7,323,687 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XI HMPwDP - międzynarodowa

XI Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym

Grudziądz - Toruń, 29-30 marca 2007 r.

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
125
Dmitrij ŁomejkoBiałoruś
15.95
15.93
15.93
2
143
Wiktor BałowniewBiałoruś
15.99
dyskw.
15.99
3
98
Aleksandr GorkowskijBiałoruś MCHS
16.32
16.04
16.04
4
96
Valery AntonienkoEmercom - Rosja
16.87
16.12
16.12
5
95
Dmitrij MiełaszunasBiałoruś
dyskw.
16.14
16.14
6
106
Maksim SzaporiewBiałoruś
16.16
dyskw.
16.16
7
112
Paweł MaksimowBiałoruś MCHS
21.38
16.17
16.17
8
111
Maxim GreczkoEmercom - Rosja
16.41
16.18
16.18
9
80
Siergiej SudakowBiałoruś
16.19
dyskw.
16.19
10
85
Alieksiej KulbickijBiałoruś MCHS
16.66
16.25
16.25
11
148
Siergiej NiegodiukUkraina
16.26
18.63
16.26
12
142
Andriej UstinowEmercom - Rosja
16.38
16.28
16.28
13
100
Aleksiej MuszikinEmercom - Rosja
16.46
16.28
16.28
14
116
Rusłan KubeszowEmercom - Rosja
16.33
dyskw.
16.33
15
88
Jurij SafatiukUkraina
16.35
19.37
16.35
16
89
Siergiej SzczerbininEmercom - Rosja
16.72
16.42
16.42
17
138
Igor CzuruksajewUkraina
18.56
16.50
16.50
18
149
Roman PanczenkoEmercom - Rosja
16.55
dyskw.
16.55
19
122
Andrej KudelkoBiałoruś MCHS
19.14
16.58
16.58
20
136
Aleksandr MatwiejewBiałoruś
16.59
dyskw.
16.59
21
128
Iwan NiedwiedBiałoruś MCHS
20.05
16.72
16.72
22
93
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
16.95
16.75
16.75
23
135
Oleg VilvertEmercom - Rosja
16.79
dyskw.
16.79
24
133
Andriej PoliszczukUkraina
17.15
16.80
16.80
25
102
Branisław BiroSłowacja
17.89
16.84
16.84
26
91
Boris JefriemowBiałoruś MCHS
17.77
16.88
16.88
27
105
Konrad PodporaKW PSP Olsztyn
16.89
dyskw.
16.89
28
150
Radosław WawrzyniakKW PSP Toruń
17.18
16.98
16.98
29
118
Artur TokarczykKW PSP Toruń
17.68
16.98
16.98
30
129
Paweł KopyłowEmercom - Rosja
16.98
dyskw.
16.98
31
140
Jindrich HarasimowicCzechy
18.09
16.99
16.99
32
87
Vitalijs ZagorskisŁotwa
17.17
dyskw.
17.17
33
147
Jaroslaw KlucarSłowacja
dyskw.
17.18
17.18
34
113
Aleksandr KaratajevŁotwa
17.34
17.19
17.19
35
132
Oskars ReizinshŁotwa
17.26
dyskw.
17.26
36
101
Marek JarusekCzechy
17.29
17.78
17.29
37
110
Norbert NiedzielskiCS PSP Częstochowa
dyskw.
17.31
17.31
38
145
Wjaczesław SzczedrowBiałoruś MCHS
19.79
17.40
17.40
39
90
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
17.42
dyskw.
17.42
40
119
Aleksandr MakarczukBiałoruś
17.42
dyskw.
17.42
41
124
Mihail TutushkinŁotwa
17.59
17.46
17.46
42
123
Arturs LaizansŁotwa
17.47
dyskw.
17.47
43
103
Oleg BachtajUkraina
17.85
17.48
17.48
44
94
Edgars ShpudeŁotwa
17.48
18.15
17.48
45
107
Milan TrskaSłowacja
17.50
dyskw.
17.50
46
130
Dawid SejkoraCzechy
17.62
17.52
17.52
47
144
Ladislav PopCzechy
17.54
23.76
17.54
48
69
Andrzej WiśniewskiKW PSP Toruń
18.48
17.55
17.55
49
120
Karel RylCzechy
17.58
dyskw.
17.58
50
67
Daniel JastrzębskiKW PSP Warszawa
17.59
dyskw.
17.59
51
97
Maciej WilczewskiKW PSP Toruń
17.60
dyskw.
17.60
52
127
Piotr SzyslerKW PSP Olsztyn
17.62
dyskw.
17.62
53
99
Libor MrozowskiCzechy woj. śląsko-morawskie
17.64
dyskw.
17.64
54
49
Jacek ChylińskiKW PSP Toruń
18.07
17.72
17.72
55
63
Paweł SieczkaKW PSP Kielce
17.78
dyskw.
17.78
56
92
Gunars JekabsonsŁotwa
dyskw.
17.80
17.80
57
109
Vladimir DobrinskisŁotwa
23.61
17.81
17.81
58
117
Dawid SikoraCzechy woj. śląsko-morawskie
18.81
17.89
17.89
59
126
Petr PustelnikCzechy woj. śląsko-morawskie
dyskw.
17.95
17.95
60
60
Paweł KowalskiKW PSP Warszawa
19.14
18.05
18.05
61
66
Arkadiusz GwiazdowskiKW PSP Olsztyn
18.19
dyskw.
18.19
62
131
Marian TothSłowacja
19.52
18.23
18.23
63
56
Sebastian MalarczykKW PSP Łódź
18.44
dyskw.
18.44
64
75
Sławomir WawrzakKW PSP Kielce
18.54
18.50
18.50
65
21
Łukasz ŁotockiKW PSP Kraków
21.39
18.62
18.62
66
46
Marcin WarcabaKW PSP Olsztyn
19.15
18.64
18.64
67
58
Tomasz MusiałKW PSP Poznań
dyskw.
18.64
18.64
68
17
Paweł AdamczykKW PSP Toruń
19.52
18.78
18.78
69
22
Piotr PutowskiKW PSP Kielce
19.59
18.81
18.81
70
62
Piotr PytlosKW PSP Gdańsk
22.63
18.81
18.81
71
9
Michał DziekanKW PSP Katowice
18.97
18.82
18.82
72
40
Leszek TarnowskiKW PSP Łódź
18.87
dyskw.
18.87
73
83
Wladimir PlachySłowacja
18.89
dyskw.
18.89
74
82
Martin KulhavyCzechy
dyskw.
18.92
18.92
75
10
Paweł WęgrzynKW PSP Kielce
19.34
18.94
18.94
76
35
Leszek NaranowiczKW PSP Poznań
18.96
dyskw.
18.96
77
7
Andrzej CyrsonKW PSP Gdańsk
18.99
19.06
18.99
78
39
Grzegorz KołatKW PSP Kraków
19.02
dyskw.
19.02
79
11
Wojciech KarpierzKW PSP Kraków
19.08
19.33
19.08
80
72
Stanisław MięczakowskiKW PSP Opole
19.27
19.11
19.11
81
54
Łukasz WojtasKW PSP Kielce
19.77
19.12
19.12
82
86
Jiri WalicaCzechy woj. śląsko-morawskie
19.13
20.36
19.13
83
71
Nikodem BalcerzakKW PSP Łódź
dyskw.
19.19
19.19
84
12
Przemysław ZielińskiKW PSP Łódź
19.45
19.23
19.23
85
24
Ireneusz StafiejKW PSP Rzeszów
19.96
19.24
19.24
86
104
Jurij KaszinEmercom - Rosja
dyskw.
19.31
19.31
87
115
Wiktor LewczukUkraina
19.34
20.37
19.34
88
36
Marcin MaciejewskiKW PSP Gdańsk
26.41
19.34
19.34
89
6
Arkadiusz BorowiczCS PSP Częstochowa
20.42
19.36
19.36
90
79
Karol UtrataKW PSP Toruń
dyskw.
19.37
19.37
91
108
Vladimir JankoCzechy
dyskw.
19.38
19.38
92
42
Wojciech JurzykKW PSP Warszawa
20.00
19.49
19.49
93
26
Józef PacanKW PSP Łódź
19.62
20.68
19.62
94
139
Imrich LazinaSłowacja
23.45
19.65
19.65
95
29
Krzysztof SawickiKW PSP Warszawa
20.58
19.66
19.66
96
15
Przemysław ChodynickiKW PSP Poznań
19.72
19.73
19.72
97
23
Grzegorz KucKW PSP Warszawa
21.86
19.72
19.72
98
73
Mateusz PanekKW PSP Łódź
19.72
dyskw.
19.72
99
37
Radosław PochećKW PSP Kielce
19.73
dyskw.
19.73
100
141
Nikołaj KozłowskijBiałoruś MCHS
19.80
dyskw.
19.80
101
31
Ireneusz SulikowskiKW PSP Opole
dyskw.
19.89
19.89
102
55
Maciej SmoleńKW PSP Kraków
20.11
19.93
19.93
103
27
Sebastian PapińskiKW PSP Katowice
20.31
19.93
19.93
104
59
Stanisław WróbelKW PSP Rzeszów
dyskw.
19.99
19.99
105
146
Milan OnderkaCzechy woj. śląsko-morawskie
dyskw.
20.00
20.00
106
25
Piotr ZapartKW PSP Kraków
20.01
dyskw.
20.01
107
57
Sebastian PecynaKW PSP Opole
20.86
20.04
20.04
108
38
Radosław DąbrowskiCS PSP Częstochowa
20.04
dyskw.
20.04
109
53
Dawid MehlichCS PSP Częstochowa
20.12
20.33
20.12
110
51
Dawid HedaKW PSP Opole
20.89
20.12
20.12
111
13
Dawid PosiadałaKW PSP Olsztyn
20.24
dyskw.
20.24
112
48
Adam KochanowiczCS PSP Częstochowa
21.18
20.25
20.25
113
64
Jędrek CugierKW PSP Poznań
dyskw.
20.29
20.29
114
47
Wojciech KogutKW PSP Katowice
20.51
20.34
20.34
115
14
Sebastian PielichowskiKW PSP Opole
21.35
20.53
20.53
116
65
Paweł DylKW PSP Rzeszów
21.24
20.57
20.57
117
30
Jarosław PetiukKW PSP Olsztyn
20.58
dyskw.
20.58
118
16
Zbigniew DudzikKW PSP Rzeszów
20.60
dyskw.
20.60
119
32
Szymon PodleśKW PSP Kraków
20.75
dyskw.
20.75
120
50
Krzysztof OchnikKW PSP Warszawa
21.92
20.78
20.78
121
45
Sławomir NawrockiKW PSP Rzeszów
dyskw.
20.80
20.80
122
41
Adam MichałowskiKW PSP Olsztyn
20.80
dyskw.
20.80
123
44
Karol PrzydatekKW PSP Warszawa
20.96
dyskw.
20.96
124
43
Jan GabryśKW PSP Kraków
21.40
21.27
21.27
125
20
Mateusz SzewczykCS PSP Częstochowa
21.86
21.54
21.54
126
28
Radosław WójcikCS PSP Częstochowa
21.73
dyskw.
21.73
127
81
Aleksiej KalininEmercom - Rosja
dyskw.
21.97
21.97
128
70
Tomasz ŻmudaKW PSP Kraków
23.50
23.31
23.31
129
114
Konstantin KoreszkoEmercom - Rosja
24.26
dyskw.
24.26
130
137
Michał StanekCzechy woj. śląsko-morawskie
dyskw.
dyskw.
n.klas
131
84
Siergiej JarosławcewEmercom - Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
132
78
Roman RożniataKW PSP Łódź
dyskw.
dyskw.
n.klas
133
52
Piotr JankowskiKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
134
121
Denis JefremowEmercom - Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
135
61
Przemysław GadCS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
136
74
Jacek KandybowiczKW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
137
68
Mirosław ZaleśnyKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
138
134
Andrzej AdamczykKW PSP Kielce
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
startowy
imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
116
Rusłan KubeszowEmercom - Rosja
13.85
14.60
13.85
2
80
Siergiej SudakowBiałoruś
13.90
dyskw.
13.90
3
89
Siergiej SzczerbininEmercom - Rosja
14.96
13.98
13.98
4
135
Oleg VilvertEmercom - Rosja
14.48
14.09
14.09
5
114
Konstantin KoreszkoEmercom - Rosja
14.74
14.13
14.13
6
111
Maxim GreczkoEmercom - Rosja
dyskw.
14.19
14.19
7
81
Aleksiej KalininEmercom - Rosja
14.20
dyskw.
14.20
8
119
Aleksandr MakarczukBiałoruś
14.49
14.21
14.21
9
104
Jurij KaszinEmercom - Rosja
15.34
14.33
14.33
10
129
Paweł KopyłowEmercom - Rosja
14.84
14.35
14.35
11
100
Aleksiej MuszikinEmercom - Rosja
14.78
14.43
14.43
12
88
Jurij SafatiukUkraina
14.48
14.70
14.48
13
96
Valery AntonienkoEmercom - Rosja
14.50
dyskw.
14.50
14
79
Karol UtrataKW PSP Toruń
14.65
14.86
14.65
15
91
Boris JefriemowBiałoruś MCHS
14.65
15.73
14.65
16
95
Dmitrij MiełaszunasBiałoruś
14.80
14.66
14.66
17
125
Dmitrij ŁomejkoBiałoruś
14.71
dyskw.
14.71
18
115
Wiktor LewczukUkraina
14.80
dyskw.
14.80
19
136
Aleksandr MatwiejewBiałoruś
14.88
dyskw.
14.88
20
98
Aleksandr GorkowskijBiałoruś MCHS
14.95
dyskw.
14.95
21
120
Karel RylCzechy
15.76
14.97
14.97
22
106
Maksim SzaporiewBiałoruś
16.11
15.02
15.02
23
143
Wiktor BałowniewBiałoruś
15.03
15.09
15.03
24
148
Siergiej NiegodiukUkraina
15.05
15.04
15.04
25
127
Piotr SzyslerKW PSP Olsztyn
15.29
15.07
15.07
26
97
Maciej WilczewskiKW PSP Toruń
15.10
15.24
15.10
27
133
Andriej PoliszczukUkraina
17.04
15.16
15.16
28
90
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
15.19
15.45
15.19
29
128
Iwan NiedwiedBiałoruś MCHS
15.31
16.04
15.31
30
122
Andrej KudelkoBiałoruś MCHS
15.53
dyskw.
15.53
31
105
Konrad PodporaKW PSP Olsztyn
dyskw.
15.53
15.53
32
93
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
17.10
15.57
15.57
33
4
Krzysztof BąkKW PSP Toruń
16.88
15.61
15.61
34
82
Martin KulhavyCzechy
18.64
15.64
15.64
35
85
Alieksiej KulbickijBiałoruś MCHS
18.74
15.69
15.69
36
110
Norbert NiedzielskiCS PSP Częstochowa
17.15
15.72
15.72
37
94
Edgars ShpudeŁotwa
15.77
dyskw.
15.77
38
113
Aleksandr KaratajevŁotwa
16.82
15.86
15.86
39
73
Mateusz PanekKW PSP Łódź
15.91
dyskw.
15.91
40
102
Branisław BiroSłowacja
16.51
15.98
15.98
41
69
Andrzej WiśniewskiKW PSP Toruń
16.63
15.98
15.98
42
145
Wjaczesław SzczedrowBiałoruś MCHS
16.00
dyskw.
16.00
43
2
Paweł GołumskiKW PSP Toruń
16.02
dyskw.
16.02
44
74
Jacek KandybowiczKW PSP Olsztyn
16.07
16.25
16.07
45
107
Milan TrskaSłowacja
16.16
dyskw.
16.16
46
130
Dawid SejkoraCzechy
17.56
16.19
16.19
47
134
Andrzej AdamczykKW PSP Kielce
16.20
18.07
16.20
48
118
Artur TokarczykKW PSP Toruń
16.22
dyskw.
16.22
49
144
Ladislav PopCzechy
18.01
16.29
16.29
50
86
Jiri WalicaCzechy woj. śląsko-morawskie
18.99
16.35
16.35
51
140
Jindrich HarasimowicCzechy
16.35
20.32
16.35
52
146
Milan OnderkaCzechy woj. śląsko-morawskie
16.39
17.49
16.39
53
75
Sławomir WawrzakKW PSP Kielce
16.40
dyskw.
16.40
54
78
Roman RożniataKW PSP Łódź
dyskw.
16.42
16.42
55
35
Leszek NaranowiczKW PSP Poznań
18.63
16.45
16.45
56
150
Radosław WawrzyniakKW PSP Toruń
dyskw.
16.52
16.52
57
1
Bartłomiej SiepietowskiCS PSP Częstochowa
dyskw.
16.58
16.58
58
87
Vitalijs ZagorskisŁotwa
16.67
dyskw.
16.67
59
92
Gunars JekabsonsŁotwa
16.70
dyskw.
16.70
60
141
Nikołaj KozłowskijBiałoruś MCHS
17.82
16.72
16.72
61
101
Marek JarusekCzechy
16.75
dyskw.
16.75
62
108
Vladimir JankoCzechy
21.60
16.79
16.79
63
138
Igor CzuruksajewUkraina
18.40
16.85
16.85
64
21
Łukasz ŁotockiKW PSP Kraków
20.52
16.90
16.90
65
137
Michał StanekCzechy woj. śląsko-morawskie
22.77
17.06
17.06
66
112
Paweł MaksimowBiałoruś MCHS
18.56
17.15
17.15
67
68
Mirosław ZaleśnyKW PSP Katowice
17.27
17.33
17.27
68
124
Mihail TutushkinŁotwa
17.27
18.14
17.27
69
123
Arturs LaizansŁotwa
17.34
dyskw.
17.34
70
41
Adam MichałowskiKW PSP Olsztyn
20.13
17.39
17.39
71
139
Imrich LazinaSłowacja
19.56
17.46
17.46
72
66
Arkadiusz GwiazdowskiKW PSP Olsztyn
19.55
17.48
17.48
73
12
Przemysław ZielińskiKW PSP Łódź
20.07
17.48
17.48
74
46
Marcin WarcabaKW PSP Olsztyn
17.51
dyskw.
17.51
75
29
Krzysztof SawickiKW PSP Warszawa
17.74
dyskw.
17.74
76
40
Leszek TarnowskiKW PSP Łódź
17.83
dyskw.
17.83
77
64
Jędrek CugierKW PSP Poznań
18.45
17.88
17.88
78
26
Józef PacanKW PSP Łódź
23.15
17.92
17.92
79
63
Paweł SieczkaKW PSP Kielce
17.92
dyskw.
17.92
80
147
Jaroslaw KlucarSłowacja
19.09
18.03
18.03
81
27
Sebastian PapińskiKW PSP Katowice
19.36
18.04
18.04
82
31
Ireneusz SulikowskiKW PSP Opole
18.09
18.12
18.09
83
54
Łukasz WojtasKW PSP Kielce
18.31
18.09
18.09
84
60
Paweł KowalskiKW PSP Warszawa
18.09
dyskw.
18.09
85
11
Wojciech KarpierzKW PSP Kraków
18.14
20.52
18.14
86
15
Przemysław ChodynickiKW PSP Poznań
19.96
18.18
18.18
87
58
Tomasz MusiałKW PSP Poznań
dyskw.
18.24
18.24
88
121
Denis JefremowEmercom - Rosja
18.27
dyskw.
18.27
89
142
Andriej UstinowEmercom - Rosja
18.36
dyskw.
18.36
90
56
Sebastian MalarczykKW PSP Łódź
18.39
dyskw.
18.39
91
117
Dawid SikoraCzechy woj. śląsko-morawskie
18.65
18.47
18.47
92
7
Andrzej CyrsonKW PSP Gdańsk
19.10
18.58
18.58
93
103
Oleg BachtajUkraina
dyskw.
18.60
18.60
94
71
Nikodem BalcerzakKW PSP Łódź
dyskw.
18.62
18.62
95
16
Zbigniew DudzikKW PSP Rzeszów
19.01
18.64
18.64
96
67
Daniel JastrzębskiKW PSP Warszawa
dyskw.
18.65
18.65
97
14
Sebastian PielichowskiKW PSP Opole
18.77
21.19
18.77
98
109
Vladimir DobrinskisŁotwa
18.79
dyskw.
18.79
99
22
Piotr PutowskiKW PSP Kielce
19.46
18.89
18.89
100
50
Krzysztof OchnikKW PSP Warszawa
18.89
dyskw.
18.89
101
83
Wladimir PlachySłowacja
dyskw.
18.95
18.95
102
30
Jarosław PetiukKW PSP Olsztyn
19.18
18.98
18.98
103
99
Libor MrozowskiCzechy woj. śląsko-morawskie
20.27
19.01
19.01
104
59
Stanisław WróbelKW PSP Rzeszów
20.01
19.02
19.02
105
36
Marcin MaciejewskiKW PSP Gdańsk
19.61
19.15
19.15
106
62
Piotr PytlosKW PSP Gdańsk
20.83
19.25
19.25
107
47
Wojciech KogutKW PSP Katowice
dyskw.
19.26
19.26
108
52
Piotr JankowskiKW PSP Katowice
dyskw.
19.39
19.39
109
57
Sebastian PecynaKW PSP Opole
21.24
19.50
19.50
110
131
Marian TothSłowacja
21.86
19.52
19.52
111
28
Radosław WójcikCS PSP Częstochowa
21.68
19.53
19.53
112
34
Wojciech KrupaKW PSP Warszawa
20.42
19.54
19.54
113
43
Jan GabryśKW PSP Kraków
19.60
dyskw.
19.60
114
37
Radosław PochećKW PSP Kielce
21.67
19.69
19.69
115
24
Ireneusz StafiejKW PSP Rzeszów
21.84
19.89
19.89
116
55
Maciej SmoleńKW PSP Kraków
22.46
19.93
19.93
117
51
Dawid HedaKW PSP Opole
20.94
19.99
19.99
118
32
Szymon PodleśKW PSP Kraków
22.00
20.22
20.22
119
72
Stanisław MięczakowskiKW PSP Opole
21.11
20.36
20.36
120
23
Grzegorz KucKW PSP Warszawa
24.03
20.53
20.53
121
65
Paweł DylKW PSP Rzeszów
20.58
20.60
20.58
122
42
Wojciech JurzykKW PSP Warszawa
20.59
21.28
20.59
123
10
Paweł WęgrzynKW PSP Kielce
20.73
dyskw.
20.73
124
17
Paweł AdamczykKW PSP Toruń
20.79
22.85
20.79
125
126
Petr PustelnikCzechy woj. śląsko-morawskie
20.88
21.36
20.88
126
25
Piotr ZapartKW PSP Kraków
dyskw.
20.97
20.97
127
39
Grzegorz KołatKW PSP Kraków
23.39
21.67
21.67
128
45
Sławomir NawrockiKW PSP Rzeszów
24.99
dyskw.
24.99
129
3
Tobiasz KlamaCS PSP Częstochowa
26.64
dyskw.
26.64
130
48
Adam KochanowiczCS PSP Częstochowa
dyskw.
27.73
27.73
131
6
Arkadiusz BorowiczCS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
132
84
Siergiej JarosławcewEmercom - Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
133
9
Michał DziekanKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
134
132
Oskars ReizinshŁotwa
dyskw.
dyskw.
n.klas
135
13
Dawid PosiadałaKW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
136
70
Tomasz ŻmudaKW PSP Kraków
dyskw.
dyskw.
n.klas
137
44
Karol PrzydatekKW PSP Warszawa
dyskw.
dyskw.
n.klas
138
149
Roman PanczenkoEmercom - Rosja
dyskw.
dyskw.
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę