.68
46
24
Mieszko BłasiakNakło Nad Notecią
22.06
34.63
56.69
47
33
Piotr BłachGolub-Dobrzyń
21.02
36.40
57.42
48
183
Daniel GąsiorowskiRadziejów
24.96
32.84
57.80
49
14
Ziemowit MilewskiAleksandrów Kujawski
23.21
34.75
57.96
50
190
Marcin KonatowskiŻnin
23.79
34.22
58.01
51
182
Bartosz GawrońskiRadziejów
23.83
34.31
58.14
52
101
Piotr JastrzębskiBrodnica
24.73
34.00
58.73
53
96
Mariusz JuszyńskiInowrocław
22.99
36.16
59.15
54
147
Lucjan NowosielskiWąbrzeźno
24.42
34.92
59.34
55
125
Michał GolińśkiŚwiecie
26.13
33.41
59.54
56
23
Karol KowalewskiNakło Nad Notecią
20.92
39.06
59.98
57
138
Łukasz PukownikTuchola
23.46
36.88
60.34
58
43
Marcin MuranowskiRypin
24.71
35.66
60.37
59
35
Mateusz BożejewiczGolub-Dobrzyń
23.37
38.66
62.03
60
126
Marcin PartykaŚwiecie
22.55
39.92
62.47
61
42
Michał TrojakowskiRypin
23.94
39.84
63.78
62
56
Marcin SosnowskiLipno
26.27
38.02
64.29
63
75
Łukasz ŁopińskiWłocławek
24.57
40.10
64.67
64
181
Adam KrólRadziejów
31.94
33.61
65.55
65
144
Tomasz SemeniukWąbrzeźno
25.86
39.90
65.76
66
57
Mateusz GrabowskiLipno
26.98
39.62
66.60
67
54
Tomasz LeszczyńskiLipno
22.04
44.74
66.78
68
169
Jarosław GrabowskiToruń
23.57
44.33
67.90
69
51
Paweł ŚliwińskiLipno
22.87
45.39
68.26
70
82
Dawid SzczęsnyMogilno
23.94
46.02
69.96
71
83
Jacek LewandowskiMogilno
23.67
47.10
70.77
72
34
Marcin CaparGolub-Dobrzyń
24.41
47.39
71.80
73
193
Tomasz MolendaŻnin
25.68
49.32
75.00
74
192
Marcin LianaŻnin
24.87
50.19
75.06
75
17
Wojciech LitkaAleksandrów Kujawski
25.20
56.26
81.46
76
11
Michał PłaszczyńskiAleksandrów Kujawski
24.91
67.62
92.53
77
151
Jacek ChylińskiChełmno
19.13
n.klas
n.klas
78
72
Krzysztof CiesielskiWłocławek
19.70
n.klas
n.klas
79
59
Rafał BaranowskiLipno
n.klas
29.66
n.klas
80
140
Tomasz KowalikWąbrzeźno
22.74
n.klas
n.klas
81
191
Damian KapczyńskiŻnin
n.klas
33.45
n.klas
82
64
Sławomir WadelskiGrudziądz
n.klas
31.73
n.klas
83
150
Artur TokarczykChełmno
n.klas
n.klas
n.klas
84
188
Andrzej LewandowskiRadziejów
n.klas
36.17
n.klas
85
38
Sławomir GórskiGolub-Dobrzyń
n.klas
38.44
n.klas
86
66
Łukasz DrumowskiGrudziądz
n.klas
33.09
n.klas

Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
160
Toruń
74.20
2
170
Bydgoszcz
74.67
3
150
Chełmno
83.01
4
70
Włocławek
86.82
5
60
Grudziądz
100.82
6
100
Brodnica
109.84
7
90
Inowrocław
111.20
8
50
Lipno
116.56
9
110
Sępólno Krajeńskie
123.40
10
180
Radziejów
128.78
11
140
Wąbrzeźno
129.49
12
30
Golub-Dobrzyń
134.34
13
40
Rypin
135.20
14
130
Tuchola
135.44
15
20
Nakło Nad Notecią
138.37
16
120
Świecie
142.63
17
10
Aleksandrów Kujawski
146.21
18
190
Żnin
167.18
19
80
Mogilno
182.35


Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
150
Chełmno
76.23
2
160
Toruń
76.32
3
170
Bydgoszcz
79.91
4
70
Włocławek
79.99
5
60
Grudziądz
82.77
6
90
Inowrocław
83.77
7
20
Nakło Nad Notecią
83.87
8
50
Lipno
88.35
9
30
Golub-Dobrzyń
89.37
10
100
Brodnica
89.40
11
140
Wąbrzeźno
90.91
12
10
Aleksandrów Kujawski
92.84
13
40
Rypin
94.02
14
110
Sępólno Krajeńskie
94.31
15
180
Radziejów
94.98
16
130
Tuchola
98.99
17
120
Świecie
99.47
18
80
Mogilno
999.99
19
190
Żnin
999.99

Klasyfikacja zespołowa krajowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
160
Toruń
999.00
66.07
66.07
2
70
Włocławek
71.27
72.08
71.27
3
170
Bydgoszcz
78.02
71.74
71.74
4
150
Chełmno
73.01
999.00
73.01
5
60
Grudziądz
81.52
73.35
73.35
6
100
Brodnica
999.00
74.14
74.14
7
80
Mogilno
74.45
999.00
74.45
8
20
Nakło Nad Notecią
76.50
999.00
76.50
9
90
Inowrocław
77.63
999.00
77.63
10
50
Lipno
77.64
999.00
77.64
11
30
Golub-Dobrzyń
78.29
77.89
77.89
12
40
Rypin
79.04
91.77
79.04
13
190
Żnin
79.55
999.00
79.55
14
120
Świecie
80.98
80.00
80.00
15
130
Tuchola
80.93
999.00
80.93
16
180
Radziejów
81.06
81.40
81.06
17
110
Sępólno Krajeńskie
83.05
119.80
83.05
18
140
Wąbrzeźno
84.73
999.00
84.73
19
10
Aleksandrów Kujawski
999.00
999.00
999.00

Klasyfikacja zespołowa krajowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
60
Grudziądz
35.70
33.95
33.95
2
120
Świecie
36.42
34.92
34.92
3
80
Mogilno
64.17
36.00
36.00
4
150
Chełmno
38.10
36.03
36.03
5
100
Brodnica
37.03
36.40
36.40
6
140
Wąbrzeźno
39.35
36.57
36.57
7
170
Bydgoszcz
37.57
43.44
37.57
8
70
Włocławek
38.14
999.00
38.14
9
190
Żnin
42.33
39.02
39.02
10
130
Tuchola
62.39
39.39
39.39
11
20
Nakło Nad Notecią
49.92
39.50
39.50
12
30
Golub-Dobrzyń
39.52
42.26
39.52
13
160
Toruń
999.00
39.53
39.53
14
40
Rypin
39.70
41.26
39.70
15
90
Inowrocław
42.68
40.74
40.74
16
180
Radziejów
47.24
41.63
41.63
17
10
Aleksandrów Kujawski
66.44
41.73
41.73
18
110
Sępólno Krajeńskie
44.23
44.23
44.23
19
50
Lipno
51.99
49.62
49.62

Klasyfikacja generalna

Miejsce
KM/KP PSP
100 m
Hakówka
Sztafeta
Bojówka
Suma
1
Chełmno
1
3
4
4
12
2
Bydgoszcz
3
2
3
7
15
3
Grudziądz
5
5
5
1
16
4
Toruń
2
1
1
13
17
5
Włocławek
4
4
2
8
18
6
Brodnica
10
6
6
5
27
7
Inowrocław
6
7
9
15
37
8
Nakło Nad Notecią
7
15
8
11
41
9
Golub-Dobrzyń
9
12
11
12
44
10
Lipno
8
8
10
19
45
11
Wąbrzeźno
11
11
18
6
46
12
Mogilno
18
19
7
3
47
13
Świecie
17
16
14
2
49
14
Rypin
13
13
12
14
52
15
Tuchola
16
14
15
10
55
16
Radziejów
15
10
16
16
57
17
Sępólno Krajeńskie
14
9
17
18
58
18
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę