7,323,668 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XV MWwSP
XV Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Toruń - Wąbrzeźno 21,23 maja 2013 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
160
Artur TokarczykChełmno
18.03
17.92
17.92
2
51
Krzysztof BąkBydgoszcz
20.80
18.50
18.50
3
53
Radosław WawrzyniakBydgoszcz
18.56
18.64
18.56
4
31
Maksymilian PiątkowskiToruń
20.02
18.65
18.65
5
169
Jacek ChylińskiChełmno
18.80
dyskw.
18.80
6
59
Dawid ChmarzyńskiBydgoszcz
19.30
20.05
19.30
7
56
Michał PrybińskiBydgoszcz
20.77
19.36
19.36
8
50
Tomasz CzajkaBydgoszcz
20.59
19.49
19.49
9
36
Arkadiusz StecToruń
20.41
19.76
19.76
10
30
Łukasz GrabowskiToruń
19.91
20.25
19.91
11
195
Patryk SzajgickiLipno
20.24
dyskw.
20.24
12
38
Marcin GuranowskiToruń
20.33
dyskw.
20.33
13
140
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
21.88
20.34
20.34
14
60
Marcin BrykałaInowrocław
20.64
dyskw.
20.64
15
191
Dariusz PokłackiLipno
20.89
dyskw.
20.89
16
58
Krzysztof ŁopuszyńskiBydgoszcz
21.04
21.28
21.04
17
54
Jacek CzyżBydgoszcz
22.90
21.05
21.05
18
167
Michał KlemińskiChełmno
21.10
dyskw.
21.10
19
39
Paweł SyrockiToruń
22.85
21.22
21.22
20
175
Paweł PrzybylskiNakło nad Notecią
21.33
22.84
21.33
21
146
Jarosław UździnskiGolub-Dobrzyń
22.80
21.37
21.37
22
106
Arkadiusz FrontkiewiczWłocławek
21.37
dyskw.
21.37
23
82
Mariusz JurekGrudziądz
22.34
21.52
21.52
24
26
Grzegorz BłochSępólno Krajeńskie
22.42
21.58
21.58
25
84
Sławomir WadelskiGrudziądz
22.88
21.60
21.60
26
85
Maciej ZdunGrudziądz
21.62
22.08
21.62
27
55
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
21.65
dyskw.
21.65
28
118
Grzegorz TrzopekŚwiecie
21.76
21.76
21.76
29
64
Piotr BednarskiInowrocław
21.80
dyskw.
21.80
30
90
Tomasz KowalikWąbrzeźno
21.82
27.72
21.82
31
168
Robert BorowińskiChełmno
21.85
22.16
21.85
32
117
Tobiasz ArczyńskiŚwiecie
21.90
dyskw.
21.90
33
35
Andrzej StraubToruń
21.94
dyskw.
21.94
34
80
Łukasz BanaszewskiGrudziądz
22.23
22.06
22.06
35
127
Daniel BrzóskaBrodnica
22.78
22.07
22.07
36
170
Zbigniew KujawaNakło nad Notecią
22.16
22.19
22.16
37
86
Michał ŻyłaGrudziądz
22.26
22.23
22.23
38
65
Jacek PłochaInowrocław
22.36
dyskw.
22.36
39
40
Paweł DąbrowskiRypin
22.60
23.22
22.60
40
171
Marcel NadolnyNakło nad Notecią
22.90
dyskw.
22.90
41
61
Paweł DerendaInowrocław
22.92
dyskw.
22.92
42
136
Ziemowit MilewskiAleksandrów Kujawski
22.96
dyskw.
22.96
43
97
Krzysztof BarańskiWąbrzeźno
23.01
dyskw.
23.01
44
63
Krzysztof KozłowskiInowrocław
23.06
dyskw.
23.06
45
193
Paweł ŚliwińskiLipno
23.13
dyskw.
23.13
46
197
Mariusz JabłońskiLipno
23.19
dyskw.
23.19
47
196
Tomasz LeszczyńskiLipno
23.23
dyskw.
23.23
48
94
Piotr WitkowskiWąbrzeźno
23.28
dyskw.
23.28
49
177
Paweł GiczelaNakło nad Notecią
23.34
dyskw.
23.34
50
29
Paweł IwanickiSępólno Krajeńskie
23.35
dyskw.
23.35
51
133
Michał OrłowskiAleksandrów Kujawski
23.38
dyskw.
23.38
52
164
Paweł WojnowskiChełmno
23.44
dyskw.
23.44
53
14
Krystian KołowskiRadziejów
23.49
dyskw.
23.49
54
105
Daniel WojdyłaWłocławek
23.73
dyskw.
23.73
55
109
Bartłomiej GontarekWłocławek
23.83
dyskw.
23.83
56
113
Michał GolińskiŚwiecie
23.88
dyskw.
23.88
57
12
Andrzej BykowskiRadziejów
23.99
dyskw.
23.99
58
62
Dariusz PecynaInowrocław
24.09
dyskw.
24.09
59
115
Marcin PartykaŚwiecie
24.29
dyskw.
24.29
60
19
Bartłomiej GawrońskiRadziejów
24.32
dyskw.
24.32
61
184
Karol RojekMogilno
24.57
dyskw.
24.57
62
186
Łukasz PopielskiMogilno
24.64
dyskw.
24.64
63
129
Łukasz ZielińskiBrodnica
24.76
dyskw.
24.76
64
137
Wojciech LitkaAleksandrów Kujawski
24.93
dyskw.
24.93
65
138
Krzysztof BaranowskiAleksandrów Kujawski
25.00
dyskw.
25.00
66
37
Dawid WiśniewskiToruń
25.14
dyskw.
25.14
67
163
Szymon MorańskiChełmno
25.22
dyskw.
25.22
68
144
Piotr BłachGolub-Dobrzyń
25.22
dyskw.
25.22
69
135
Maciej MasierakAleksandrów Kujawski
25.25
dyskw.
25.25
70
16
Michał SochaczewskiRadziejów
25.31
dyskw.
25.31
71
154
Tomasz ŁysyŻnin
25.31
dyskw.
25.31
72
98
Lucjan NowosielskiWąbrzeźno
25.51
dyskw.
25.51
73
192
Mariusz FalkowskiLipno
25.56
dyskw.
25.56
74
198
Marcin SosnowskiLipno
25.60
dyskw.
25.60
75
121
Bartosz ZatkaBrodnica
25.62
dyskw.
25.62
76
130
Łukasz KułakowskiAleksandrów Kujawski
25.65
dyskw.
25.65
77
70
Andrzej GorczyńskiTuchola
25.81
dyskw.
25.81
78
48
Marcin CzarneckiRypin
25.95
dyskw.
25.95
79
147
Mateusz BożejewiczGolub-Dobrzyń
25.96
dyskw.
25.96
80
131
Marcin RackiAleksandrów Kujawski
26.09
dyskw.
26.09
81
66
Leszek GrosmanInowrocław
26.12
dyskw.
26.12
82
162
Piotr GrossChełmno
26.35
dyskw.
26.35
83
107
Krzysztof CiesielskiWłocławek
26.41
dyskw.
26.41
84
185
Adam WaneckiMogilno
27.01
dyskw.
27.01
85
139
Łukasz SerkowskiAleksandrów Kujawski
27.03
dyskw.
27.03
86
174
Mieszko BłasiakNakło nad Notecią
27.08
dyskw.
27.08
87
24
Tomasz MrugalskiSępólno Krajeńskie
27.40
dyskw.
27.40
88
79
Jacek RinkTuchola
27.46
dyskw.
27.46
89
18
Andrzej LewandowskiRadziejów
27.62
dyskw.
27.62
90
152
Arkadiusz WysokiŻnin
27.70
dyskw.
27.70
91
199
Mateusz GrabowskiLipno
28.33
dyskw.
28.33
92
73
Mariusz KameckiTuchola
28.92
dyskw.
28.92
93
46
Andrzej SzrullRypin
29.60
dyskw.
29.60
94
145
Artur NerćGolub-Dobrzyń
32.80
dyskw.
32.80
95
158
Marcin PawłowskiŻnin
32.82
dyskw.
32.82
96
153
Jarosław BosackiŻnin
34.45
dyskw.
34.45
97
10
Tomasz MichalskiRadziejów
35.00
dyskw.
35.00
98
83
Paweł StasiakGrudziądz
35.67
dyskw.
35.67
99
25
Mirosław TydaSępólno Krajeńskie
37.42
dyskw.
37.42
100
41
Rafał RaczkowskiRypin
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
149
Jakub ZadylakGolub-Dobrzyń
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
122
Piotr JastrzębskiBrodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
128
Paweł BartoszewskiBrodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
108
Maciej WaleczkoWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
151
Sławomir MądryŻnin
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
45
Marcin MuranowskiRypin
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
182
Dawid SzczęsnyMogilno
dyskw.
dyskw.
n.klas
108
104
Marcin CzerwińskiWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
109
76
Arkadiusz GierszewskiTuchola
dyskw.
dyskw.
n.klas
110
100
Sławomir JaszczakWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
111
126
Mateusz WiśniewskiBrodnica
dyskw.
dyskw.
n.klas
112
179
Bartłomiej MarachNakło nad Notecią
dyskw.
dyskw.
n.klas
113
96
Dawid KrajnikWąbrzeźno
dyskw.
dyskw.
n.klas
114
47
Wiesław CzarneckiRypin
dyskw.
dyskw.
n.klas
115
81
Łukasz DrumowskiGrudziądz
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
31
Maksymilian PiątkowskiToruń
16.64
15.19
15.19
2
51
Krzysztof BąkBydgoszcz
15.83
15.47
15.47
3
52
Maciej WilczewskiBydgoszcz
16.24
15.65
15.65
4
160
Artur TokarczykChełmno
15.90
dyskw.
15.90
5
30
Łukasz GrabowskiToruń
16.05
16.22
16.05
6
163
Szymon MorańskiChełmno
16.64
16.17
16.17
7
162
Piotr GrossChełmno
17.14
16.23
16.23
8
33
Radosław KończalskiToruń
17.13
dyskw.
17.13
9
161
Paweł AdamczykChełmno
20.13
18.04
18.04
10
100
Sławomir JaszczakWłocławek
18.04
dyskw.
18.04
11
54
Jacek CzyżBydgoszcz
18.22
dyskw.
18.22
12
190
Andrzej WiśniewskiLipno
19.08
18.39
18.39
13
50
Tomasz CzajkaBydgoszcz
18.71
18.77
18.71
14
105
Daniel WojdyłaWłocławek
20.23
18.76
18.76
15
106
Arkadiusz FrontkiewiczWłocławek
22.96
20.39
20.39
16
103
Jarosław KozakowskiWłocławek
22.26
21.09
21.09
17
101
Artur PiotrowskiWłocławek
22.48
21.97
21.97
18
60
Marcin BrykałaInowrocław
26.96
22.21
22.21
19
166
Paweł SumChełmno
22.24
dyskw.
22.24
20
109
Bartłomiej GontarekWłocławek
25.51
22.39
22.39
21
165
Adam OlewniczakChełmno
23.41
23.15
23.15
22
140
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
26.28
23.39
23.39
23
35
Andrzej StraubToruń
23.63
26.97
23.63
24
130
Łukasz KułakowskiAleksandrów Kujawski
23.87
dyskw.
23.87
25
175
Paweł PrzybylskiNakło nad Notecią
23.94
26.18
23.94
26
85
Maciej ZdunGrudziądz
24.37
dyskw.
24.37
27
20
Robert FerensztajnSępólno Krajeńskie
24.62
25.80
24.62
28
192
Mariusz FalkowskiLipno
25.51
26.85
25.51
29
119
Łukasz KarnowskiŚwiecie
29.66
26.03
26.03
30
191
Dariusz PokłackiLipno
26.14
31.53
26.14
31
86
Michał ŻyłaGrudziądz
27.63
28.66
27.63
32
128
Paweł BartoszewskiBrodnica
28.04
29.08
28.04
33
40
Paweł DąbrowskiRypin
28.25
28.31
28.25
34
90
Tomasz KowalikWąbrzeźno
28.79
30.01
28.79
35
66
Leszek GrosmanInowrocław
28.91
32.14
28.91
36
126
Mateusz WiśniewskiBrodnica
30.72
29.34
29.34
37
61
Paweł DerendaInowrocław
29.84
30.01
29.84
38
16
Michał SochaczewskiRadziejów
30.05
30.22
30.05
39
129
Łukasz ZielińskiBrodnica
30.70
30.40
30.40
40
127
Daniel BrzóskaBrodnica
30.78
dyskw.
30.78
41
180
Karol JagodzińskiMogilno
30.78
dyskw.
30.78
42
83
Paweł StasiakGrudziądz
31.69
dyskw.
31.69
43
181
Jakub SobieralskiMogilno
31.69
dyskw.
31.69
44
97
Krzysztof BarańskiWąbrzeźno
31.87
dyskw.
31.87
45
69
Ireneusz TaraszkaInowrocław
32.69
dyskw.
32.69
46
22
Piotr SzemrykSępólno Krajeńskie
32.77
dyskw.
32.77
47
121
Bartosz ZatkaBrodnica
32.93
dyskw.
32.93
48
12
Andrzej BykowskiRadziejów
32.94
dyskw.
32.94
49
46
Andrzej SzrullRypin
33.04
dyskw.
33.04
50
27
Przemysław SzmelterSępólno Krajeńskie
33.22
dyskw.
33.22
51
183
Dariusz JędroMogilno
33.23
dyskw.
33.23
52
199
Mateusz GrabowskiLipno
33.68
dyskw.
33.68
53
96
Dawid KrajnikWąbrzeźno
33.94
dyskw.
33.94
54
193
Paweł ŚliwińskiLipno
34.19
dyskw.
34.19
55
113
Michał GolińskiŚwiecie
34.24
dyskw.
34.24
56
198
Marcin SosnowskiLipno
34.57
dyskw.
34.57
57
82
Mariusz JurekGrudziądz
35.01
dyskw.
35.01
58
179
Bartłomiej MarachNakło nad Notecią
35.25
dyskw.
35.25
59
154
Tomasz ŁysyŻnin
35.48
dyskw.
35.48
60
122
Piotr JastrzębskiBrodnica
35.59
dyskw.
35.59
61
144
Piotr BłachGolub-Dobrzyń
35.77
dyskw.
35.77
62
151
Sławomir MądryŻnin
35.81
dyskw.
35.81
63
114
Krystian KaczmarekŚwiecie
35.85
dyskw.
35.85
64
146
Jarosław UździnskiGolub-Dobrzyń
36.07
dyskw.
36.07
65
28
Robert NowakowskiSępólno Krajeńskie
36.22
dyskw.
36.22
66
75
Damian BuczkowskiTuchola
36.42
dyskw.
36.42
67
131
Marcin RackiAleksandrów Kujawski
36.60
dyskw.
36.60
68
57
Kacper KowalczykBydgoszcz
37.52
dyskw.
37.52
69
150
Marcin KonatowskiŻnin
37.57
dyskw.
37.57
70
14
Krystian KołowskiRadziejów
37.69
dyskw.
37.69
71
81
Łukasz DrumowskiGrudziądz
37.77
dyskw.
37.77
72
197
Mariusz JabłońskiLipno
37.82
dyskw.
37.82
73
115
Marcin PartykaŚwiecie
37.85
dyskw.
37.85
74
19
Bartłomiej GawrońskiRadziejów
37.97
dyskw.
37.97
75
136
Ziemowit MilewskiAleksandrów Kujawski
37.99
dyskw.
37.99
76
177
Paweł GiczelaNakło nad Notecią
38.62
dyskw.
38.62
77
138
Krzysztof BaranowskiAleksandrów Kujawski
38.65
dyskw.
38.65
78
98
Lucjan NowosielskiWąbrzeźno
38.82
dyskw.
38.82
79
145
Artur NerćGolub-Dobrzyń
39.17
dyskw.
39.17
80
170
Zbigniew KujawaNakło nad Notecią
39.20
dyskw.
39.20
81
182
Dawid SzczęsnyMogilno
39.30
dyskw.
39.30
82
174
Mieszko BłasiakNakło nad Notecią
40.04
dyskw.
40.04
83
171
Marcel NadolnyNakło nad Notecią
40.83
dyskw.
40.83
84
84
Sławomir WadelskiGrudziądz
40.93
dyskw.
40.93
85
152
Arkadiusz WysokiŻnin
41.15
dyskw.
41.15
86
48
Marcin CzarneckiRypin
41.36
dyskw.
41.36
87
137
Wojciech LitkaAleksandrów Kujawski
42.18
dyskw.
42.18
88
74
Dawid ŚliżewskiTuchola
43.88
dyskw.
43.88
89
147
Mateusz BożejewiczGolub-Dobrzyń
44.60
dyskw.
44.60
90
153
Jarosław BosackiŻnin
45.17
dyskw.
45.17
91
80
Łukasz BanaszewskiGrudziądz
45.34
dyskw.
45.34
92
10
Tomasz MichalskiRadziejów
45.66
dyskw.
45.66
93
73
Mariusz KameckiTuchola
46.31
dyskw.
46.31
94
149
Jakub ZadylakGolub-Dobrzyń
48.31
dyskw.
48.31
95
72
Łukasz PryłaTuchola
55.23
dyskw.
55.23
96
45
Marcin MuranowskiRypin
55.60
dyskw.
55.60
97
34
Paweł GołumskiToruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
58
Krzysztof ŁopuszyńskiBydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas
99
41
Rafał RaczkowskiRypin
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
107
Krzysztof CiesielskiWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
59
Dawid ChmarzyńskiBydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
39
Paweł SyrockiToruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
103
94
Piotr WitkowskiWąbrzeźno
dyskw.
dyskw.
n.klas
104
18
Andrzej LewandowskiRadziejów
dyskw.
dyskw.
n.klas
105
47
Wiesław CzarneckiRypin
dyskw.
dyskw.
n.klas
106
55
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas
107
108
Maciej WaleczkoWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
160
Artur TokarczykChełmno
17.92
15.90
33.82
2
31
Maksymilian PiątkowskiToruń
18.65
15.19
33.84
3
51
Krzysztof BąkBydgoszcz
18.50
15.47
33.97
4
30
Łukasz GrabowskiToruń
19.91
16.05
35.96
5
50
Tomasz CzajkaBydgoszcz
19.49
18.71
38.20
6
54
Jacek CzyżBydgoszcz
21.05
18.22
39.27
7
163
Szymon MorańskiChełmno
25.22
16.17
41.39
8
106
Arkadiusz FrontkiewiczWłocławek
21.37
20.39
41.76
9
105
Daniel WojdyłaWłocławek
23.73
18.76
42.49
10
162
Piotr GrossChełmno
26.35
16.23
42.58
11
60
Marcin BrykałaInowrocław
20.64
22.21
42.85
12
140
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
20.34
23.39
43.73
13
175
Paweł PrzybylskiNakło nad Notecią
21.33
23.94
45.27
14
35
Andrzej StraubToruń
21.94
23.63
45.57
15
85
Maciej ZdunGrudziądz
21.62
24.37
45.99
16
109
Bartłomiej GontarekWłocławek
23.83
22.39
46.22
17
191
Dariusz PokłackiLipno
20.89
26.14
47.03
18
130
Łukasz KułakowskiAleksandrów Kujawski
25.65
23.87
49.52
19
86
Michał ŻyłaGrudziądz
22.23
27.63
49.86
20
90
Tomasz KowalikWąbrzeźno
21.82
28.79
50.61
21
40
Paweł DąbrowskiRypin
22.60
28.25
50.85
22
192
Mariusz FalkowskiLipno
25.56
25.51
51.07
23
61
Paweł DerendaInowrocław
22.92
29.84
52.76
24
127
Daniel BrzóskaBrodnica
22.07
30.78
52.85
25
97
Krzysztof BarańskiWąbrzeźno
23.01
31.87
54.88
26
66
Leszek GrosmanInowrocław
26.12
28.91
55.03
27
129
Łukasz ZielińskiBrodnica
24.76
30.40
55.16
28
16
Michał SochaczewskiRadziejów
25.31
30.05
55.36
29
82
Mariusz JurekGrudziądz
21.52
35.01
56.53
30
12
Andrzej BykowskiRadziejów
23.99
32.94
56.93
31
193
Paweł ŚliwińskiLipno
23.13
34.19
57.32
32
146
Jarosław UździnskiGolub-Dobrzyń
21.37
36.07
57.44
33
113
Michał GolińskiŚwiecie
23.88
34.24
58.12
34
121
Bartosz ZatkaBrodnica
25.62
32.93
58.55
35
198
Marcin SosnowskiLipno
25.60
34.57
60.17
36
154
Tomasz ŁysyŻnin
25.31
35.48
60.79
37
136
Ziemowit MilewskiAleksandrów Kujawski
22.96
37.99
60.95
38
144
Piotr BłachGolub-Dobrzyń
25.22
35.77
60.99
39
197
Mariusz JabłońskiLipno
23.19
37.82
61.01
40
14
Krystian KołowskiRadziejów
23.49
37.69
61.18
41
170
Zbigniew KujawaNakło nad Notecią
22.16
39.20
61.36
42
177
Paweł GiczelaNakło nad Notecią
23.34
38.62
61.96
43
199
Mateusz GrabowskiLipno
28.33
33.68
62.01
44
115
Marcin PartykaŚwiecie
24.29
37.85
62.14
45
19
Bartłomiej GawrońskiRadziejów
24.32
37.97
62.29
46
84
Sławomir WadelskiGrudziądz
21.60
40.93
62.53
47
46
Andrzej SzrullRypin
29.60
33.04
62.64
48
131
Marcin RackiAleksandrów Kujawski
26.09
36.60
62.69
49
138
Krzysztof BaranowskiAleksandrów Kujawski
25.00
38.65
63.65
50
171
Marcel NadolnyNakło nad Notecią
22.90
40.83
63.73
51
98
Lucjan NowosielskiWąbrzeźno
25.51
38.82
64.33
52
137
Wojciech LitkaAleksandrów Kujawski
24.93
42.18
67.11
53
174
Mieszko BłasiakNakło nad Notecią
27.08
40.04
67.12
54
48
Marcin CzarneckiRypin
25.95
41.36
67.31
55
83
Paweł StasiakGrudziądz
35.67
31.69
67.36
56
80
Łukasz BanaszewskiGrudziądz
22.06
45.34
67.40
57
152
Arkadiusz WysokiŻnin
27.70
41.15
68.85
58
147
Mateusz BożejewiczGolub-Dobrzyń
25.96
44.60
70.56
59
145
Artur NerćGolub-Dobrzyń
32.80
39.17
71.97
60
73
Mariusz KameckiTuchola
28.92
46.31
75.23
61
153
Jarosław BosackiŻnin
34.45
45.17
79.62
62
10
Tomasz MichalskiRadziejów
35.00
45.66
80.66
63
126
Mateusz WiśniewskiBrodnica
n.klas
29.34
n.klas
64
96
Dawid KrajnikWąbrzeźno
n.klas
33.94
n.klas
65
45
Marcin MuranowskiRypin
n.klas
55.60
n.klas
66
151
Sławomir MądryŻnin
n.klas
35.81
n.klas
67
122
Piotr JastrzębskiBrodnica
n.klas
35.59
n.klas
68
94
Piotr WitkowskiWąbrzeźno
23.28
n.klas
n.klas
69
100
Sławomir JaszczakWłocławek
n.klas
18.04
n.klas
70
81
Łukasz DrumowskiGrudziądz
n.klas
37.77
n.klas
71
41
Rafał RaczkowskiRypin
n.klas
n.klas
n.klas
72
39
Paweł SyrockiToruń
21.22
n.klas
n.klas
73
59
Dawid ChmarzyńskiBydgoszcz
19.30
n.klas
n.klas
74
18
Andrzej LewandowskiRadziejów
27.62
n.klas
n.klas
75
128
Paweł BartoszewskiBrodnica
n.klas
28.04
n.klas
76
107
Krzysztof CiesielskiWłocławek
26.41
n.klas
n.klas
77
182
Dawid SzczęsnyMogilno
n.klas
39.30
n.klas
78
149
Jakub ZadylakGolub-Dobrzyń
n.klas
48.31
n.klas
79
179
Bartłomiej MarachNakło nad Notecią
n.klas
35.25
n.klas
80
55
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
21.65
n.klas
n.klas
81
58
Krzysztof ŁopuszyńskiBydgoszcz
21.04
n.klas
n.klas
82
47
Wiesław CzarneckiRypin
n.klas
n.klas
n.klas
83
108
Maciej WaleczkoWłocławek
n.klas
n.klas
n.klas

Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużny Wynik
1
50
Bydgoszcz
75.72
2
30
Toruń
78.65
3
160
Chełmno
79.67
4
80
Grudziądz
86.80
5
190
Lipno
87.45
6
60
Inowrocław
87.72
7
170
Nakło nad Notecią
89.73
8
110
Świecie
91.83
9
140
Golub-Dobrzyń
92.89
10
90
Wąbrzeźno
93.62
11
100
Włocławek
95.34
12
130
Aleksandrów Kujawski
96.27
13
10
Radziejów
97.11
14
20
Sępólno Krajeńskie
109.75
15
150
Żnin
120.28
16
70
Tuchola
999.99
17
120
Brodnica
999.99
18
40
Rypin
999.99
19
180
Mogilno
999.99

Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
160
Chełmno
66.34
2
50
Bydgoszcz
68.05
3
30
Toruń
71.69
4
100
Włocławek
78.28
5
190
Lipno
103.72
6
60
Inowrocław
113.65
7
120
Brodnica
118.56
8
80
Grudziądz
118.70
9
20
Sępólno Krajeńskie
126.83
10
90
Wąbrzeźno
133.42
11
110
Świecie
133.97
12
140
Golub-Dobrzyń
134.40
13
180
Mogilno
135.00
14
170
Nakło nad Notecią
137.01
15
130
Aleksandrów Kujawski
137.11
16
10
Radziejów
138.65
17
150
Żnin
150.01
18
40
Rypin
158.25
19
70
Tuchola
181.84


Klasyfikacja zespołowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
160
Chełmno
74.51
64.38
64.38
2
50
Bydgoszcz
66.90
999.00
66.90
3
30
Toruń
77.52
68.37
68.37
4
140
Golub-Dobrzyń
81.53
71.86
71.86
5
90
Wąbrzeźno
79.83
72.22
72.22
6
170
Nakło nad Notecią
88.01
73.01
73.01
7
10
Radziejów
74.50
80.30
74.50
8
120
Brodnica
80.88
74.81
74.81
9
80
Grudziądz
75.40
999.00
75.40
10
110
Świecie
78.22
999.00
78.22
11
180
Mogilno
79.64
999.00
79.64
12
150
Żnin
79.75
85.95
79.75
13
190
Lipno
80.04
999.00
80.04
14
60
Inowrocław
80.78
80.58
80.58
15
40
Rypin
80.81
81.53
80.81
16
70
Tuchola
83.90
94.24
83.90
17
130
Aleksandrów Kujawski
999.00
87.22
87.22
18
100
Włocławek
999.00
999.00
999.00
19
20
Sępólno Krajeńskie
999.00
999.00
999.00

Klasyfikacja zespołowa - pożarnicze Ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
120
Brodnica
37.30
35.22
35.22
2
160
Chełmno
64.65
35.63
35.63
3
100
Włocławek
35.83
38.36
35.83
4
50
Bydgoszcz
35.83
43.93
35.83
5
150
Żnin
37.14
999.00
37.14
6
140
Golub-Dobrzyń
39.39
37.15
37.15
7
20
Sępólno Krajeńskie
53.62
37.61
37.61
8
170
Nakło nad Notecią
37.81
41.23
37.81
9
40
Rypin
42.42
39.36
39.36
10
90
Wąbrzeźno
41.53
39.48
39.48
11
110
Świecie
40.16
42.09
40.16
12
80
Grudziądz
40.32
43.51
40.32
13
130
Aleksandrów Kujawski
51.82
40.59
40.59
14
190
Lipno
45.17
40.67
40.67
15
180
Mogilno
42.48
54.51
42.48
16
70
Tuchola
43.02
46.01
43.02
17
30
Toruń
44.23
61.79
44.23
18
60
Inowrocław
51.35
47.99
47.99
19
10
Radziejów
48.11
999.00
48.11

Klasyfikacja generalna

MiejsceNazwa drużyny100 mHakówkaSztafetaBojówkaSuma punktów
1Chełmno31127
2Bydgoszcz12249
3Toruń2331725
4Golub-Dobrzyń9124631
5Grudziądz4891233
6Brodnica1978135
7Nakło nad Notecią7146835
8Wąbrzeźno101051035
9Włocławek11419337
10Lipno55131437
11Świecie811101140
12Inowrocław66141844
13Sępólno Krajeńskie14919749
14Żnin191712553
15Radziejów131671955
16Aleksandrów Kujawski1215171357
17Mogilno1913111558
18Rypin191815961
19Tuchola1919161670
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę