7,227,858 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XIII HMPwDP - klasyfikacja krajowa
XIII Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń, 24-25 marca 2011 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
107
Mirosław CyrsonPomorskie
16.90
dyskw.
16.90
2
103
Artur TokarczykKujawsko-pomorskie
17.46
17.22
17.22
3
36
Radosław DąbrowskiMazowieckie
18.77
17.27
17.27
4
84
Juliusz WojnarOpolskie
17.42
17.53
17.42
5
75
Mirosław StablaCS PSP Częstochowa
17.74
17.44
17.44
6
19
Przemysław GadŚwiętokrzyskie
18.06
17.46
17.46
7
96
Piotr PytlosPomorskie
17.50
18.09
17.50
8
95
Krystian MasalskiWarmińsko-mazurskie
18.04
17.54
17.54
9
109
Bartłomiej SiepietowskiMałopolskie
17.56
21.44
17.56
10
65
Mateusz BrzozaCS PSP Częstochowa
17.57
17.81
17.57
11
77
Dariusz KroczakŚwiętokrzyskie
18.46
17.60
17.60
12
53
Jacek SipurzyńskiWielkopolskie
18.75
17.68
17.68
13
60
Daniel WachowskiCS PSP Częstochowa
17.90
17.75
17.75
14
17
Maciej KowalskiWielkopolskie
17.97
17.82
17.82
15
50
Dawid KowalikŚwiętokrzyskie
18.87
17.86
17.86
16
70
Damian FlakCS PSP Częstochowa
17.87
19.91
17.87
17
49
Dawid MehlichOpolskie
18.30
18.09
18.09
18
105
Dawid KacperskiMazowieckie
dyskw.
18.14
18.14
19
93
Piotr GarczyńskiMazowieckie
18.21
dyskw.
18.21
20
88
Bartłomiej RosiekMałopolskie
18.26
22.10
18.26
21
30
Krystian ZiembickiŚwiętokrzyskie
18.27
18.48
18.27
22
74
Paweł KaszubaŁódzkie
18.66
18.30
18.30
23
89
Bartosz MazurekWielkopolskie
20.48
18.30
18.30
24
92
Jarosław LubasPodkarpackie
18.32
dyskw.
18.32
25
41
Karol PrzydatekMazowieckie
20.26
18.37
18.37
26
39
Patryk SkałaSA PSP Kraków
19.61
18.38
18.38
27
101
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
dyskw.
18.38
18.38
28
85
Krzysztof WardalMazowieckie
18.38
dyskw.
18.38
29
26
Bartłomiej KandybowiczCS PSP Częstochowa
18.50
21.46
18.50
30
69
Andrzej CyrsonPomorskie
18.55
dyskw.
18.55
31
57
Maciej SkulichSGSP Warszawa
21.04
18.60
18.60
32
76
Rafał BernatOpolskie
dyskw.
18.64
18.64
33
71
Krzysztof MazurSA PSP Kraków
18.93
18.71
18.71
34
90
Jacek KandybowiczWarmińsko-mazurskie
18.73
dyskw.
18.73
35
55
Artur WydraMazowieckie
21.09
18.79
18.79
36
80
Leszek NaranowiczWielkopolskie
19.60
18.86
18.86
37
18
Maciej ZastawnyPodkarpackie
18.86
19.75
18.86
38
78
Aleksander SrokaMałopolskie
dyskw.
18.91
18.91
39
82
Ryszard KoziołMazowieckie
18.94
dyskw.
18.94
40
37
Damian SzumowiczCS PSP Częstochowa
18.95
20.28
18.95
41
22
Tomasz WołczkiewiczWarmińsko-mazurskie
19.76
19.00
19.00
42
28
Radosław KomorekZachodnio-pomorskie
19.18
dyskw.
19.18
43
79
Radosław StenkaPomorskie
19.58
19.20
19.20
44
72
Rafał ZielonyMazowieckie
19.23
dyskw.
19.23
45
59
Paweł WiktorowiczŁódzkie
19.26
20.05
19.26
46
38
Krzysztof KunysSGSP Warszawa
20.41
19.26
19.26
47
25
Jacek SkóraSA PSP Kraków
19.30
dyskw.
19.30
48
29
Szymon WożniakWielkopolskie
dyskw.
19.34
19.34
49
45
Mateusz JurkiewiczSGSP Warszawa
dyskw.
19.36
19.36
50
43
Michał WarykaszWielkopolskie
19.42
19.60
19.42
51
56
Marcin SzymańskiCS PSP Częstochowa
19.42
dyskw.
19.42
52
5
Jarosław PolaczekCS PSP Częstochowa
19.51
19.62
19.51
53
91
Michał GąskaSA PSP Kraków
19.52
dyskw.
19.52
54
68
Robert SkalniakMałopolskie
23.42
19.56
19.56
55
63
Adam NatkaniecMałopolskie
19.62
dyskw.
19.62
56
35
Patryk GrzechowiakWarmińsko-mazurskie
19.70
23.84
19.70
57
8
Tomasz DąbrowskiCS PSP Częstochowa
19.79
21.72
19.79
58
34
Łukasz RzeszutekMałopolskie
20.31
19.82
19.82
59
40
Sebastian PacynaOpolskie
20.53
20.00
20.00
60
58
Krzysztof PertmanWielkopolskie
20.01
23.30
20.01
61
1
Maciej ZalewskiCS PSP Częstochowa
20.78
20.02
20.02
62
3
Paweł RaszkowskiWarmińsko-mazurskie
dyskw.
20.10
20.10
63
11
Rafał SieliwoniukCS PSP Częstochowa
dyskw.
20.20
20.20
64
13
Paweł DylPodkarpackie
20.88
20.21
20.21
65
44
Marcin ŚwierkZachodnio-pomorskie
20.65
20.22
20.22
66
32
Michał SederowskiSGSP Warszawa
20.98
20.37
20.37
67
7
Sławomir MaliszZachodnio-pomorskie
21.76
20.40
20.40
68
67
Kamil PrzydatekŚwiętokrzyskie
20.45
dyskw.
20.45
69
9
Łukasz WłodarczykSGSP Warszawa
21.46
20.60
20.60
70
33
Józef PacanŁódzkie
21.52
20.63
20.63
71
83
Jarosław KuczkowskiWielkopolskie
25.76
20.65
20.65
72
47
Wojciech WolakSA PSP Kraków
22.99
20.74
20.74
73
20
Paweł OchniakSGSP Warszawa
dyskw.
20.76
20.76
74
66
Daniel ŻemojtukWarmińsko-mazurskie
21.28
20.80
20.80
75
14
Przemysław BartosiewiczZachodnio-pomorskie
20.85
21.30
20.85
76
94
Łukasz ŁotockiMałopolskie
dyskw.
21.01
21.01
77
64
Ireneusz SobierajskiŁódzkie
21.08
dyskw.
21.08
78
12
Konrad BielawskiSGSP Warszawa
26.09
21.22
21.22
79
10
Grzegorz KopećZachodnio-pomorskie
24.40
21.26
21.26
80
62
Łukasz TrockiPomorskie
21.38
dyskw.
21.38
81
23
Andrzej DwornikMałopolskie
21.51
dyskw.
21.51
82
61
Paweł ZapadkaWarmińsko-mazurskie
22.49
21.59
21.59
83
81
Wojciech MelnikWarmińsko-mazurskie
dyskw.
21.65
21.65
84
6
Dariusz BilskiSGSP Warszawa
24.47
23.03
23.03
85
15
Artur RemiszewskiSGSP Warszawa
24.19
dyskw.
24.19
86
52
Łukasz OstrowskiSGSP Warszawa
24.32
dyskw.
24.32
87
86
Konrad PodporaWarmińsko-mazurskie
dyskw.
24.37
24.37
88
2
Adrian SłupskiSGSP Warszawa
27.43
dyskw.
27.43
89
21
Przemysław ZielińskiŁódzkie
dyskw.
dyskw.
n.klas
90
73
Wojciech BurakPodkarpackie
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
4
Marcin KisielZachodnio-pomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
92
54
Arkadiusz BąkPodkarpackie
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
51
Łukasz GóralskiZachodnio-pomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
94
48
Ireneusz StafiejPodkarpackie
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
42
Łukasz StruśPodkarpackie
dyskw.
dyskw.
n.klas
96
31
Paweł RuszelSA PSP Kraków
dyskw.
dyskw.
n.klas
97
24
Sławomir KujawskiPomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
98
27
Emil IwańczukSGSP Warszawa
dyskw.
dyskw.
n.klas



Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
103
Artur TokarczykKujawsko-pomorskie
14.71
dyskw.
14.71
2
107
Mirosław CyrsonPomorskie
16.63
14.83
14.83
3
109
Bartłomiej SiepietowskiMałopolskie
15.13
14.94
14.94
4
95
Krystian MasalskiWarmińsko-mazurskie
15.12
15.40
15.12
5
99
Krzysztof OstapkoPomorskie
15.46
dyskw.
15.46
6
87
Maciej WilczewskiKujawsko-pomorskie
15.79
15.87
15.79
7
70
Damian FlakCS PSP Częstochowa
16.55
16.10
16.10
8
71
Krzysztof MazurSA PSP Kraków
16.10
17.46
16.10
9
101
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
16.16
16.39
16.16
10
26
Bartłomiej KandybowiczCS PSP Częstochowa
18.05
16.24
16.24
11
61
Paweł ZapadkaWarmińsko-mazurskie
18.97
16.32
16.32
12
53
Jacek SipurzyńskiWielkopolskie
22.36
16.46
16.46
13
35
Patryk GrzechowiakWarmińsko-mazurskie
19.82
16.47
16.47
14
90
Jacek KandybowiczWarmińsko-mazurskie
16.51
17.32
16.51
15
91
Michał GąskaSA PSP Kraków
16.53
dyskw.
16.53
16
96
Piotr PytlosPomorskie
17.47
16.57
16.57
17
37
Damian SzumowiczCS PSP Częstochowa
16.58
19.36
16.58
18
85
Krzysztof WardalMazowieckie
16.73
17.02
16.73
19
54
Arkadiusz BąkPodkarpackie
16.86
dyskw.
16.86
20
80
Leszek NaranowiczWielkopolskie
17.34
16.87
16.87
21
75
Mirosław StablaCS PSP Częstochowa
17.96
16.87
16.87
22
82
Ryszard KoziołMazowieckie
16.94
17.40
16.94
23
78
Aleksander SrokaMałopolskie
16.98
dyskw.
16.98
24
69
Andrzej CyrsonPomorskie
18.24
17.01
17.01
25
84
Juliusz WojnarOpolskie
18.05
17.05
17.05
26
92
Jarosław LubasPodkarpackie
17.13
dyskw.
17.13
27
41
Karol PrzydatekMazowieckie
17.13
dyskw.
17.13
28
63
Adam NatkaniecMałopolskie
18.85
17.16
17.16
29
30
Krystian ZiembickiŚwiętokrzyskie
21.16
17.20
17.20
30
40
Sebastian PacynaOpolskie
17.31
dyskw.
17.31
31
22
Tomasz WołczkiewiczWarmińsko-mazurskie
17.39
18.14
17.39
32
94
Łukasz ŁotockiMałopolskie
18.72
17.39
17.39
33
76
Rafał BernatOpolskie
17.91
17.42
17.42
34
105
Dawid KacperskiMazowieckie
17.54
dyskw.
17.54
35
77
Dariusz KroczakŚwiętokrzyskie
17.61
18.11
17.61
36
67
Kamil PrzydatekŚwiętokrzyskie
17.61
dyskw.
17.61
37
83
Jarosław KuczkowskiWielkopolskie
17.69
17.80
17.69
38
66
Daniel ŻemojtukWarmińsko-mazurskie
19.60
17.73
17.73
39
36
Radosław DąbrowskiMazowieckie
18.11
17.83
17.83
40
13
Paweł DylPodkarpackie
18.61
17.84
17.84
41
89
Bartosz MazurekWielkopolskie
19.73
17.90
17.90
42
25
Jacek SkóraSA PSP Kraków
17.92
18.54
17.92
43
29
Szymon WożniakWielkopolskie
21.67
17.92
17.92
44
23
Andrzej DwornikMałopolskie
18.43
17.94
17.94
45
88
Bartłomiej RosiekMałopolskie
17.96
21.68
17.96
46
65
Mateusz BrzozaCS PSP Częstochowa
19.40
17.97
17.97
47
24
Sławomir KujawskiPomorskie
19.87
18.00
18.00
48
34
Łukasz RzeszutekMałopolskie
18.30
18.04
18.04
49
44
Marcin ŚwierkZachodnio-pomorskie
18.21
20.12
18.21
50
57
Maciej SkulichSGSP Warszawa
18.30
dyskw.
18.30
51
38
Krzysztof KunysSGSP Warszawa
18.49
22.38
18.49
52
52
Łukasz OstrowskiSGSP Warszawa
20.74
18.52
18.52
53
11
Rafał SieliwoniukCS PSP Częstochowa
19.16
18.73
18.73
54
81
Wojciech MelnikWarmińsko-mazurskie
19.04
18.93
18.93
55
46
Dariusz PabianCS PSP Częstochowa
19.02
19.38
19.02
56
68
Robert SkalniakMałopolskie
19.02
20.44
19.02
57
45
Mateusz JurkiewiczSGSP Warszawa
25.75
19.05
19.05
58
43
Michał WarykaszWielkopolskie
19.12
dyskw.
19.12
59
32
Michał SederowskiSGSP Warszawa
23.25
19.13
19.13
60
58
Krzysztof PertmanWielkopolskie
21.04
19.19
19.19
61
72
Rafał ZielonyMazowieckie
19.23
21.97
19.23
62
62
Łukasz TrockiPomorskie
28.25
19.25
19.25
63
12
Konrad BielawskiSGSP Warszawa
21.00
19.62
19.62
64
3
Paweł RaszkowskiWarmińsko-mazurskie
20.03
19.72
19.72
65
27
Emil IwańczukSGSP Warszawa
19.79
20.37
19.79
66
28
Radosław KomorekZachodnio-pomorskie
19.81
22.11
19.81
67
64
Ireneusz SobierajskiŁódzkie
20.09
21.69
20.09
68
20
Paweł OchniakSGSP Warszawa
20.32
20.22
20.22
69
74
Paweł KaszubaŁódzkie
21.03
20.58
20.58
70
16
Szymon MorańskiKujawsko-pomorskie
21.76
20.67
20.67
71
8
Tomasz DąbrowskiCS PSP Częstochowa
23.40
20.68
20.68
72
50
Dawid KowalikŚwiętokrzyskie
24.74
20.74
20.74
73
56
Marcin SzymańskiCS PSP Częstochowa
dyskw.
20.95
20.95
74
14
Przemysław BartosiewiczZachodnio-pomorskie
22.25
21.47
21.47
75
2
Adrian SłupskiSGSP Warszawa
22.75
21.53
21.53
76
15
Artur RemiszewskiSGSP Warszawa
21.84
22.47
21.84
77
47
Wojciech WolakSA PSP Kraków
dyskw.
21.94
21.94
78
59
Paweł WiktorowiczŁódzkie
21.95
dyskw.
21.95
79
18
Maciej ZastawnyPodkarpackie
27.06
22.12
22.12
80
33
Józef PacanŁódzkie
22.37
22.85
22.37
81
39
Patryk SkałaSA PSP Kraków
22.53
dyskw.
22.53
82
5
Jarosław PolaczekCS PSP Częstochowa
22.70
23.85
22.70
83
10
Grzegorz KopećZachodnio-pomorskie
23.20
33.08
23.20
84
9
Łukasz WłodarczykSGSP Warszawa
23.25
25.76
23.25
85
55
Artur WydraMazowieckie
23.27
dyskw.
23.27
86
17
Maciej KowalskiWielkopolskie
23.43
23.36
23.36
87
1
Maciej ZalewskiCS PSP Częstochowa
23.80
26.42
23.80
88
7
Sławomir MaliszZachodnio-pomorskie
26.25
24.97
24.97
89
6
Dariusz BilskiSGSP Warszawa
28.34
27.10
27.10
90
79
Radosław StenkaPomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
31
Paweł RuszelSA PSP Kraków
dyskw.
dyskw.
n.klas
92
4
Marcin KisielZachodnio-pomorskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
93
Piotr GarczyńskiMazowieckie
dyskw.
dyskw.
n.klas
94
97
Artur SerafinWarmińsko-mazurskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
95
49
Dawid MehlichOpolskie
dyskw.
dyskw.
n.klas

XIII Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń, 24-25 marca 2011 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
107
Mirosław CyrsonPomorskie
16.90
14.83
31.73
2
103
Artur TokarczykKujawsko-pomorskie
17.22
14.71
31.93
3
109
Bartłomiej SiepietowskiMałopolskie
17.56
14.94
32.50
4
95
Krystian MasalskiWarmińsko-mazurskie
17.54
15.12
32.66
5
70
Damian FlakCS PSP Częstochowa
17.87
16.10
33.97
6
96
Piotr PytlosPomorskie
17.50
16.57
34.07
7
53
Jacek SipurzyńskiWielkopolskie
17.68
16.46
34.14
8
75
Mirosław StablaCS PSP Częstochowa
17.44
16.87
34.31
9
84
Juliusz WojnarOpolskie
17.42
17.05
34.47
10
101
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
18.38
16.16
34.54
11
26
Bartłomiej KandybowiczCS PSP Częstochowa
18.50
16.24
34.74
12
71
Krzysztof MazurSA PSP Kraków
18.71
16.10
34.81
13
36
Radosław DąbrowskiMazowieckie
17.27
17.83
35.10
14
85
Krzysztof WardalMazowieckie
18.38
16.73
35.11
15
77
Dariusz KroczakŚwiętokrzyskie
17.60
17.61
35.21
16
90
Jacek KandybowiczWarmińsko-mazurskie
18.73
16.51
35.24
17
92
Jarosław LubasPodkarpackie
18.32
17.13
35.45
18
30
Krystian ZiembickiŚwiętokrzyskie
18.27
17.20
35.47
19
41
Karol PrzydatekMazowieckie
18.37
17.13
35.50
20
37
Damian SzumowiczCS PSP Częstochowa
18.95
16.58
35.53
21
65
Mateusz BrzozaCS PSP Częstochowa
17.57
17.97
35.54
22
69
Andrzej CyrsonPomorskie
18.55
17.01
35.56
23
105
Dawid KacperskiMazowieckie
18.14
17.54
35.68
24
80
Leszek NaranowiczWielkopolskie
18.86
16.87
35.73
25
82
Ryszard KoziołMazowieckie
18.94
16.94
35.88
26
78
Aleksander SrokaMałopolskie
18.91
16.98
35.89
27
91
Michał GąskaSA PSP Kraków
19.52
16.53
36.05
28
76
Rafał BernatOpolskie
18.64
17.42
36.06
29
35
Patryk GrzechowiakWarmińsko-mazurskie
19.70
16.47
36.17
30
89
Bartosz MazurekWielkopolskie
18.30
17.90
36.20
31
88
Bartłomiej RosiekMałopolskie
18.26
17.96
36.22
32
22
Tomasz WołczkiewiczWarmińsko-mazurskie
19.00
17.39
36.39
33
63
Adam NatkaniecMałopolskie
19.62
17.16
36.78
34
57
Maciej SkulichSGSP Warszawa
18.60
18.30
36.90
35
25
Jacek SkóraSA PSP Kraków
19.30
17.92
37.22
36
29
Szymon WożniakWielkopolskie
19.34
17.92
37.26
37
40
Sebastian PacynaOpolskie
20.00
17.31
37.31
38
38
Krzysztof KunysSGSP Warszawa
19.26
18.49
37.75
39
34
Łukasz RzeszutekMałopolskie
19.82
18.04
37.86
40
61
Paweł ZapadkaWarmińsko-mazurskie
21.59
16.32
37.91
41
13
Paweł DylPodkarpackie
20.21
17.84
38.05
42
67
Kamil PrzydatekŚwiętokrzyskie
20.45
17.61
38.06
43
83
Jarosław KuczkowskiWielkopolskie
20.65
17.69
38.34
44
94
Łukasz ŁotockiMałopolskie
21.01
17.39
38.40
45
45
Mateusz JurkiewiczSGSP Warszawa
19.36
19.05
38.41
46
44
Marcin ŚwierkZachodnio-pomorskie
20.22
18.21
38.43
47
72
Rafał ZielonyMazowieckie
19.23
19.23
38.46
48
66
Daniel ŻemojtukWarmińsko-mazurskie
20.80
17.73
38.53
49
43
Michał WarykaszWielkopolskie
19.42
19.12
38.54
50
68
Robert SkalniakMałopolskie
19.56
19.02
38.58
51
50
Dawid KowalikŚwiętokrzyskie
17.86
20.74
38.60
52
74
Paweł KaszubaŁódzkie
18.30
20.58
38.88
53
11
Rafał SieliwoniukCS PSP Częstochowa
20.20
18.73
38.93
54
28
Radosław KomorekZachodnio-pomorskie
19.18
19.81
38.99
55
58
Krzysztof PertmanWielkopolskie
20.01
19.19
39.20
56
23
Andrzej DwornikMałopolskie
21.51
17.94
39.45
57
32
Michał SederowskiSGSP Warszawa
20.37
19.13
39.50
58
3
Paweł RaszkowskiWarmińsko-mazurskie
20.10
19.72
39.82
59
56
Marcin SzymańskiCS PSP Częstochowa
19.42
20.95
40.37
60
8
Tomasz DąbrowskiCS PSP Częstochowa
19.79
20.68
40.47
61
81
Wojciech MelnikWarmińsko-mazurskie
21.65
18.93
40.58
62
62
Łukasz TrockiPomorskie
21.38
19.25
40.63
63
12
Konrad BielawskiSGSP Warszawa
21.22
19.62
40.84
64
39
Patryk SkałaSA PSP Kraków
18.38
22.53
40.91
65
20
Paweł OchniakSGSP Warszawa
20.76
20.22
40.98
66
18
Maciej ZastawnyPodkarpackie
18.86
22.12
40.98
67
64
Ireneusz SobierajskiŁódzkie
21.08
20.09
41.17
68
17
Maciej KowalskiWielkopolskie
17.82
23.36
41.18
69
59
Paweł WiktorowiczŁódzkie
19.26
21.95
41.21
70
55
Artur WydraMazowieckie
18.79
23.27
42.06
71
5
Jarosław PolaczekCS PSP Częstochowa
19.51
22.70
42.21
72
14
Przemysław BartosiewiczZachodnio-pomorskie
20.85
21.47
42.32
73
47
Wojciech WolakSA PSP Kraków
20.74
21.94
42.68
74
52
Łukasz OstrowskiSGSP Warszawa
24.32
18.52
42.84
75
33
Józef PacanŁódzkie
20.63
22.37
43.00
76
1
Maciej ZalewskiCS PSP Częstochowa
20.02
23.80
43.82
77
9
Łukasz WłodarczykSGSP Warszawa
20.60
23.25
43.85
78
10
Grzegorz KopećZachodnio-pomorskie
21.26
23.20
44.46
79
7
Sławomir MaliszZachodnio-pomorskie
20.40
24.97
45.37
80
15
Artur RemiszewskiSGSP Warszawa
24.19
21.84
46.03
81
2
Adrian SłupskiSGSP Warszawa
27.43
21.53
48.96
82
6
Dariusz BilskiSGSP Warszawa
23.03
27.10
50.13
83
4
Marcin KisielZachodnio-pomorskie
n.klas
n.klas
n.klas
84
31
Paweł RuszelSA PSP Kraków
n.klas
n.klas
n.klas
85
24
Sławomir KujawskiPomorskie
n.klas
18.00
n.klas
86
49
Dawid MehlichOpolskie
18.09
n.klas
n.klas
87
79
Radosław StenkaPomorskie
19.20
n.klas
n.klas
88
54
Arkadiusz BąkPodkarpackie
n.klas
16.86
n.klas
89
93
Piotr GarczyńskiMazowieckie
18.21
n.klas
n.klas
90
27
Emil IwańczukSGSP Warszawa
n.klas
19.79
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę