7,323,659 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - VII MWK-PwSP

Wyniki VII Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Lipno - Rypin 01 - 02 czerwca 2005 roku

Klasyfikacja indywidualna - Pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
171
Radosław Wawrzyniak KM PSP Bydgoszcz
17,62
dyskw.
17,62
2
170
Maciej Wilczewski KM PSP Bydgoszcz
dyskw.
17,81
17,81
3
192
Arkadiusz Stec KM PSP Toruń
18,90
18,21
18,21
4
140
Piotr Rogowski KP PSP Wąbrzeźno
19,30
18,49
18,49
5
160
Karol Utrata KP PSP Chełmno
dyskw.
18,66
18,66
6
159
Andrzej Wiśniewski KP PSP Lipno
18,94
20,39
18,94
7
174
Jacek Czyż KM PSP Bydgoszcz
22,16
19,19
19,19
8
191
Józef Dunajski KM PSP Toruń
19,37
19,53
19,37
9
186
Marcin Piotrowski KM PSP Włocławek
19,94
19,50
19,50
10
187
Marcin Czerwiński KM PSP Włocławek
20,10
19,75
19,75
11
181
Artur Piotrowski KM PSP Włocławek
20,07
19,96
19,96
12
173
Tomasz Czajka KM PSP Bydgoszcz
20,03
20,35
20,03
13
182
Roman Suchomski KM PSP Włocławek
20,09
20,09
20,09
14
197
Rafał Jasieniecki KM PSP Toruń
20,57
20,20
20,20
15
185
Robert Kwapiński KM PSP Włocławek
22,65
20,34
20,34
16
166
Mariusz Stelmachowicz KP PSP Chełmno
22,33
20,49
20,49
17
141
Marcin Lewandowski KP PSP Wąbrzeźno
20,80
20,55
20,55
18
176
Krzysztof Giczela KM PSP Bydgoszcz
dyskw.
20,56
20,56
19
196
Michał Śniegowski KM PSP Toruń
21,03
20,57
20,57
20
167
Tomasz Guzek KP PSP Chełmno
20,57
dyskw.
20,57
21
168
Mariusz Piórkowski KP PSP Chełmno
20,58
dyskw.
20,58
22
180
Sławomir Jaszczak KM PSP Włocławek
21,68
20,59
20,59
23
184
Artur Jeżewski KM PSP Włocławek
dyskw.
20,63
20,63
24
146
Andrzej Kujaczyński KP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
20,80
20,80
25
172
Tomasz Sulecki KM PSP Bydgoszcz
21,55
20,88
20,88
26
161
Janusz Pietrak KP PSP Chełmno
21,00
21,05
21,00
27
142
Rafał Birnbach KP PSP Wąbrzeźno
21,05
dyskw.
21,05
28
200
Łukasz Piórek - Toruń Poza Klasyfikacją
21,52
21,14
21,14
29
144
Rafał Lenard KP PSP Wąbrzeźno
21,15
21,49
21,15
30
143
Jankowski Paweł KP PSP Wąbrzeźno
21,74
21,16
21,16
31
152
Jarosław Bednarski KP PSP Lipno
21,43
23,16
21,43
32
162
Andrzej Janowski KP PSP Chełmno
21,66
21,58
21,58
33
145
Krzysztof Chojnicki KP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
21,59
21,59
34
156
Sławomir Wiśniewski KP PSP Lipno
21,82
dyskw.
21,82
35
153
Krzysztof Gabryszewski KP PSP Lipno
dyskw.
21,88
21,88
36
157
Paweł Gawroński KP PSP Lipno
22,15
22,03
22,03
37
147
Grzegorz Socha KP PSP Wąbrzeźno
22,04
22,34
22,04
38
194
Grzegorz Szymański KM PSP Toruń
22,45
22,07
22,07
39
179
Andrzej Rafalski KM PSP Bydgoszcz
24,04
22,11
22,11
40
158
Mariusz Tucholski KP PSP Lipno
22,14
dyskw.
22,14
41
201
Łukasz Drewin - Toruń Poza Klasyfikacją
dyskw.
22,35
22,35
42
164
Marcin Ziółkowski KP PSP Chełmno
22,96
22,37
22,37
43
175
Mariusz Kowalczyk KM PSP Bydgoszcz
23,52
22,38
22,38
44
195
Sebastian Bejger KM PSP Toruń
22,45
dyskw.
22,45
45
199
Piotr Różycki KM PSP Toruń
22,58
23,00
22,58
46
155
Piotr Nowakowski KP PSP Lipno
dyskw.
23,58
23,58
47
202
Robert Boniecki - Toruń Poza Klasyfikacją
23,90
23,72
23,72
48
193
Łukasz Wróblewski KM PSP Toruń
dyskw.
25,57
25,57
49
151
Adam Jankowski KP PSP Lipno
dyskw.
29,05
29,05
50
163
Artur Tokarczyk KP PSP Chełmno
dyskw.
dyskw.
n.klas
51
183
Radosław Wuciński KM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
160
Karol Utrata KP PSP Chełmno
14,30
14,11
14,11
2
170
Maciej Wilczewski KM PSP Bydgoszcz
14,98
15,45
14,98
3
163
Artur Tokarczyk KP PSP Chełmno
15,03
dyskw.
15,03
4
159
Andrzej Wiśniewski KP PSP Lipno
20,30
16,49
16,49
5
155
Piotr Nowakowski KP PSP Lipno
16,50
17,09
16,50
6
174
Jacek Czyż KM PSP Bydgoszcz
16,77
dyskw.
16,77
7
171
Radosław Wawrzyniak KM PSP Bydgoszcz
16,79
dyskw.
16,79
8
198
Paweł Gołumski KM PSP Toruń
17,36
17,08
17,08
9
191
Józef Dunajski KM PSP Toruń
17,56
19,68
17,56
10
180
Sławomir Jaszczak KM PSP Włocławek
17,60
17,69
17,60
11
194
Grzegorz Szymański KM PSP Toruń
24,09
18,07
18,07
12
168
Mariusz Piórkowski KP PSP Chełmno
18,22
18,61
18,22
13
184
Artur Jeżewski KM PSP Włocławek
19,22
18,55
18,55
14
193
Łukasz Wróblewski KM PSP Toruń
18,68
dyskw.
18,68
15
161
Janusz Pietrak KP PSP Chełmno
18,73
dyskw.
18,73
16
181
Artur Piotrowski KM PSP Włocławek
19,11
18,74
18,74
17
188
Jarosław Kozakowski KM PSP Włocławek
18,90
dyskw.
18,90
18
177
Robert Nikiel KM PSP Bydgoszcz
19,57
19,00
19,00
19
192
Arkadiusz Stec KM PSP Toruń
19,50
20,37
19,50
20
176
Krzysztof Giczela KM PSP Bydgoszcz
20,11
20,39
20,11
21
153
Krzysztof Gabryszewski KP PSP Lipno
21,88
20,28
20,28
22
182
Roman Suchomski KM PSP Włocławek
20,75
20,51
20,51
23
189
Grzegorz Szarwas KM PSP Włocławek
20,61
dyskw.
20,61
24
162
Andrzej Janowski KP PSP Chełmno
dyskw.
20,73
20,73
25
172
Tomasz Sulecki KM PSP Bydgoszcz
dyskw.
20,74
20,74
26
199
Piotr Różycki KM PSP Toruń
22,45
20,87
20,87
27
197
Rafał Jasieniecki KM PSP Toruń
27,99
21,03
21,03
28
156
Sławomir Wiśniewski KP PSP Lipno
21,43
25,41
21,43
29
179
Andrzej Rafalski KM PSP Bydgoszcz
23,02
21,44
21,44
30
152
Jarosław Bednarski KP PSP Lipno
23,05
22,21
22,21
31
164
Marcin Ziółkowski KP PSP Chełmno
22,32
dyskw.
22,32
32
196
Michał Śniegowski KM PSP Toruń
29,70
22,53
22,53
33
151
Adam Jankowski KP PSP Lipno
24,89
22,86
22,86
34
166
Mariusz Stelmachowicz KP PSP Chełmno
27,19
23,84
23,84
35
150
Krzysztof Jędrzejczak KP PSP Lipno
23,96
dyskw.
23,96
36
167
Tomasz Guzek KP PSP Chełmno
24,28
24,07
24,07
37
187
Marcin Czerwiński KM PSP Włocławek
28,19
30,29
28,19
38
157
Paweł Gawroński KP PSP Lipno
29,34
28,42
28,42
39
186
Marcin Piotrowski KM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - Dwubój pożarniczy

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaSetkaHakówkaWynik
1
160
Karol Utrata KP PSP Chełmno
18,66
14,11
32,77
2
170
Maciej Wilczewski KM PSP Bydgoszcz
17,81
14,98
32,79
3
171
Radosław Wawrzyniak KM PSP Bydgoszcz
17,62
16,79
34,41
4
159
Andrzej Wiśniewski KP PSP Lipno
18,94
16,49
35,43
5
174
Jacek Czyż KM PSP Bydgoszcz
19,19
16,77
35,96
6
191
Józef Dunajski KM PSP Toruń
19,37
17,56
36,93
7
192
Arkadiusz Stec KM PSP Toruń
18,21
19,50
37,71
8
180
Sławomir Jaszczak KM PSP Włocławek
20,59
17,60
38,19
9
181
Artur Piotrowski KM PSP Włocławek
19,96
18,74
38,70
10
168
Mariusz Piórkowski KP PSP Chełmno
20,58
18,22
38,80
11
184
Artur Jeżewski KM PSP Włocławek
20,63
18,55
39,18
12
161
Janusz Pietrak KP PSP Chełmno
21,00
18,73
39,73
13
155
Piotr Nowakowski KP PSP Lipno
23,58
16,50
40,08
14
194
Grzegorz Szymański KM PSP Toruń
22,07
18,07
40,14
15
182
Roman Suchomski KM PSP Włocławek
20,09
20,51
40,60
16
176
Krzysztof Giczela KM PSP Bydgoszcz
20,56
20,11
40,67
17
197
Rafał Jasieniecki KM PSP Toruń
20,20
21,03
41,23
18
172
Tomasz Sulecki KM PSP Bydgoszcz
20,88
20,74
41,62
19
153
Krzysztof Gabryszewski KP PSP Lipno
21,88
20,28
42,16
20
162
Andrzej Janowski KP PSP Chełmno
21,58
20,73
42,31
21
196
Michał Śniegowski KM PSP Toruń
20,57
22,53
43,10
22
156
Sławomir Wiśniewski KP PSP Lipno
21,82
21,43
43,25
23
199
Piotr Różycki KM PSP Toruń
22,58
20,87
43,45
24
179
Andrzej Rafalski KM PSP Bydgoszcz
22,11
21,44
43,55
25
152
Jarosław Bednarski KP PSP Lipno
21,43
22,21
43,64
26
193
Łukasz Wróblewski KM PSP Toruń
25,57
18,68
44,25
27
166
Mariusz Stelmachowicz KP PSP Chełmno
20,49
23,84
44,33
28
167
Tomasz Guzek KP PSP Chełmno
20,57
24,07
44,64
29
164
Marcin Ziółkowski KP PSP Chełmno
22,37
22,32
44,69
30
187
Marcin Czerwiński KM PSP Włocławek
19,75
28,19
47,94
31
157
Paweł Gawroński KP PSP Lipno
22,03
28,42
50,45
32
151
Adam Jankowski KP PSP Lipno
29,05
22,86
51,91
33
163
Artur Tokarczyk KP PSP Chełmno
n.klas
15,03
n.klas
34
186
Marcin Piotrowski KM PSP Włocławek
19,50
n.klas
n.klas

Klasyfikacja zespołowa - Sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

MiejsceJednostkaWynikSztafeta
1
KM PSP Bydgoszcz
65,72
A
2
KM PSP Włocławek
66,71
B
3
KM PSP Toruń
68,25
B
4
KM PSP Włocławek
69,67
A
5
KM PSP Bydgoszcz
70,68
B
6
KP PSP Lipno
70,99
B
7
KP PSP Chełmno
71,63
A
8
KM PSP Toruń
71,83
A
9
KP PSP Lipno
72,66
A
10
KP PSP Wąbrzeźno
73,12
A
11
KP PSP Wąbrzeźno
74,62
B
12
KM PSP Grudziądz
74,71
B
13
KP PSP Inowrocław
75,08
B
14
KP PSP Radziejów
76,69
A
15
KP PSP Golub-Dobrzyń
76,70
B
16
KP PSP Inowrocław
76,79
A
17
KP PSP Rypin
77,51
A
18
KP PSP Aleksandrów Kujawski
78,28
B
19
KP PSP Sępólno Krajeńskie
80,28
A
20
KP PSP Rypin
80,67
B
21
KP PSP Radziejów
80,71
B
22
KP PSP Mogilno
83,19
A
23
KP PSP Golub-Dobrzyń
84,41
A
24
KP PSP Brodnica
85,49
B
25
KP PSP Aleksandrów Kujawski
87,09
A
26
KP PSP Brodnica
88,58
A
27
KP PSP Mogilno
dyskw.
B
28
KM PSP Grudziądz
dyskw.
A
29
KP PSP Sępólno Krajeńskie
dyskw.
B
30
KP PSP Chełmno
dyskw.
B

Klasyfikacja zespołowa - Ćwiczenie bojowe

MiejsceJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
KM PSP Bydgoszcz
36.51
31.71
31.71
2
KM PSP Włocławek
37.51
33.40
33.40
3
KP PSP Wąbrzeźno
35.34
34.67
34.67
4
KP PSP Mogilno
35.32
39.70
35.32
5
KM PSP Grudziądz
46.67
36.01
36.01
6
KP PSP Sępólno Krajeńskie
37.71
36.09
36.09
7
KP PSP Nakło n/Notecią
36.13
43.34
36.13
8
KM PSP Toruń
36.35
36.84
36.35
9
KP PSP Świecie
dyskw.
36.36
36.36
10
KP PSP Brodnica
40.43
36.55
36.55
11
KP PSP Chełmno
dyskw.
36.74
36.74
12
KP PSP Lipno
37.45
38.25
37.45
13
KP PSP Aleksandrów Kujawski
37.46
52.72
37.46
14
KP PSP Golub-Dobrzyń
39.64
39.08
39.08
15
KP PSP Rypin
39.23
39.49
39.23
16
KP PSP Inowrocław
56.50
40.23
40.23
17
KP PSP Żnin
40.46
44.87
40.46
18
KP PSP Radziejów
40.47
48.11
40.47
19
KP PSP Tuchola
44.06
dyskw.
44.06
Klasyfikacja drużynowa
Lp.
Jednostka
100 m z przeszkodami
drabina hakowa
sztafeta 4x100 m
ćwiczenie bojowe
suma czasów
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
1
KM PSP Bydgoszcz
116,09
1
108,39
1
65,72
1
31.71
1
321,91
1
2
KM PSP Włocławek
120,23
2
114,91
4
66,71
2
33.40
2
335,25
2
3
KM PSP Toruń
122,87
3
111,76
3
68,25
3
36.35
8
339,23
3
4
KP PSP Chełmno
122,88
4
109,14
2
71,63
7
36.74
11
340,39
4
5
KP PSP Lipno
128,24
6
119,77
5
70,99
6
37.45
12
356,45
5
6
KP PSP Wąbrzeźno
123,20
5
-
n.klas.
73,12
10
34.67
3
-
n.klas.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę