7,323,683 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XII HMPwDP - międzynarodowa

XII Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń, 26-27 marca 2009 r.

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
87
Siergiej Gurczenkow Rosja
16.06
15.69
15.69
2
79
Anton Olenskij Rosja
15.96
15.81
15.81
3
77
Władimir Titorenko Rosja
15.97
15.93
15.93
4
73
Aleksandr Kaługin Rosja
15.97
dyskw.
15.97
5
91
Walery Antonienko Rosja
16.54
16.12
16.12
6
81
Aleksiej Muszikin Rosja
16.13
dyskw.
16.13
7
71
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
17.41
16.99
16.99
8
78
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
17.13
dyskw.
17.13
9
84
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
17.35
20.05
17.35
10
90
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
17.42
dyskw.
17.42
11
92
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
dyskw.
17.47
17.47
12
80
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
dyskw.
17.52
17.52
13
74
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
17.81
17.58
17.58
14
94
Zdzisław Kołbasiuk CS PSP Częstochowa
17.64
dyskw.
17.64
15
65
Krzysztof Wardal KW PSP Warszawa
17.68
dyskw.
17.68
16
83
Siergiej Łazariew Rosja
17.70
dyskw.
17.70
17
47
Jacek Sipurzyński KW PSP Poznań
20.01
17.97
17.97
18
66
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18.02
18.11
18.02
19
88
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
dyskw.
18.09
18.09
20
76
Bartłomiej Siepietowski KW PSP Kraków
18.13
dyskw.
18.13
21
43
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
18.15
18.22
18.15
22
50
Jarosław Lubas KW PSP Rzeszów
18.68
18.22
18.22
23
34
Bartłomiej Rosiek KW PSP Kraków
dyskw.
18.22
18.22
24
20
Przemysław Gad KW PSP Kielce
19.18
18.30
18.30
25
4
Jacek Chyliński KW PSP Toruń
18.34
dyskw.
18.34
26
29
Karol Przydatek KW PSP Warszawa
18.39
dyskw.
18.39
27
82
Tobiasz Klama KW PSP Opole
18.47
18.42
18.42
28
52
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
18.71
18.43
18.43
29
57
Paweł Kowalski KW PSP Warszawa
18.93
18.45
18.45
30
3
Marcin Maciejewski KW PSP Gdańsk
18.52
18.97
18.52
31
72
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
dyskw.
18.53
18.53
32
61
Krzysztof Ostapko KW PSP Gdańsk
18.72
18.54
18.54
33
33
Adam Pabich KW PSP Poznań
19.01
18.62
18.62
34
67
Artur Serafin KW PSP Olsztyn
18.67
18.82
18.67
35
12
Dawid Mehlich KW PSP Opole
19.08
18.69
18.69
36
51
Andrzej Cyrson KW PSP Gdańsk
18.79
18.75
18.75
37
32
Łukasz Trocki KW PSP Gdańsk
dyskw.
18.76
18.76
38
6
Mateusz Nieświec KW PSP Opole
22.28
18.78
18.78
39
53
Krystian Masalski CS PSP Częstochowa
18.79
dyskw.
18.79
40
42
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
19.03
18.82
18.82
41
44
Hubert Skurka CS PSP Częstochowa
19.58
18.82
18.82
42
68
Dawid Kacperski KW PSP Warszawa
18.83
dyskw.
18.83
43
24
Szymon Klemenski KW PSP Poznań
19.69
18.86
18.86
44
21
Dariusz Kroczak KW PSP Warszawa
18.88
19.10
18.88
45
38
Robert Rożek KW PSP Gorzów Wielkopolski
18.89
dyskw.
18.89
46
15
Krystian Ziembicki KW PSP Kielce
18.89
dyskw.
18.89
47
86
Piotr Pytlos KW PSP Gdańsk
18.96
18.91
18.91
48
70
Paweł Adamczyk KW PSP Toruń
19.17
19.02
19.02
49
64
Nikodem Balcerzak KW PSP Łódź
19.31
19.17
19.17
50
46
Paweł Dyl KW PSP Rzeszów
dyskw.
19.34
19.34
51
60
Paweł Zapadka KW PSP Olsztyn
19.41
dyskw.
19.41
52
40
Aleksander Sroka KW PSP Kraków
19.58
19.53
19.53
53
59
Krzysztof Sawicki KW PSP Warszawa
19.66
19.53
19.53
54
62
Grzegorz Kuc KW PSP Warszawa
19.74
19.54
19.54
55
63
Piotr Garczyński CS PSP Częstochowa
dyskw.
19.56
19.56
56
2
Krzysztof Kominek KW PSP Gorzów Wielkopolski
19.59
dyskw.
19.59
57
14
Piotr Piątek KW PSP Rzeszów
19.77
19.65
19.65
58
27
Wojtek Melnik KW PSP Olsztyn
dyskw.
19.77
19.77
59
23
Daniel Żamojtuk KW PSP Olsztyn
19.87
21.71
19.87
60
30
Piotr Pańczyk KW PSP Kielce
19.89
20.81
19.89
61
9
Paweł Skrzypczak KW PSP Gorzów Wielkopolski
23.34
19.97
19.97
62
39
Maciej Pacholik CS PSP Częstochowa
dyskw.
20.06
20.06
63
41
Sebastian Pecyna KW PSP Opole
20.06
dyskw.
20.06
64
11
Robert Błajszczak KW PSP Kraków
20.11
21.14
20.11
65
28
Adam Kochanowicz KW PSP Rzeszów
20.12
dyskw.
20.12
66
36
Grzegorz Polak KW PSP Opole
20.40
20.21
20.21
67
10
Rafał Bernat CS PSP Częstochowa
20.29
20.35
20.29
68
8
Arkadiusz Bąk KW PSP Rzeszów
dyskw.
20.31
20.31
69
25
Jeremiasz Kaniuk KW PSP Gorzów Wielkopolski
20.36
20.42
20.36
70
48
Rafał Haratyk CS PSP Częstochowa
22.13
20.46
20.46
71
17
Tomasz Pilch CS PSP Częstochowa
dyskw.
20.84
20.84
72
58
Mateusz Panek KW PSP Łódź
20.94
dyskw.
20.94
73
1
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
23.26
21.00
21.00
74
37
Rafał Szczutkowski KW PSP Toruń
21.57
21.16
21.16
75
18
Łukasz Wójcik KW PSP Opole
21.35
dyskw.
21.35
76
5
Mateusz Nocuń CS PSP Częstochowa
21.43
dyskw.
21.43
77
55
Radosław Wójcik KW PSP Kielce
26.71
21.86
21.86
78
7
Damian Wenta CS PSP Częstochowa
dyskw.
22.24
22.24
79
31
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
22.39
dyskw.
22.39
80
22
Mariusz Kawnik KW PSP Łódź
dyskw.
22.52
22.52
81
89
Aleksiej Biezumow Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
82
93
Dimitry Aleksiejew Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
83
95
Siergiej Akszencew Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
84
85
Aleksiej Kalinin Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
85
54
Dawid Heda KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas
86
56
Wojciech Burek KW PSP Rzeszów
dyskw.
dyskw.
n.klas
87
35
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
88
26
Ireneusz Sulikowski KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas
89
45
Stanisław Mięczakowski KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas
90
75
Aleksiej Kuzniecow Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
19
Stanisław Bąk KW PSP Rzeszów
dyskw.
dyskw.
n.klas
92
16
Leszek Raczkowski KW PSP Poznań
dyskw.
dyskw.
n.klas
93
49
Sebastian Pielichowski KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
startowy
imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
91
Walery Antonienko Rosja
13.98
13.80
13.80
2
85
Aleksiej Kalinin Rosja
14.11
13.88
13.88
3
75
Aleksiej Kuzniecow Rosja
dyskw.
13.92
13.92
4
79
Anton Olenskij Rosja
14.17
13.97
13.97
5
95
Siergiej Akszencew Rosja
14.08
dyskw.
14.08
6
93
Dimitry Aleksiejew Rosja
14.10
dyskw.
14.10
7
87
Siergiej Gurczenkow Rosja
14.15
14.17
14.15
8
81
Aleksiej Muszikin Rosja
14.21
15.04
14.21
9
89
Aleksiej Biezumow Rosja
14.23
14.24
14.23
10
73
Aleksandr Kaługin Rosja
17.54
14.29
14.29
11
84
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
14.85
dyskw.
14.85
12
88
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
15.13
18.16
15.13
13
76
Bartłomiej Siepietowski KW PSP Kraków
16.79
15.17
15.17
14
94
Zdzisław Kołbasiuk CS PSP Częstochowa
15.88
15.25
15.25
15
68
Dawid Kacperski KW PSP Warszawa
17.16
15.35
15.35
16
77
Władimir Titorenko Rosja
15.47
dyskw.
15.47
17
78
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
16.27
15.59
15.59
18
65
Krzysztof Wardal KW PSP Warszawa
16.33
15.69
15.69
19
69
Krzysztof Bąk KW PSP Toruń
15.75
dyskw.
15.75
20
86
Piotr Pytlos KW PSP Gdańsk
16.51
15.86
15.86
21
72
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
16.03
18.81
16.03
22
67
Artur Serafin KW PSP Olsztyn
20.81
16.04
16.04
23
92
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
16.11
16.31
16.11
24
74
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
16.43
16.25
16.25
25
82
Tobiasz Klama KW PSP Opole
16.48
16.30
16.30
26
66
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
17.25
16.30
16.30
27
59
Krzysztof Sawicki KW PSP Warszawa
18.03
16.32
16.32
28
50
Jarosław Lubas KW PSP Rzeszów
16.48
17.06
16.48
29
56
Wojciech Burek KW PSP Rzeszów
19.98
16.65
16.65
30
51
Andrzej Cyrson KW PSP Gdańsk
19.75
16.72
16.72
31
90
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
20.67
16.97
16.97
32
58
Mateusz Panek KW PSP Łódź
18.32
17.00
17.00
33
61
Krzysztof Ostapko KW PSP Gdańsk
17.12
17.94
17.12
34
64
Nikodem Balcerzak KW PSP Łódź
17.86
17.14
17.14
35
3
Marcin Maciejewski KW PSP Gdańsk
17.46
17.19
17.19
36
19
Stanisław Bąk KW PSP Rzeszów
19.10
17.24
17.24
37
38
Robert Rożek KW PSP Gorzów Wielkopolski
19.56
17.25
17.25
38
34
Bartłomiej Rosiek KW PSP Kraków
18.22
17.34
17.34
39
52
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
17.47
17.39
17.39
40
53
Krystian Masalski CS PSP Częstochowa
17.46
19.92
17.46
41
60
Paweł Zapadka KW PSP Olsztyn
17.46
dyskw.
17.46
42
33
Adam Pabich KW PSP Poznań
dyskw.
17.50
17.50
43
43
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
17.87
17.54
17.54
44
2
Krzysztof Kominek KW PSP Gorzów Wielkopolski
17.72
17.58
17.58
45
26
Ireneusz Sulikowski KW PSP Opole
17.63
19.98
17.63
46
27
Wojtek Melnik KW PSP Olsztyn
26.54
17.69
17.69
47
46
Paweł Dyl KW PSP Rzeszów
17.73
17.84
17.73
48
1
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
17.82
21.62
17.82
49
62
Grzegorz Kuc KW PSP Warszawa
23.83
17.99
17.99
50
80
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
dyskw.
18.03
18.03
51
8
Arkadiusz Bąk KW PSP Rzeszów
18.05
18.19
18.05
52
48
Rafał Haratyk CS PSP Częstochowa
dyskw.
18.05
18.05
53
42
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
19.75
18.12
18.12
54
49
Sebastian Pielichowski KW PSP Opole
19.10
18.25
18.25
55
28
Adam Kochanowicz KW PSP Rzeszów
23.68
18.28
18.28
56
36
Grzegorz Polak KW PSP Opole
18.31
18.29
18.29
57
24
Szymon Klemenski KW PSP Poznań
18.36
20.11
18.36
58
31
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
18.39
18.39
18.39
59
13
Juliusz Wojnar CS PSP Częstochowa
20.59
18.40
18.40
60
16
Leszek Raczkowski KW PSP Poznań
23.81
18.46
18.46
61
35
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
18.47
21.83
18.47
62
11
Robert Błajszczak KW PSP Kraków
19.20
18.77
18.77
63
63
Piotr Garczyński CS PSP Częstochowa
23.91
18.82
18.82
64
25
Jeremiasz Kaniuk KW PSP Gorzów Wielkopolski
22.32
18.85
18.85
65
41
Sebastian Pecyna KW PSP Opole
20.04
18.96
18.96
66
15
Krystian Ziembicki KW PSP Kielce
18.97
dyskw.
18.97
67
40
Aleksander Sroka KW PSP Kraków
19.08
19.41
19.08
68
21
Dariusz Kroczak KW PSP Warszawa
19.15
20.83
19.15
69
39
Maciej Pacholik CS PSP Częstochowa
dyskw.
19.26
19.26
70
29
Karol Przydatek KW PSP Warszawa
19.28
dyskw.
19.28
71
14
Piotr Piątek KW PSP Rzeszów
19.33
dyskw.
19.33
72
57
Paweł Kowalski KW PSP Warszawa
19.50
19.48
19.48
73
44
Hubert Skurka CS PSP Częstochowa
19.62
20.38
19.62
74
54
Dawid Heda KW PSP Opole
23.37
19.62
19.62
75
23
Daniel Żamojtuk KW PSP Olsztyn
19.64
19.68
19.64
76
47
Jacek Sipurzyński KW PSP Poznań
19.80
dyskw.
19.80
77
70
Paweł Adamczyk KW PSP Toruń
dyskw.
19.92
19.92
78
30
Piotr Pańczyk KW PSP Kielce
19.93
20.62
19.93
79
22
Mariusz Kawnik KW PSP Łódź
20.02
19.98
19.98
80
9
Paweł Skrzypczak KW PSP Gorzów Wielkopolski
20.84
21.57
20.84
81
37
Rafał Szczutkowski KW PSP Toruń
23.90
21.80
21.80
82
17
Tomasz Pilch CS PSP Częstochowa
22.38
22.77
22.38
83
10
Rafał Bernat CS PSP Częstochowa
24.76
dyskw.
24.76
84
12
Dawid Mehlich KW PSP Opole
26.50
dyskw.
26.50
85
6
Mateusz Nieświec KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas
86
45
Stanisław Mięczakowski KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas
87
18
Łukasz Wójcik KW PSP Opole
dyskw.
dyskw.
n.klas
88
20
Przemysław Gad KW PSP Kielce
dyskw.
dyskw.
n.klas
89
55
Radosław Wójcik KW PSP Kielce
dyskw.
dyskw.
n.klas
90
32
Łukasz Trocki KW PSP Gdańsk
dyskw.
dyskw.
n.klas
91
83
Siergiej Łazariew Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
1
79
Anton Olenskij Rosja
15.81
13.97
29.78
2
87
Siergiej Gurczenkow Rosja
15.69
14.15
29.84
3
91
Walery Antonienko Rosja
16.12
13.80
29.92
4
73
Aleksandr Kaługin Rosja
15.97
14.29
30.26
5
81
Aleksiej Muszikin Rosja
16.13
14.21
30.34
6
77
Władimir Titorenko Rosja
15.93
15.47
31.40
7
84
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
17.35
14.85
32.20
8
78
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
17.13
15.59
32.72
9
94
Zdzisław Kołbasiuk CS PSP Częstochowa
17.64
15.25
32.89
10
88
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
18.09
15.13
33.22
11
76
Bartłomiej Siepietowski KW PSP Kraków
18.13
15.17
33.30
12
65
Krzysztof Wardal KW PSP Warszawa
17.68
15.69
33.37
13
92
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
17.47
16.11
33.58
14
74
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
17.58
16.25
33.83
15
68
Dawid Kacperski KW PSP Warszawa
18.83
15.35
34.18
16
66
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18.02
16.30
34.32
17
90
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
17.42
16.97
34.39
18
72
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
18.53
16.03
34.56
19
50
Jarosław Lubas KW PSP Rzeszów
18.22
16.48
34.70
20
67
Artur Serafin KW PSP Olsztyn
18.67
16.04
34.71
21
82
Tobiasz Klama KW PSP Opole
18.42
16.30
34.72
22
86
Piotr Pytlos KW PSP Gdańsk
18.91
15.86
34.77
23
51
Andrzej Cyrson KW PSP Gdańsk
18.75
16.72
35.47
24
80
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
17.52
18.03
35.55
25
34
Bartłomiej Rosiek KW PSP Kraków
18.22
17.34
35.56
26
61
Krzysztof Ostapko KW PSP Gdańsk
18.54
17.12
35.66
27
43
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
18.15
17.54
35.69
28
3
Marcin Maciejewski KW PSP Gdańsk
18.52
17.19
35.71
29
52
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
18.43
17.39
35.82
30
59
Krzysztof Sawicki KW PSP Warszawa
19.53
16.32
35.85
31
33
Adam Pabich KW PSP Poznań
18.62
17.50
36.12
32
38
Robert Rożek KW PSP Gorzów Wielkopolski
18.89
17.25
36.14
33
53
Krystian Masalski CS PSP Częstochowa
18.79
17.46
36.25
34
64
Nikodem Balcerzak KW PSP Łódź
19.17
17.14
36.31
35
60
Paweł Zapadka KW PSP Olsztyn
19.41
17.46
36.87

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
36
42
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
18.82
18.12
36.94
37
46
Paweł Dyl KW PSP Rzeszów
19.34
17.73
37.07
38
2
Krzysztof Kominek KW PSP Gorzów Wielkopolski
19.59
17.58
37.17
39
24
Szymon Klemenski KW PSP Poznań
18.86
18.36
37.22
40
27
Wojtek Melnik KW PSP Olsztyn
19.77
17.69
37.46
41
62
Grzegorz Kuc KW PSP Warszawa
19.54
17.99
37.53
42
29
Karol Przydatek KW PSP Warszawa
18.39
19.28
37.67
43
47
Jacek Sipurzyński KW PSP Poznań
17.97
19.80
37.77
44
15
Krystian Ziembicki KW PSP Kielce
18.89
18.97
37.86
45
57
Paweł Kowalski KW PSP Warszawa
18.45
19.48
37.93
46
58
Mateusz Panek KW PSP Łódź
20.94
17.00
37.94
47
21
Dariusz Kroczak KW PSP Warszawa
18.88
19.15
38.03
48
8
Arkadiusz Bąk KW PSP Rzeszów
20.31
18.05
38.36
49
63
Piotr Garczyński CS PSP Częstochowa
19.56
18.82
38.38
50
28
Adam Kochanowicz KW PSP Rzeszów
20.12
18.28
38.40
51
44
Hubert Skurka CS PSP Częstochowa
18.82
19.62
38.44
52
36
Grzegorz Polak KW PSP Opole
20.21
18.29
38.50
53
48
Rafał Haratyk CS PSP Częstochowa
20.46
18.05
38.51
54
40
Aleksander Sroka KW PSP Kraków
19.53
19.08
38.61
55
1
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
21.00
17.82
38.82
56
11
Robert Błajszczak KW PSP Kraków
20.11
18.77
38.88
57
70
Paweł Adamczyk KW PSP Toruń
19.02
19.92
38.94
58
14
Piotr Piątek KW PSP Rzeszów
19.65
19.33
38.98
59
41
Sebastian Pecyna KW PSP Opole
20.06
18.96
39.02
60
25
Jeremiasz Kaniuk KW PSP Gorzów Wielkopolski
20.36
18.85
39.21
61
39
Maciej Pacholik CS PSP Częstochowa
20.06
19.26
39.32
62
23
Daniel Żamojtuk KW PSP Olsztyn
19.87
19.64
39.51
63
30
Piotr Pańczyk KW PSP Kielce
19.89
19.93
39.82
64
31
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
22.39
18.39
40.78
65
9
Paweł Skrzypczak KW PSP Gorzów Wielkopolski
19.97
20.84
40.81
66
22
Mariusz Kawnik KW PSP Łódź
22.52
19.98
42.50
67
37
Rafał Szczutkowski KW PSP Toruń
21.16
21.80
42.96
68
17
Tomasz Pilch CS PSP Częstochowa
20.84
22.38
43.22
69
10
Rafał Bernat CS PSP Częstochowa
20.29
24.76
45.05
70
12
Dawid Mehlich KW PSP Opole
18.69
26.50
45.19
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę