7,323,684 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XIV MWwSP
XIV Mistrzostwa Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Toruń-Brodnica, 5-6 czerwca 2012 r.

Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
180
Artur TokarczykChełmno
18.32
18.07
18.07
2
187
Piotr GrossChełmno
18.13
dyskw.
18.13
3
143
Krzysztof CiesielskiWłocławek
18.82
18.63
18.63
4
152
Maciej WilczewskiBydgoszcz
18.82
18.87
18.82
5
151
Krzysztof BąkBydgoszcz
dyskw.
19.04
19.04
6
164
Maksymilian PiątkowskiToruń
19.14
dyskw.
19.14
7
185
Jacek ChylińskiChełmno
19.61
19.34
19.34
8
154
Jacek CzyżBydgoszcz
19.58
19.43
19.43
9
194
Patryk SzajgickiLipno
19.60
21.43
19.60
10
155
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
dyskw.
19.76
19.76
11
169
Piotr LazovićToruń
dyskw.
19.82
19.82
12
142
Maciej WaleczkoWłocławek
20.05
dyskw.
20.05
13
156
Michał PrybińskiBydgoszcz
20.85
20.06
20.06
14
140
Sławomir JaszczakWłocławek
20.70
20.09
20.09
15
150
Tomasz CzajkaBydgoszcz
20.39
20.23
20.23
16
167
Dawid WiśniewskiToruń
20.31
dyskw.
20.31
17
188
Paweł WojnowskiChełmno
20.54
21.84
20.54
18
159
Dawid ChmarzyńskiBydgoszcz
20.75
20.86
20.75
19
186
Paweł AdamczykChełmno
20.78
dyskw.
20.78
20
181
Szymon MorańskiChełmno
dyskw.
20.84
20.84
21
158
Filip DahlmanBydgoszcz
20.92
21.47
20.92
22
141
Marcin CzerwińskiWłocławek
21.91
20.92
20.92
23
162
Andzrej StraubToruń
21.30
20.99
20.99
24
192
Dariusz PokłackiLipno
22.43
20.99
20.99
25
148
Arkadiusz FronckiewiczWłocławek
22.32
21.02
21.02
26
165
Paweł SyrockiToruń
21.24
21.05
21.05
27
189
Paweł SumChełmno
22.03
21.36
21.36
28
168
Marcin GuranowskiToruń
21.37
dyskw.
21.37
29
176
Leszek GrosmanInowrocław
21.50
dyskw.
21.50
30
146
Daniel WojdyłaWłocławek
25.53
21.51
21.51
31
179
Marcin BrykałaInowrocław
21.52
dyskw.
21.52
32
110
Łukasz BuczekGolub-Dobrzyń
22.10
21.77
21.77
33
183
Michał KlemińskiChełmno
dyskw.
21.90
21.90
34
195
Sławomir WiśniewskiLipno
28.11
22.45
22.45
35
113
Artur NerćGolub-Dobrzyń
23.06
22.52
22.52
36
196
Paweł ŚliwińskiLipno
22.57
22.84
22.57
37
199
Mariusz JabłońskiLipno
24.15
22.74
22.74
38
118
Jarosław UździńskiGolub-Dobrzyń
dyskw.
22.76
22.76
39
177
Jacek PłochaInowrocław
33.23
22.79
22.79
40
147
Marcin PiotrowskiWłocławek
23.52
dyskw.
23.52
41
191
Kamil TrojanowskiLipno
23.57
dyskw.
23.57
42
163
Andrzej RóżyckiToruń
dyskw.
23.68
23.68
43
190
Krzysztof GabryszewskiLipno
dyskw.
23.73
23.73
44
149
Bartłomiej GontarekWłocławek
27.58
24.34
24.34
45
173
Piotr BednarskiInowrocław
dyskw.
25.04
25.04
46
174
Dariusz PecynaInowrocław
26.24
39.63
26.24
47
178
Zbigniew ProcekInowrocław
28.25
28.26
28.25
48
166
Paweł TejzaToruń
dyskw.
35.22
35.22

Klasyfikacja indywidualna - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
152
Maciej WilczewskiBydgoszcz
17.24
16.56
16.56
2
180
Artur TokarczykChełmno
16.82
16.79
16.79
3
151
Krzysztof BąkBydgoszcz
17.80
16.93
16.93
4
186
Paweł AdamczykChełmno
17.83
18.90
17.83
5
181
Szymon MorańskiChełmno
18.24
18.94
18.24
6
140
Sławomir JaszczakWłocławek
18.56
18.92
18.56
7
160
Paweł GołumskiToruń
28.44
18.72
18.72
8
150
Tomasz CzajkaBydgoszcz
19.97
18.75
18.75
9
164
Maksymilian PiątkowskiToruń
dyskw.
18.76
18.76
10
154
Jacek CzyżBydgoszcz
19.05
21.89
19.05
11
148
Arkadiusz FronckiewiczWłocławek
21.73
19.51
19.51
12
155
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
23.21
19.51
19.51
13
144
Jarosław KozakowskiWłocławek
21.28
19.81
19.81
14
161
Radosław KończalskiToruń
20.44
22.48
20.44
15
146
Daniel WojdyłaWłocławek
22.44
20.56
20.56
16
179
Marcin BrykałaInowrocław
24.06
20.92
20.92
17
157
Kacper KowalczykBydgoszcz
22.14
21.69
21.69
18
145
Artur PiotrowskiWłocławek
22.04
dyskw.
22.04
19
192
Dariusz PokłackiLipno
24.43
23.34
23.34
20
158
Filip DahlmanBydgoszcz
25.95
23.84
23.84
21
187
Piotr GrossChełmno
24.39
24.04
24.04
22
193
Andrzej WiśniewskiLipno
24.73
27.58
24.73
23
197
Piotr NowakowskiLipno
25.05
dyskw.
25.05
24
165
Paweł SyrockiToruń
28.38
25.71
25.71
25
142
Maciej WaleczkoWłocławek
26.30
25.82
25.82
26
184
Adam OlewniczakChełmno
26.44
25.91
25.91
27
195
Sławomir WiśniewskiLipno
34.03
26.36
26.36
28
162
Andzrej StraubToruń
37.40
26.36
26.36
29
190
Krzysztof GabryszewskiLipno
dyskw.
26.73
26.73
30
189
Paweł SumChełmno
26.99
dyskw.
26.99
31
149
Bartłomiej GontarekWłocławek
28.55
27.76
27.76
32
176
Leszek GrosmanInowrocław
30.67
29.68
29.68
33
182
Marcin ZiółkowskiChełmno
dyskw.
31.00
31.00
34
199
Mariusz JabłońskiLipno
36.44
32.20
32.20
35
163
Andrzej RóżyckiToruń
36.24
33.67
33.67
36
196
Paweł ŚliwińskiLipno
40.48
34.72
34.72
37
172
Ireneusz TaraszkaInowrocław
36.43
dyskw.
36.43
38
166
Paweł TejzaToruń
dyskw.
38.38
38.38
39
167
Dawid WiśniewskiToruń
43.76
dyskw.
43.76
40
143
Krzysztof CiesielskiWłocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
41
185
Jacek ChylińskiChełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
180
Artur TokarczykChełmno
18.07
16.79
34.86
2
152
Maciej WilczewskiBydgoszcz
18.82
16.56
35.38
3
151
Krzysztof BąkBydgoszcz
19.04
16.93
35.97
4
164
Maksymilian PiątkowskiToruń
19.14
18.76
37.90
5
154
Jacek CzyżBydgoszcz
19.43
19.05
38.48
6
186
Paweł AdamczykChełmno
20.78
17.83
38.61
7
140
Sławomir JaszczakWłocławek
20.09
18.56
38.65
8
150
Tomasz CzajkaBydgoszcz
20.23
18.75
38.98
9
181
Szymon MorańskiChełmno
20.84
18.24
39.08
10
155
Krzysztof GiczelaBydgoszcz
19.76
19.51
39.27
11
148
Arkadiusz FronckiewiczWłocławek
21.02
19.51
40.53
12
146
Daniel WojdyłaWłocławek
21.51
20.56
42.07
13
187
Piotr GrossChełmno
18.13
24.04
42.17
14
179
Marcin BrykałaInowrocław
21.52
20.92
42.44
15
192
Dariusz PokłackiLipno
20.99
23.34
44.33
16
158
Filip DahlmanBydgoszcz
20.92
23.84
44.76
17
142
Maciej WaleczkoWłocławek
20.05
25.82
45.87
18
165
Paweł SyrockiToruń
21.05
25.71
46.76
19
162
Andzrej StraubToruń
20.99
26.36
47.35
20
189
Paweł SumChełmno
21.36
26.99
48.35
21
195
Sławomir WiśniewskiLipno
22.45
26.36
48.81
22
190
Krzysztof GabryszewskiLipno
23.73
26.73
50.46
23
176
Leszek GrosmanInowrocław
21.50
29.68
51.18
24
149
Bartłomiej GontarekWłocławek
24.34
27.76
52.10
25
199
Mariusz JabłońskiLipno
22.74
32.20
54.94
26
196
Paweł ŚliwińskiLipno
22.57
34.72
57.29
27
163
Andrzej RóżyckiToruń
23.68
33.67
57.35
28
167
Dawid WiśniewskiToruń
20.31
43.76
64.07
29
166
Paweł TejzaToruń
35.22
38.38
73.60
30
185
Jacek ChylińskiChełmno
19.34
n.klas
n.klas
31
143
Krzysztof CiesielskiWłocławek
18.63
n.klas
n.klas

Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
150
Bydgoszcz
117.34
2
180
Chełmno
117.70
3
140
Włocławek
122.22
4
160
Toruń
122.68
5
190
Lipno
131.92
6
170
Inowrocław
145.34

Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
150
Bydgoszcz
112.49
2
140
Włocławek
126.30
3
180
Chełmno
129.80
4
160
Toruń
143.66
5
190
Lipno
158.41

Klasyfikacja zespołowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
140
Włocławek
65.77
74.53
65.77
2
150
Bydgoszcz
77.08
67.89
67.89
3
160
Toruń
84.43
69.16
69.16
4
180
Chełmno
79.93
71.28
71.28
5
110
Golub-Dobrzyń
999.00
73.69
73.69
6
90
Grudziądz
999.00
74.85
74.85
7
190
Lipno
83.31
75.28
75.28
8
80
Wąbrzeźno
75.77
999.00
75.77
9
60
Aleksandrów Kujawski
83.96
77.42
77.42
10
130
Brodnica
77.56
81.92
77.56
11
10
Sępólno Krajeńskie
78.38
78.07
78.07
12
170
Inowrocław
999.00
78.53
78.53
13
20
Radziejów
89.09
79.28
79.28
14
120
Nakło n/Notecią
90.59
94.68
90.59
15
50
Żnin
999.00
999.00
999.00

Klasyfikacja zespołowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
10
Sępólno Krajeńskie
33.77
37.91
33.77
2
100
Świecie
35.95
33.85
33.85
3
90
Grudziądz
34.45
35.81
34.45
4
140
Włocławek
35.05
35.10
35.05
5
80
Wąbrzeźno
36.10
35.36
35.36
6
70
Rypin
35.58
37.01
35.58
7
180
Chełmno
36.86
35.85
35.85
8
30
Mogilno
36.59
36.01
36.01
9
190
Lipno
62.76
36.53
36.53
10
110
Golub-Dobrzyń
36.62
38.83
36.62
11
120
Nakło n/Notecią
41.53
37.24
37.24
12
160
Toruń
38.31
38.67
38.31
13
50
Żnin
999.00
39.26
39.26
14
60
Aleksandrów Kujawski
40.49
45.70
40.49
15
130
Brodnica
999.00
40.60
40.60
16
40
Tuchola
41.60
41.41
41.41
17
20
Radziejów
43.26
43.54
43.26
18
170
Inowrocław
50.04
60.11
50.04
19
150
Bydgoszcz
59.63
50.33
50.33

Klasyfikacja generalna

Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
150
Bydgoszcz
348.05
2
140
Włocławek
349.34
3
180
Chełmno
354.63
4
160
Toruń
373.81
5
190
Lipno
402.14
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę