7,323,674 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - V MWK-PwSP

Wyniki V Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Bydgoszcz 22 - 23 września 2003 roku

Klasyfikacja indywidualna - Pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
161 Rogowski Piotr Wąbrzeźno 18,07 17,92
17,92
2
143 Stec Arkadiusz Toruń 18,20 17,99
17,99
3
125 Wilczewski Maciej Bydgoszcz 18,66 18,08
18,08
4
153 Tokarczyk Artur Chełmno 18,16 18,09
18,09
5
171 Suchomski Roman Włocławek 19,09 18,40
18,40
6
123 Wawrzyniak Radosław Bydgoszcz 18,42 nk.
18,42
7
158 Piórkowski Mariusz Chełmno 18,43 18,59
18,43
8
150 Utrata Karol Chełmno 18,81 18,46
18,46
9
140 Lach Wojciech Toruń 19,80 19,09
19,09
10
147 Dunajski Józef Toruń 19,22 nk.
19,22
11
170 Jaszczak Sławomir Włocławek 19,87 19,44
19,44
12
127 Bąk Krzysztof Bydgoszcz 21,10 19,82
19,82
13
172 Jerzewski Artur Włocławek 20,76 19,84
19,84
14
116 Wiśniewski Andrzej Lipno 19,87 nk.
19,87
15
145 Bejger Sebastian Toruń 20,92 19,97
19,97
16
177 Piotrowski Marcin Włocławek 20,18 20,18
20,18
17
144 Wróblewski Łukasz Toruń 20,21 20,71
20,21
18
160 Kujaczynski Andrzej Wąbrzeźno 21,27 20,21
20,21
19
124 Giczela Krzysztof Bydgoszcz 24,52 20,26
20,26
20
115 Nowakowski Piotr Lipno 20,40 nk.
20,40
21
126 Sulecki Tomasz Bydgoszcz 20,60 nk.
20,60
22
151 Pietrak Janusz Chełmno 20,63 nk.
20,63
23
128 Czyż Jacek Bydgoszcz 20,67 nk.
20,67
24
178 Kwapinski Robert Włocławek 20,68 nk.
20,68
25
163 Puchała Michał Wąbrzeźno 21,54 20,77
20,77
26
129 Rafalski Andrzej Bydgoszcz 20,81 21,52
20,81
27
154 Janowski Andrzej Chełmno 21,00 21,00
21,00
28
148 Jasieniecki Rafał Toruń 23,34 21,02
21,02
29
157 Stelmachowicz Mariusz Chełmno 21,07 21,83
21,07
30
120 Czajka Tomasz Bydgoszcz nk. 21,10
21,10
31
164 Birnbach Rafał Wąbrzeźno 21,42 21,13
21,13
32
166 Lewandowski Marcin Wąbrzeźno 21,23 21,98
21,23
33
118 Tucholski Mariusz Lipno 21,90 24,57
21,90
34
165 Chojnicki Krzysztof Wąbrzeźno 27,13 21,92
21,92
35
141 Belcarski Marian Toruń 21,95 nk.
21,95
36
142 Śniegowski Michał Toruń 23,03 22,05
22,05
37
111 Jankowski Adam Lipno 22,91 22,17
22,17
38
162 Stafiej Paweł Wąbrzeźno 22,20 nk.
22,20
39
117 Gawroński Paweł Lipno nk. 22,31
22,31
40
113 Gabryszewski Krzysztof Lipno 22,35 22,34
22,34
41
152 Kamiński Robert Chełmno 22,66 nk.
22,66
42
176 Seroczyński Rafał Włocławek 22,91 nk.
22,91
43
133 Ligmanowski Zygmunt Swiecie 23,06 nk.
23,06
44
110 Jedrzejczak Krzysztof Lipno nk. 23,13
23,13
45
114 Górczynski Marek Lipno 23,41 24,03
23,41
46
138 Wantoch-Rekowski Piotr Swiecie nk. 23,44
23,44
47
134 Panter Tomasz Swiecie nk. 23,97
23,97
48
137 Schumann Michał Swiecie 25,23 24,68
24,68
49
139 Zagórski Marek Swiecie24,81 28,98
24,81
50
136 Puchowski Paweł Swiecie 25,29 nk.
25,29
51
135 Prusaczyk Dariusz Swiecie 27,69 nk.
27,69
52
132 Ligmanowski Jarosław Swiecie nk. nk.
nk.
53
173 Piotrowski Artur Włocławek nk. nk.
nk.
54
156 Ziółkowski Marcin Chełmno nk. nk.
nk.
55
167 Kopeć Tomasz Wąbrzeźno nk. nk.
nk.
56
179 Wucinski Radosław Włocławek nk. nk.
nk.

Klasyfikacja indywidualna - Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

Miejsce
Nr St.
Nazwisko i Imię
Jednostka
Bieg 1
Bieg 2
Bieg Zaliczony
1
125 Wilczewski Maciej Bydgoszcz 15,16 nk.
15,16
2
150 Utrata Karol Chełmno 15,22 15,20
15,20
3
158 Piórkowski Mariusz Chełmno 16,49 15,77
15,77
4
123 Wawrzyniak Radosław Bydgoszcz 15,83 nk.
15,83
5
153 Tokarczyk Artur Chełmno 16,01 16,59
16,01
6
115 Nowakowski Piotr Lipno 16,61 nk.
16,61
7
171 Suchomski Roman Włocławek 17,21 nk.
17,21
8
140 Lach Wojciech Toruń 17,43 17,96
17,43
9
147 Dunajski Józef Toruń 19,23 17,88
17,88
10
121 Chajdas Sławomir Bydgoszcz 18,31 nk.
18,31
11
127 Bąk Krzysztof Bydgoszcz nk. 18,38
18,38
12
143 Stec Arkadiusz Toruń 21,42 18,40
18,40
13
151 Pietrak Janusz Chełmno 18,56 nk.
18,56
14
128 Czyż Jacek Bydgoszcz 18,63 nk.
18,63
15
170 Jaszczak Sławomir Włocławek 19,71 18,66
18,66
16
172 Jerzewski Artur Włocławek 20,18 18,89
18,89
17
144 Wróblewski Łukasz Toruń 20,11 18,99
18,99
18
174 Kozakowski Jarosław Włocławek 25,28 19,02
19,02
19
126 Sulecki Tomasz Bydgoszcz 19,40 nk.
19,40
20
154 Janowski Andrzej Chełmno 20,58 19,67
19,67
21
175 Czarniak Jacek Włocławek 19,87 21,00
19,87
22
120 Czajka Tomasz Bydgoszcz 20,98 19,88
19,88
23
152 Kaminski Robert Chełmno 22,00 20,52
20,52
24
173 Piotrowski Artur Włocławek 25,48 20,59
20,59
25
113 Gabryszewski Krzysztof Lipno 22,58 21,67
21,67
26
111 Jankowski Adam Lipno 23,32 21,77
21,77
27
142 Sniegowski Michał Toruń 21,87 23,08
21,87
28
112 Marcinkowski Dariusz Lipno 26,62 21,96
21,96
29
156 Ziółkowski Marcin Chełmno nk. 22,25
22,25
30
155 Przybyszewski Piotr Chełmno 23,88 22,64
22,64
31
119 Wiśniewski Arkadiusz Lipno 22,89 nk.
22,89
32
134 Panter Tomasz Świecie 26,16 23,70
23,70
33
124 Giczela Krzysztof Bydgoszcz 25,26 24,45
24,45
34
110 Jedrzejczak Krzysztof Lipno 24,70 24,74
24,70
35
137 Schumann Michał Świecie 25,17 nk.
25,17
36
133 Ligmanowski Zygmunt Świecie nk. 26,66
26,66
37
148 Jasieniecki Rafał Toruń 28,05 26,97
26,97
38
138 Wantoch-Rekowski Piotr Świecie 27,31 27,03
27,03
39
177 Piotrowski Marcin Włocławek 27,25 nk.
27,25
40
136 Puchowski Paweł Świecie 31,38 29,31
29,31
41
135 Prusaczyk Dariusz Świecie 33,28 31,93
31,93
42
131 Kicofer Sławomir Świecie nk. nk.
nk.
43
116 Wiśniewski Andrzej Lipno nk. nk.
nk.
44
118 Tucholski Mariusz Lipno nk. nk.
nk.
45
149 Haryga Wojciech Toruń nk. nk.
nk.
46
176 Seroczyński Rafał Włocławek nk. nk.
nk.

Klasyfikacja indywidualna - Dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr St.
Nazwisko i Imię
Jednostka
Hakówka
100 m
Wynik
1
125 Wilczewski Maciej Bydgoszcz 15,16 18,08
33,24
2
150 Utrata Karol Chełmno 15,20 18,46
33,66
3
153 Tokarczyk Artur Chełmno 16,01 18,09
34,10
4
158 Piórkowski Mariusz Chełmno 15,77 18,43
34,20
5
123 Wawrzyniak Radosław Bydgoszcz 15,83 18,42
34,25
6
171 Suchomski Roman Włocławek 17,21 18,40
35,61
7
143 Stec Arkadiusz Toruń 18,40 17,99
36,39
8
140 Lach Wojciech Toruń 17,43 19,09
36,52
9
115 Nowakowski Piotr Lipno 16,61 20,40
37,01
10
147 Dunajski Józef Toruń 17,88 19,22
37,10
11
170 Jaszczak Sławomir Włocławek 18,66 19,44
38,10
12
127 Bąk Krzysztof Bydgoszcz 18,38 19,82
38,20
13
172 Jerzewski Artur Włocławek 18,89 19,84
38,73
14
151 Pietrak Janusz Chełmno 18,56 20,63
39,19
15
144 Wróblewski Łukasz Toruń 18,99 20,21
39,20
16
128 Czyż Jacek Bydgoszcz 18,63 20,67
39,30
17
126 Sulecki Tomasz Bydgoszcz 19,40 20,60
40,00
18
154 Janowski Andrzej Chełmno 19,67 21,00
40,67
19
120 Czajka Tomasz Bydgoszcz 19,88 21,10
40,98
20
152 Kaminski Robert Chełmno 20,52 22,66
43,18
21
142 Sniegowski Michał Toruń 21,87 22,05
43,92
22
111 Jankowski Adam Lipno 21,77 22,17
43,94
23
113 Gabryszewski Krzysztof Lipno 21,67 22,34
44,01
24
124 Giczela Krzysztof Bydgoszcz 24,45 20,26
44,71
25
177 Piotrowski Marcin Włocławek 27,25 20,18
47,43
26
134 Panter Tomasz Swiecie 23,70 23,97
47,67
27
110 Jedrzejczak Krzysztof Lipno 24,70 23,13
47,83
28
148 Jasieniecki Rafał Toruń 26,97 21,02
47,99
29
133 Ligmanowski Zygmunt Swiecie 26,66 23,06
49,72
30
137 Schumann Michał Swiecie 25,17 24,68
49,85
31
138 Wantoch-Rekowski Piotr Swiecie 27,03 23,44
50,47
32
136 Puchowski Paweł Swiecie 29,31 25,29
54,60
33
135 Prusaczyk Dariusz Swiecie 31,93 27,69
59,62
34
116 Wiśniewski Andrzej Lipno nk. 19,87
119,86
35
173 Piotrowski Artur Włocławek 20,59 nk.
120,58
36
118 Tucholski Mariusz Lipno nk. 21,90
121,89
37
156 Ziólkowski Marcin Chełmno 22,25 nk.
122,24
38
176 Seroczynski Rafał Włocławek nk. 22,91
122,90

Klasyfikacja zespołowa ? sztafeta pożarnicza

Miejsce
Jednostka
Wynik
1
Toruń
117,50
2
Chełmno
117,68
3
Bydgoszcz
117,85
4
Włocławek
121,45
5
Wąbrzeźno
123,18
6
Lipno
128,99
7
Świecie
145,25

Klasyfikacja zespołowa ? Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

Miejsce
Jednostka
Wynik
1
Bydgoszcz
105,71
2
Chełmno
105,73
3
Włocławek
114,24
4
Toruń
121,54
5
Lipno
129,60
6
Świecie
163,80

Klasyfikacja zespołowa - Sztafeta pożarnicza

Miejsce
Jednostka
Sztafeta A
Sztafeta B
Wynik zaliczony
1
Włocławek 66,74 64,00
64,00
2
Chełmno 72,25 64,59
64,59
3
Wąbrzeźno 65,70 71,91
65,70
4
Lipno 73,44 68,41
68,41
5
Bydgoszcz 69,68 nk.
69,68
6
Rypin 71,44 nk.
71,44
7
Inowrocław 72,10 nk.
72,10
8
Toruń nk. 72,54
72,54
9
Mogilno nk. 73,35
73,35
10
Brodnica 75,10 73,92
73,92
11
Golub-Dobrzyń 85,72 74,19
74,19
12
Sepólno 74,24 78,20
74,24
13
Grudziądz 83,37 74,64
74,64
14
Świecie 84,18 79,58
79,58

Klasyfikacja zespołowa - Ćwiczenie bojowe

Miejsce
Jednostka
Bieg 1
Bieg 2
Wynik zaliczony
1
Bydgoszcz
58,40
31,68
31,68
2
Toruń
37,43
35,61
35,61
3
Wąbrzeźno
nk.
36,81
36,81
4
Chełmno
39,19
41,09
39,19
5
Mogilno
42,66
39,75
39,75
6
Sępólno
nk.
40,06
40,06
7
Włocławek
40,36
nk.
40,36
8
Nakło
56,50
40,55
40,55
9
Aleksandrów
40,94
44,44
40,94
10
Lipno
41,69
41,62
41,62
11
Brodnica
nk.
41,90
41,90
12
Golub-Dobrzyń
43,76
54,32
43,76
13
Inowrocław
47,59
44,19
44,19
14
Grudziądz
57,68
45,15
45,15
15
Tuchola
45,35
45,43
45,35
16
Rypin
65,23
49,12
49,12
17
Świecie
51,47
57,91
51,47

Klasyfikacja drużynowa

Lp.
Jednostka
100 m z przeszkodami
drabina hakowa
sztafeta 4x100 m
ćwiczenie bojowe
suma czasów
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
1.
Bydgoszcz
117,85
3
105,71
1
69,68
5
31,68
1
324,92
1
2.
Chełmno
117,68
2
105,73
2
64,59
2
39,19
4
327,19
2
3.
Włocławek
121,45
4
114,24
3
64,00
1
40,36
7
340,05
3
4.
Toruń
117,50
1
121,54
4
72,54
8
35,61
2
347,19
4
5.
Lipno
128,99
6
129,60
5
68,41
4
41,62
10
368,62
5
6.
Świecie
145,25
7
163,80
6
79,58
14
51,47
17
440,10
6
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę