7,227,864 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - IV MWK-PwSP

Wyniki IV Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Chełmno - Świecie 7 - 8 maja 2002 roku

Klasyfikacja indywidualna - Pożarniczy tor przeszkód - 100

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony

1

147

Wawrzyniak Radosław

Bydgoszcz

17,67

17,27

17,27

142 

Wilczewski Maciej

Bydgoszcz

17,86

nk.

17,86

3

170

Utrata Karol

Chełmno

17,94

17,91

17,91

4

154

Wiśniewski Andrzej

Lipno

nk.

18,23

18,23

5

171

Piórkowski Mariusz

Chełmno

18,73

19,06

18,73

6

181

Suchomski Roman

Włocławek

18,85

18,83

18,83

7

163

Rogowski Piotr

Wąbrzeźno

18,85

19,78

18,85

8

128

Stec Arkadiusz

Toruń

19,05

18,91

18,91

9

127

Lach Wojciech

Toruń

19,3

19,24

19,24

10

151

Nowakowski Piotr

Lipno

20,1

19,33

19,33

11

123

Dunajski Józef

Toruń

19,47

19,66

19,47

12

143

Sulecki Tomasz

Bydgoszcz

24,05

19,75

19,75

13

183

Jerzewski Artur

Włocławek

20,06

19,77

19,77

14

182

Piotrowski Artur

Włocławek

20,03

19,81

19,81

15

121

Wróblewski Łukasz

Toruń

20,1

19,98

19,98

16

180

Jaszczak Sławomir

Włocławek

20,1

20,29

20,1

17

189

Kwapiński Robert

Włocławek

20,94

20,13

20,13

18

144

Czajka Tomasz

Bydgoszcz

20,24

21,67

20,24

19

165

Birnbach Rafał

Wąbrzeźno

nk.

20,29

20,29

20

172

Janowski Andrzej

Chełmno

21,01

20,3

20,3

21

161

Kujaczyński Andrzej

Wąbrzeźno

20,32

20,41

20,32

22

173

Pietrak Janusz

Chełmno

20,32

21,45

20,32

23

149

Giczela Krzysztof

Bydgoszcz

20,33

20,79

20,33

24

76

Wiśniewski Zdzisław

Grudziądz

20,41

nk.

20,41

25

125

Jasienicki Rafał

Toruń

21,97

20,5

20,5

26

91

Taraszka Ireneusz

Inowrocław

21,34

20,6

20,6

27

93

Kubacki Adam

Inowrocław

25,03

20,65

20,65

28

164

Puchała Michał

Wąbrzeźno

20,83

20,9

20,83

29

120

Kulpa Zbigniew

Toruń

22,09

20,87

20,87

30

146

Czyż Jacek

Bydgoszcz

nk.

20,88

20,88

31

122

Mikulski Grzegorz

Toruń

20,89

21,54

20,89

32

140

Antkowiak Marek

Bydgoszcz

20,99

21,44

20,99

33

184

Czarniak Jacek

Włocławek

21,07

nk.

21,07

34

174

Kamiński Robert

Chełmno

22,43

21,23

21,23

35

159

Gabryszewski Krzysztof

Lipno

21,98

21,25

21,25

36

166

Chojnicki Krzysztof

Wąbrzeźno

21,42

21,3

21,3

37

90

Żurawski Leszek

Inowrocław

21,61

21,43

21,43

38

94

Ruszniak Jerzy

Inowrocław

21,6

21,45

21,45

39

162

Stafiej Paweł

Wąbrzeźno

21,94

21,62

21,62

40

187

Piotrowski Marcin

Włocławek

23,95

21,65

21,65

41

124

Swiechowicz Rafał

Toruń

23,58

21,67

21,67

42

150

Marcinkowski Dariusz

Lipno

21,72

22,45

21,72

43

176

Leśniak Sławomir

Chełmno

21,74

nk.

21,74

44

167

Szymański Marian

Wąbrzeźno

21,78

23,6

21,78

45

177

Przybyszewski Piotr

Chełmno

25,63

21,79

21,79

46

188

Szatkowski Mirosław

Włocławek

22,04

21,87

21,87

47

157

Janowski Adam

Lipno

22,15

nk.

22,15

48

130

Kulesza Sławomir

Świecie

24,01

22,17

22,17

49

155

Górczynski Marek

Lipno

22,7

22,18

22,18

50

156

Jędrzejczak Krzysztof

Lipno

23,3

22,23

22,23

51

168

Kopeć Tomasz

Wąbrzeźno

nk.

22,49

22,49

52

179

Pacholak Arkadiusz

Chełmno

22,96

22,76

22,76

53

138

Ligmanowski Jaroslaw

Świecie

22,87

23,11

22,87

54

95

Kaczmarek Jacek

Inowrocław

22,92

23,09

22,92

55

96

Mościki Marcin

Inowrocław

24,14

23,53

23,53

56

135

Ligmanowski Zygmunt

Świecie

25,05

23,58

23,58

57

97

Kedzierski Sławomir

Inowrocław

23,94

24,7

23,94

58

137

Zagórski Marek

Świecie

25,08

23,94

23,94

59

133

Puchowski Paweł

Świecie

24,84

23,96

23,96

60

92

Przewiedzikowski Paweł 

Inowrocław

24,42

24,37

24,37

61

136

Schumann Michał

Świecie

25,86

27,19

25,86

62

158

Tucholski Mariusz

Lipno

26,01

nk.

26,01

63

131

Jagielski Dariusz

Świecie

26,78

27,9

26,78

64

132

Panter Tomasz

Świecie

26,91

nk.

26,91

65

145

Kowalczyk Mariusz

Bydgoszcz

nk.

nk.

nk.

Klasyfikacja indywidualna - Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony

1

170

Utrata Karol

Chełmno

14,57

14,18

14,18

2

142

Wilczewski Maciej

Bydgoszcz

14,57

15,03

14,57

3

147

Wawrzyniak Radosław

Bydgoszcz

15,33

nk.

15,33

4

171

Piórkowski Mariusz

Chełmno

15,37

15,46

15,37

5

154

Wiśniewski Andrzej

Lipno

16,12

15,42

15,42

6

151

Nowakowski Piotr

Lipno

21,62

16,25

16,25

7

127

Lach Wojciech

Toruń

16,36

nk.

16,36

8

181

Suchomski Roman

Włocławek

16,76

17,37

16,76

9

76

Wiśniewski Zdzisław

Grudziądz

17,27

17,36

17,27

10

141

Chajdas Sławomir

Bydgoszcz

18,56

17,85

17,85

11

184

Czarniak Jacek

Włocławek

17,9

19,52

17,9

12

180

Jaszczak Sławomir

Włocławek

19,28

17,91

17,91

13

186

Szarwas Grzegorz

Włocławek

26,62

18,15

18,15

14

146

Czyż Jacek

Bydgoszcz

18,48

18,2

18,2

15

123

Dunajski Józef

Toruń

18,28

nk.

18,28

16

128

Stec Arkadiusz

Toruń

18,8

nk.

18,8

17

173

Pietrak Janusz

Chełmno

20,93

19,07

19,07

18

183

Jerzewski Artur

Włocławek

21,59

19,11

19,11

19

182

Piotrowski Artur

Włocławek

20,6

19,27

19,27

20

121

Wróblewski Łukasz

Toruń

26,84

19,31

19,31

21

152

Dulski Tadeusz

Lipno

19,43

20,88

19,43

22

172

Janowski Andrzej

Chełmno

nk.

19,84

19,84

23

143

Sulecki Tomasz

Bydgoszcz

20,14

19,9

19,9

24

161

Kujaczyński Andrzej

Wąbrzeźno

21,3

19,97

19,97

25

185

Kozłowski Jaroslaw

Włocławek

22,39

20,07

20,07

26

150

Marcinkowski Dariusz

Lipno

20,47

20,33

20,33

27

163

Rogowski Piotr

Wąbrzeźno

20,41

21,34

20,41

28

91

Taraszka Ireneusz

Inowrocław

22,09

20,86

20,86

29

157

Janowski Adam

Lipno

25,01

20,92

20,92

30

174

Kamiński Robert

Chełmno

20,97

21,37

20,97

31

145

Kowalczyk Mariusz

Bydgoszcz

21,16

20,98

20,98

32

94

Ruszniak Jerzy

Inowrocław

21,09

21,36

21,09

33

177

Przybyszewski Piotr

Chełmno

27,58

21,22

21,22

34

144

Czajka Tomasz

Bydgoszcz

24,09

21,43

21,43

35

124

Swiechowicz Rafał

Toruń

26,44

21,75

21,75

36

156

Jędrzejczak Krzysztof

Lipno

22,06

nk.

22,06

37

90

Żurawski Leszek

Inowrocław

22,65

22,25

22,25

38

126

Belcarski Marian

Toruń

22,9

22,45

22,45

39

135

Ligmanowski Zygmunt

Świecie

22,97

24,46

22,97

40

153

Wiśniewski Arkadiusz

Lipno

23,16

23,87

23,16

41

132

Panter Tomasz

Świecie

24,73

23,8

23,8

42

134

Kostrzewa Leszek

Świecie

23,91

24,35

23,91

43

149

Giczela Krzysztof

Bydgoszcz

28,79

24,21

24,21

44

159

Gabryszewski Krzysztof

Lipno

24,68

30,54

24,68

45

164

Puchała Michał

Wąbrzeźno

27,64

24,83

24,83

46

165

Birnbach Rafał

Wąbrzeźno

26,13

nk.

26,13

47

136

Schumann Michał

Świecie

26,39

26,66

26,39

48

122

Mikulski Grzegorz

Toruń

26,9

28,39

26,9

49

96

Mościki Marcin

Inowrocław

26,91

27,01

26,91

50

92

Przewiedzikowski Paweł

Inowrocław

27,17

28,34

27,17

51

130

Kulesza Sławomir

Świecie

27,59

nk.

27,59

52

187

Piotrowski Marcin

Włocławek

nk.

27,74

27,74

53

168

Kopeć Tomasz

Wąbrzeźno

28,19

28,82

28,19

54

167

Szymański Marian

Wąbrzeźno

28,84

nk.

28,84

55

133

Puchowski Paweł

Świecie

32,16

31,81

31,81

56

131

Jagielski Dariusz

Świecie

38,28

33,12

33,12

57

179

Pacholak Arkadiusz

Chełmno

34,71

nk.

34,71

58

99

Hensel Adam

Inowrocław

35,25

38,75

35,25

59

137

Zagórski Marek

Świecie

39,38

nk.

39,38

60

97

Kedzierski Sławomir

Inowrocław

nk.

nk.

nk.

61

175

Gargol Longin

Chełmno

nk.

nk.

nk.

Klasyfikacja indywidualna - Dwubój pożarniczy

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaSetkaHakówkaWynik

1

170

Utrata Karol

Chełmno

14,18

17,91

32,09

2

142

Wilczewski Maciej

Bydgoszcz

14,57

17,86

32,43

3

147

Wawrzyniak Radosław

Bydgoszcz

15,33

17,27

32,6

4

154

Wiśniewski Andrzej

Lipno

15,42

18,23

33,65

5

171

Piórkowski Mariusz

Chełmno

15,37

18,73

34,1

6

151

Nowakowski Piotr

Lipno

16,25

19,33

35,58

7

181

Suchomski Roman

Włocławek

16,76

18,83

35,59

8

127

Lach Wojciech

Toruń

16,36

19,24

35,6

9

76

Wiśniewski Zdzisław

Grudziądz

17,27

20,41

37,68

10

128

Stec Arkadiusz

Toruń

18,8

18,91

37,71

11

123

Dunajski Józef

Toruń

18,28

19,47

37,75

12

180

Jaszczak Sławomir

Włocławek

17,91

20,1

38,01

13

183

Jerzewski Artur

Włocławek

19,11

19,77

38,88

14

184

Czarniak Jacek

Włocławek

17,9

21,07

38,97

15

146

Czyż Jacek

Bydgoszcz

18,2

20,88

39,08

16

182

Piotrowski Artur

Włocławek

19,27

19,81

39,08

17

163

Rogowski Piotr

Wąbrzeźno

20,41

18,85

39,26

18

121

Wróblewski Łukasz

Toruń

19,31

19,98

39,29

19

173

Pietrak Janusz

Chełmno

19,07

20,32

39,39

20

143

Sulecki Tomasz

Bydgoszcz

19,9

19,75

39,65

21

172

Janowski Andrzej

Chełmno

19,84

20,3

40,14

22

161

Kujaczyński Andrzej

Wąbrzeźno

19,97

20,32

40,29

23

91

Taraszka Ireneusz

Inowrocław

20,86

20,6

41,46

24

144

Czajka Tomasz

Bydgoszcz

21,43

20,24

41,67

25

150

Marcinkowski Dariusz

Lipno

20,33

21,72

42,05

26

174

Kamiński Robert

Chełmno

20,97

21,23

42,2

27

94

Ruszniak Jerzy

Inowrocław

21,09

21,45

42,54

28

177

Przybyszewski Piotr

Chełmno

21,22

21,79

43,01

29

157

Janowski Adam

Lipno

20,92

22,15

43,07

30

124

Swiechowicz Rafał

Toruń

21,75

21,67

43,42

31

90

Żurawski Leszek

Inowrocław

22,25

21,43

43,68

32

156

Jędrzejczak Krzysztof

Lipno

22,06

22,23

44,29

33

149

Giczela Krzysztof

Bydgoszcz

24,21

20,33

44,54

34

164

Puchała Michał

Wąbrzeźno

24,83

20,83

45,66

35

159

Gabryszewski Krzysztof

Lipno

24,68

21,25

45,93

36

165

Birnbach Rafał

Wąbrzeźno

26,13

20,29

46,42

37

135

Ligmanowski Zygmunt

Świecie

22,97

23,58

46,55

38

122

Mikulski Grzegorz

Toruń

26,9

20,89

47,79

39

187

Piotrowski Marcin

Włocławek

27,74

21,65

49,39

40

130

Kulesza Sławomir

Świecie

27,59

22,17

49,76

41

96

Mościki Marcin

Inowrocław

26,91

23,53

50,44

42

167

Szymański Marian

Wąbrzeźno

28,84

21,78

50,62

43

168

Kopeć Tomasz

Wąbrzeźno

28,19

22,49

50,68

44

132

Panter Tomasz

Świecie

23,8

26,91

50,71

45

92

Przewiedzikowski Paweł

Inowrocław

27,17

24,37

51,54

46

136

Schumann Michał

Świecie

26,39

25,86

52,25

47

133

Puchowski Paweł

Świecie

31,81

23,96

55,77

48

179

Pacholak Arkadiusz

Chełmno

34,71

22,76

57,47

49

131

Jagielski Dariusz

Świecie

33,12

26,78

59,9

50

137

Zagórski Marek

Świecie

39,38

23,94

63,32

51

145

Kowalczyk Mariusz

Bydgoszcz

20,98

nk.

120,97

52

97

Kedzierski Sławomir

Inowrocław

nk.

23,94

123,93

Klasyfikacja drużynowa

Lp.
Jednostka
100 m z przeszkodami
drabina hakowa
sztafeta 4x100 m
ćwiczenie bojowe
suma czasów
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
1.
KM PSP Bydgoszcz
116,33
1
106,83
1
64,23
1
34,43
2
321,82
1
2.
KP PSP Chełmno
120,23
4
110,65
3
65,68
2
33,05
1
329,61
2
3.
KM PSP Toruń
118,97
2
116,95
5
65,92
3
37,01
5
338,85
3
4.
KM PSP Włocławek
119,71
3
109,10
2
66,52
4
44,39
15
339,72
4
5.
KP PSP Lipno
124,86
6
114,41
4
71,66
7
38,77
7
349,70
5
6.
KP PSP Wąbrzeźno
123,21
5
148,37
6
69,38
6
36,72
4
377,68
6
7.
KP PSP Inowrocław
130,58
7
153,53
7
73,47
8
37,34
6
394,92
7
8.
KP PSP Świecie
142,38
8
156,47
8
82,73
14
42,81
11
424,39
8
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę