7,228,263 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XII MWK-PwSP
XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Lipno - Kruszwica, 14-15 września 2010 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
180
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
17.37
dyskw.
17.37
2
141
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
17.82
dyskw.
17.82
3
181
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
18.05
dyskw.
18.05
4
142
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
20.47
18.06
18.06
5
143
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
18.26
18.27
18.26
6
182
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
dyskw.
19.14
19.14
7
171
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
19.49
19.21
19.21
8
150
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.71
19.38
19.38
9
157
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
19.40
20.06
19.40
10
147
Michał PrybińskiKM PSP Bydgoszcz
19.73
20.81
19.73
11
153
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
20.02
20.16
20.02
12
185
Piotr GrossKP PSP Chełmno
dyskw.
20.10
20.10
13
158
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
21.12
20.20
20.20
14
146
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
21.00
20.23
20.23
15
151
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
20.48
dyskw.
20.48
16
152
Marcin CzerwińskiKM PSP Włocławek
20.63
20.53
20.53
17
145
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
20.64
dyskw.
20.64
18
189
Mariusz StelmachowiczKP PSP Chełmno
20.83
20.76
20.76
19
156
Arkadiusz FronckiewiczKM PSP Włocławek
dyskw.
20.77
20.77
20
140
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
21.15
20.78
20.78
21
165
Leszek GrosmanKP PSP Inowrocław
20.81
dyskw.
20.81
22
196
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.21
20.82
20.82
23
198
Patryk SzajgickiKP PSP Lipno
21.22
20.89
20.89
24
193
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
22.94
21.26
21.26
25
187
Michał KlemińskiKP PSP Chełmno
21.31
21.45
21.31
26
164
Piotr BednarskiKP PSP Inowrocław
22.65
21.52
21.52
27
184
Rafał SzczutkowskiKP PSP Chełmno
dyskw.
21.62
21.62
28
174
Robert ŁotyszKM PSP Toruń
23.37
21.77
21.77
29
154
Marcin PiotrowskiKM PSP Włocławek
22.35
21.80
21.80
30
186
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
dyskw.
21.82
21.82
31
176
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
22.73
21.94
21.94
32
163
Łukasz PomianowskiKP PSP Inowrocław
22.14
22.28
22.14
33
167
Jacek PłochaKP PSP Inowrocław
22.93
22.23
22.23
34
190
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
24.61
22.26
22.26
35
192
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
22.74
22.41
22.41
36
148
Tomasz SzrederKM PSP Bydgoszcz
22.75
dyskw.
22.75
37
162
Mirosław GrosmanKP PSP Inowrocław
22.81
23.74
22.81
38
172
Przemysław MańkowskiKM PSP Toruń
27.11
23.04
23.04
39
178
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
30.21
23.18
23.18
40
169
Rafał BardzińskiKP PSP Inowrocław
23.40
dyskw.
23.40
41
199
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
23.60
dyskw.
23.60
42
173
Robert BonieckiKM PSP Toruń
26.51
24.05
24.05
43
194
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
25.09
24.21
24.21
44
195
Kamil TrojanowskiKP PSP Lipno
26.59
dyskw.
26.59
45
161
Michał SzarowskiKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas


Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
180
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
15.11
20.37
15.11
2
141
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
16.04
15.56
15.56
3
142
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
17.72
16.62
16.62
4
143
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
17.93
16.96
16.96
5
145
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
17.92
17.23
17.23
6
150
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
17.61
17.51
17.51
7
184
Rafał SzczutkowskiKP PSP Chełmno
18.64
18.33
18.33
8
155
Jarosław KozakowskiKM PSP Włocławek
20.57
18.70
18.70
9
146
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
24.13
18.89
18.89
10
197
Andrzej WiśniewskiKP PSP Lipno
26.53
19.08
19.08
11
188
Szymon MorańskiKP PSP Chełmno
19.09
19.83
19.09
12
156
Arkadiusz FronckiewiczKM PSP Włocławek
19.26
19.42
19.26
13
171
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
25.29
19.98
19.98
14
140
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
20.06
21.46
20.06
15
151
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
20.11
21.05
20.11
16
196
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.51
20.80
20.80
17
181
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
20.97
dyskw.
20.97
18
183
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
22.66
21.39
21.39
19
158
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
22.44
21.61
21.61
20
159
Dominik RojewskiKM PSP Włocławek
22.00
22.43
22.00
21
178
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
22.02
23.52
22.02
22
149
Filip DalhmannKM PSP Bydgoszcz
22.60
27.13
22.60
23
190
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
23.34
dyskw.
23.34
24
185
Piotr GrossKP PSP Chełmno
23.42
23.65
23.42
25
153
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
26.41
23.46
23.46
26
157
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
23.60
23.95
23.60
27
144
Marek JabłońskiKM PSP Bydgoszcz
23.94
dyskw.
23.94
28
189
Mariusz StelmachowiczKP PSP Chełmno
25.37
23.97
23.97
29
191
Piotr NowakowskiKP PSP Lipno
dyskw.
24.22
24.22
30
186
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
26.44
24.51
24.51
31
175
Rafał SwiechowiczKM PSP Toruń
25.88
35.56
25.88
32
176
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
26.39
27.06
26.39
33
192
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
31.74
dyskw.
31.74
34
174
Robert ŁotyszKM PSP Toruń
45.47
33.74
33.74
35
199
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
39.20
dyskw.
39.20
36
193
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
43.33
dyskw.
43.33
37
194
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
45.34
dyskw.
45.34
38
173
Robert BonieckiKM PSP Toruń
57.77
dyskw.
57.77


Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
180
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
17.37
15.11
32.48
2
141
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
17.82
15.56
33.38
3
142
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
18.06
16.62
34.68
4
143
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
18.26
16.96
35.22
5
150
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.38
17.51
36.89
6
145
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
20.64
17.23
37.87
7
181
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
18.05
20.97
39.02
8
146
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
20.23
18.89
39.12
9
171
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
19.21
19.98
39.19
10
184
Rafał SzczutkowskiKP PSP Chełmno
21.62
18.33
39.95
11
156
Arkadiusz FronckiewiczKM PSP Włocławek
20.77
19.26
40.03
12
151
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
20.48
20.11
40.59
13
140
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
20.78
20.06
40.84
14
196
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
20.82
20.80
41.62
15
158
Daniel WojdyłaKM PSP Włocławek
20.20
21.61
41.81
16
157
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
19.40
23.60
43.00
17
153
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
20.02
23.46
43.48
18
185
Piotr GrossKP PSP Chełmno
20.10
23.42
43.52
19
189
Mariusz StelmachowiczKP PSP Chełmno
20.76
23.97
44.73
20
178
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
23.18
22.02
45.20
21
190
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
22.26
23.34
45.60
22
186
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
21.82
24.51
46.33
23
176
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
21.94
26.39
48.33
24
192
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
22.41
31.74
54.15
25
174
Robert ŁotyszKM PSP Toruń
21.77
33.74
55.51
26
199
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
23.60
39.20
62.80
27
193
Piotr DzierżanowskiKP PSP Lipno
21.26
43.33
64.59
28
194
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
24.21
45.34
69.55
29
173
Robert BonieckiKM PSP Toruń
24.05
57.77
81.82


Klasyfikacja zespołowa krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
140
KM PSP Bydgoszcz
114.74
2
180
KP PSP Chełmno
116.73
3
150
KM PSP Włocławek
120.01
4
190
KP PSP Lipno
131.24
5
160
KP PSP Inowrocław
132.91
6
170
KM PSP Toruń
133.19


Klasyfikacja zespołowa krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
140
KM PSP Bydgoszcz
105.32
2
180
KP PSP Chełmno
118.31
3
150
KM PSP Włocławek
119.19
4
190
KP PSP Lipno
158.38
5
170
KM PSP Toruń
185.78


Klasyfikacja zespołowa krajowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynySztafetaWynik
zaliczony
AB
1
150
KM PSP Włocławek
71.34
67.33
67.33
2
140
KM PSP Bydgoszcz
72.18
69.25
69.25
3
180
KP PSP Chełmno
74.73
71.43
71.43
4
120
KP PSP Wąbrzeźno
999.00
72.34
72.34
5
100
KM PSP Grudziądz
74.84
77.94
74.84
6
170
KM PSP Toruń
75.96
999.00
75.96
7
90
KP PSP Sępólno Krajeńskie
76.13
80.33
76.13
8
190
KP PSP Lipno
83.66
76.21
76.21
9
80
KP PSP Nakło n/Notecią
88.44
80.93
80.93
10
10
KP PSP Aleksandrów Kujawski
81.07
93.04
81.07
11
30
KP PSP Radziejów
90.38
81.54
81.54
12
70
KP PSP Golub-Dobrzyń
82.65
999.00
82.65
13
160
KP PSP Inowrocław
87.47
999.00
87.47
14
60
KP PSP Żnin
88.10
96.28
88.10


Klasyfikacja zespołowa krajowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
150
KM PSP Włocławek
999.00
28.61
28.61
2
140
KM PSP Bydgoszcz
50.15
28.74
28.74
3
110
KP PSP Świecie
28.77
29.10
28.77
4
190
KP PSP Lipno
35.38
28.80
28.80
5
50
KP PSP Rypin
32.49
28.98
28.98
6
130
KP PSP Mogilno
29.26
29.38
29.26
7
70
KP PSP Golub-Dobrzyń
30.39
29.83
29.83
8
100
KM PSP Grudziądz
34.06
30.24
30.24
9
90
KP PSP Sępólno Krajeńskie
30.31
30.65
30.31
10
180
KP PSP Chełmno
32.66
30.66
30.66
11
60
KP PSP Żnin
30.76
34.85
30.76
12
10
KP PSP Aleksandrów Kujawski
32.92
31.10
31.10
13
40
KP PSP Brodnica
31.88
31.55
31.55
14
120
KP PSP Wąbrzeźno
34.24
32.31
32.31
15
80
KP PSP Nakło n/Notecią
32.53
32.57
32.53
16
20
KP PSP Tuchola
33.98
999.00
33.98
17
160
KP PSP Inowrocław
74.14
34.42
34.42
18
30
KP PSP Radziejów
999.00
38.44
38.44
19
170
KM PSP Toruń
999.00
45.02
45.02
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę