7,323,682 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - IX MWK-PwSP

IX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym

Świecie, Chełmno, Więcbork 23-24 maja 2007 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce Nr
startowy
Imię Nazwisko Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
163
Artur Tokarczyk Chełmno
16.67
dyskw.
16.67
2
171
Radosław Wawrzyniak Bydgoszcz
17.49
17.13
17.13
3
188
Andrzej Wiśniewski Lipno
18.33
17.86
17.86
4
170
Maciej Wilczewski Bydgoszcz
18.06
dyskw.
18.06
5
144
Piotr Rogowski Wąbrzeźno
18.40
18.11
18.11
6
164
Jacek Chyliński Chełmno
18.26
dyskw.
18.26
7
151
Arkadiusz Stec Toruń
18.52
18.37
18.37
8
146
Marcin Lewandowski Wąbrzeźno
18.77
19.33
18.77
9
168
Paweł Adamczyk Chełmno
dyskw.
18.86
18.86
10
175
Jacek Czyż Bydgoszcz
19.73
19.09
19.09
11
197
Krzysztof Ciesielski Włocławek
21.76
19.27
19.27
12
196
Marcin Czerwiński Włocławek
19.33
dyskw.
19.33
13
173
Tomasz Czajka Bydgoszcz
19.55
dyskw.
19.55
14
192
Radosław Wuciński Włocławek
19.59
dyskw.
19.59
15
160
Karol Utrata Chełmno
19.67
dyskw.
19.67
16
193
Artur Piotrowski Włocławek
19.71
dyskw.
19.71
17
150
Józef Dunajski Toruń
19.90
20.00
19.90
18
181
Mariusz Tucholski Lipno
20.68
20.21
20.21
19
154
Łukasz Wróblewski Toruń
20.34
dyskw.
20.34
20
194
Roman Suchomski Włocławek
20.69
20.40
20.40
21
187
Dariusz Pokłacki Lipno
22.30
20.48
20.48
22
145
Krzysztof Chojnicki Wąbrzeźno
dyskw.
20.48
20.48
23
142
Rafał Lenard Wąbrzeźno
20.69
20.50
20.50
24
174
Krzysztof Giczela Bydgoszcz
20.64
20.52
20.52
25
184
Jarosław Bednarski Lipno
21.30
20.53
20.53
26
155
Łukasz Drewin Toruń
dyskw.
20.64
20.64
27
147
Andrzej Kujaczyński Wąbrzeźno
dyskw.
20.69
20.69
28
140
Paweł Jankowski Wąbrzeźno
20.96
20.74
20.74
29
141
Jakub Wzorek Wąbrzeźno
20.90
20.95
20.90
30
195
Andrzej Szarwas Włocławek
21.23
21.05
21.05
31
180
Krzysztof Gabryszewski Lipno
21.08
21.07
21.07
32
190
Arkadiusz Fronckiewicz Włocławek
21.26
21.23
21.23
33
143
Piotr Witkowski Wąbrzeźno
21.26
21.84
21.26
34
191
Robert Kwapiński Włocławek
dyskw.
21.45
21.45
35
156
Rafał Szynal Toruń
22.32
21.49
21.49
36
152
Grzegorz Szymański Toruń
21.62
dyskw.
21.62
37
189
Paweł Gawroński Lipno
24.10
21.83
21.83
38
172
Marek Jabłoński Bydgoszcz
21.88
dyskw.
21.88
39
182
Sławomir Wiśniewski Lipno
22.92
21.89
21.89
40
161
Janusz Pietrak Chełmno
dyskw.
21.93
21.93
41
177
Robert Nikiel Bydgoszcz
21.96
dyskw.
21.96
42
157
Piotr Różycki Toruń
22.11
22.48
22.11
43
166
Marcin Ziółkowski Chełmno
32.67
22.21
22.21
44
167
Adam Olewniczak Chełmno
24.57
22.41
22.41
45
185
Mariusz Kleinschmidt Lipno
24.28
22.91
22.91
46
176
Krzysztof Bąk Bydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas
47
198
Jarosław Kozakowski Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
48
162
Mariusz Piórkowski Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce Nr
startowy
imię Nazwisko Nazwa drużyny Bieg 1 Bieg 2 Wynik
zaliczony
1
163
Artur Tokarczyk Chełmno
14.76
14.05
14.05
2
160
Karol Utrata Chełmno
15.34
14.81
14.81
3
176
Krzysztof Bąk Bydgoszcz
14.95
15.34
14.95
4
170
Maciej Wilczewski Bydgoszcz
15.01
dyskw.
15.01
5
175
Jacek Czyż Bydgoszcz
15.34
15.23
15.23
6
188
Andrzej Wiśniewski Lipno
15.55
dyskw.
15.55
7
158
Paweł Gołumski Toruń
16.21
15.86
15.86
8
171
Radosław Wawrzyniak Bydgoszcz
16.20
16.11
16.11
9
150
Józef Dunajski Toruń
18.02
dyskw.
18.02
10
187
Dariusz Pokłacki Lipno
19.33
18.67
18.67
11
151
Arkadiusz Stec Toruń
19.08
18.69
18.69
12
193
Artur Piotrowski Włocławek
18.88
dyskw.
18.88
13
183
Piotr Nowakowski Lipno
18.92
dyskw.
18.92
14
198
Jarosław Kozakowski Włocławek
19.05
26.33
19.05
15
154
Łukasz Wróblewski Toruń
20.35
19.06
19.06
16
173
Tomasz Czajka Bydgoszcz
19.09
19.33
19.09
17
194
Roman Suchomski Włocławek
19.11
19.40
19.11
18
190
Arkadiusz Fronckiewicz Włocławek
19.38
23.19
19.38
19
162
Mariusz Piórkowski Chełmno
20.06
19.78
19.78
20
157
Piotr Różycki Toruń
20.33
19.89
19.89
21
174
Krzysztof Giczela Bydgoszcz
20.07
20.15
20.07
22
168
Paweł Adamczyk Chełmno
20.13
dyskw.
20.13
23
166
Marcin Ziółkowski Chełmno
20.39
21.37
20.39
24
152
Grzegorz Szymański Toruń
21.03
25.54
21.03
25
184
Jarosław Bednarski Lipno
24.51
21.43
21.43
26
182
Sławomir Wiśniewski Lipno
22.44
23.09
22.44
27
180
Krzysztof Gabryszewski Lipno
25.49
22.74
22.74
28
155
Łukasz Drewin Toruń
dyskw.
23.13
23.13
29
161
Janusz Pietrak Chełmno
23.28
dyskw.
23.28
30
178
Krystian Moczadło Bydgoszcz
23.31
24.59
23.31
31
195
Andrzej Szarwas Włocławek
25.68
24.82
24.82
32
164
Jacek Chyliński Chełmno
25.38
dyskw.
25.38
33
185
Mariusz Kleinschmidt Lipno
41.17
dyskw.
41.17
34
189
Paweł Gawroński Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas
35
196
Marcin Czerwiński Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
36
167
Adam Olewniczak Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
37
156
Rafał Szynal Toruń
dyskw.
dyskw.
n.klas
38
179
Tomasz Sulecki Bydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

Miejsce Nr
startowy
Imię Nazwisko Nazwa drużyny Setka Hakówka Wynik
dwuboju
1
163
Artur Tokarczyk Chełmno
16.67
14.05
30.72
2
170
Maciej Wilczewski Bydgoszcz
18.06
15.01
33.07
3
171
Radosław Wawrzyniak Bydgoszcz
17.13
16.11
33.24
4
188
Andrzej Wiśniewski Lipno
17.86
15.55
33.41
5
175
Jacek Czyż Bydgoszcz
19.09
15.23
34.32
6
160
Karol Utrata Chełmno
19.67
14.81
34.48
7
151
Arkadiusz Stec Toruń
18.37
18.69
37.06
8
150
Józef Dunajski Toruń
19.90
18.02
37.92
9
193
Artur Piotrowski Włocławek
19.71
18.88
38.59
10
173
Tomasz Czajka Bydgoszcz
19.55
19.09
38.64
11
168
Paweł Adamczyk Chełmno
18.86
20.13
38.99
12
187
Dariusz Pokłacki Lipno
20.48
18.67
39.15
13
154
Łukasz Wróblewski Toruń
20.34
19.06
39.40
14
194
Roman Suchomski Włocławek
20.40
19.11
39.51
15
174
Krzysztof Giczela Bydgoszcz
20.52
20.07
40.59
16
190
Arkadiusz Fronckiewicz Włocławek
21.23
19.38
40.61
17
184
Jarosław Bednarski Lipno
20.53
21.43
41.96
18
157
Piotr Różycki Toruń
22.11
19.89
42.00
19
166
Marcin Ziółkowski Chełmno
22.21
20.39
42.60
20
152
Grzegorz Szymański Toruń
21.62
21.03
42.65
21
164
Jacek Chyliński Chełmno
18.26
25.38
43.64
22
155
Łukasz Drewin Toruń
20.64
23.13
43.77
23
180
Krzysztof Gabryszewski Lipno
21.07
22.74
43.81
24
182
Sławomir Wiśniewski Lipno
21.89
22.44
44.33
25
161
Janusz Pietrak Chełmno
21.93
23.28
45.21
26
195
Andrzej Szarwas Włocławek
21.05
24.82
45.87
27
185
Mariusz Kleinschmidt Lipno
22.91
41.17
64.08

Klasyfikacja zespołowa krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Wynik
1
170
Bydgoszcz
116.23
2
160
Chełmno
117.60
3
140
Wąbrzeźno
119.29
4
190
Włocławek
119.35
5
180
Lipno
121.98
6
150
Toruń
122.36

Klasyfikacja zespołowa krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Wynik
1
170
Bydgoszcz
100.46
2
160
Chełmno
112.44
3
150
Toruń
112.55
4
180
Lipno
119.75
5
190
Włocławek
126.81

Klasyfikacja zespołowa krajowa - sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

Miejsce
Nr startowy
Jednostka
Wynik
Sztafeta
1
170
Bydgoszcz
64.25
A
2
190
Włocławek
68.07
B
3
140
Wąbrzeźno
69.87
B
4
150
Toruń
70.35
B
5
170
Bydgoszcz
70.60
B
6
30
Inowrocław
70.93
B
7
160
Chełmno
72.32
A
8
160
Chełmno
74.43
B
9
80
Aleksandrów Kujawski
74.43
A
10
70
Sępólno Krajeńskie
74.70
A
11
70
Sępólno Krajeńskie
75.63
B
12
140
Wąbrzeźno
75.90
A
13
180
Lipno
76.97
A
14
150
Toruń
77.76
A
15
100
Grudziądz
79.51
A
16
90
Golub-Dobrzyń
79.90
A
17
190
Włocławek
80.03
A
18
80
Aleksandrów Kujawski
88.23
B
19
110
Nakło nad Notecią
93.66
A
20
40
Radziejów
95.16
A
21
30
Inowrocław
999.00
A
22
40
Radziejów
999.00
B
23
90
Golub-Dobrzyń
999.00
B
24
100
Grudziądz
999.00
B
25
110
Nakło nad Notecią
999.00
B
26
180
Lipno
999.00
B

Kalsyfikacja zespołowa krajowa - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
170
Bydgoszcz
36.58
33.10
33.10
2
160
Chełmno
35.44
42.48
35.44
3
190
Włocławek
39.22
36.84
36.84
4
110
Nakło nad Notecią
41.01
37.86
37.86
5
70
Sępólno Krajeńskie
42.77
38.03
38.03
6
120
Mogilno
38.31
44.90
38.31
7
90
Golub-Dobrzyń
38.58
999.00
38.58
8
140
Wąbrzeźno
38.79
43.05
38.79
9
130
Tuchola
41.68
38.83
38.83
10
30
Inowrocław
39.40
999.00
39.40
11
10
Brodnica
46.03
39.40
39.40
12
180
Lipno
40.43
39.60
39.60
13
80
Aleksandrów Kujawski
42.13
39.72
39.72
14
150
Toruń
999.00
40.02
40.02
15
20
Świecie
41.46
40.27
40.27
16
100
Grudziądz
49.70
42.18
42.18
17
40
Radziejów
43.87
52.17
43.87
18
60
Żnin
46.49
48.94
46.49
19
50
Rypin
49.44
999.00
49.44

Klasyfikacja generalna

Miejsce
Nr
drużyny
Nazwa drużyny
Wynik
1
170
Bydgoszcz
314.04
2
160
Chełmno
337.80
3
150
Toruń
345.28
4
190
Włocławek
351.07
5
180
Lipno
358.30
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę