7,227,846 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - VIII MWK-PwSP

Wyniki VIII Mistrzostw Województwa kujawsko-pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Chełmno - Świecie 06 - 07 czerwca 2006 roku

Klasyfikacja indywidualna - Pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
193
Artur Tokarczyk KP PSP Chełmno
17,08
17,01
17,01
2
154
Radosław Wawrzyniak KM PSP Bydgoszcz
17,45
dyskw.
17,45
3
153
Maciej Wilczewski KM PSP Bydgoszcz
17,65
dyskw.
17,65
4
144
Piotr Rogowski KP PSP Wąbrzeźno
17,92
18,15
17,92
5
196
Jacek Chyliński KP PSP Chełmno
18,35
dyskw.
18,35
6
190
Karol Utrata KP PSP Chełmno
18,55
dyskw.
18,55
7
161
Arkadiusz Stec KM PSP Toruń
20,20
18,73
18,73
8
186
Sławomir Jaszczak KM PSP Włocławek
19,52
18,87
18,87
9
178
Andrzej Wiśniewski KP PSP Lipno
19,11
18,96
18,96
10
145
Marcin Lewandowski KP PSP Wąbrzeźno
19,08
19,32
19,08
11
199
Mariusz Stelmachowicz KP PSP Chełmno
19,85
19,44
19,44
12
157
Jacek Czyż KM PSP Bydgoszcz
19,53
19,72
19,53
13
162
Józef Dunajski KM PSP Toruń
19,91
19,53
19,53
14
165
Rafał Jasieniecki KM PSP Toruń
19,72
dyskw.
19,72
15
152
Tomasz Czajka KM PSP Bydgoszcz
20,00
19,73
19,73
16
163
Łukasz Wróblewski KM PSP Toruń
21,05
20,03
20,03
17
191
Janusz Pietrak KP PSP Chełmno
20,94
20,18
20,18
18
182
Radosław Wuciński KM PSP Włocławek
20,21
20,68
20,21
19
188
Marcin Czerwiński KM PSP Włocławek
20,29
20,77
20,29
20
171
Mariusz Tucholski KP PSP Lipno
20,29
dyskw.
20,29
21
174
Jarosław Bednarski KP PSP Lipno
20,41
21,71
20,41
22
146
Krzysztof Chojnicki KP PSP Wąbrzeźno
20,48
23,44
20,48
23
181
Robert Kwapiński KM PSP Włocławek
dyskw.
20,49
20,49
24
194
Paweł Adamczyk KP PSP Chełmno
20,53
20,75
20,53
25
148
Jakub Wzorek KP PSP Wąbrzeźno
20,57
dyskw.
20,57
26
187
Marcin Piotrowski KM PSP Włocławek
dyskw.
20,78
20,78
27
141
Rafał Lenard KP PSP Wąbrzeźno
20,83
dyskw.
20,83
28
158
Robert Nikiel KM PSP Bydgoszcz
dyskw.
20,84
20,84
29
179
Paweł Gawroński KP PSP Lipno
21,72
21,00
21,00
30
168
Łukasz Drewin KM PSP Toruń
21,31
21,32
21,31
31
142
Andrzej Kujaczyński KP PSP Wąbrzeźno
21,31
21,55
21,31
32
143
Paweł Jankowski KP PSP Wąbrzeźno
21,37
21,53
21,37
33
150
Andrzej Rafalski KM PSP Bydgoszcz
21,51
21,47
21,47
34
167
Piotr Rożycki KM PSP Toruń
21,52
22,06
21,52
35
160
Grzegorz Szymański KM PSP Toruń
dyskw.
21,59
21,59
36
172
Sławomir Wiśniewski KP PSP Lipno
21,62
22,28
21,62
37
183
Artur Piotrowski KM PSP Włocławek
21,71
dyskw.
21,71
38
195
Marcin Ziółkowski KP PSP Chełmno
23,19
21,91
21,91
39
159
Krystian Moczadło KM PSP Bydgoszcz
22,19
23,2
22,19
40
140
Rafał Birnbach KP PSP Wąbrzeźno
dyskw.
22,22
22,22
41
170
Krzysztof Gabryszewski KP PSP Lipno
22,33
24,47
22,33
42
197
Adam Olewniczak KP PSP Chełmno
22,81
dyskw.
22,81
43
175
Mariusz Kleinschmidt KP PSP Lipno
24,64
23,06
23,06
44
184
Roman Suchomski KM PSP Włocławek
24,20
dyskw.
24,20
45
176
Piotr Nowakowski KP PSP Lipno
25,46
dyskw.
25,46
46
155
Krzysztof Bąk KM PSP Bydgoszcz
dyskw.
dyskw.
n.klas
47
180
Jarosław Kozakowski KM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
193
Artur Tokarczyk KP PSP Chełmno
15,66
14,11
14,11
2
190
Karol Utrata KP PSP Chełmno
14,31
14,33
14,31
3
153
Maciej Wilczewski KM PSP Bydgoszcz
15,45
15,20
15,20
4
154
Radosław Wawrzyniak KM PSP Bydgoszcz
15,53
15,27
15,27
5
178
Andrzej Wiśniewski KP PSP Lipno
15,54
dyskw.
15,54
6
166
Paweł Gołumski KM PSP Toruń
17,29
16,51
16,51
7
176
Piotr Nowakowski KP PSP Lipno
18,21
16,54
16,54
8
157
Jacek Czyż KM PSP Bydgoszcz
16,7
16,58
16,58
9
155
Krzysztof Bąk KM PSP Bydgoszcz
16,91
16,89
16,89
10
162
Józef Dunajski KM PSP Toruń
18,77
17,29
17,29
11
160
Grzegorz Szymański KM PSP Toruń
17,86
22,62
17,86
12
186
Sławomir Jaszczak KM PSP Włocławek
19,06
17,90
17,90
13
184
Roman Suchomski KM PSP Włocławek
20,83
17,90
17,90
14
191
Janusz Pietrak KP PSP Chełmno
20,18
18,18
18,18
15
192
Mariusz Piórkowski KP PSP Chełmno
18,97
18,40
18,40
16
161
Arkadiusz Stec KM PSP Toruń
18,82
18,70
18,70
17
163
Łukasz Wróblewski KM PSP Toruń
18,98
dyskw.
18,98
18
194
Paweł Adamczyk KP PSP Chełmno
19,11
19,66
19,11
19
152
Tomasz Czajka KM PSP Bydgoszcz
21,70
19,20
19,20
20
185
Grzegorz Szarwas KM PSP Włocławek
22,68
19,37
19,37
21
165
Rafał Jasieniecki KM PSP Toruń
22,70
19,59
19,59
22
151
Sławomir Chajdas KM PSP Bydgoszcz
21,19
19,87
19,87
23
180
Jarosław Kozakowski KM PSP Włocławek
19,92
20,01
19,92
24
195
Marcin Ziółkowski KP PSP Chełmno
21,23
20,01
20,01
25
167
Piotr Rożycki KM PSP Toruń
20,23
20,02
20,02
26
174
Jarosław Bednarski KP PSP Lipno
24,92
20,24
20,24
27
177
Dariusz Pokłacki KP PSP Lipno
20,44
23,06
20,44
28
183
Artur Piotrowski KM PSP Włocławek
20,57
20,82
20,57
29
170
Krzysztof Gabryszewski KP PSP Lipno
21,41
22,07
21,41
30
172
Sławomir Wiśniewski KP PSP Lipno
21,55
27,36
21,55
31
198
Marcin Tarka KP PSP Chełmno
24,91
22,47
22,47
32
196
Jacek Chyliński KP PSP Chełmno
24,68
23,01
23,01
33
189
Arkadiusz Frąckiewicz KM PSP Włocławek
24,46
23,34
23,34
34
168
Łukasz Drewin KM PSP Toruń
29,81
24,05
24,05
35
159
Krystian Moczadło KM PSP Bydgoszcz
26,25
24,14
24,14
36
173
Adam Jankowski KP PSP Lipno
32,37
27,46
27,46
37
188
Marcin Czerwiński KM PSP Włocławek
30,65
27,69
27,69
38
158
Robert Nikiel KM PSP Bydgoszcz
37,81
dyskw.
37,81
39
182
Radosław Wuciński KM PSP Włocławek
dyskw.
dyskw.
n.klas
40
179
Paweł Gawroński KP PSP Lipno
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna - Dwubój pożarniczy

MiejsceNr St.Nazwisko i ImięJednostkaSetkaHakówkaWynik
1
193
Artur Tokarczyk KP PSP Chełmno
17,01
14,11
31,12
2
154
Radosław Wawrzyniak KM PSP Bydgoszcz
17,45
15,27
32,72
3
153
Maciej Wilczewski KM PSP Bydgoszcz
17,65
15,20
32,85
4
190
Karol Utrata KP PSP Chełmno
18,55
14,31
32,86
5
178
Andrzej Wiśniewski KP PSP Lipno
18,96
15,54
34,50
6
157
Jacek Czyż KM PSP Bydgoszcz
19,53
16,58
36,11
7
186
Sławomir Jaszczak KM PSP Włocławek
18,87
17,90
36,77
8
162
Józef Dunajski KM PSP Toruń
19,53
17,29
36,82
9
161
Arkadiusz Stec KM PSP Toruń
18,73
18,70
37,43
10
191
Janusz Pietrak KP PSP Chełmno
20,18
18,18
38,36
11
152
Tomasz Czajka KM PSP Bydgoszcz
19,73
19,20
38,93
12
163
Łukasz Wróblewski KM PSP Toruń
20,03
18,98
39,01
13
165
Rafał Jasieniecki KM PSP Toruń
19,72
19,59
39,31
14
160
Grzegorz Szymański KM PSP Toruń
21,59
17,86
39,45
15
194
Paweł Adamczyk KP PSP Chełmno
20,53
19,11
39,64
16
174
Jarosław Bednarski KP PSP Lipno
20,41
20,24
40,65
17
196
Jacek Chyliński KP PSP Chełmno
18,35
23,01
41,36
18
167
Piotr Rożycki KM PSP Toruń
21,52
20,02
41,54
19
195
Marcin Ziółkowski KP PSP Chełmno
21,91
20,01
41,92
20
176
Piotr Nowakowski KP PSP Lipno
25,46
16,54
42,00
21
184
Roman Suchomski KM PSP Włocławek
24,20
17,90
42,10
22
183
Artur Piotrowski KM PSP Włocławek
21,71
20,57
42,28
23
172
Sławomir Wiśniewski KP PSP Lipno
21,62
21,55
43,17
24
170
Krzysztof Gabryszewski KP PSP Lipno
22,33
21,41
43,74
25
168
Łukasz Drewin KM PSP Toruń
21,31
24,05
45,36
26
159
Krystian Moczadło KM PSP Bydgoszcz
22,19
24,14
46,33
27
188
Marcin Czerwiński KM PSP Włocławek
20,29
27,69
47,98
28
158
Robert Nikiel KM PSP Bydgoszcz
20,84
37,81
58,65

Klasyfikacja zespołowa - Pożarniczy tor przeszkód - 100 m

MiejsceJednostkaWynik
1
KP PSP Chełmno
114,06
2
KM PSP Bydgoszcz
116,67
3
KP PSP Wąbrzeźno
120,19
4
KM PSP Toruń
120,84
5
KM PSP Włocławek
122,35
6
KP PSP Lipno
124,61

Klasyfikacja zespołowa - Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro

MiejsceJednostkaWynik
1
KM PSP Bydgoszcz
103,01
2
KP PSP Chełmno
104,12
3
KM PSP Toruń
108,93
4
KP PSP Lipno
115,72
5
KM PSP Włocławek
119,00

Klasyfikacja zespołowa - Sztafeta pożarnicza 4 x 100 m z przeszkodami

MiejsceJednostkaWynikSztafeta
1
KP PSP Chełmno
63,28
A
2
KM PSP Włocławek
64,69
B
3
KM PSP Bydgoszcz
64,93
A
4
KM PSP Włocławek
67,86
A
5
KM PSP Toruń
68,66
B
6
KP PSP Lipno
69,86
B
7
KP PSP Chełmno
71,64
B
8
KP PSP Inowrocław
73,51
B
9
KP PSP Wąbrzeźno
73,63
B
10
KM PSP Toruń
74,59
A
11
KP PSP Wąbrzeźno
75,65
A
12
KP PSP Aleksandrów Kujawski
77,87
A
13
KP PSP Sępólno Krajeńskie
80,06
B
14
KP PSP Radziejów
80,52
B
15
KP PSP Golub-Dobrzyń
81,22
B
16
KP PSP Radziejów
82,47
A
17
KP PSP Brodnica
83,42
A
18
KP PSP Golub-Dobrzyń
85,14
A
19
KP PSP Aleksandrów Kujawski
85,56
B
20
KP PSP Sępólno Krajeńskie
88,41
A
21
KP PSP Inowrocław
92,13
A
22
KM PSP Grudziądz
n.klas.
B
23
KP PSP Brodnica
n.klas.
B
24
KM PSP Bydgoszcz
n.klas.
B
25
KP PSP Lipno
n.klas.
A
26
KM PSP Grudziądz
n.klas.
A

Klasyfikacja zespołowa - Ćwiczenie bojowe

MiejsceJednostkaBieg 1Bieg 2Bieg
zaliczony
1
KP PSP Chełmno
35,80
999
35,80
2
KP PSP Mogilno
36,00
42,43
36,00
3
KP PSP Świecie
62,10
36,37
36,37
4
KM PSP Bydgoszcz
38,42
37,04
37,04
5
KP PSP Nakło n/Notecią
39,36
37,34
37,34
6
KP PSP Lipno
37,95
42,87
37,95
7
KP PSP Tuchola
51,03
39,67
39,67
8
KP PSP Golub-Dobrzyń
40,27
42,48
40,27
9
KP PSP Rypin
47,26
40,32
40,32
10
KM PSP Włocławek
40,37
40,61
40,37
11
KP PSP Wąbrzeźno
40,88
999
40,88
12
KM PSP Toruń
41,31
42,48
41,31
13
KP PSP Sępólno Krajeńskie
42,18
41,62
41,62
14
KP PSP Radziejów
92,90
42,19
42,19
15
KM PSP Grudziądz
44,94
44,00
44,00
16
KP PSP Brodnica
57,08
49,64
49,64
17
KP PSP Aleksandrów Kujawski
999
52,95
52,95
18
KP PSP Żnin
74,57
54,81
54,81
19
KP PSP Inowrocław
62,89
69,01
62,89

Klasyfikacja drużynowa

Lp.
Jednostka
100 m z przeszkodami
drabina hakowa
sztafeta 4x100 m
ćwiczenie bojowe
suma czasów
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
Czas
miejsce
1.
KP PSP Chełmno
114,06
1
104,12
2
63,28
1
35,80
1
317,26
1
2.
KM PSP Bydgoszcz
116,67
2
103,01
1
64,93
3
37,04
4
321,65
2
3.
KM PSP Toruń
120,84
4
108,93
3
68,66
4
41,31
12
339,74
3
4.
KM PSP Włocławek
122,35
5
119,00
5
64,69
2
40,37
10
346,41
4
5.
KP PSP Lipno
124,61
6
115,72
4
69,86
5
37,95
6
348,14
5
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę