7,227,853 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XI HMPwDP - dwubój
XI Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym

Grudziądz - Toruń, 29-30 marca 2007 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
1
93
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
16.75
15.57
32.32
2
105
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
16.89
15.53
32.42
3
90
Zdzisław Kołbasiuk CS PSP Częstochowa
17.42
15.19
32.61
4
127
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
17.62
15.07
32.69
5
97
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
17.60
15.10
32.70
6
110
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
17.31
15.72
33.03
7
118
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
16.98
16.22
33.20
8
150
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
16.98
16.52
33.50
9
69
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
17.55
15.98
33.53
10
79
Karol Utrata KW PSP Toruń
19.37
14.65
34.02
11
75
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
18.50
16.40
34.90
12
35
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
18.96
16.45
35.41
13
21
Łukasz Łotocki KW PSP Kraków
18.62
16.90
35.52
14
73
Mateusz Panek KW PSP Łódź
19.72
15.91
35.63
15
66
Arkadiusz Gwiazdowski KW PSP Olsztyn
18.19
17.48
35.67
16
63
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
17.78
17.92
35.70
17
60
Paweł Kowalski KW PSP Warszawa
18.05
18.09
36.14
18
46
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
18.64
17.51
36.15
19
67
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
17.59
18.65
36.24
20
40
Leszek Tarnowski KW PSP Łódź
18.87
17.83
36.70
21
12
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
19.23
17.48
36.71
22
56
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
18.44
18.39
36.83
23
58
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
18.64
18.24
36.88
24
54
Łukasz Wojtas KW PSP Kielce
19.12
18.09
37.21
25
11
Wojciech Karpierz KW PSP Kraków
19.08
18.14
37.22
26
29
Krzysztof Sawicki KW PSP Warszawa
19.66
17.74
37.40
27
26
Józef Pacan KW PSP Łódź
19.62
17.92
37.54
28
7
Andrzej Cyrson KW PSP Gdańsk
18.99
18.58
37.57
29
22
Piotr Putowski KW PSP Kielce
18.81
18.89
37.70
30
71
Nikodem Balcerzak KW PSP Łódź
19.19
18.62
37.81
31
15
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
19.72
18.18
37.90
32
27
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
19.93
18.04
37.97
33
31
Ireneusz Sulikowski KW PSP Opole
19.89
18.09
37.98
34
62
Piotr Pytlos KW PSP Gdańsk
18.81
19.25
38.06
35
64
Jędrek Cugier KW PSP Poznań
20.29
17.88
38.17
36
41
Adam Michałowski KW PSP Olsztyn
20.80
17.39
38.19
37
36
Marcin Maciejewski KW PSP Gdańsk
19.34
19.15
38.49
38
59
Stanisław Wróbel KW PSP Rzeszów
19.99
19.02
39.01
39
24
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
19.24
19.89
39.13
40
16
Zbigniew Dudzik KW PSP Rzeszów
20.60
18.64
39.24
41
14
Sebastian Pielichowski KW PSP Opole
20.53
18.77
39.30
42
37
Radosław Pocheć KW PSP Kielce
19.73
19.69
39.42
43
72
Stanisław Mięczakowski KW PSP Opole
19.11
20.36
39.47
44
57
Sebastian Pecyna KW PSP Opole
20.04
19.50
39.54
45
30
Jarosław Petiuk KW PSP Olsztyn
20.58
18.98
39.56
46
17
Paweł Adamczyk KW PSP Toruń
18.78
20.79
39.57
47
47
Wojciech Kogut KW PSP Katowice
20.34
19.26
39.60
48
50
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
20.78
18.89
39.67
49
10
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
18.94
20.73
39.67
50
55
Maciej Smoleń KW PSP Kraków
19.93
19.93
39.86
51
42
Wojciech Jurzyk KW PSP Warszawa
19.49
20.59
40.08
52
51
Dawid Heda KW PSP Opole
20.12
19.99
40.11
53
23
Grzegorz Kuc KW PSP Warszawa
19.72
20.53
40.25
54
39
Grzegorz Kołat KW PSP Kraków
19.02
21.67
40.69
55
43
Jan Gabryś KW PSP Kraków
21.27
19.60
40.87
56
32
Szymon Podleś KW PSP Kraków
20.75
20.22
40.97
57
25
Piotr Zapart KW PSP Kraków
20.01
20.97
40.98
58
65
Paweł Dyl KW PSP Rzeszów
20.57
20.58
41.15
59
28
Radosław Wójcik CS PSP Częstochowa
21.73
19.53
41.26
60
45
Sławomir Nawrocki KW PSP Rzeszów
20.80
24.99
45.79
61
48
Adam Kochanowicz CS PSP Częstochowa
20.25
27.73
47.98

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
1
80
Siergiej SudakowBiałoruś
16.19
13.90
30.09
2
116
Rusłan KubeszowEmercom - Rosja
16.33
13.85
30.18
3
111
Maxim GreczkoEmercom - Rosja
16.18
14.19
30.37
4
89
Siergiej SzczerbininEmercom - Rosja
16.42
13.98
30.40
5
96
Valery AntonienkoEmercom - Rosja
16.12
14.50
30.62
6
125
Dmitrij ŁomejkoBiałoruś
15.93
14.71
30.64
7
100
Aleksiej MuszikinEmercom - Rosja
16.28
14.43
30.71
8
95
Dmitrij MiełaszunasBiałoruś
16.14
14.66
30.80
9
88
Jurij SafatiukUkraina
16.35
14.48
30.83
10
135
Oleg VilvertEmercom - Rosja
16.79
14.09
30.88
11
98
Aleksandr GorkowskijBiałoruś MCHS
16.04
14.95
30.99
12
143
Wiktor BałowniewBiałoruś
15.99
15.03
31.02
13
106
Maksim SzaporiewBiałoruś
16.16
15.02
31.18
14
148
Siergiej NiegodiukUkraina
16.26
15.04
31.30
15
129
Paweł KopyłowEmercom - Rosja
16.98
14.35
31.33
16
136
Aleksandr MatwiejewBiałoruś
16.59
14.88
31.47
17
91
Boris JefriemowBiałoruś MCHS
16.88
14.65
31.53
18
119
Aleksandr MakarczukBiałoruś
17.42
14.21
31.63
19
85
Alieksiej KulbickijBiałoruś MCHS
16.25
15.69
31.94
20
133
Andriej PoliszczukUkraina
16.80
15.16
31.96
21
128
Iwan NiedwiedBiałoruś MCHS
16.72
15.31
32.03
22
122
Andrej KudelkoBiałoruś MCHS
16.58
15.53
32.11
23
93
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
16.75
15.57
32.32
24
105
Konrad PodporaKW PSP Olsztyn
16.89
15.53
32.42
25
120
Karel RylCzechy
17.58
14.97
32.55
26
90
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
17.42
15.19
32.61
27
127
Piotr SzyslerKW PSP Olsztyn
17.62
15.07
32.69
28
97
Maciej WilczewskiKW PSP Toruń
17.60
15.10
32.70
29
102
Branisław BiroSłowacja
16.84
15.98
32.82
30
110
Norbert NiedzielskiCS PSP Częstochowa
17.31
15.72
33.03
31
113
Aleksandr KaratajevŁotwa
17.19
15.86
33.05
32
118
Artur TokarczykKW PSP Toruń
16.98
16.22
33.20
33
94
Edgars ShpudeŁotwa
17.48
15.77
33.25
34
112
Paweł MaksimowBiałoruś MCHS
16.17
17.15
33.32
35
140
Jindrich HarasimowicCzechy
16.99
16.35
33.34
36
138
Igor CzuruksajewUkraina
16.50
16.85
33.35
37
145
Wjaczesław SzczedrowBiałoruś MCHS
17.40
16.00
33.40
38
150
Radosław WawrzyniakKW PSP Toruń
16.98
16.52
33.50
39
69
Andrzej WiśniewskiKW PSP Toruń
17.55
15.98
33.53
40
104
Jurij KaszinEmercom - Rosja
19.31
14.33
33.64
41
107
Milan TrskaSłowacja
17.50
16.16
33.66
42
130
Dawid SejkoraCzechy
17.52
16.19
33.71
43
144
Ladislav PopCzechy
17.54
16.29
33.83
44
87
Vitalijs ZagorskisŁotwa
17.17
16.67
33.84
45
79
Karol UtrataKW PSP Toruń
19.37
14.65
34.02
46
101
Marek JarusekCzechy
17.29
16.75
34.04
47
115
Wiktor LewczukUkraina
19.34
14.80
34.14
48
92
Gunars JekabsonsŁotwa
17.80
16.70
34.50
49
82
Martin KulhavyCzechy
18.92
15.64
34.56
50
142
Andriej UstinowEmercom - Rosja
16.28
18.36
34.64
51
124
Mihail TutushkinŁotwa
17.46
17.27
34.73
52
123
Arturs LaizansŁotwa
17.47
17.34
34.81
53
75
Sławomir WawrzakKW PSP Kielce
18.50
16.40
34.90
54
147
Jaroslaw KlucarSłowacja
17.18
18.03
35.21
55
35
Leszek NaranowiczKW PSP Poznań
18.96
16.45
35.41
56
86
Jiri WalicaCzechy woj. śląsko-morawskie
19.13
16.35
35.48
57
21
Łukasz ŁotockiKW PSP Kraków
18.62
16.90
35.52
58
73
Mateusz PanekKW PSP Łódź
19.72
15.91
35.63
59
66
Arkadiusz GwiazdowskiKW PSP Olsztyn
18.19
17.48
35.67
60
63
Paweł SieczkaKW PSP Kielce
17.78
17.92
35.70
61
103
Oleg BachtajUkraina
17.48
18.60
36.08
62
60
Paweł KowalskiKW PSP Warszawa
18.05
18.09
36.14
63
46
Marcin WarcabaKW PSP Olsztyn
18.64
17.51
36.15
64
108
Vladimir JankoCzechy
19.38
16.79
36.17
65
81
Aleksiej KalininEmercom - Rosja
21.97
14.20
36.17
66
67
Daniel JastrzębskiKW PSP Warszawa
17.59
18.65
36.24
67
117
Dawid SikoraCzechy woj. śląsko-morawskie
17.89
18.47
36.36
68
146
Milan OnderkaCzechy woj. śląsko-morawskie
20.00
16.39
36.39
69
141
Nikołaj KozłowskijBiałoruś MCHS
19.80
16.72
36.52
70
109
Vladimir DobrinskisŁotwa
17.81
18.79
36.60
71
99
Libor MrozowskiCzechy woj. śląsko-morawskie
17.64
19.01
36.65
72
40
Leszek TarnowskiKW PSP Łódź
18.87
17.83
36.70
73
12
Przemysław ZielińskiKW PSP Łódź
19.23
17.48
36.71
74
56
Sebastian MalarczykKW PSP Łódź
18.44
18.39
36.83
75
58
Tomasz MusiałKW PSP Poznań
18.64
18.24
36.88
76
139
Imrich LazinaSłowacja
19.65
17.46
37.11
77
54
Łukasz WojtasKW PSP Kielce
19.12
18.09
37.21
78
11
Wojciech KarpierzKW PSP Kraków
19.08
18.14
37.22
79
29
Krzysztof SawickiKW PSP Warszawa
19.66
17.74
37.40
80
26
Józef PacanKW PSP Łódź
19.62
17.92
37.54
81
7
Andrzej CyrsonKW PSP Gdańsk
18.99
18.58
37.57
82
22
Piotr PutowskiKW PSP Kielce
18.81
18.89
37.70
83
131
Marian TothSłowacja
18.23
19.52
37.75
84
71
Nikodem BalcerzakKW PSP Łódź
19.19
18.62
37.81
85
83
Wladimir PlachySłowacja
18.89
18.95
37.84
86
15
Przemysław ChodynickiKW PSP Poznań
19.72
18.18
37.90
87
27
Sebastian PapińskiKW PSP Katowice
19.93
18.04
37.97
88
31
Ireneusz SulikowskiKW PSP Opole
19.89
18.09
37.98
89
62
Piotr PytlosKW PSP Gdańsk
18.81
19.25
38.06
90
64
Jędrek CugierKW PSP Poznań
20.29
17.88
38.17
91
41
Adam MichałowskiKW PSP Olsztyn
20.80
17.39
38.19
92
114
Konstantin KoreszkoEmercom - Rosja
24.26
14.13
38.39
93
36
Marcin MaciejewskiKW PSP Gdańsk
19.34
19.15
38.49
94
71
Nikodem BalcerzakKW PSP Łódź
dyskw.
18.62
18.62
95
16
Zbigniew DudzikKW PSP Rzeszów
19.01
18.64
18.64
96
67
Daniel JastrzębskiKW PSP Warszawa
dyskw.
18.65
18.65
97
14
Sebastian PielichowskiKW PSP Opole
18.77
21.19
18.77
98
109
Vladimir DobrinskisŁotwa
18.79
dyskw.
18.79
99
22
Piotr PutowskiKW PSP Kielce
19.46
18.89
18.89
100
50
Krzysztof OchnikKW PSP Warszawa
18.89
dyskw.
18.89
101
83
Wladimir PlachySłowacja
dyskw.
18.95
18.95
102
30
Jarosław PetiukKW PSP Olsztyn
19.18
18.98
18.98
103
99
Libor MrozowskiCzechy woj. śląsko-morawskie
20.27
19.01
19.01
104
59
Stanisław WróbelKW PSP Rzeszów
20.01
19.02
19.02
105
36
Marcin MaciejewskiKW PSP Gdańsk
19.61
19.15
19.15
106
62
Piotr PytlosKW PSP Gdańsk
20.83
19.25
19.25
107
47
Wojciech KogutKW PSP Katowice
dyskw.
19.26
19.26
108
52
Piotr JankowskiKW PSP Katowice
dyskw.
19.39
19.39
109
57
Sebastian PecynaKW PSP Opole
21.24
19.50
19.50
110
131
Marian TothSłowacja
21.86
19.52
19.52
111
28
Radosław WójcikCS PSP Częstochowa
21.68
19.53
19.53
112
34
Wojciech KrupaKW PSP Warszawa
20.42
19.54
19.54
113
43
Jan GabryśKW PSP Kraków
19.60
dyskw.
19.60
114
37
Radosław PochećKW PSP Kielce
21.67
19.69
19.69
115
24
Ireneusz StafiejKW PSP Rzeszów
21.84
19.89
19.89
116
55
Maciej SmoleńKW PSP Kraków
22.46
19.93
19.93
117
51
Dawid HedaKW PSP Opole
20.94
19.99
19.99
118
32
Szymon PodleśKW PSP Kraków
22.00
20.22
20.22
119
72
Stanisław MięczakowskiKW PSP Opole
21.11
20.36
20.36
120
23
Grzegorz KucKW PSP Warszawa
24.03
20.53
20.53
121
65
Paweł DylKW PSP Rzeszów
20.58
20.60
20.58
122
42
Wojciech JurzykKW PSP Warszawa
20.59
21.28
20.59
123
10
Paweł WęgrzynKW PSP Kielce
20.73
dyskw.
20.73
124
17
Paweł AdamczykKW PSP Toruń
20.79
22.85
20.79
125
126
Petr PustelnikCzechy woj. śląsko-morawskie
20.88
21.36
20.88
126
25
Piotr ZapartKW PSP Kraków
dyskw.
20.97
20.97
127
39
Grzegorz KołatKW PSP Kraków
23.39
21.67
21.67
128
45
Sławomir NawrockiKW PSP Rzeszów
24.99
dyskw.
24.99
129
3
Tobiasz KlamaCS PSP Częstochowa
26.64
dyskw.
26.64
130
48
Adam KochanowiczCS PSP Częstochowa
dyskw.
27.73
27.73
131
6
Arkadiusz BorowiczCS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
132
84
Siergiej JarosławcewEmercom - Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
133
9
Michał DziekanKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
134
132
Oskars ReizinshŁotwa
dyskw.
dyskw.
n.klas
135
13
Dawid PosiadałaKW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
136
70
Tomasz ŻmudaKW PSP Kraków
dyskw.
dyskw.
n.klas
137
44
Karol PrzydatekKW PSP Warszawa
dyskw.
dyskw.
n.klas
138
149
Roman PanczenkoEmercom - Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę