7,323,657 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XIV HMPwDP - miedzynarodowa
XIV Halowe Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Toruń - Grudziądz 21-22 marca 2013 r.

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
105
Władimir SidorjenkoRosja
15.47
dyskw.
15.47
2
109
Roman WagnerRosja
dyskw.
15.72
15.72
3
99
Rusłan HubiecowRosja
15.76
dyskw.
15.76
4
111
Oleksandr Andrijczuk MikołajowiczUkraina
15.93
15.77
15.77
5
103
Konstantin KurgańskiRosja
22.53
15.77
15.77
6
78
Siergiej AfanasjewRosja
15.86
dyskw.
15.86
7
96
Witalij Dudik AntonowiczUkraina
16.28
15.92
15.92
8
97
Andriej KorniłowRosja
16.05
dyskw.
16.05
9
102
Sergij Niegodjuk WasilowiczUkraina
16.47
16.16
16.16
10
75
Igor Czuruksajew WołodinirowiczUkraina
17.22
16.55
16.55
11
106
Andreij Poliszczuk AnatolijowiczUkraina
16.83
16.67
16.67
12
87
Mateusz Brzozaopolskie
17.18
16.78
16.78
13
84
Marcin Jurkiewiczmałopolskie
dyskw.
17.00
17.00
14
110
Bartłomiej Siepietowskimałopolskie
17.22
19.82
17.22
15
93
Valerij TrudoliubovLitwa
19.06
17.23
17.23
16
81
Tengiz NarimanidzeLitwa
18.04
17.47
17.47
17
101
Tobiasz Klamaopolskie
17.59
17.82
17.59
18
107
Mirosław Cyrsonpomorskie
21.55
17.61
17.61
19
14
Dariusz Kroczakświętokrzyskie
17.67
18.27
17.67
20
31
Karol GóraSA Kraków
17.69
dyskw.
17.69
21
37
Artur Wydramazowieckie
18.01
17.76
17.76
22
72
Arnold TankovicLitwa
dyskw.
17.78
17.78
23
104
Dawid Kacperskimazowieckie
17.79
dyskw.
17.79
24
92
Bartłomiej Kandybowiczpomorskie
17.90
17.97
17.90
25
85
Vladislav RogozinLitwa
17.91
dyskw.
17.91
26
25
Radosław Dąbrowskimazowieckie
17.92
dyskw.
17.92
27
23
Piotr Grosskujawsko-pomorskie
18.02
18.35
18.02
28
69
Rafał Sieliwoniukpodlaskie
18.13
19.09
18.13
29
95
Krzysztof Mazurmałopolskie
18.76
18.14
18.14
30
34
Bartłomiej Rosiekmałopolskie
18.98
18.23
18.23
31
83
Sergij Matwijczuk MikołajowiczUkraina
18.48
18.25
18.25
32
60
Paweł Sieczkaświętokrzyskie
19.49
18.25
18.25
33
53
Michał GąskaSA Kraków
21.04
18.30
18.30
34
80
Wojciech Melnikwarmińsko-mazurskie
23.95
18.30
18.30
35
56
Paweł Kowalskimazowieckie
18.67
18.31
18.31
36
39
Przemysław Gadświętokrzyskie
18.72
18.31
18.31
37
57
Tomasz Musiałwielkopolskie
19.06
18.43
18.43
38
41
Krzysztof BałataSA Kraków
18.59
18.46
18.46
39
52
Dawid Kowalikświętokrzyskie
18.48
dyskw.
18.48
40
40
Przemysław Żydaczekwarmińsko-mazurskie
18.63
18.49
18.49
41
54
Damian Flakśląskie
18.96
18.54
18.54
42
13
Wojciech MaduchSA Kraków
18.71
18.55
18.55
43
38
Paweł Gostomskipomorskie
22.42
18.55
18.55
44
43
Jacek Skóramazowieckie
19.79
18.57
18.57
45
55
Przemysław Kierzenkowskiwarmińsko-mazurskie
dyskw.
18.58
18.58
46
5
Tomasz Dąbrowskimazowieckie
18.64
dyskw.
18.64
47
36
Mirosław Stablaśląskie
18.69
20.95
18.69
48
76
Arunas MaciuleviciusLitwa
18.69
dyskw.
18.69
49
9
Paweł Kłodzińskiwielkopolskie
dyskw.
18.72
18.72
50
29
Piotr Wyszyńskipodlaskie
18.95
18.81
18.81
51
27
Robert Skalniakmałopolskie
18.84
18.90
18.84
52
77
Patryk Grzechowiakwarmińsko-mazurskie
18.84
19.52
18.84
53
18
Andrzej Cyrsonpomorskie
dyskw.
18.89
18.89
54
20
Łukasz Ostrowskipodlaskie
20.11
18.92
18.92
55
65
Jacek Kandybowiczwarmińsko-mazurskie
19.41
19.05
19.05
56
35
Rafał Bernatopolskie
19.12
19.18
19.12
57
51
Łukasz Grabowskikujawsko-pomorskie
21.22
19.32
19.32
58
33
Mariusz Kozłowskiwarmińsko-mazurskie
19.34
dyskw.
19.34
59
4
Adam Natkaniecmałopolskie
20.73
19.35
19.35
60
47
Andrzej Komorekzachodniopomorskie
19.49
19.36
19.36
61
98
Krystian Masalskiwarmińsko-mazurskie
19.44
dyskw.
19.44
62
59
Sebastian JakubiakSA Kraków
dyskw.
19.46
19.46
63
16
Patryk Januszewskiwarmińsko-mazurskie
19.52
dyskw.
19.52
64
49
Piotr Garczyńskimazowieckie
19.64
dyskw.
19.64
65
6
Dawid Mehlichopolskie
dyskw.
19.69
19.69
66
44
Szymon Morańskikujawsko-pomorskie
22.29
19.75
19.75
67
42
Szymon Woźniakwielkopolskie
19.80
dyskw.
19.80
68
3
Michał Budkawarmińsko-mazurskie
19.85
21.41
19.85
69
19
Zdzisław Sosińskilubuskie
19.85
dyskw.
19.85
70
8
Piotr Fortunaświętokrzyskie
19.90
22.16
19.90
71
30
Mateusz Pastuszkaświętokrzyskie
dyskw.
19.92
19.92
72
67
Maciej Dajczakwielkopolskie
dyskw.
19.95
19.95
73
64
Łukasz Łotockimałopolskie
20.03
dyskw.
20.03
74
22
Przemysław Bartoszewiczzachodniopomorskie
21.12
20.08
20.08
75
48
Leszek Naranowiczwielkopolskie
dyskw.
20.16
20.16
76
89
Rafal TankovicLitwa
20.17
dyskw.
20.17
77
61
Mateusz Danilukmazowieckie
20.24
dyskw.
20.24
78
17
Maciej Kowalskiwielkopolskie
20.72
20.25
20.25
79
10
Grzegorz Piechockiwarmińsko-mazurskie
20.26
20.47
20.26
80
46
Jakub Dudaświętokrzyskie
20.62
20.26
20.26
81
2
Szymon DziedzicSA Kraków
21.57
20.26
20.26
82
58
Sławomir Kujawskipomorskie
20.26
dyskw.
20.26
83
7
Grzegorz Garnczarekśląskie
20.98
22.60
20.98
84
21
Krzysztof Kunysświętokrzyskie
dyskw.
21.12
21.12
85
11
Marcin Świerkzachodniopomorskie
dyskw.
21.39
21.39
86
1
Michał Wolskilubuskie
22.35
21.68
21.68
87
63
Krzysztof Gajewskiwielkopolskie
22.83
21.92
21.92
88
12
Łukasz Rzeszutekmałopolskie
dyskw.
22.80
22.80
89
32
Tomasz Pawlisiakwielkopolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
90
108
Edvard SosnovskiLitwa
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
50
Damian Wentapomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
92
71
Łukasz Krasowskimazowieckie
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
74
Siergiej AkszencewRosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
94
26
Piotr Słapińskiwarmińsko-mazurskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
91
Anton JurtajewRosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
96
82
Timur DawljetowRosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
97
24
Paweł Nowakwielkopolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
15
Maksymilian Piątkowskikujawsko-pomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
99
88
Siergiej GurczenkowRosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
73
Rafał Zielonymazowieckie
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
94
Aleksiej KalininRosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
100
Nerijus VaskelisLitwa
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
105
Władimir SidorjenkoRosja
13.28
13.92
13.28
2
109
Roman WagnerRosja
14.16
13.36
13.36
3
111
Oleksandr Andrijczuk MikołajowiczUkraina
13.63
13.45
13.45
4
99
Rusłan HubiecowRosja
14.32
13.53
13.53
5
97
Andriej KorniłowRosja
13.57
14.75
13.57
6
78
Siergiej AfanasjewRosja
13.75
14.67
13.75
7
103
Konstantin KurgańskiRosja
13.98
13.83
13.83
8
88
Siergiej GurczenkowRosja
14.29
13.91
13.91
9
94
Aleksiej KalininRosja
19.10
14.17
14.17
10
110
Bartłomiej Siepietowskimałopolskie
14.64
14.24
14.24
11
106
Andreij Poliszczuk AnatolijowiczUkraina
14.62
14.33
14.33
12
91
Anton JurtajewRosja
14.41
15.52
14.41
13
107
Mirosław Cyrsonpomorskie
14.62
14.47
14.47
14
102
Sergij Niegodjuk WasilowiczUkraina
15.86
14.88
14.88
15
96
Witalij Dudik AntonowiczUkraina
17.16
14.98
14.98
16
98
Krystian Masalskiwarmińsko-mazurskie
15.17
15.02
15.02
17
104
Dawid Kacperskimazowieckie
15.27
20.98
15.27
18
15
Maksymilian Piątkowskikujawsko-pomorskie
15.33
17.85
15.33
19
95
Krzysztof Mazurmałopolskie
19.01
15.37
15.37
20
71
Łukasz Krasowskimazowieckie
15.38
17.06
15.38
21
74
Siergiej AkszencewRosja
15.53
dyskw.
15.53
22
101
Tobiasz Klamaopolskie
16.23
15.66
15.66
23
75
Igor Czuruksajew WołodinirowiczUkraina
16.69
15.76
15.76
24
92
Bartłomiej Kandybowiczpomorskie
18.48
15.79
15.79
25
44
Szymon Morańskikujawsko-pomorskie
15.80
16.41
15.80
26
85
Vladislav RogozinLitwa
15.84
16.36
15.84
27
81
Tengiz NarimanidzeLitwa
16.76
15.88
15.88
28
51
Łukasz Grabowskikujawsko-pomorskie
16.02
17.07
16.02
29
54
Damian Flakśląskie
17.52
16.11
16.11
30
73
Rafał Zielonymazowieckie
16.43
16.14
16.14
31
26
Piotr Słapińskiwarmińsko-mazurskie
17.05
16.18
16.18
32
89
Rafal TankovicLitwa
16.25
16.32
16.25
33
23
Piotr Grosskujawsko-pomorskie
dyskw.
16.28
16.28
34
55
Przemysław Kierzenkowskiwarmińsko-mazurskie
16.39
16.30
16.30
35
93
Valerij TrudoliubovLitwa
16.32
16.61
16.32
36
41
Krzysztof BałataSA Kraków
16.61
16.40
16.40
37
56
Paweł Kowalskimazowieckie
16.41
16.92
16.41
38
87
Mateusz Brzozaopolskie
17.57
16.46
16.46
39
53
Michał GąskaSA Kraków
16.50
17.36
16.50
40
43
Jacek Skóramazowieckie
17.44
16.54
16.54
41
38
Paweł Gostomskipomorskie
18.10
16.54
16.54
42
108
Edvard SosnovskiLitwa
17.54
16.58
16.58
43
29
Piotr Wyszyńskipodlaskie
16.63
19.34
16.63
44
57
Tomasz Musiałwielkopolskie
17.34
16.66
16.66
45
27
Robert Skalniakmałopolskie
16.67
dyskw.
16.67
46
65
Jacek Kandybowiczwarmińsko-mazurskie
17.32
16.82
16.82
47
72
Arnold TankovicLitwa
18.24
16.85
16.85
48
69
Rafał Sieliwoniukpodlaskie
17.10
16.86
16.86
49
80
Wojciech Melnikwarmińsko-mazurskie
16.86
22.70
16.86
50
36
Mirosław Stablaśląskie
16.89
23.72
16.89
51
35
Rafał Bernatopolskie
21.06
16.91
16.91
52
33
Mariusz Kozłowskiwarmińsko-mazurskie
16.94
dyskw.
16.94
53
100
Nerijus VaskelisLitwa
18.09
17.05
17.05
54
77
Patryk Grzechowiakwarmińsko-mazurskie
17.17
18.85
17.17
55
4
Adam Natkaniecmałopolskie
17.86
17.22
17.22
56
83
Sergij Matwijczuk MikołajowiczUkraina
17.91
17.23
17.23
57
20
Łukasz Ostrowskipodlaskie
17.33
17.42
17.33
58
19
Zdzisław Sosińskilubuskie
17.56
17.34
17.34
59
50
Damian Wentapomorskie
21.24
17.35
17.35
60
42
Szymon Woźniakwielkopolskie
17.37
dyskw.
17.37
61
52
Dawid Kowalikświętokrzyskie
17.40
18.58
17.40
62
63
Krzysztof Gajewskiwielkopolskie
17.46
18.38
17.46
63
58
Sławomir Kujawskipomorskie
23.02
17.46
17.46
64
14
Dariusz Kroczakświętokrzyskie
17.48
18.10
17.48
65
49
Piotr Garczyńskimazowieckie
19.08
17.52
17.52
66
37
Artur Wydramazowieckie
20.67
17.53
17.53
67
76
Arunas MaciuleviciusLitwa
17.60
17.70
17.60
68
61
Mateusz Danilukmazowieckie
17.63
18.16
17.63
69
25
Radosław Dąbrowskimazowieckie
17.71
18.81
17.71
70
12
Łukasz Rzeszutekmałopolskie
17.80
18.11
17.80
71
84
Marcin Jurkiewiczmałopolskie
17.80
20.66
17.80
72
60
Paweł Sieczkaświętokrzyskie
19.00
17.93
17.93
73
5
Tomasz Dąbrowskimazowieckie
20.56
17.94
17.94
74
31
Karol GóraSA Kraków
19.60
18.14
18.14
75
32
Tomasz Pawlisiakwielkopolskie
18.20
18.97
18.20
76
59
Sebastian JakubiakSA Kraków
18.31
19.33
18.31
77
16
Patryk Januszewskiwarmińsko-mazurskie
18.33
19.97
18.33
78
30
Mateusz Pastuszkaświętokrzyskie
21.06
18.35
18.35
79
11
Marcin Świerkzachodniopomorskie
18.50
22.49
18.50
80
67
Maciej Dajczakwielkopolskie
18.70
dyskw.
18.70
81
13
Wojciech MaduchSA Kraków
19.22
18.74
18.74
82
40
Przemysław Żydaczekwarmińsko-mazurskie
18.98
18.78
18.78
83
8
Piotr Fortunaświętokrzyskie
19.18
18.89
18.89
84
10
Grzegorz Piechockiwarmińsko-mazurskie
25.08
19.01
19.01
85
3
Michał Budkawarmińsko-mazurskie
21.42
19.06
19.06
86
48
Leszek Naranowiczwielkopolskie
19.12
19.51
19.12
87
34
Bartłomiej Rosiekmałopolskie
dyskw.
19.44
19.44
88
18
Andrzej Cyrsonpomorskie
dyskw.
19.58
19.58
89
21
Krzysztof Kunysświętokrzyskie
19.60
21.08
19.60
90
47
Andrzej Komorekzachodniopomorskie
19.70
dyskw.
19.70
91
1
Michał Wolskilubuskie
19.78
19.73
19.73
92
46
Jakub Dudaświętokrzyskie
20.73
20.25
20.25
93
17
Maciej Kowalskiwielkopolskie
20.67
25.38
20.67
94
64
Łukasz Łotockimałopolskie
dyskw.
21.99
21.99
95
22
Przemysław Bartoszewiczzachodniopomorskie
26.10
22.53
22.53
96
2
Szymon DziedzicSA Kraków
25.48
22.96
22.96
97
9
Paweł Kłodzińskiwielkopolskie
23.43
dyskw.
23.43
98
7
Grzegorz Garnczarekśląskie
24.94
27.09
24.94
99
82
Timur DawljetowRosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
100
6
Dawid Mehlichopolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
101
68
Paweł Nowakkujawsko-pomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
102
24
Paweł Nowakwielkopolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
105
Władimir SidorjenkoRosja
15.47
13.28
28.75
2
109
Roman WagnerRosja
15.72
13.36
29.08
3
111
Oleksandr Andrijczuk MikołajowiczUkraina
15.77
13.45
29.22
4
99
Rusłan HubiecowRosja
15.76
13.53
29.29
5
103
Konstantin KurgańskiRosja
15.77
13.83
29.60
6
78
Siergiej AfanasjewRosja
15.86
13.75
29.61
7
97
Andriej KorniłowRosja
16.05
13.57
29.62
8
96
Witalij Dudik AntonowiczUkraina
15.92
14.98
30.90
9
106
Andreij Poliszczuk AnatolijowiczUkraina
16.67
14.33
31.00
10
102
Sergij Niegodjuk WasilowiczUkraina
16.16
14.88
31.04
11
110
Bartłomiej Siepietowskimałopolskie
17.22
14.24
31.46
12
107
Mirosław Cyrsonpomorskie
17.61
14.47
32.08
13
75
Igor Czuruksajew WołodinirowiczUkraina
16.55
15.76
32.31
14
104
Dawid Kacperskimazowieckie
17.79
15.27
33.06
15
87
Mateusz Brzozaopolskie
16.78
16.46
33.24
16
101
Tobiasz Klamaopolskie
17.59
15.66
33.25
17
81
Tengiz NarimanidzeLitwa
17.47
15.88
33.35
18
95
Krzysztof Mazurmałopolskie
18.14
15.37
33.51
19
93
Valerij TrudoliubovLitwa
17.23
16.32
33.55
20
92
Bartłomiej Kandybowiczpomorskie
17.90
15.79
33.69
21
85
Vladislav RogozinLitwa
17.91
15.84
33.75
22
23
Piotr Grosskujawsko-pomorskie
18.02
16.28
34.30
23
98
Krystian Masalskiwarmińsko-mazurskie
19.44
15.02
34.46
24
72
Arnold TankovicLitwa
17.78
16.85
34.63
25
54
Damian Flakśląskie
18.54
16.11
34.65
26
56
Paweł Kowalskimazowieckie
18.31
16.41
34.72
27
84
Marcin Jurkiewiczmałopolskie
17.00
17.80
34.80
28
53
Michał GąskaSA Kraków
18.30
16.50
34.80
29
41
Krzysztof BałataSA Kraków
18.46
16.40
34.86
30
55
Przemysław Kierzenkowskiwarmińsko-mazurskie
18.58
16.30
34.88
31
69
Rafał Sieliwoniukpodlaskie
18.13
16.86
34.99
32
57
Tomasz Musiałwielkopolskie
18.43
16.66
35.09
33
38
Paweł Gostomskipomorskie
18.55
16.54
35.09
34
43
Jacek Skóramazowieckie
18.57
16.54
35.11
35
14
Dariusz Kroczakświętokrzyskie
17.67
17.48
35.15
36
80
Wojciech Melnikwarmińsko-mazurskie
18.30
16.86
35.16
37
37
Artur Wydramazowieckie
17.76
17.53
35.29
38
51
Łukasz Grabowskikujawsko-pomorskie
19.32
16.02
35.34
39
29
Piotr Wyszyńskipodlaskie
18.81
16.63
35.44
40
83
Sergij Matwijczuk MikołajowiczUkraina
18.25
17.23
35.48
41
27
Robert Skalniakmałopolskie
18.84
16.67
35.51
42
44
Szymon Morańskikujawsko-pomorskie
19.75
15.80
35.55
43
36
Mirosław Stablaśląskie
18.69
16.89
35.58
44
25
Radosław Dąbrowskimazowieckie
17.92
17.71
35.63
45
31
Karol GóraSA Kraków
17.69
18.14
35.83
46
65
Jacek Kandybowiczwarmińsko-mazurskie
19.05
16.82
35.87
47
52
Dawid Kowalikświętokrzyskie
18.48
17.40
35.88
48
77
Patryk Grzechowiakwarmińsko-mazurskie
18.84
17.17
36.01
49
35
Rafał Bernatopolskie
19.12
16.91
36.03
50
60
Paweł Sieczkaświętokrzyskie
18.25
17.93
36.18
51
20
Łukasz Ostrowskipodlaskie
18.92
17.33
36.25
52
33
Mariusz Kozłowskiwarmińsko-mazurskie
19.34
16.94
36.28
53
76
Arunas MaciuleviciusLitwa
18.69
17.60
36.29
54
89
Rafal TankovicLitwa
20.17
16.25
36.42
55
4
Adam Natkaniecmałopolskie
19.35
17.22
36.57
56
5
Tomasz Dąbrowskimazowieckie
18.64
17.94
36.58
57
49
Piotr Garczyńskimazowieckie
19.64
17.52
37.16
58
42
Szymon Woźniakwielkopolskie
19.80
17.37
37.17
59
19
Zdzisław Sosińskilubuskie
19.85
17.34
37.19
60
40
Przemysław Żydaczekwarmińsko-mazurskie
18.49
18.78
37.27
61
13
Wojciech MaduchSA Kraków
18.55
18.74
37.29
62
34
Bartłomiej Rosiekmałopolskie
18.23
19.44
37.67
63
58
Sławomir Kujawskipomorskie
20.26
17.46
37.72
64
59
Sebastian JakubiakSA Kraków
19.46
18.31
37.77
65
16
Patryk Januszewskiwarmińsko-mazurskie
19.52
18.33
37.85
66
61
Mateusz Danilukmazowieckie
20.24
17.63
37.87
67
30
Mateusz Pastuszkaświętokrzyskie
19.92
18.35
38.27
68
18
Andrzej Cyrsonpomorskie
18.89
19.58
38.47
69
67
Maciej Dajczakwielkopolskie
19.95
18.70
38.65
70
8
Piotr Fortunaświętokrzyskie
19.90
18.89
38.79
71
3
Michał Budkawarmińsko-mazurskie
19.85
19.06
38.91
72
47
Andrzej Komorekzachodniopomorskie
19.36
19.70
39.06
73
10
Grzegorz Piechockiwarmińsko-mazurskie
20.26
19.01
39.27
74
48
Leszek Naranowiczwielkopolskie
20.16
19.12
39.28
75
63
Krzysztof Gajewskiwielkopolskie
21.92
17.46
39.38
76
11
Marcin Świerkzachodniopomorskie
21.39
18.50
39.89
77
46
Jakub Dudaświętokrzyskie
20.26
20.25
40.51
78
12
Łukasz Rzeszutekmałopolskie
22.80
17.80
40.60
79
21
Krzysztof Kunysświętokrzyskie
21.12
19.60
40.72
80
17
Maciej Kowalskiwielkopolskie
20.25
20.67
40.92
81
1
Michał Wolskilubuskie
21.68
19.73
41.41
82
64
Łukasz Łotockimałopolskie
20.03
21.99
42.02
83
9
Paweł Kłodzińskiwielkopolskie
18.72
23.43
42.15
84
22
Przemysław Bartoszewiczzachodniopomorskie
20.08
22.53
42.61
85
2
Szymon DziedzicSA Kraków
20.26
22.96
43.22
86
7
Grzegorz Garnczarekśląskie
20.98
24.94
45.92
87
26
Piotr Słapińskiwarmińsko-mazurskie
n.klas
16.18
n.klas
88
108
Edvard SosnovskiLitwa
n.klas
16.58
n.klas
89
50
Damian Wentapomorskie
n.klas
17.35
n.klas
90
71
Łukasz Krasowskimazowieckie
n.klas
15.38
n.klas
91
100
Nerijus VaskelisLitwa
n.klas
17.05
n.klas
92
82
Timur DawljetowRosja
n.klas
n.klas
n.klas
93
88
Siergiej GurczenkowRosja
n.klas
13.91
n.klas
94
24
Paweł Nowakwielkopolskie
n.klas
n.klas
n.klas
95
91
Anton JurtajewRosja
n.klas
14.41
n.klas
96
74
Siergiej AkszencewRosja
n.klas
15.53
n.klas
97
94
Aleksiej KalininRosja
n.klas
14.17
n.klas
98
15
Maksymilian Piątkowskikujawsko-pomorskie
n.klas
15.33
n.klas
99
32
Tomasz Pawlisiakwielkopolskie
n.klas
18.20
n.klas
100
73
Rafał Zielonymazowieckie
n.klas
16.14
n.klas
101
6
Dawid Mehlichopolskie
19.69
n.klas
n.klas

Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę