7,227,854 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - VI MWK-PwSP

X Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Chełmno 19-20 maja 2004 roku

Klasyfikacja indywidualna - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
180

Utrata Karol

KP PSP Chełmno

14,30
14,20
14,20
2
183

Tokarczyk Artur

KP PSP Chełmno

15,96
15,14
15,14
3
140

Wilczewski Maciej

KM PSP Bydgoszcz

26,37
15,59
15,59
4
141

Wawrzyniak Radosław

KM PSP Bydgoszcz

15,96
16,09
15,96
5
188

Piórkowski Mariusz

KP PSP Chełmno

16,05
16,78
16,05
6
196

Wiśniewski Andrzej

KP PSP Lipno

17,55
16,99
16,99
7
193

Nowakowski Piotr

KP PSP Lipno

18,48
17,03
17,03
8
146

Bąk Krzysztof

KM PSP Bydgoszcz

99,99
17,27
17,27
9
170

Lach Wojciech

KM PSP Toruń

21,50
17,50
17,50
10
179

Gołumski Paweł

KM PSP Toruń

21,88
17,61
17,61
11
174

Stec Arkadiusz

KM PSP Toruń

19,6
17,74
17,74
12
160

Jaszczak Sławomir

KM PSP Włocławek

18,77
17,83
17,83
13
173

Dunajski Józef

KM PSP Toruń

19,94
18,58
18,58
14
142

Sulecki Tomasz

KM PSP Bydgoszcz

20,96
18,82
18,82
15
175

Wróblewski Łukasz

KM PSP Toruń

19,57
18,93
18,93
16
166

Szarwas Grzegorz

KM PSP Włocławek

19,92
19,04
19,04
17
181

Pietrak Janusz

KP PSP Chełmno

99,99
19,39
19,39
18
163

Jerzewski Artur

KM PSP Włocławek

22,19
19,43
19,43
19
165

Kozakowski Jarosław

KM PSP Włocławek

19,56
22,39
19,56
20
168

Czarniak Jacek

KM PSP Włocławek

19,62
19,74
19,62
21
182

Kamiński Robert

KP PSP Chełmno

21,67
20,07
20,07
22
144

Giczela Krzysztof

KM PSP Bydgoszcz

20,10
21,01
20,10
23
162

Piotrowski Artur

KM PSP Włocławek

20,14
20,41
20,14
24
171

Świechowicz Rafał

KM PSP Toruń

21,37
20,35
20,35
25
161

Suchomski Roman

KM PSP Włocławek

23,62
20,48
20,48
26
147

Kowalczyk Mariusz

KM PSP Bydgoszcz

22,03
20,77
20,77
27
195

Marcinkowski Dariusz

KP PSP Lipno

21,65
20,82
20,82
28
172

Śniegowski Michał

KM PSP Toruń

21,11
26,35
21,11
29
186

Ziółkowski Marcin

KP PSP Chełmno

23,79
21,22
21,22
30
145

Czyż Jacek

KM PSP Bydgoszcz

21,43
22,60
21,43
31
177

Jasieniecki Rafał

KM PSP Toruń

22,45
21,87
21,87
32
184

Janowski Andrzej

KP PSP Chełmno

22,65
99,99
22,65
33
199

Dulski Tadeusz

KP PSP Lipno

26,22
24,03
24,03
34
185

Guzek Tomasz

KP PSP Chełmno

99,99
24,03
24,03
35
154

Gołębiowski Michał

KP PSP Świecie

26,47
24,06
24,06
36
192

Wiśniewski Arkadiusz

KP PSP Lipno

24,38
99,99
24,38
37
190

Gabryszewski Krzysztof

KP PSP Lipno

25,08
24,76
24,76
38
157

Schumann Michał

KP PSP Świecie

30,43
25,66
25,66
39
194

Jędrzejczak Krzysztof

KP PSP Lipno

99,99
26,14
26,14
40
197

Jankowski Andrzej

KP PSP Lipno

29,51
27,06
27,06
41
153

Ligmanowski Zygmunt

KP PSP Świecie

30,08
99,99
30,08
42
156

Puchowski Paweł

KP PSP Świecie

35,59
33,76
33,76
43
152

Kiełpikowski Marcin

KP PSP Świecie

37,47
38,07
37,47
44
158

Szymkowiak Łukasz

KP PSP Świecie

55,80
99,99
55,80
45
151

Kicofer Sławomir

KP PSP Świecie

99,99
99,99
99,99
46
167

Piotrowski Marcin

KM PSP Włocławek

99,99
99,99
99,99
47
143

Nikiel Robert

KM PSP Bydgoszcz

99,99
99,99
99,99
48
155

Wantoch-Rekowski Piotr

KP PSP Świecie

99,99
99,99
99,99

Klasyfikacja indywidualna - Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

Miejsce
Nr St.
Nazwisko i Imię
Jednostka
Bieg 1
Bieg 2
Bieg Zaliczony
1
183

Tokarczyk Artur

KPPSP Chełmno

17,77
17,34
17,34
2
140

Wilczewski Maciej

KM PSP Bydgoszcz

18,28
17,51
17,51
3
180

Utrata Karol

KP PSP Chełmno

18,27
99,99
18,27
4
141

Wawrzyniak Radosław

KM PSP Bydgoszcz

18,28
99,99
18,28
5
131

Rogowski Piotr

KP PSP Wąbrzeźno

18,32
18,38
18,32
6
188

Piórkowski Mariusz

KP PSP Chełmno

19,42
18,60
18,60
7
174

Stec Arkadiusz

KM PSP Toruń

19,04
19,16
19,04
8
196

Wiśniewski Andrzej

KP PSP Lipno

19,98
19,62
19,62
9
146

Bąk Krzysztof

KM PSP Bydgoszcz

19,70
99,99
19,70
10
170

Lach Wojciech

KM PSP Toruń

19,7
19,76
19,70
11
161

Suchomski Roman

KM PSP Włocławek

19,92
19,85
19,85
12
160

Jaszczak Sławomir

KM PSP Włocławek

21,61
19,86
19,86
13
145

Czyż Jacek

KM PSP Bydgoszcz

21,88
19,91
19,91
14
164

Wuciński Radosław

KM PSP Włocławek

19,92
20,05
19,92
15
162

Piotrowski Artur

KM PSP Włocławek

22,99
19,99
19,99
16
177

Jasieniecki Rafał

KM PSP Toruń

20,36
20,04
20,04
17
173

Dunajski Józef

KM PSP Toruń

20,11
20,10
20,10
18
163

Jerzewski Artur

KM PSP Włocławek

21,53
20,41
20,41
19
175

Wróblewski Łukasz

KM PSP Toruń

26,71
20,51
20,51
20
144

Giczela Krzysztof

KM PSP Bydgoszcz

99,99
20,51
20,51
21
193

Nowakowski Piotr

KP PSP Lipno

21,36
20,76
20,76
22
172

Śniegowski Michał

KM PSP Toruń

20,78
20,84
20,78
23
181

Pietrak Janusz

KP PSP Chełmno

20,99
20,86
20,86
24
136

Lewandowski Marcin

KP PSP Wąbrzeźno

21,72
21,04
21,04
25
143

Nikiel Robert

KM PSP Bydgoszcz

23,66
21,11
21,11
26
147

Kowalczyk Mariusz

KM PSP Bydgoszcz

22,08
21,13
21,13
27
165

Kozakowski Jarosław

KM PSP Włocławek

99,99
21,3
21,3
28
187

Stelmachowicz Mariusz

KP PSP Chełmno

99,99
21,31
21,31
29
167

Piotrowski Marcin

KM PSP Włocławek

99,99
21,33
21,33
30
154

Gołębiowski Michał

KP PSP Świecie

34,92
21,35
21,35
31
130

Kujaczyński Andrzej

KP PSP Wąbrzeźno

21,37
22,15
21,37
32
171

Świechowicz Rafał

KM PSP Toruń

22,4
21,48
21,48
33
184

Janowski Andrzej

KP PSP Chełmno

21,78
21,58
21,58
34
142

Sulecki Tomasz

KM PSP Bydgoszcz

23,32
21,74
21,74
35
195

Marcinkowski Dariusz

KP PSP Lipno

23,11
21,95
21,95
36
186

Ziółkowski Marcin

KP PSP Chełmno

21,97
99,99
21,97
37
137

Jankowski Paweł

KP PSP Wąbrzeźno

22,01
22,27
22,01
38
135

Chojnicki Krzysztof

KP PSP Wąbrzeźno

22,04
25,46
22,04
39
197

Jankowski Andrzej

KP PSP Lipno

22,29
22,38
22,29
40
134

Birnbach Rafał

KP PSP Wąbrzeźno

22,38
99,99
22,38
41
151

Kicofer Sławomir

KP PSP Świecie

24,63
22,40
22,40
42
190

Gabryszewski Krzysztof

KP PSP Lipno

22,41
22,59
22,41
43
185

Guzek Tomasz

KP PSP Chełmno

22,52
99,99
22,52
44
166

Szarwas Grzegorz

KM PSP Włocławek

99,99
23,40
23,40
45
153

Ligmanowski Zygmunt

KP PSP Świecie

23,57
24,31
23,57
46
194

Jędrzejczak Krzysztof

KP PSP Lipno

23,61
99,99
23,61
47
191

Gawroński Paweł

KP PSP Lipno

23,91
99,99
23,91
48
198

Górczyński Marek

KP PSP Lipno

99,99
24,18
24,18
49
159

Zagórski Marek

KP PSP Świecie

24,66
99,99
24,66
50
157

Schumann Michał

KP PSP Świecie

25,09
24,74
24,74
51
152

Kiełpikowski Marcin

KP PSP Świecie

26,19
24,91
24,91
52
156

Puchowski Paweł

KP PSP Świecie

25,93
25,09
25,09
53
155

Wantoch-Rekowski Piotr

KP PSP Świecie

26,33
25,41
25,41
54
132

Stafiej Paweł

KP PSP Wąbrzeźno

99,99
99,99
99,99
55
176

Bejger Sebastian

KM PSP Toruń

99,99
99,99
99,99

Klasyfikacja indywidualna - Dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr St.
Nazwisko i Imię
Jednostka
Hakówka
100 m
Wynik
1
180

Utrata Karol

KP PSP Chełmno

18,27
14,20
32,47
2
183

Tokarczyk Artur

KP PSP Chełmno

17,34
15,14
32,48
3
140

Wilczewski Maciej

KM PSP Bydgoszcz

17,51
15,59
33,10
4
141

Wawrzyniak Radosław

KM PSP Bydgoszcz

18,28
15,96
34,24
5
188

Piórkowski Mariusz

KP PSP Chełmno

18,60
16,05
34,65
6
196

Wiśniewski Andrzej

KP PSP Lipno

19,62
16,99
36,61
7
174

Stec Arkadiusz

KM PSP Toruń

19,04
17,74
36,78
8
146

Bąk Krzysztof

KM PSP Bydgoszcz

19,7
17,27
36,97
9
170

Lach Wojciech

KM PSP Toruń

19,70
17,50
37,20
10
160

Jaszczak Sławomir

KM PSP Włocławek

19,86
17,83
37,69
11
193

Nowakowski Piotr

KP PSP Lipno

20,76
17,03
37,79
12
173

Dunajski Józef

KM PSP Toruń

20,10
18,58
38,68
13
175

Wróblewski Łukasz

KM PSP Toruń

20,51
18,93
39,44
14
163

Jerzewski Artur

KM PSP Włocławek

20,41
19,43
39,84
15
162

Piotrowski Artur

KM PSP Włocławek

19,99
20,14
40,13
16
181

Pietrak Janusz

KP PSP Chełmno

20,86
19,39
40,25
17
161

Suchomski Roman

KM PSP Włocławek

19,85
20,48
40,33
18
142

Sulecki Tomasz

KM PSP Bydgoszcz

21,74
18,82
40,56
19
144

Giczela Krzysztof

KM PSP Bydgoszcz

20,51
20,10
40,61
20
165

Kozakowski Jarosław

KM PSP Włocławek

21,30
19,56
40,86
21
145

Czyż Jacek

KM PSP Bydgoszcz

19,91
21,43
41,34
22
171

Świechowicz Rafał

KM PSP Toruń

21,48
20,35
41,83
23
172

Śniegowski Michał

KM PSP Toruń

20,78
21,11
41,89
24
147

Kowalczyk Mariusz

KM PSP Bydgoszcz

21,13
20,77
41,90
25
177

Jasieniecki Rafał

KM PSP Toruń

20,04
21,87
41,91
26
166

Szarwas Grzegorz

KM PSP Włocławek

23,40
19,04
42,44
27
195

Marcinkowski Dariusz

KP PSP Lipno

21,95
20,82
42,77
28
186

Ziółkowski Marcin

KP PSP Chełmno

21,97
21,22
43,19
29
184

Janowski Andrzej

KP PSP Chełmno

21,58
22,65
44,23
30
154

Gołąbiowski Michał

KP PSP Świecie

21,35
24,06
45,41
31
185

Guzek Tomasz

KP PSP Chełmno

22,52
24,03
46,55
32
190

Gabryszewski Krzysztof

KP PSP Lipno

22,41
24,76
47,17
33
197

Jankowski Andrzej

KP PSP Lipno

22,29
27,06
49,35
34
194

Jędrzejczak Krzysztof

KP PSP Lipno

23,61
26,14
49,75
35
157

Schumann Michał

KP PSP Świecie

24,74
25,66
50,40
36
153

Ligmanowski Zygmunt

KP PSP Świecie

23,57
30,08
53,65
37
156

Puchowski Paweł

KP PSP Świecie

25,09
33,76
58,85
38
152

Kiełpikowski Marcin

KP PSP Świecie

24,91
37,47
62,38
39
143

Nikiel Robert

KM PSP Bydgoszcz

21,11
99,99
121,10
40
167

Piotrowski Marcin

KM PSP Włocławek

21,33
99,99
121,32
41
151

Kicofer Sławomir

KP PSP Świecie

22,40
99,99
122,39
42
155

Wantoch-Rekowski Piotr

KP PSP Świecie

25,41
99,99
125,40

Klasyfikacja drużynowa

Lp.
Jednostka
100 m z przeszkodami
drabina hakowa
sztafeta 4x100 m
ćwiczenie bojowe
suma czasów
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
1

Chełmno

117,96
2
106,07
1
65,16
1
35,51
5
324,70
1
2

Bydgoszcz

117,02
1
108,51
2
65,89
3
33,46
1
324,88
2
3

Toruń

120,17
3
110,71
3
68,78
4
33,67
2
333,33
3
4

Włocławek

121,33
4
115,62
4
65,58
2
37,99
8
340,52
4
5

Lipno

130,64
6
128,01
5
73,68
9
36,61
10
368,94
5
6

Świecie

141,63
7
206,83
6
85,87
27
41,05
15
475,38
6
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę