7,228,252 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XI MWwSP

XI Mistrzostwa Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym

Bydgoszcz, 2-3 czerwca 2009 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m


MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
161
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
17.19
dyskw.
17.19
2
171
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
17.55
dyskw.
17.55
3
170
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
18.03
18.16
18.03
4
162
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
18.99
18.08
18.08
5
172
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
18.63
18.25
18.25
6
151
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
18.75
dyskw.
18.75
7
174
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.25
19.01
19.01
8
169
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
19.09
19.76
19.09
9
183
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
19.47
19.11
19.11
10
184
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
dyskw.
19.44
19.44
11
182
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.50
20.05
19.50
12
173
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
19.57
19.78
19.57
13
186
Radosław WucińskiKM PSP Włocławek
19.62
dyskw.
19.62
14
164
Rafał SzczutkowskiKP PSP Chełmno
20.62
19.73
19.73
15
181
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
20.24
20.05
20.05
16
188
Marcin CzerwińskiKM PSP Włocławek
23.75
20.30
20.30
17
157
Rafał JasienieckiKM PSP Toruń
20.36
23.37
20.36
18
175
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
20.41
dyskw.
20.41
19
34
Paweł GiczelaKP PSP Nakło n/Notecią
20.43
21.02
20.43
20
167
Adam KiełbasiewiczKP PSP Chełmno
20.50
dyskw.
20.50
21
30
Paweł PrzybylskiKP PSP Nakło n/Notecią
20.54
20.95
20.54
22
165
Paweł WojnowskiKP PSP Chełmno
22.49
20.57
20.57
23
144
Piotr BednarskiKP PSP Inowrocław
20.86
20.71
20.71
24
185
Marcin PiotrowskiKM PSP Włocławek
21.39
20.81
20.81
25
142
Mirosław GrosmanKP PSP Inowrocław
24.89
21.00
21.00
26
176
Marek JabłońskiKM PSP Bydgoszcz
21.16
22.14
21.16
27
163
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
21.31
22.16
21.31
28
166
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
21.32
dyskw.
21.32
29
196
Mariusz TucholskiKP PSP Lipno
21.36
22.35
21.36
30
155
Łukasz WróblewskiKM PSP Toruń
21.47
dyskw.
21.47
31
177
Robert NikielKM PSP Bydgoszcz
21.52
21.59
21.52
32
32
Krzysztof WójcikKP PSP Nakło n/Notecią
21.65
dyskw.
21.65
33
152
Grzegorz SzymańskiKM PSP Toruń
dyskw.
21.71
21.71
34
156
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
21.78
23.97
21.78
35
190
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
21.86
dyskw.
21.86
36
38
Łukasz KwiatkowskiKP PSP Nakło n/Notecią
22.85
21.89
21.89
37
158
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
22.57
21.90
21.90
38
180
Roman SuchomskiKM PSP Włocławek
21.90
dyskw.
21.90
39
149
Rafał BardzińskiKP PSP Inowrocław
22.34
22.03
22.03
40
143
Łukasz PomianowskiKP PSP Inowrocław
22.07
22.73
22.07
41
36
Ireneusz GródkowskiKP PSP Nakło n/Notecią
dyskw.
22.16
22.16
42
145
Jacek PłochaKP PSP Inowrocław
22.19
dyskw.
22.19
43
33
Patryk ZielińskiKP PSP Nakło n/Notecią
22.20
23.22
22.20
44
141
Michał SzarowskiKP PSP Inowrocław
22.43
22.24
22.24
45
154
Robert ŁotyszKM PSP Toruń
22.41
dyskw.
22.41
46
35
Krystian ObruszkiewiczKP PSP Nakło n/Notecią
22.44
dyskw.
22.44
47
147
Radosław ManerowskiKP PSP Inowrocław
22.53
dyskw.
22.53
48
197
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
22.90
26.46
22.90
49
191
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
24.97
23.96
23.96
50
193
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
24.04
dyskw.
24.04
51
195
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
26.39
24.49
24.49
52
37
Sławomir BieńKP PSP Nakło n/Notecią
25.04
26.96
25.04
53
153
Robert BonieckiKM PSP Toruń
26.03
dyskw.
26.03
54
194
Jarosław BednarskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
55
148
Tomasz RejdakKP PSP Inowrocław
dyskw.
dyskw.
n.klas
56
199
Paweł GawrońskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni


MiejsceNr
startowy
imię NazwiskoNazwa drużynyBieg 1Bieg 2Wynik
zaliczony
1
161
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
14.14
dyskw.
14.14
2
170
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
15.63
15.77
15.63
3
172
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
16.11
16.13
16.11
4
171
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
16.38
dyskw.
16.38
5
174
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
17.82
16.92
16.92
6
162
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
17.53
dyskw.
17.53
7
159
Paweł GołumskiKM PSP Toruń
dyskw.
17.77
17.77
8
182
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
dyskw.
18.16
18.16
9
198
Andrzej WiśniewskiKP PSP Lipno
dyskw.
18.25
18.25
10
164
Rafał SzczutkowskiKP PSP Chełmno
18.27
20.16
18.27
11
189
Jarosław KozakowskiKM PSP Włocławek
18.95
18.49
18.49
12
175
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
22.79
18.60
18.60
13
181
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
22.09
18.97
18.97
14
158
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
21.77
19.20
19.20
15
173
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
19.86
19.21
19.21
16
197
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
20.22
23.24
20.22
17
187
Arkadiusz FrąckiewiczKM PSP Włocławek
21.73
20.24
20.24
18
152
Grzegorz SzymańskiKM PSP Toruń
20.26
dyskw.
20.26
19
184
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
21.16
20.83
20.83
20
151
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
21.23
20.85
20.85
21
180
Roman SuchomskiKM PSP Włocławek
22.29
20.91
20.91
22
183
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
21.51
21.69
21.51
23
190
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
21.89
23.20
21.89
24
163
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
26.81
22.14
22.14
25
157
Rafał JasienieckiKM PSP Toruń
28.85
22.89
22.89
26
166
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
23.62
23.68
23.62
27
160
Janusz PietrakKP PSP Chełmno
dyskw.
23.98
23.98
28
178
Krystian MoczadłoKM PSP Bydgoszcz
24.07
25.03
24.07
29
156
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
25.41
24.79
24.79
30
194
Jarosław BednarskiKP PSP Lipno
25.14
dyskw.
25.14
31
176
Marek JabłońskiKM PSP Bydgoszcz
25.53
dyskw.
25.53
32
168
Maciej TeodorowiczKP PSP Chełmno
27.41
28.82
27.41
33
193
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
33.39
29.04
29.04
34
195
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
36.12
dyskw.
36.12
35
191
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
38.46
dyskw.
38.46
36
150
Józef DunajskiKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
37
199
Paweł GawrońskiKP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
38
169
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
39
155
Łukasz WróblewskiKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy


MiejsceNr
startowy
Imię NazwiskoNazwa drużynySetkaHakówkaWynik
dwuboju
1
161
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
17.19
14.14
31.33
2
170
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
18.03
15.63
33.66
3
171
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
17.55
16.38
33.93
4
172
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
18.25
16.11
34.36
5
162
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
18.08
17.53
35.61
6
174
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.01
16.92
35.93
7
182
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
19.50
18.16
37.66
8
164
Rafał SzczutkowskiKP PSP Chełmno
19.73
18.27
38.00
9
173
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
19.57
19.21
38.78
10
175
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
20.41
18.60
39.01
11
181
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
20.05
18.97
39.02
12
151
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
18.75
20.85
39.60
13
184
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
19.44
20.83
40.27
14
183
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
19.11
21.51
40.62
15
158
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
21.90
19.20
41.10
16
152
Grzegorz SzymańskiKM PSP Toruń
21.71
20.26
41.97
17
180
Roman SuchomskiKM PSP Włocławek
21.90
20.91
42.81
18
197
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
22.90
20.22
43.12
19
157
Rafał JasienieckiKM PSP Toruń
20.36
22.89
43.25
20
163
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
21.31
22.14
43.45
21
190
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
21.86
21.89
43.75
22
166
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
21.32
23.62
44.94
23
156
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
21.78
24.79
46.57
24
176
Marek JabłońskiKM PSP Bydgoszcz
21.16
25.53
46.69
25
193
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
24.04
29.04
53.08
26
195
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
24.49
36.12
60.61
27
191
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
23.96
38.46
62.42

Klasyfikacja zespołowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m


Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
170
KM PSP Bydgoszcz
112.82
2
160
KP PSP Chełmno
115.16
3
180
KM PSP Włocławek
118.02
4
150
KM PSP Toruń
125.97
5
30
KP PSP Nakło n/Notecią
128.87
6
140
KP PSP Inowrocław
130.24
7
190
KP PSP Lipno
138.61

Klasyfikacja zespołowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni


MiejsceNr
drużyny
Nazwa drużynyWynik
1
170
KM PSP Bydgoszcz
102.85
2
180
KM PSP Włocławek
117.60
3
160
KP PSP Chełmno
119.68
4
150
KM PSP Toruń
125.76
5
190
KP PSP Lipno
150.66

Klasyfikacja zespołowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami


Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Sztafeta Wynik
zaliczony
A B
1
160
KP PSP Chełmno
68.82
76.87
68.82
2
190
KP PSP Lipno
89.19
72.51
72.51
3
170
KM PSP Bydgoszcz
72.91
999.00
72.91
4
180
KM PSP Włocławek
82.91
73.04
73.04
5
90
KP PSP Golub-Dobrzyń
76.11
73.31
73.31
6
130
KP PSP Wąbrzeźno
74.60
77.77
74.60
7
50
KM PSP Grudziądz
76.16
74.77
74.77
8
30
KP PSP Nakło n/Notecią
83.36
74.84
74.84
9
140
KP PSP Inowrocław
999.00
74.94
74.94
10
120
KP PSP Sępólno Krajeńskie
78.61
76.56
76.56
11
60
KP PSP Aleksandrów Kujawski
76.61
83.26
76.61
12
20
KP PSP Radziejów
88.85
78.26
78.26
13
110
KP PSP Żnin
84.26
81.97
81.97
14
150
KM PSP Toruń
999.00
131.97
131.97

Klasyfikacja zespołowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe


Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
100
KP PSP Rypin
33.91
60.61
33.91
2
170
KM PSP Bydgoszcz
44.52
34.34
34.34
3
40
KP PSP Mogilno
34.68
35.40
34.68
4
70
KP PSP Świecie
34.71
34.98
34.71
5
80
KP PSP Brodnica
35.44
45.54
35.44
6
50
KM PSP Grudziądz
55.93
35.48
35.48
7
160
KP PSP Chełmno
35.76
36.16
35.76
8
90
KP PSP Golub-Dobrzyń
37.01
36.00
36.00
9
120
KP PSP Sępólno Krajeńskie
36.17
40.76
36.17
10
180
KM PSP Włocławek
38.40
36.30
36.30
11
20
KP PSP Radziejów
38.27
41.83
38.27
12
30
KP PSP Nakło n/Notecią
39.43
45.83
39.43
13
110
KP PSP Żnin
46.80
39.81
39.81
14
130
KP PSP Wąbrzeźno
40.05
44.13
40.05
15
140
KP PSP Inowrocław
41.43
48.21
41.43
16
190
KP PSP Lipno
41.88
44.98
41.88
17
60
KP PSP Aleksandrów Kujawski
44.66
52.82
44.66
18
10
KP PSP Tuchola
47.01
53.87
47.01
19
150
KM PSP Toruń
999.00
47.02
47.02

Klasyfikacja generalna


Miejsce Nr
drużyny
Nazwa drużyny Wynik
1
170
KM PSP Bydgoszcz
322.92
2
160
KP PSP Chełmno
339.42
3
180
KM PSP Włocławek
344.96
4
190
KP PSP Lipno
403.66
5
150
KM PSP Toruń
430.72
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę