7,228,267 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XI HMPwDP - krajowa

XI Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym

Grudziądz - Toruń, 29-30 marca 2007 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
93
Mirosław CyrsonKW PSP Gdańsk
16.95
16.75
16.75
2
105
Konrad PodporaKW PSP Olsztyn
16.89
dyskw.
16.89
3
150
Radosław WawrzyniakKW PSP Toruń
17.18
16.98
16.98
4
118
Artur TokarczykKW PSP Toruń
17.68
16.98
16.98
5
110
Norbert NiedzielskiCS PSP Częstochowa
dyskw.
17.31
17.31
6
90
Zdzisław KołbasiukCS PSP Częstochowa
17.42
dyskw.
17.42
7
69
Andrzej WiśniewskiKW PSP Toruń
18.48
17.55
17.55
8
67
Daniel JastrzębskiKW PSP Warszawa
17.59
dyskw.
17.59
9
97
Maciej WilczewskiKW PSP Toruń
17.60
dyskw.
17.60
10
127
Piotr SzyslerKW PSP Olsztyn
17.62
dyskw.
17.62
11
49
Jacek ChylińskiKW PSP Toruń
18.07
17.72
17.72
12
63
Paweł SieczkaKW PSP Kielce
17.78
dyskw.
17.78
13
60
Paweł KowalskiKW PSP Warszawa
19.14
18.05
18.05
14
66
Arkadiusz GwiazdowskiKW PSP Olsztyn
18.19
dyskw.
18.19
15
56
Sebastian MalarczykKW PSP Łódź
18.44
dyskw.
18.44
16
75
Sławomir WawrzakKW PSP Kielce
18.54
18.50
18.50
17
21
Łukasz ŁotockiKW PSP Kraków
21.39
18.62
18.62
18
46
Marcin WarcabaKW PSP Olsztyn
19.15
18.64
18.64
19
58
Tomasz MusiałKW PSP Poznań
dyskw.
18.64
18.64
20
17
Paweł AdamczykKW PSP Toruń
19.52
18.78
18.78
21
22
Piotr PutowskiKW PSP Kielce
19.59
18.81
18.81
22
62
Piotr PytlosKW PSP Gdańsk
22.63
18.81
18.81
23
9
Michał DziekanKW PSP Katowice
18.97
18.82
18.82
24
40
Leszek TarnowskiKW PSP Łódź
18.87
dyskw.
18.87
25
10
Paweł WęgrzynKW PSP Kielce
19.34
18.94
18.94
26
35
Leszek NaranowiczKW PSP Poznań
18.96
dyskw.
18.96
27
7
Andrzej CyrsonKW PSP Gdańsk
18.99
19.06
18.99
28
39
Grzegorz KołatKW PSP Kraków
19.02
dyskw.
19.02
29
11
Wojciech KarpierzKW PSP Kraków
19.08
19.33
19.08
30
72
Stanisław MięczakowskiKW PSP Opole
19.27
19.11
19.11
31
54
Łukasz WojtasKW PSP Kielce
19.77
19.12
19.12
32
71
Nikodem BalcerzakKW PSP Łódź
dyskw.
19.19
19.19
33
12
Przemysław ZielińskiKW PSP Łódź
19.45
19.23
19.23
34
24
Ireneusz StafiejKW PSP Rzeszów
19.96
19.24
19.24
35
36
Marcin MaciejewskiKW PSP Gdańsk
26.41
19.34
19.34
36
6
Arkadiusz BorowiczCS PSP Częstochowa
20.42
19.36
19.36
37
79
Karol UtrataKW PSP Toruń
dyskw.
19.37
19.37
38
42
Wojciech JurzykKW PSP Warszawa
20.00
19.49
19.49
39
26
Józef PacanKW PSP Łódź
19.62
20.68
19.62
40
29
Krzysztof SawickiKW PSP Warszawa
20.58
19.66
19.66
41
15
Przemysław ChodynickiKW PSP Poznań
19.72
19.73
19.72
42
23
Grzegorz KucKW PSP Warszawa
21.86
19.72
19.72
43
73
Mateusz PanekKW PSP Łódź
19.72
dyskw.
19.72
44
37
Radosław PochećKW PSP Kielce
19.73
dyskw.
19.73
45
31
Ireneusz SulikowskiKW PSP Opole
dyskw.
19.89
19.89
46
55
Maciej SmoleńKW PSP Kraków
20.11
19.93
19.93
47
27
Sebastian PapińskiKW PSP Katowice
20.31
19.93
19.93
48
59
Stanisław WróbelKW PSP Rzeszów
dyskw.
19.99
19.99
49
25
Piotr ZapartKW PSP Kraków
20.01
dyskw.
20.01
50
57
Sebastian PecynaKW PSP Opole
20.86
20.04
20.04
51
38
Radosław DąbrowskiCS PSP Częstochowa
20.04
dyskw.
20.04
52
53
Dawid MehlichCS PSP Częstochowa
20.12
20.33
20.12
53
51
Dawid HedaKW PSP Opole
20.89
20.12
20.12
54
13
Dawid PosiadałaKW PSP Olsztyn
20.24
dyskw.
20.24
55
48
Adam KochanowiczCS PSP Częstochowa
21.18
20.25
20.25
56
64
Jędrek CugierKW PSP Poznań
dyskw.
20.29
20.29
57
47
Wojciech KogutKW PSP Katowice
20.51
20.34
20.34
58
14
Sebastian PielichowskiKW PSP Opole
21.35
20.53
20.53
59
65
Paweł DylKW PSP Rzeszów
21.24
20.57
20.57
60
30
Jarosław PetiukKW PSP Olsztyn
20.58
dyskw.
20.58
61
16
Zbigniew DudzikKW PSP Rzeszów
20.60
dyskw.
20.60
62
32
Szymon PodleśKW PSP Kraków
20.75
dyskw.
20.75
63
50
Krzysztof OchnikKW PSP Warszawa
21.92
20.78
20.78
64
45
Sławomir NawrockiKW PSP Rzeszów
dyskw.
20.80
20.80
65
41
Adam MichałowskiKW PSP Olsztyn
20.80
dyskw.
20.80
66
44
Karol PrzydatekKW PSP Warszawa
20.96
dyskw.
20.96
67
43
Jan GabryśKW PSP Kraków
21.40
21.27
21.27
68
20
Mateusz SzewczykCS PSP Częstochowa
21.86
21.54
21.54
69
28
Radosław WójcikCS PSP Częstochowa
21.73
dyskw.
21.73
70
70
Tomasz ŻmudaKW PSP Kraków
23.50
23.31
23.31
71
78
Roman RożniataKW PSP Łódź
dyskw.
dyskw.
n.klas
72
52
Piotr JankowskiKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
73
61
Przemysław GadCS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
74
74
Jacek KandybowiczKW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
75
68
Mirosław ZaleśnyKW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
76
134
Andrzej AdamczykKW PSP Kielce
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
startowy
imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
79
Karol Utrata KW PSP Toruń
14.65
14.86
14.65
2
127
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
15.29
15.07
15.07
3
97
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
15.10
15.24
15.10
4
90
Zdzisław Kołbasiuk CS PSP Częstochowa
15.19
15.45
15.19
5
105
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
dyskw.
15.53
15.53
6
93
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
17.10
15.57
15.57
7
4
Krzysztof Bąk KW PSP Toruń
16.88
15.61
15.61
8
110
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
17.15
15.72
15.72
9
73
Mateusz Panek KW PSP Łódź
15.91
dyskw.
15.91
10
69
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
16.63
15.98
15.98
11
2
Paweł Gołumski KW PSP Toruń
16.02
dyskw.
16.02
12
74
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
16.07
16.25
16.07
13
134
Andrzej Adamczyk KW PSP Kielce
16.20
18.07
16.20
14
118
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
16.22
dyskw.
16.22
15
75
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
16.40
dyskw.
16.40
16
78
Roman Rożniata KW PSP Łódź
dyskw.
16.42
16.42
17
35
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
18.63
16.45
16.45
18
150
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
dyskw.
16.52
16.52
19
1
Bartłomiej Siepietowski CS PSP Częstochowa
dyskw.
16.58
16.58
20
21
Łukasz Łotocki KW PSP Kraków
20.52
16.90
16.90
21
68
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
17.27
17.33
17.27
22
41
Adam Michałowski KW PSP Olsztyn
20.13
17.39
17.39
23
66
Arkadiusz Gwiazdowski KW PSP Olsztyn
19.55
17.48
17.48
24
12
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
20.07
17.48
17.48
25
46
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
17.51
dyskw.
17.51
26
29
Krzysztof Sawicki KW PSP Warszawa
17.74
dyskw.
17.74
27
40
Leszek Tarnowski KW PSP Łódź
17.83
dyskw.
17.83
28
64
Jędrek Cugier KW PSP Poznań
18.45
17.88
17.88
29
26
Józef Pacan KW PSP Łódź
23.15
17.92
17.92
30
63
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
17.92
dyskw.
17.92
31
27
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
19.36
18.04
18.04
32
31
Ireneusz Sulikowski KW PSP Opole
18.09
18.12
18.09
33
54
Łukasz Wojtas KW PSP Kielce
18.31
18.09
18.09
34
60
Paweł Kowalski KW PSP Warszawa
18.09
dyskw.
18.09
35
11
Wojciech Karpierz KW PSP Kraków
18.14
20.52
18.14
36
15
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
19.96
18.18
18.18
37
58
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
dyskw.
18.24
18.24
38
56
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
18.39
dyskw.
18.39
39
7
Andrzej Cyrson KW PSP Gdańsk
19.10
18.58
18.58
40
71
Nikodem Balcerzak KW PSP Łódź
dyskw.
18.62
18.62
41
16
Zbigniew Dudzik KW PSP Rzeszów
19.01
18.64
18.64
42
67
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
dyskw.
18.65
18.65
43
14
Sebastian Pielichowski KW PSP Opole
18.77
21.19
18.77
44
22
Piotr Putowski KW PSP Kielce
19.46
18.89
18.89
45
50
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
18.89
dyskw.
18.89
46
30
Jarosław Petiuk KW PSP Olsztyn
19.18
18.98
18.98
47
59
Stanisław Wróbel KW PSP Rzeszów
20.01
19.02
19.02
48
36
Marcin Maciejewski KW PSP Gdańsk
19.61
19.15
19.15
49
62
Piotr Pytlos KW PSP Gdańsk
20.83
19.25
19.25
50
47
Wojciech Kogut KW PSP Katowice
dyskw.
19.26
19.26
51
52
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
dyskw.
19.39
19.39
52
57
Sebastian Pecyna KW PSP Opole
21.24
19.50
19.50
53
28
Radosław Wójcik CS PSP Częstochowa
21.68
19.53
19.53
54
34
Wojciech Krupa KW PSP Warszawa
20.42
19.54
19.54
55
43
Jan Gabryś KW PSP Kraków
19.60
dyskw.
19.60
56
37
Radosław Pocheć KW PSP Kielce
21.67
19.69
19.69
57
24
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
21.84
19.89
19.89
58
55
Maciej Smoleń KW PSP Kraków
22.46
19.93
19.93
59
51
Dawid Heda KW PSP Opole
20.94
19.99
19.99
60
32
Szymon Podleś KW PSP Kraków
22.00
20.22
20.22
61
72
Stanisław Mięczakowski KW PSP Opole
21.11
20.36
20.36
62
23
Grzegorz Kuc KW PSP Warszawa
24.03
20.53
20.53
63
65
Paweł Dyl KW PSP Rzeszów
20.58
20.60
20.58
64
42
Wojciech Jurzyk KW PSP Warszawa
20.59
21.28
20.59
65
10
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
20.73
dyskw.
20.73
66
17
Paweł Adamczyk KW PSP Toruń
20.79
22.85
20.79
67
25
Piotr Zapart KW PSP Kraków
dyskw.
20.97
20.97
68
39
Grzegorz Kołat KW PSP Kraków
23.39
21.67
21.67
69
45
Sławomir Nawrocki KW PSP Rzeszów
24.99
dyskw.
24.99
70
3
Tobiasz Klama CS PSP Częstochowa
26.64
dyskw.
26.64
71
48
Adam Kochanowicz CS PSP Częstochowa
dyskw.
27.73
27.73
72
6
Arkadiusz Borowicz CS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
73
9
Michał Dziekan KW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
74
13
Dawid Posiadała KW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
75
70
Tomasz Żmuda KW PSP Kraków
dyskw.
dyskw.
n.klas
76
44
Karol Przydatek KW PSP Warszawa
dyskw.
dyskw.
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę