7,323,694 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - VIII HMPwDP - międzynarodowa

Wyniki VIII Halowych Mistrzostw Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń 21 - 22 lutego 2002 roku

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Drużyna

Czas

1

Siergiej Górskij

Emercom - Rosja

16,34

2

Roman Panczenko

Emercom - Rosja

16,43

3

Alieksiej Kulbińskij

Białoruś

16,44

4

Wiktor Zajcew

Białoruś

16,68

5

Radosław Wawrzyniak

KW PSP Toruń

16,76

6

Aleksandr Gorkowskij

Białoruś

16,95

7

Pavel Sadecki

Czechy

17,05

8

Siergiej Małyszew

Emercom - Rosja

17,06

9

Władimir Martyncew

Emercom - Rosja

17,06

10

Jarosław Hrdlicka

Czechy

17,07

11

Władimir Włodkiewicz

Białoruś

17,08

12

Roman Dvorak

Czechy

17,13

13

Wiaczesław Tarasow

Emercom - Rosja

17,21

14

Wiaczesław Szczedrow

Białoruś

17,24

15

Jiri Hrcek

Czechy

17,26

16

Zdzisław Kołbasiuk

CS PSP Częstochowa

17,32

17

Konstantin Traszczenko

Emercom - Rosja

17,33

18

Roman Ławiński

CS PSP Częstochowa

17,34

19

Ryszard Kaczor

KW PSP Łódź

17,35

20

Maciej Wilczewski

KW PSP Toruń

17,37

21

Pavel Musil

Czechy

17,39

22

Martin Provaznik

Czechy

17,48

23

Witalij Miedwiedskij

Białoruś

17,57

24

Pavel Sloup

Czechy

17,61

25

Władimir Turow

Emercom - Rosja

17,70

26

Stiepan Komendant

Białoruś

17,74

27

Pavol Gavlak

Słowacja

17,80

28

Andrzej Wiśniewski

KW PSP Toruń

17,84

29

Paweł Sieczka

KW PSP Kielce

17,92

30

Karol Utrata

KW PSP Toruń

17,95

31

Milan Trska

Słowacja

18,01

32

Mirosław Zaleśny

KW PSP Katowice

18,01

33

Marek Spendla

Czechy

18,01

34

Marek Orzepowski

KW PSP Olsztyn

18,06

35

Janusz Madej

KW PSP Olsztyn

18,08

36

Jacek Kandybowicz

KW PSP Olsztyn

18,09

37

Sebastian Papiński

CS PSP Częstochowa

18,12

38

Walerij Wołkow

Białoruś

18,12

39

Aleksander Matousek

Czechy

18,13

40

Frantisek Jantosik

Słowacja

18,16

41

Mirosław Cyrson

KW PSP Gdańsk

18,19

42

Mariusz Piórkowski

KW PSP Toruń

18,38

43

Adam Warcaba

KW PSP Olsztyn

18,42

44

Wiesław Dziergowski

KW PSP Olsztyn

18,57

45

Artur Tokarczyk

CS PSP Częstochowa

18,58

46

Bronislav Biro

Słowacja

18,60

47

Tomasz Olszewski

KW PSP Olsztyn

18,61

48

Artur Niwiński

KW PSP Białystok

18,68

49

Roman Suchomski

KW PSP Toruń

18,70

50

Piotr Jankowski

KW PSP Katowice

18,72

51

Ryszard Grabowski

KW PSP Olsztyn

18,78

52

Arkadiusz Gwiazdowski

KW PSP Olsztyn

18,95

53

Andrzej Dębski

KW PSP Olsztyn

18,96

54

Jarosław Wasylik

KW PSP Łódź

18,96

55

Krzysztof Szram

KW PSP Olsztyn

18,97

56

Waldemar Ogrodowczyk

CS PSP Częstochowa

19,03

57

Waldemar Lech

KW PSP Olsztyn

19,06

58

Grzegorz Tyszuk

KW PSP Białystok

19,07

59

Marian Beranek

Słowacja

19,07

60

Józef Dunajski

KW PSP Toruń

19,14

61

Krzysztof Synowiec

KW PSP Kielce

19,14

62

Daniel Jastrzębski

CS PSP Częstochowa

19,20

63

Piotr Szysler

KW PSP Olsztyn

19,45

64

Andrzej Bicki

KW PSP Olsztyn

19,49

65

Łukasz Trocki

KW PSP Gdańsk

19,53

66

Jacek Rybicki

KW PSP Olsztyn

19,54

67

Armand Bownik

KW PSP Gdańsk

19,54

68

Adam Roszczenko

KW PSP Białystok

19,70

69

Grzegorz Kralka

KW PSP Kielce

19,98

70

Krzysztof Osiński

KW PSP Gdańsk

20,17

71

Andrzej Gierszewski

CS PSP Częstochowa

20,23

72

Piotr Dykowski

PSR Szczecin

20,26

73

Aleksiej Kalinin

Emercom - Rosja

20,33

74

Władymir Biesczastnow

Emercom - Rosja

20,39

75

Tomasz Szymański

KW PSP Kielce

20,43

76

Mieczysław Stawarski

PSR Szczecin

20,59

77

Jan Gabryś

CS PSP Częstochowa

20,60

78

Damian Nowak

KW PSP Katowice

20,97

79

Piotr Gwóźdź

KW PSP Katowice

21,07

80

Jacek Krawczyk

CS PSP Częstochowa

21,16

81

Cezary Błaszkiewicz

PSR Szczecin

21,37

82

Mariusz Kawnik

KW PSP Łódź

21,40

83

Jerzy Zembrzuski

PSR Szczecin

21,61

84

Rastisslav Fabiny

Słowacja

21,61

85

Zbigniew Sztadilów

PSR Szczecin

25,70

86

Siergiej Arbuzow

Emercom - Rosja

99,99

87

Władimir Suponienko

Białoruś

99,99

88

Rafał Nowak

KW PSP Łódź

99,99

89

Szymon Świercz

KW PSP Kielce

99,99

90

Wojciech Strach

KW PSP Katowice

99,99

91

Daniel Kozioł

KW PSP Katowice

99,99

92

Leszek Tarnowski

KW PSP Łódź

99,99

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce

Imię i Nazwisko

Drużyna

Czas

1

Aleksiej Kalinin

Emercom - Rosja

14,06

2

Karol Utrata

KW PSP Toruń

14,27

3

Siergiej Górskij

Emercom - Rosja

14,30

4

Władymir Biesczastnow

Emercom - Rosja

14,40

5

Władimir Turow

Emercom - Rosja

14,63

6

Zdzisław Kołbasiuk

CS PSP Częstochowa

14,82

7

Władimir Martyncew

Emercom - Rosja

15,02

8

Martin Provaznik

Czechy

15,07

9

Roman Panczenko

Emercom - Rosja

15,11

10

Maciej Wilczewski

KW PSP Toruń

15,12

11

Siergiej Małyszew

Emercom - Rosja

15,14

12

Aleksandr Gorkowskij

Białoruś

15,21

13

Jacek Kandybowicz

KW PSP Olsztyn

15,28

14

Wiaczesław Tarasow

Emercom - Rosja

15,31

15

Radosław Wawrzyniak

KW PSP Toruń

15,31

16

Adam Warcaba

KW PSP Olsztyn

15,32

17

Wiaczesław Szczedrow

Białoruś

15,35

18

Roman Ławiński

CS PSP Częstochowa

15,38

19

Mariusz Piórkowski

KW PSP Toruń

15,42

20

Władimir Suponienko

Białoruś

15,65

21

Alieksiej Kulbińskij

Białoruś

15,67

22

Mirosław Zaleśny

KW PSP Katowice

15,73

23

Grzegorz Tyszuk

KW PSP Białystok

15,79

24

Pavel Sadecki

Czechy

15,80

25

Andrzej Wiśniewski

KW PSP Toruń

15,84

26

Wiesław Dziergowski

KW PSP Olsztyn

15,86

27

Stiepan Komendant

Białoruś

15,87

28

Wiktor Zajcew

Białoruś

16,04

29

Milan Trska

Słowacja

16,07

30

Rastisslav Fabiny

Słowacja

16,15

31

Jiri Hrcek

Czechy

16,25

32

Władimir Włodkiewicz

Białoruś

16,30

33

Jarosław Hrdlicka

Czechy

16,37

34

Konstantin Traszczenko

Emercom - Rosja

16,39

35

Marek Spendla

Czechy

16,41

36

Pavol Gavlak

Słowacja

16,43

37

Arkadiusz Gwiazdowski

KW PSP Olsztyn

16,49

38

Piotr Nowakowski

KW PSP Toruń

16,52

39

Piotr Jankowski

KW PSP Katowice

16,52

40

Pavel Sloup

Czechy

16,53

41

Adam Czajka

CS PSP Częstochowa

16,64

42

Bronislav Biro

Słowacja

16,65

43

Marek Orzepowski

KW PSP Olsztyn

16,92

44

Krzysztof Szram

KW PSP Olsztyn

16,96

45

Paweł Sieczka

KW PSP Kielce

16,99

46

Józef Dunajski

KW PSP Toruń

17,00

47

Tomasz Olszewski

KW PSP Olsztyn

17,00

48

Waldemar Lech

KW PSP Olsztyn

17,20

49

Andrzej Dębski

KW PSP Olsztyn

17,51

50

Mirosław Cyrson

KW PSP Gdańsk

17,60

51

Sebastian Papiński

CS PSP Częstochowa

17,84

52

Marian Beranek

Słowacja

17,90

53

Walerij Wołkow

Białoruś

17,92

54

Ryszard Grabowski

KW PSP Olsztyn

17,96

55

Armand Bownik

KW PSP Gdańsk

18,10

56

Roman Dvorak

Czechy

18,16

57

Łukasz Trocki

KW PSP Gdańsk

18,17

58

Pavel Musil

Czechy

18,22

59

Adam Roszczenko

KW PSP Białystok

18,25

60

Krzysztof Synowiec

KW PSP Kielce

18,34

61

Jacek Rybicki

KW PSP Olsztyn

18,36

62

Wojciech Strach

KW PSP Katowice

18,80

63

Szymon Świercz

KW PSP Kielce

19,06

64

Roman Suchomski

KW PSP Toruń

19,08

65

Andrzej Bicki

KW PSP Olsztyn

19,15

66

Cezary Błaszkiewicz

PSR Szczecin

19,21

67

Artur Niwiński

KW PSP Białystok

19,32

68

Witalij Miedwiedskij

Białoruś

19,60

69

Artur Tokarczyk

CS PSP Częstochowa

19,69

70

Piotr Dykowski

PSR Szczecin

19,84

71

Jarosław Wasylik

KW PSP Łódź

20,15

72

Frantisek Jantosik

Słowacja

20,31

73

Mieczysław Stawarski

PSR Szczecin

20,34

74

Piotr Szysler

KW PSP Olsztyn

20,45

75

Leszek Tarnowski

KW PSP Łódź

21,24

76

Jerzy Zembrzuski

PSR Szczecin

21,28

77

Tomasz Szymański

KW PSP Kielce

21,54

78

Waldemar Ogrodowczyk

CS PSP Częstochowa

22,21

79

Andrzej Gierszewski

CS PSP Częstochowa

23,15

80

Grzegorz Kralka

KW PSP Kielce

23,23

81

Piotr Gwóźdź

KW PSP Katowice

23,77

82

Jan Gabryś

CS PSP Częstochowa

23,92

83

Daniel Jastrzębski

CS PSP Częstochowa

24,65

84

Jacek Krawczyk

CS PSP Częstochowa

25,10

85

Zbigniew Sztadilów

PSR Szczecin

26,74

86

Krzysztof Osiński

KW PSP Gdańsk

99,99

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - dwubój pożarniczy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Drużyna

Czas

1

Siergiej Górskij

Emercom - Rosja

30,64

2

Roman Panczenko

Emercom - Rosja

31,54

3

Radosław Wawrzyniak

KW PSP Toruń

32,07

4

Władimir Martyncew

Emercom - Rosja

32,08

5

Alieksiej Kulbińskij

Białoruś

32,11

6

Zdzisław Kołbasiuk

CS PSP Częstochowa

32,14

7

Aleksandr Gorkowskij

Białoruś

32,16

8

Siergiej Małyszew

Emercom - Rosja

32,20

9

Karol Utrata

KW PSP Toruń

32,22

10

Władimir Turow

Emercom - Rosja

32,33

11

Maciej Wilczewski

KW PSP Toruń

32,49

12

Wiaczesław Tarasow

Emercom - Rosja

32,52

13

Martin Provaznik

Czechy

32,55

14

Wiaczesław Szczedrow

Białoruś

32,59

15

Roman Ławiński

CS PSP Częstochowa

32,72

16

Wiktor Zajcew

Białoruś

32,72

17

Pavel Sadecki

Czechy

32,85

18

Jacek Kandybowicz

KW PSP Olsztyn

33,37

19

Władimir Włodkiewicz

Białoruś

33,38

20

Jarosław Hrdlicka

Czechy

33,44

21

Jiri Hrcek

Czechy

33,51

22

Stiepan Komendant

Białoruś

33,61

23

Andrzej Wiśniewski

KW PSP Toruń

33,68

24

Konstantin Traszczenko

Emercom - Rosja

33,72

25

Adam Warcaba

KW PSP Olsztyn

33,74

26

Mirosław Zaleśny

KW PSP Katowice

33,74

27

Mariusz Piórkowski

KW PSP Toruń

33,80

28

Milan Trska

Słowacja

34,08

29

Pavel Sloup

Czechy

34,14

30

Pavol Gavlak

Słowacja

34,23

31

Aleksiej Kalinin

Emercom - Rosja

34,39

32

Marek Spendla

Czechy

34,42

33

Wiesław Dziergowski

KW PSP Olsztyn

34,43

34

Władymir Biesczastnow

Emercom - Rosja

34,79

35

Grzegorz Tyszuk

KW PSP Białystok

34,86

36

Paweł Sieczka

KW PSP Kielce

34,91

37

Marek Orzepowski

KW PSP Olsztyn

34,98

38

Piotr Jankowski

KW PSP Katowice

35,24

39

Bronislav Biro

Słowacja

35,25

40

Roman Dvorak

Czechy

35,29

41

Arkadiusz Gwiazdowski

KW PSP Olsztyn

35,44

42

Tomasz Olszewski

KW PSP Olsztyn

35,61

43

Pavel Musil

Czechy

35,61

44

Mirosław Cyrson

KW PSP Gdańsk

35,79

45

Krzysztof Szram

KW PSP Olsztyn

35,93

46

Sebastian Papiński

CS PSP Częstochowa

35,96

47

Walerij Wołkow

Białoruś

36,04

48

Józef Dunajski

KW PSP Toruń

36,14

49

Waldemar Lech

KW PSP Olsztyn

36,26

50

Andrzej Dębski

KW PSP Olsztyn

36,47

51

Ryszard Grabowski

KW PSP Olsztyn

36,74

52

Marian Beranek

Słowacja

36,97

53

Witalij Miedwiedskij

Białoruś

37,17

54

Krzysztof Synowiec

KW PSP Kielce

37,48

55

Armand Bownik

KW PSP Gdańsk

37,64

56

Łukasz Trocki

KW PSP Gdańsk

37,70

57

Rastisslav Fabiny

Słowacja

37,76

58

Roman Suchomski

KW PSP Toruń

37,78

59

Jacek Rybicki

KW PSP Olsztyn

37,90

60

Adam Roszczenko

KW PSP Białystok

37,95

61

Artur Niwiński

KW PSP Białystok

38,00

62

Artur Tokarczyk

CS PSP Częstochowa

38,27

63

Frantisek Jantosik

Słowacja

38,47

64

Andrzej Bicki

KW PSP Olsztyn

38,64

65

Jarosław Wasylik

KW PSP Łódź

39,11

66

Piotr Szysler

KW PSP Olsztyn

39,90

67

Piotr Dykowski

PSR Szczecin

40,10

68

Cezary Błaszkiewicz

PSR Szczecin

40,58

69

Mieczysław Stawarski

PSR Szczecin

40,93

70

Waldemar Ogrodowczyk

CS PSP Częstochowa

41,24

71

Tomasz Szymański

KW PSP Kielce

41,97

72

Jerzy Zembrzuski

PSR Szczecin

42,89

73

Grzegorz Kralka

KW PSP Kielce

43,21

74

Andrzej Gierszewski

CS PSP Częstochowa

43,38

75

Daniel Jastrzębski

CS PSP Częstochowa

43,85

76

Jan Gabryś

CS PSP Częstochowa

44,52

77

Piotr Gwóźdź

KW PSP Katowice

44,84

78

Jacek Krawczyk

CS PSP Częstochowa

46,26

79

Zbigniew Sztadilów

PSR Szczecin

52,44

80

Władimir Suponienko

Białoruś

115,64

81

Wojciech Strach

KW PSP Katowice

118,79

82

Szymon Świercz

KW PSP Kielce

119,05

83

Krzysztof Osiński

KW PSP Gdańsk

120,16

84

Leszek Tarnowski

KW PSP Łódź

121,23

Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę