7,323,663 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - XI KZSPOSP

Wyniki XI Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych
Toruń 13 września 2003 roku

Klasyfikacja generalna - grupa A

Miejsce
Nazwa drużyny
Województwo
Wynik
1
OSP Drzewcełódzkie
94,48
2
OSP Parczewlubelskie
94,53
3
OSP Lądekwielkopolskie
95,21
4
OSP Żelaznaopolskie
95,68
5
OSP Rogoźnikśląskie
96,52
6
OSP Dobieszowiceśląskie
97,21
7
OSP Brudzówświętokrzyskie
97,63
8
OSP Gniewoszówmazowieckie
97,70
9
OSP Kałówłódzkie
99,22
10
OSP Czeremcha Wieśpodlaskie
100,13
11
OSP Brzezieświętokrzyskie
100,90
12
OSP Bierzgłowokujawsko-pomorskie
101,24
13
OSP Niechobrz Dolnypodkarpackie
101,50
14
OSP Roztokawielkopolskie
101,57
15
OSP Kowalewwielkopolskie
101,89
16
OSP Jasionaopolskie
102,31
17
OSP Nowa W. Lęborskapomorskie
102,38
18
OSP Ostrowicezachodnio-pomorskie
103,25
19
OSP Wróblówkamałopolskie
103,35
20
OSP Garbówlubelskie
105,19
21
OSP Siedlnicalubuskie
106,13
22
OSP Rudkapodlaskie
106,50
23
OSP Krzeszówpodkarpackie
106,56
24
OSP Łyczankamałopolskie
108,38
25
OSP Mysłówdolnośląskie
109,49
26
OSP Drożdżynmazowieckie
111,25
27
OSP Stronie Śl.dolnośląskie
112,08
28
OSP Karlinozachodnio-pomorskie
113,81
29
OSP Stare Kurowolubuskie
116,45
30
OSP Smólnikkujawsko-pomorskie
118,06
31
OSP Jedwabnowarmińsko-mazurskie
118,97
32
OSP Miłomłynwarmińsko-mazurskie
119,89
33
OSP Liniewopomorskie
121,71

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m - grupa A
Miejsce
Nazwa drużyny
Województwo
Wynik
1
OSP Parczewlubelskie
53,87
2
OSP Kowalewwielkopolskie
55,35
3
OSP Drzewcełódzkie
55,52
4
OSP Brudzówświętokrzyskie
55,92
5
OSP Gniewoszówmazowieckie
56,45
6
OSP Żelaznaopolskie
56,46
7
OSP Lądekwielkopolskie
56,55
8
OSP Rogoźnikśląskie
56,69
9
OSP Czeremcha Wieśpodlaskie
57,07
10
OSP Brzezieświętokrzyskie
57,72
11
OSP Dobieszowiceśląskie
57,91
12
OSP Roztokawielkopolskie
58,22
13
OSP Kałówłódzkie
58,51
14
OSP Miłomłynwarmińsko-mazurskie
58,56
15
OSP Bierzgłowokujawsko-pomorskie
58,72
16
OSP Siedlnicalubuskie
59,02
17
OSP Nowa W. Lęborskapomorskie
59,37
18
OSP Niechobrz Dolnypodkarpackie
59,52
19
OSP Stare Kurowolubuskie
60,20
20
OSP Rudkapodlaskie
60,29
21
OSP Mysłówdolnośląskie
62,18
22
OSP Łyczankamałopolskie
62,53
23
OSP Garbówlubelskie
62,69
24
OSP Stronie Śl.dolnośląskie
62,80
25
OSP Ostrowicezachodnio-pomorskie
62,90
26
OSP Jedwabnowarmińsko-mazurskie
63,67
27
OSP Wróblówkamałopolskie
63,79
28
OSP Jasionaopolskie
64,41
29
OSP Smólnikkujawsko-pomorskie
64,88
30
OSP Liniewopomorskie
65,92
31
OSP Drożdżynmazowieckie
66,29
32
OSP Krzeszówpodkarpackie
66,56
33
OSP Karlinozachodnio-pomorskie
69,45

Ćwiczenie bojowe - grupa A
Miejsce
Nazwa drużyny
Województwo
Wynik
1
OSP Jasionaopolskie
37,90
2
OSP Lądekwielkopolskie
38,66
3
OSP Drzewcełódzkie
38,96
4
OSP Żelaznaopolskie
39,22
5
OSP Dobieszowiceśląskie
39,30
6
OSP Ostrowicezachodnio-pomorskie
39,56
7
OSP Rogoźnikśląskie
39,83
8
OSP Krzeszówpodkarpackie
40,00
9
OSP Wróblówkamałopolskie
40,35
10
OSP Parczewlubelskie
30,66
11
OSP Kałówłódzkie
40,71
12
OSP Gniewoszówmazowieckie
41,25
13
OSP Brudzówświętokrzyskie
41,71
14
OSP Niechobrz Dolnypodkarpackie
41,98
15
OSP Garbówlubelskie
42,50
16
OSP Bierzgłowokujawsko-pomorskie
42,52
17
OSP Nowa W. Lęborskapomorskie
43,01
18
OSP Czeremcha Wieśpodlaskie
43,06
19
OSP Brzezieświętokrzyskie
43,18
20
OSP Roztokawielkopolskie
43,18
21
OSP Karlinozachodnio-pomorskie
44,36
22
OSP Drożdżynmazowieckie
44,96
23
OSP Łyczankamałopolskie
45,85
24
OSP Rudkapodlaskie
46,21
25
OSP Kowalewwielkopolskie
46,54
26
OSP Siedlnicalubuskie
47,11
27
OSP Mysłówdolnośląskie
47,31
28
OSP Stronie Śl.dolnośląskie
49,28
29
OSP Smólnikkujawsko-pomorskie
53,18
30
OSP Jedwabnowarmińsko-mazurskie
55,30
31
OSP Liniewopomorskie
55,79
32
OSP Stare Kurowolubuskie
56,25
33
OSP Miłomłynwarmińsko-mazurskie
61,33

Klasyfikacja generalna - grupa C
Miejsce
Nazwa drużyny
Województwo
Wynik
1
OSP Rozprzałódzkie
110,11
2
OSP Biestrzykowice-Miodaryopolskie
112,81
3
OSP Gaćpodkarpackie
119,47
4
OSP Miłakowowarmińsko-mazurskie
119,55
5
OSP Pawłowice Śl.śląskie
121,96
6
OSP Trzemesznowielkopolskie
122,01
7
OSP Lądekwielkopolskie
122,13
8
OSP Sucuminpomorskie
123,10
9
OSP Skotnikiświętokrzyskie
128,58
10
OSP Chudaczewozachodnio-pomorskie
129,17
11
OSP Gniewoszówmazowieckie
131,55
12
OSP Wlk. Wełczkujawsko-pomorskie
132,22
13
OSP Kobielnikmałopolskie
133,31
14
OSP Irządzedolnośląskie
133,45
15
OSP Hannalubelskie
134,56
16
OSP Pławinlubuskie
138,64
17
OSP Rutka-Tartakpodlaskie
160,02

Sztafeta pożarnicza 7 x 50 m - grupa C
Miejsce
Nazwa drużyny
Województwo
Wynik
1
OSP Hannalubelskie
61,72
2
OSP Gniewoszówmazowieckie
64,39
3
OSP Rozprzałódzkie
64,51
4
OSP Trzemesznowielkopolskie
64,54
5
OSP Pawłowice Śl.śląskie
66,92
6
OSP Wlk. Wełczkujawsko-pomorskie
66,96
7
OSP Miłakowowarmińsko-mazurskie
67,02
8
OSP Biestrzykowice-Miodaryopolskie
67,24
9
OSP Chudaczewozachodnio-pomorskie
67,46
10
OSP Pławinlubuskie
67,83
11
OSP Sucuminpomorskie
68,28
12
OSP Gaćpodkarpackie
70,45
13
OSP Lądekwielkopolskie
71,30
14
OSP Irządzedolnośląskie
71,38
15
OSP Skotnikiświętokrzyskie
71,67
16
OSP Kobielnikmałopolskie
72,64
17
OSP Rutka-Tartakpodlaskie
76,23

Ćwiczenie bojowe - grupa C
Miejsce
Nazwa drużyny
Województwo
Wynik
1
OSP Biestrzykowice-Miodaryopolskie
45,57
2
OSP Rozprzałódzkie
45,60
3
OSP Gaćpodkarpackie
49,02
4
OSP Lądekwielkopolskie
50,83
5
OSP Miłakowowarmińsko-mazurskie
52,53
6
OSP Sucuminpomorskie
54,82
7
OSP Pawłowice Śl.śląskie
55,04
8
OSP Skotnikiświętokrzyskie
56,91
9
OSP Trzemesznowielkopolskie
57,47
10
OSP Kobielnikmałopolskie
60,67
11
OSP Chudaczewozachodnio-pomorskie
61,71
12
OSP Irządzedolnośląskie
62,07
13
OSP Wlk. Wełczkujawsko-pomorskie
65,26
14
OSP Gniewoszówmazowieckie
67,16
15
OSP Pławinlubuskie
70,81
16
OSP Hannalubelskie
72,84
17
OSP Rutka-Tartakpodlaskie
83,79
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę