7,323,678 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XVI MWwSP
XVI Mistrzostwa Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Toruń-Nakło nad Notecią, 20,22 maja 2014 r.

Klasyfikacja indywidualna - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
181
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
14.95
15.55
14.95
2
31
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
15.23
15.41
15.23
3
32
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
19.15
15.78
15.78
4
144
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
20.64
16.17
16.17
5
182
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
16.54
dyskw.
16.54
6
180
Piotr GrossKP PSP Chełmno
16.61
16.92
16.61
7
30
Radosław KończalskiKM PSP Toruń
17.23
18.58
17.23
8
148
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
18.80
dyskw.
18.80
9
10
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.39
19.16
19.16
10
140
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
19.30
dyskw.
19.30
11
15
Jarosław KozakowskiKM PSP Włocławek
19.64
21.42
19.64
12
122
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
21.50
19.78
19.78
13
110
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
20.07
34.11
20.07
14
33
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
21.80
20.19
20.19
15
16
Arkadiusz FronckiewiczKM PSP Włocławek
22.96
20.27
20.27
16
11
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
20.37
22.35
20.37
17
130
Andrzej WiśniewskiKP PSP Lipno
22.92
20.87
20.87
18
189
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
21.28
20.95
20.95
19
60
Paweł PrzybylskiKP PSP Nakło nad Notecią
21.22
24.08
21.22
20
142
Krzysztof ŁopuszyńskiKM PSP Bydgoszcz
22.02
22.57
22.02
21
125
Mateusz WiśniewskiKP PSP Brodnica
27.12
22.77
22.77
22
131
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
26.61
22.91
22.91
23
50
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
25.95
23.14
23.14
24
100
Karol JagodzińskiKP PSP Mogilno
25.84
23.19
23.19
25
18
Krzysztof GontarekKM PSP Włocławek
25.22
23.37
23.37
26
155
Tomasz JelińskiKM PSP Grudziądz
23.72
dyskw.
23.72
27
111
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
25.69
25.02
25.02
28
29
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
25.62
25.16
25.16
29
133
Sławomir WiśniewskiKP PSP Lipno
25.23
25.21
25.21
30
152
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
28.08
25.56
25.56
31
188
Jacek ŚledźKP PSP Chełmno
28.61
25.66
25.66
32
166
Krzysztof BarańskiKP PSP Wąbrzeźno
26.32
25.68
25.68
33
112
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
27.91
26.15
26.15
34
34
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
26.83
26.33
26.33
35
19
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
26.40
26.53
26.40
36
153
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
30.42
26.52
26.52
37
136
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
27.56
26.65
26.65
38
160
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
27.45
31.04
27.45
39
156
Michał ŻyłaKM PSP Grudziądz
29.71
27.73
27.73
40
67
Michał PrybińskiKP PSP Nakło nad Notecią
30.13
28.06
28.06
41
127
Paweł BartoszewskiKP PSP Brodnica
28.69
29.37
28.69
42
22
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
35.77
28.77
28.77
43
170
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
28.82
29.16
28.82
44
154
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
35.85
28.88
28.88
45
165
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
34.01
29.18
29.18
46
98
Marcin KonatowskiKP PSP Żnin
30.60
29.24
29.24
47
24
Bartek GawrońskiKP PSP Radziejów
34.46
29.63
29.63
48
128
Łukasz ZielińskiKP PSP Brodnica
37.78
29.67
29.67
49
185
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
30.64
dyskw.
30.64
50
101
Jakub SobieralskiKP PSP Mogilno
32.94
30.70
30.70
51
68
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
41.21
30.83
30.83
52
151
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
34.52
30.99
30.99
53
42
Piotr SzemrykKP PSP Sępólno Krajeńskie
31.08
38.12
31.08
54
171
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
31.94
31.28
31.28
55
74
Maciej SobiechowskiKP PSP Tuchola
33.56
31.39
31.39
56
23
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
32.01
31.59
31.59
57
47
Przemysław SzmelterKP PSP Sępólno Krajeńskie
32.37
dyskw.
32.37
58
141
Dawid ChmarzyńskiKM PSP Bydgoszcz
35.81
32.43
32.43
59
72
Damian BuczkowskiKP PSP Tuchola
35.20
32.64
32.64
60
85
Michał GolińskiKP PSP Świecie
32.79
33.73
32.79
61
25
Daniel GąsiorowskiKP PSP Radziejów
33.18
34.92
33.18
62
64
Karol KowalewskiKP PSP Nakło nad Notecią
37.51
33.31
33.31
63
73
Mariusz KameckiKP PSP Tuchola
38.42
33.56
33.56
64
86
Marcin PartykaKP PSP Świecie
33.67
34.53
33.67
65
93
Tomasz ŁysyKP PSP Żnin
33.96
dyskw.
33.96
66
193
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
36.03
34.10
34.10
67
132
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
34.22
dyskw.
34.22
68
27
Cezary LewandowskiKP PSP Radziejów
36.00
35.42
35.42
69
138
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
38.05
35.55
35.55
70
48
Robert NowakowskiKP PSP Sępólno Krajeńskie
35.58
dyskw.
35.58
71
53
Ziemowit MilewskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
38.66
35.84
35.84
72
121
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
41.90
36.25
36.25
73
20
Błażej BachurskiKP PSP Radziejów
39.81
36.27
36.27
74
172
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
36.94
44.22
36.94
75
199
Sławomir GórskiKP PSP Golub-Dobrzyń
40.24
37.58
37.58
76
137
Marcin SosnowskiKP PSP Lipno
40.46
37.73
37.73
77
167
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
44.69
38.44
38.44
78
71
Dawid ŚliżewskiKP PSP Tuchola
38.73
40.63
38.73
79
21
Patryk BetlińskiKP PSP Radziejów
54.49
38.74
38.74
80
107
Dawid SzczęsnyKP PSP Mogilno
38.86
dyskw.
38.86
81
89
Przemysław GlamaKP PSP Świecie
44.29
39.32
39.32
82
197
Jakub ZadylakKP PSP Golub-Dobrzyń
dyskw.
40.04
40.04
83
69
Marcel NadolnyKP PSP Nakło nad Notecią
42.85
40.65
40.65
84
88
Piotr MłynekKP PSP Świecie
44.52
40.71
40.71
85
17
Łukasz LopińskiKM PSP Włocławek
41.07
dyskw.
41.07
86
51
Marcin RackiKP PSP Aleksandrów Kujawski
41.61
dyskw.
41.61
87
57
Krzysztof BaranowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
42.43
dyskw.
42.43
88
194
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
44.42
44.61
44.42
89
119
Dariusz PecynaKP PSP Inowrocław
51.35
45.48
45.48
90
164
Piotr WitkowskiKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
47.61
47.61
91
35
Błażej JóźwickiKM PSP Toruń
48.88
dyskw.
48.88
92
135
Tomasz LeszczyńskiKP PSP Lipno
51.97
49.31
49.31
93
97
Marcin LianaKP PSP Żnin
49.94
dyskw.
49.94
94
173
Wiesław CzarneckiKP PSP Rypin
50.17
dyskw.
50.17
95
91
Tomek MolendaKP PSP Żnin
52.13
dyskw.
52.13
96
109
Jacek LewandowskiKP PSP Mogilno
dyskw.
59.45
59.45
97
58
Dawid JelińskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
59.95
dyskw.
59.95
98
195
Radosław DulczewskiKP PSP Golub-Dobrzyń
68.35
dyskw.
68.35
99
36
Andrzej StraubKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
41
Adam KabatKP PSP Sępólno Krajeńskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
183
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
180
Piotr GrossKP PSP Chełmno
18.38
17.98
17.98
2
182
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
18.04
dyskw.
18.04
3
31
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
18.76
dyskw.
18.76
4
181
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
18.83
dyskw.
18.83
5
144
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.04
dyskw.
19.04
6
183
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
19.16
dyskw.
19.16
7
32
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
19.19
20.32
19.19
8
12
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
19.23
dyskw.
19.23
9
114
Krzysztof KozłowskiKP PSP Inowrocław
19.40
20.34
19.40
10
141
Dawid ChmarzyńskiKM PSP Bydgoszcz
19.46
19.52
19.46
11
33
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
19.66
dyskw.
19.66
12
37
Marcin GuranowskiKM PSP Toruń
20.20
20.34
20.20
13
13
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
dyskw.
20.22
20.22
14
140
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
20.36
dyskw.
20.36
15
30
Radosław KończalskiKM PSP Toruń
20.46
20.66
20.46
16
134
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
20.47
dyskw.
20.47
17
50
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
22.14
20.51
20.51
18
60
Paweł PrzybylskiKP PSP Nakło nad Notecią
24.65
20.53
20.53
19
111
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
21.72
20.54
20.54
20
125
Mateusz WiśniewskiKP PSP Brodnica
20.58
dyskw.
20.58
21
131
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.10
20.64
20.64
22
152
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
22.40
20.93
20.93
23
68
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
20.93
dyskw.
20.93
24
10
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
24.89
21.01
21.01
25
11
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.80
21.09
21.09
26
170
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
21.21
21.36
21.21
27
187
Robert BorowińskiKP PSP Chełmno
21.26
dyskw.
21.26
28
110
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
27.47
21.28
21.28
29
184
Michał KlemińskiKP PSP Chełmno
21.40
dyskw.
21.40
30
14
Marcin CzerwińskiKM PSP Włocławek
21.48
dyskw.
21.48
31
46
Grzegorz BłochKP PSP Sępólno Krajeńskie
21.56
dyskw.
21.56
32
142
Krzysztof ŁopuszyńskiKM PSP Bydgoszcz
22.04
21.61
21.61
33
19
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
21.67
22.88
21.67
34
70
Łukasz PukownikKP PSP Tuchola
22.50
21.78
21.78
35
34
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
21.82
dyskw.
21.82
36
67
Michał PrybińskiKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
21.83
21.83
37
171
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
21.86
22.55
21.86
38
156
Michał ŻyłaKM PSP Grudziądz
21.92
dyskw.
21.92
39
107
Dawid SzczęsnyKP PSP Mogilno
dyskw.
21.94
21.94
40
148
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
21.96
dyskw.
21.96
41
115
Przemysław JeskeKP PSP Inowrocław
22.00
dyskw.
22.00
42
20
Błażej BachurskiKP PSP Radziejów
25.44
22.01
22.01
43
87
Tobiasz ArczyńskiKP PSP Świecie
22.06
dyskw.
22.06
44
86
Marcin PartykaKP PSP Świecie
22.09
dyskw.
22.09
45
44
Tomasz MrugalskiKP PSP Sępólno Krajeńskie
dyskw.
22.16
22.16
46
154
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
22.16
dyskw.
22.16
47
165
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
22.18
22.18
48
82
Grzegorz TrzopekKP PSP Świecie
25.04
22.19
22.19
49
133
Sławomir WiśniewskiKP PSP Lipno
22.21
24.80
22.21
50
193
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
22.23
22.44
22.23
51
18
Krzysztof GontarekKM PSP Włocławek
23.10
22.24
22.24
52
160
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
23.26
22.32
22.32
53
164
Piotr WitkowskiKP PSP Wąbrzeźno
22.32
dyskw.
22.32
54
199
Sławomir GórskiKP PSP Golub-Dobrzyń
22.36
44.15
22.36
55
45
Mirosław TydaKP PSP Sępólno Krajeńskie
dyskw.
22.44
22.44
56
151
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
23.71
22.51
22.51
57
166
Krzysztof BarańskiKP PSP Wąbrzeźno
22.70
dyskw.
22.70
58
113
Dariusz PecynaKP PSP Inowrocław
23.13
dyskw.
23.13
59
21
Patryk BetlińskiKP PSP Radziejów
dyskw.
23.15
23.15
60
127
Paweł BartoszewskiKP PSP Brodnica
23.16
dyskw.
23.16
61
136
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
23.21
dyskw.
23.21
62
122
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
23.23
dyskw.
23.23
63
53
Ziemowit MilewskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
23.85
23.29
23.29
64
112
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
23.69
23.46
23.46
65
85
Michał GolińskiKP PSP Świecie
23.60
27.04
23.60
66
25
Daniel GąsiorowskiKP PSP Radziejów
23.70
26.17
23.70
67
132
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
23.84
dyskw.
23.84
68
24
Bartek GawrońskiKP PSP Radziejów
23.85
25.41
23.85
69
57
Krzysztof BaranowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
23.97
dyskw.
23.97
70
35
Błażej JóźwickiKM PSP Toruń
24.09
dyskw.
24.09
71
64
Karol KowalewskiKP PSP Nakło nad Notecią
24.18
30.15
24.18
72
27
Cezary LewandowskiKP PSP Radziejów
24.20
26.82
24.20
73
121
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
41.17
24.50
24.50
74
52
Michał OrłowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
24.58
dyskw.
24.58
75
93
Tomasz ŁysyKP PSP Żnin
24.64
dyskw.
24.64
76
194
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
24.91
25.14
24.91
77
109
Jacek LewandowskiKP PSP Mogilno
24.94
30.40
24.94
78
97
Marcin LianaKP PSP Żnin
25.33
dyskw.
25.33
79
106
Adam WaneckiKP PSP Mogilno
27.72
25.39
25.39
80
22
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
dyskw.
25.42
25.42
81
23
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
dyskw.
25.47
25.47
82
135
Tomasz LeszczyńskiKP PSP Lipno
25.69
dyskw.
25.69
83
137
Marcin SosnowskiKP PSP Lipno
26.41
dyskw.
26.41
84
108
Karol RojekKP PSP Mogilno
dyskw.
26.64
26.64
85
91
Tomek MolendaKP PSP Żnin
31.10
27.27
27.27
86
138
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
27.34
dyskw.
27.34
87
153
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
28.25
27.62
27.62
88
49
Rafał LicaKP PSP Sępólno Krajeńskie
27.85
dyskw.
27.85
89
195
Radosław DulczewskiKP PSP Golub-Dobrzyń
dyskw.
29.27
29.27
90
173
Wiesław CzarneckiKP PSP Rypin
dyskw.
30.32
30.32
91
172
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
dyskw.
32.30
32.30
92
29
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
36.89
45.32
36.89
93
96
Marcin PawłowskiKP PSP Żnin
36.93
dyskw.
36.93
94
56
Wojciech LitkaKP PSP Aleksandrów Kujawski
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
186
Paweł WojnowskiKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
96
126
Daniel BrzóskaKP PSP Brodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
97
167
Lucjan NowosielskiKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
197
Jakub ZadylakKP PSP Golub-Dobrzyń
dyskw.
dyskw.
n.klas
99
17
Łukasz LopińskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
69
Marcel NadolnyKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
155
Tomasz JelińskiKM PSP Grudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
54
Maciej MasierakKP PSP Aleksandrów Kujawski
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
181
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
18.83
14.95
33.78
2
31
Maksymilian PiątkowskiKM PSP Toruń
18.76
15.23
33.99
3
182
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
18.04
16.54
34.58
4
180
Piotr GrossKP PSP Chełmno
17.98
16.61
34.59
5
32
Łukasz GrabowskiKM PSP Toruń
19.19
15.78
34.97
6
144
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.04
16.17
35.21
7
30
Radosław KończalskiKM PSP Toruń
20.46
17.23
37.69
8
140
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
20.36
19.30
39.66
9
33
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
19.66
20.19
39.85
10
10
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
21.01
19.16
40.17
11
148
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
21.96
18.80
40.76
12
110
Marcin BrykałaKP PSP Inowrocław
21.28
20.07
41.35
13
11
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.09
20.37
41.46
14
60
Paweł PrzybylskiKP PSP Nakło nad Notecią
20.53
21.22
41.75
15
122
Sławomir SzmidtKP PSP Brodnica
23.23
19.78
43.01
16
125
Mateusz WiśniewskiKP PSP Brodnica
20.58
22.77
43.35
17
131
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
20.64
22.91
43.55
18
142
Krzysztof ŁopuszyńskiKM PSP Bydgoszcz
21.61
22.02
43.63
19
50
Łukasz KułakowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
20.51
23.14
43.65
20
111
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
20.54
25.02
45.56
21
18
Krzysztof GontarekKM PSP Włocławek
22.24
23.37
45.61
22
152
Mariusz JurekKM PSP Grudziądz
20.93
25.56
46.49
23
133
Sławomir WiśniewskiKP PSP Lipno
22.21
25.21
47.42
24
19
Kamil BojakowskiKM PSP Włocławek
21.67
26.40
48.07
25
34
Paweł SyrockiKM PSP Toruń
21.82
26.33
48.15
26
166
Krzysztof BarańskiKP PSP Wąbrzeźno
22.70
25.68
48.38
27
112
Paweł DerendaKP PSP Inowrocław
23.46
26.15
49.61
28
156
Michał ŻyłaKM PSP Grudziądz
21.92
27.73
49.65
29
160
Tomasz KowalikKP PSP Wąbrzeźno
22.32
27.45
49.77
30
136
Mariusz FalkowskiKP PSP Lipno
23.21
26.65
49.86
31
67
Michał PrybińskiKP PSP Nakło nad Notecią
21.83
28.06
49.89
32
170
Paweł DąbrowskiKP PSP Rypin
21.21
28.82
50.03
33
154
Sławomir WadelskiKM PSP Grudziądz
22.16
28.88
51.04
34
165
Dawid KrajnikKP PSP Wąbrzeźno
22.18
29.18
51.36
35
68
Zbigniew KujawaKP PSP Nakło nad Notecią
20.93
30.83
51.76
36
127
Paweł BartoszewskiKP PSP Brodnica
23.16
28.69
51.85
37
141
Dawid ChmarzyńskiKM PSP Bydgoszcz
19.46
32.43
51.89
38
171
Andrzej SzrullKP PSP Rypin
21.86
31.28
53.14
39
24
Bartek GawrońskiKP PSP Radziejów
23.85
29.63
53.48
40
151
Łukasz DrumowskiKM PSP Grudziądz
22.51
30.99
53.50
41
153
Paweł StasiakKM PSP Grudziądz
27.62
26.52
54.14
42
22
Andrzej BykowskiKP PSP Radziejów
25.42
28.77
54.19
43
86
Marcin PartykaKP PSP Świecie
22.09
33.67
55.76
44
193
Piotr BłachKP PSP Golub-Dobrzyń
22.23
34.10
56.33
45
85
Michał GolińskiKP PSP Świecie
23.60
32.79
56.39
46
25
Daniel GąsiorowskiKP PSP Radziejów
23.70
33.18
56.88
47
23
Piotr ChlewickiKP PSP Radziejów
25.47
31.59
57.06
48
64
Karol KowalewskiKP PSP Nakło nad Notecią
24.18
33.31
57.49
49
132
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
23.84
34.22
58.06
50
20
Błażej BachurskiKP PSP Radziejów
22.01
36.27
58.28
51
93
Tomasz ŁysyKP PSP Żnin
24.64
33.96
58.60
52
53
Ziemowit MilewskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
23.29
35.84
59.13
53
27
Cezary LewandowskiKP PSP Radziejów
24.20
35.42
59.62
54
199
Sławomir GórskiKP PSP Golub-Dobrzyń
22.36
37.58
59.94
55
121
Piotr JastrzębskiKP PSP Brodnica
24.50
36.25
60.75
56
107
Dawid SzczęsnyKP PSP Mogilno
21.94
38.86
60.80
57
21
Patryk BetlińskiKP PSP Radziejów
23.15
38.74
61.89
58
29
Michał SochaczewskiKP PSP Radziejów
36.89
25.16
62.05
59
138
Mateusz GrabowskiKP PSP Lipno
27.34
35.55
62.89
60
137
Marcin SosnowskiKP PSP Lipno
26.41
37.73
64.14
61
57
Krzysztof BaranowskiKP PSP Aleksandrów Kujawski
23.97
42.43
66.40
62
172
Marcin CzarneckiKP PSP Rypin
32.30
36.94
69.24
63
194
Marcin CaparKP PSP Golub-Dobrzyń
24.91
44.42
69.33
64
164
Piotr WitkowskiKP PSP Wąbrzeźno
22.32
47.61
69.93
65
35
Błażej JóźwickiKM PSP Toruń
24.09
48.88
72.97
66
135
Tomasz LeszczyńskiKP PSP Lipno
25.69
49.31
75.00
67
97
Marcin LianaKP PSP Żnin
25.33
49.94
75.27
68
91
Tomek MolendaKP PSP Żnin
27.27
52.13
79.40
69
173
Wiesław CzarneckiKP PSP Rypin
30.32
50.17
80.49
70
109
Jacek LewandowskiKP PSP Mogilno
24.94
59.45
84.39
71
195
Radosław DulczewskiKP PSP Golub-Dobrzyń
29.27
68.35
97.62


Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
30
KM PSP Toruń
68.43
2
180
KP PSP Chełmno
69.05
3
140
KM PSP Bydgoszcz
76.29
4
10
KM PSP Włocławek
79.44
5
130
KP PSP Lipno
95.64
6
120
KP PSP Brodnica
100.91
7
150
KM PSP Grudziądz
103.53
8
60
KP PSP Nakło nad Notecią
113.42
9
20
KP PSP Radziejów
115.15
10
110
KP PSP Inowrocław
116.72
11
160
KP PSP Wąbrzeźno
120.75
12
70
KP PSP Tuchola
136.32
13
50
KP PSP Aleksandrów Kujawski
143.02
14
80
KP PSP Świecie
146.49
15
170
KP PSP Rypin
147.21
16
100
KP PSP Mogilno
152.20
17
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
156.14
18
90
KP PSP Żnin
165.27


Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
180
KP PSP Chełmno
74.01
2
30
KM PSP Toruń
77.81
3
140
KM PSP Bydgoszcz
80.47
4
10
KM PSP Włocławek
81.55
5
110
KP PSP Inowrocław
83.22
6
130
KP PSP Lipno
86.53
7
60
KP PSP Nakło nad Notecią
87.47
8
150
KM PSP Grudziądz
87.52
9
160
KP PSP Wąbrzeźno
89.52
10
80
KP PSP Świecie
89.94
11
120
KP PSP Brodnica
91.47
12
50
KP PSP Aleksandrów Kujawski
92.35
13
20
KP PSP Radziejów
92.71
14
40
KP PSP Sępólno Krajeńskie
94.01
15
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
98.77
16
100
KP PSP Mogilno
98.91
17
170
KP PSP Rypin
105.69
18
90
KP PSP Żnin
114.17


Klasyfikacja zespołowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
180
KP PSP Chełmno
71.72
63.46
63.46
2
140
KM PSP Bydgoszcz
999.00
66.32
66.32
3
10
KM PSP Włocławek
72.20
68.31
68.31
4
30
KM PSP Toruń
70.18
69.47
69.47
5
110
KP PSP Inowrocław
79.49
69.55
69.55
6
160
KP PSP Wąbrzeźno
79.07
71.22
71.22
7
150
KM PSP Grudziądz
75.21
71.55
71.55
8
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
999.00
72.15
72.15
9
40
KP PSP Sępólno Krajeńskie
74.50
80.39
74.50
10
70
KP PSP Tuchola
86.97
75.22
75.22
11
60
KP PSP Nakło nad Notecią
75.35
77.17
75.35
12
100
KP PSP Mogilno
75.66
999.00
75.66
13
20
KP PSP Radziejów
75.78
87.19
75.78
14
80
KP PSP Świecie
77.45
82.71
77.45
15
120
KP PSP Brodnica
999.00
78.92
78.92
16
170
KP PSP Rypin
91.53
83.09
83.09
17
130
KP PSP Lipno
84.48
999.00
84.48
18
50
KP PSP Aleksandrów Kujawski
105.03
88.45
88.45
19
90
KP PSP Żnin
89.54
999.00
89.54


Klasyfikacja zespołowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
10
KM PSP Włocławek
36.93
33.42
33.42
2
120
KP PSP Brodnica
34.41
47.06
34.41
3
80
KP PSP Świecie
999.00
35.60
35.60
4
100
KP PSP Mogilno
35.65
41.42
35.65
5
160
KP PSP Wąbrzeźno
35.71
40.41
35.71
6
130
KP PSP Lipno
39.38
36.07
36.07
7
40
KP PSP Sępólno Krajeńskie
40.06
36.43
36.43
8
150
KM PSP Grudziądz
37.13
40.15
37.13
9
60
KP PSP Nakło nad Notecią
37.47
38.48
37.47
10
110
KP PSP Inowrocław
44.44
37.66
37.66
11
140
KM PSP Bydgoszcz
38.72
40.82
38.72
12
190
KP PSP Golub-Dobrzyń
39.54
38.72
38.72
13
70
KP PSP Tuchola
63.77
40.00
40.00
14
170
KP PSP Rypin
43.62
41.19
41.19
15
90
KP PSP Żnin
42.35
43.85
42.35
16
180
KP PSP Chełmno
45.72
999.00
45.72
17
30
KM PSP Toruń
66.43
57.73
57.73
18
20
KP PSP Radziejów
999.00
69.12
69.12
19
50
KP PSP Aleksandrów Kujawski
71.20
999.00
71.20


Klasyfikacja generalna

Miejsce Nazwa drużyny Miejsce hakówka Miejsce setka Miejsce sztafeta Miejsce bojówka Kasyf. Generalna
1 KM PSP Włocławek 4 4 3 1 12
2 KM PSP Bydgoszcz 3 3 2 11 19
3 KP PSP Chełmno 2 1 1 16 20
4 KM PSP Toruń 1 2 4 17 24
5 KM PSP Grudziądz 7 8 7 8 30
6 KP PSP Inowrocław 10 5 5 10 30
7 KP PSP Wąbrzeźno 11 9 6 5 31
8 KP PSP Brodnica 6 11 15 2 34
9 KP PSP Lipno 5 6 17 6 34
10 KP PSP Nakło nad Notecią 8 7 11 9 35
11 KP PSP Świecie 14 10 14 3 41
12 KP PSP Mogilno 16 16 12 4 48
13 KP PSP Sępólno Krajeńskie 19 14 9 7 49
14 KP PSP Golub-Dobrzyń 17 15 8 12 52
15 KP PSP Radziejów 9 13 13 18 53
16 KP PSP Tuchola 12 19 10 13 54
17 KP PSP Rypin 15 17 16 14 62
18 KP PSP Aleksandrów Kujawski 13 12 18 19
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę