7,323,676 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - X MWk-pwSP

X Mistrzostwa Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym

Świecie - Chełmno - Tuchola, 3 - 4 czerwca 2008 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
171
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
16.55
dyskw.
16.55
2
164
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
17.81
17.17
17.17
3
124
Piotr RogowskiKP PSP Wąbrzeźno
18.17
18.00
18.00
4
160
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
18.38
18.07
18.07
5
162
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
18.48
dyskw.
18.48
6
189
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
19.29
18.84
18.84
7
185
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
19.78
18.91
18.91
8
191
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
18.95
18.96
18.95
9
176
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
19.77
19.02
19.02
10
161
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.19
19.07
19.07
11
172
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
21.55
19.11
19.11
12
182
Radek WucińskiKM PSP Włocławek
19.41
19.17
19.17
13
175
Mariusz StelmachowiczKP PSP Chełmno
19.46
19.21
19.21
14
126
Marcin LewandowskiKP PSP Wąbrzeźno
19.27
19.29
19.27
15
188
Marcin CzerwińskiKM PSP Włocławek
19.41
dyskw.
19.41
16
184
Roman SuchomskiKM PSP Włocławek
19.65
19.48
19.48
17
163
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
19.97
19.61
19.61
18
197
Rafał JasienieckiKM PSP Toruń
20.29
19.73
19.73
19
183
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
19.87
dyskw.
19.87
20
152
Sławomir WiśniewskiKP PSP Lipno
20.71
19.93
19.93
21
136
Jarosław KowalskiKP PSP Inowrocław
20.12
dyskw.
20.12
22
195
Łukasz WróblewskiKM PSP Toruń
20.57
20.15
20.15
23
187
Marcin PiotrowskiKM PSP Włocławek
20.71
20.30
20.30
24
186
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
20.34
dyskw.
20.34
25
154
Jarosław BednarskiKP PSP Lipno
22.01
20.41
20.41
26
177
Michał KlemińskiKP PSP Chełmno
24.51
20.47
20.47
27
132
Mirosław GrosmanKP PSP Inowrocław
20.51
dyskw.
20.51
28
174
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
20.53
dyskw.
20.53
29
190
Józef DunajskiKM PSP Toruń
dyskw.
20.54
20.54
30
178
Paweł WojnowskiKP PSP Chełmno
20.78
20.70
20.70
31
194
Robert ŁotyszKM PSP Toruń
20.77
23.10
20.77
32
167
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
20.89
20.86
20.86
33
138
Przemysław MalinowskiKP PSP Inowrocław
20.88
dyskw.
20.88
34
123
Piotr WitkowskiKP PSP Wąbrzeźno
24.55
21.00
21.00
35
121
Jakub WzorekKP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
21.05
21.05
36
196
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
dyskw.
21.08
21.08
37
157
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
dyskw.
21.23
21.23
38
128
Rafał BirnbachKP PSP Wąbrzeźno
21.30
21.35
21.30
39
120
Paweł JankowskiKP PSP Wąbrzeźno
21.33
21.90
21.33
40
151
Mariusz TucholskiKP PSP Lipno
21.40
dyskw.
21.40
41
173
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
21.53
21.65
21.53
42
122
Krzysztof ChojnickiKP PSP Wąbrzeźno
21.61
dyskw.
21.61
43
165
Marek JabłońskiKM PSP Bydgoszcz
21.65
dyskw.
21.65
44
150
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
21.89
21.67
21.67
45
192
Grzegorz SzymańskiKM PSP Toruń
21.76
dyskw.
21.76
46
133
Piotr BednarskiKP PSP Inowrocław
22.05
21.78
21.78
47
168
Robert NikielKM PSP Bydgoszcz
21.78
27.05
21.78
48
144
Paweł PrzybylskiKP PSP Nakło nad Notecią
21.98
21.81
21.81
49
147
Paweł GiczelaKP PSP Nakło nad Notecią
21.94
dyskw.
21.94
50
127
Ryszard SobeckiKP PSP Wąbrzeźno
21.97
22.56
21.97
51
131
Michał SzarowskiKP PSP Inowrocław
36.38
22.33
22.33
52
134
Radosław ManerowskiKP PSP Inowrocław
26.39
22.52
22.52
53
149
Ireneusz GródkowskiKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
22.82
22.82
54
139
Rafał BardzińskiKP PSP Inowrocław
23.32
23.02
23.02
55
143
Patryk ZielińskiKP PSP Nakło nad Notecią
dyskw.
23.44
23.44
56
155
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
23.47
24.03
23.47
57
193
Robert BonieckiKM PSP Toruń
24.04
23.47
23.47
58
153
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
dyskw.
23.53
23.53
59
148
Tomasz JasselKP PSP Nakło nad Notecią
24.94
25.19
24.94
60
159
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
26.82
25.04
25.04
61
146
Artur CięszkiKP PSP Nakło nad Notecią
31.23
25.49
25.49
62
135
Mariusz KopalińskiKP PSP Inowrocław
30.81
dyskw.
30.81

Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
171
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
13.67
13.51
13.51
2
160
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
15.17
dyskw.
15.17
3
162
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
16.14
16.03
16.03
4
158
Andrzej WiśniewskiKP PSP Lipno
16.40
16.38
16.38
5
164
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
16.83
dyskw.
16.83
6
199
Paweł GołumskiKM PSP Toruń
16.97
dyskw.
16.97
7
186
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
17.53
dyskw.
17.53
8
176
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
19.28
17.59
17.59
9
190
Józef DunajskiKM PSP Toruń
18.34
18.19
18.19
10
163
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
19.19
18.61
18.61
11
195
Łukasz WróblewskiKM PSP Toruń
18.69
19.50
18.69
12
181
Jarosław KozakowskiKM PSP Włocławek
18.72
21.14
18.72
13
167
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
20.01
18.82
18.82
14
157
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
19.53
18.86
18.86
15
183
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
19.26
18.88
18.88
16
197
Rafał JasienieckiKM PSP Toruń
26.49
19.15
19.15
17
198
Piotr RóżyckiKM PSP Toruń
19.25
22.46
19.25
18
180
Arkadiusz FronckiewiczKM PSP Włocławek
19.27
20.38
19.27
19
161
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.36
19.43
19.36
20
173
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
dyskw.
19.41
19.41
21
154
Jarosław BednarskiKP PSP Lipno
19.58
dyskw.
19.58
22
152
Sławomir WiśniewskiKP PSP Lipno
25.54
19.90
19.90
23
191
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
21.18
20.11
20.11
24
170
Janusz PietrakKP PSP Chełmno
21.70
20.68
20.68
25
192
Grzegorz SzymańskiKM PSP Toruń
20.69
21.01
20.69
26
185
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
20.77
24.40
20.77
27
150
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
22.06
dyskw.
22.06
28
189
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
23.41
22.09
22.09
29
175
Mariusz StelmachowiczKP PSP Chełmno
25.03
22.57
22.57
30
184
Roman SuchomskiKM PSP Włocławek
dyskw.
23.22
23.22
31
166
Krystian MoczadłoKM PSP Bydgoszcz
30.42
25.81
25.81
32
174
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
25.88
29.68
25.88
33
155
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
29.26
27.01
27.01
34
153
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
36.42
27.99
27.99
35
172
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
28.33
dyskw.
28.33
36
179
Maciej TeodorowiczKP PSP Chełmno
32.21
34.28
32.21
37
159
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
40.06
40.98
40.06
38
188
Marcin CzerwińskiKM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
39
196
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
1
171
Artur TokarczykKP PSP Chełmno
16.55
13.51
30.06
2
160
Maciej WilczewskiKM PSP Bydgoszcz
18.07
15.17
33.24
3
164
Radosław WawrzyniakKM PSP Bydgoszcz
17.17
16.83
34.00
4
162
Krzysztof BąkKM PSP Bydgoszcz
18.48
16.03
34.51
5
176
Paweł AdamczykKP PSP Chełmno
19.02
17.59
36.61
6
186
Sławomir JaszczakKM PSP Włocławek
20.34
17.53
37.87
7
163
Tomasz CzajkaKM PSP Bydgoszcz
19.61
18.61
38.22
8
161
Jacek CzyżKM PSP Bydgoszcz
19.07
19.36
38.43
9
190
Józef DunajskiKM PSP Toruń
20.54
18.19
38.73
10
183
Artur PiotrowskiKM PSP Włocławek
19.87
18.88
38.75
11
195
Łukasz WróblewskiKM PSP Toruń
20.15
18.69
38.84
12
197
Rafał JasienieckiKM PSP Toruń
19.73
19.15
38.88
13
191
Arkadiusz StecKM PSP Toruń
18.95
20.11
39.06
14
185
Maciej WaleczkoKM PSP Włocławek
18.91
20.77
39.68
15
167
Krzysztof GiczelaKM PSP Bydgoszcz
20.86
18.82
39.68
16
152
Sławomir WiśniewskiKP PSP Lipno
19.93
19.90
39.83
17
154
Jarosław BednarskiKP PSP Lipno
20.41
19.58
39.99
18
157
Dariusz PokłackiKP PSP Lipno
21.23
18.86
40.09
19
189
Krzysztof CiesielskiKM PSP Włocławek
18.84
22.09
40.93
20
173
Marcin ZiółkowskiKP PSP Chełmno
21.53
19.41
40.94
21
175
Mariusz StelmachowiczKP PSP Chełmno
19.21
22.57
41.78
22
192
Grzegorz SzymańskiKM PSP Toruń
21.76
20.69
42.45
23
184
Roman SuchomskiKM PSP Włocławek
19.48
23.22
42.70
24
150
Krzysztof GabryszewskiKP PSP Lipno
21.67
22.06
43.73
25
174
Adam OlewniczakKP PSP Chełmno
20.53
25.88
46.41
26
172
Jacek ChylińskiKP PSP Chełmno
19.11
28.33
47.44
27
155
Mariusz KleinschmidtKP PSP Lipno
23.47
27.01
50.48
28
153
Paweł ŚliwińskiKP PSP Lipno
23.53
27.99
51.52
29
159
Michał DeduńskiKP PSP Lipno
25.04
40.06
65.10
30
188
Marcin CzerwińskiKM PSP Włocławek
19.41
n.klas
n.klas
31
196
Łukasz DrewinKM PSP Toruń
21.08
n.klas
n.klas

Klasyfikacja zespołowa krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Wynik
1
160
KM PSP Bydgoszcz
113.26
2
170
KP PSP Chełmno
114.89
3
180
KM PSP Włocławek
115.68
4
190
KM PSP Toruń
121.22
5
120
KP PSP Wąbrzeźno
121.95
6
150
KP PSP Lipno
128.11
7
130
KP PSP Inowrocław
128.14
8
140
KP PSP Nakło nad Notecią
140.44

Klasyfikacja zespołowa krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Wynik
1
160
KM PSP Bydgoszcz
104.82
2
190
KM PSP Toruń
112.36
3
180
KM PSP Włocławek
117.26
4
170
KP PSP Chełmno
119.64
5
150
KP PSP Lipno
123.79

Klasyfikacja zespołowa krajowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Sztafeta
Wynik
zaliczony
A
B
1
180
KM PSP Włocławek
66.85
999.00
66.85
2
170
KP PSP Chełmno
67.46
72.64
67.46
3
190
KM PSP Toruń
69.10
86.52
69.10
4
160
KM PSP Bydgoszcz
70.47
80.50
70.47
5
150
KP PSP Lipno
80.61
71.19
71.19
6
130
KP PSP Inowrocław
87.79
71.30
71.30
7
120
KP PSP Wąbrzeźno
71.45
73.75
71.45
8
40
KP PSP Golub-Dobrzyń
999.00
73.81
73.81
9
100
KP PSP Aleksandrów Kujawski
89.51
74.21
74.21
10
60
KP PSP Sępólno Krajeńskie
75.06
999.00
75.06
11
10
KP PSP Radziejów
82.49
75.57
75.57
12
70
KM PSP Grudziądz
999.00
77.98
77.98
13
140
KP PSP Nakło nad Notecią
85.21
96.99
85.21
14
110
KP PSP Żnin
86.59
87.59
86.59

Kalsyfikacja zespołowa krajowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
30
KP PSP Świecie
34.91
33.89
33.89
2
40
KP PSP Golub-Dobrzyń
50.07
35.06
35.06
3
120
KP PSP Wąbrzeźno
37.15
35.16
35.16
4
130
KP PSP Inowrocław
37.84
36.66
36.66
5
20
KP PSP Tuchola
39.20
37.16
37.16
6
100
KP PSP Aleksandrów Kujawski
37.61
40.30
37.61
7
60
KP PSP Sępólno Krajeńskie
37.68
39.32
37.68
8
160
KM PSP Bydgoszcz
999.00
38.04
38.04
9
140
KP PSP Nakło nad Notecią
44.38
38.43
38.43
10
110
KP PSP Żnin
45.06
38.45
38.45
11
10
KP PSP Radziejów
39.00
45.80
39.00
12
170
KP PSP Chełmno
39.84
41.86
39.84
13
80
KP PSP Brodnica
40.31
999.00
40.31
14
70
KM PSP Grudziądz
40.36
999.00
40.36
15
150
KP PSP Lipno
40.65
42.20
40.65
16
50
KP PSP Rypin
40.79
999.00
40.79
17
180
KM PSP Włocławek
999.00
46.13
46.13
18
190
KM PSP Toruń
47.01
58.06
47.01
19
90
KP PSP Mogilno
51.18
54.72
51.18

Klasyfikacja generalna

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Wynik
1
160
KM PSP Bydgoszcz
326.59
2
170
KP PSP Chełmno
341.83
3
180
KM PSP Włocławek
345.92
4
190
KM PSP Toruń
349.69
5
150
KP PSP Lipno
363.74
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę