7,323,691 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - IX HMPwDP - międzynarodowa

Wyniki IX Halowych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń 27 - 28 lutego 2003 roku

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr start.
Imię i nazwisko
Drużyna
Wynik
1
57
Aleksiej KisliakowEmercom Rosja
16,15
2
83
Jewgienij Mańkow Emercom Rosja
16,33
3
91
Roman Panczenko Emercom Rosja
16,34
4
62
Wiktor Zajcew Instytut Pożarniczy Mińsk
16,55
5
67
Igor Sinicin Emercom Rosja
16,56
6
73
Wadim Awliasowicz Instytut Pożarniczy Mińsk
16,63
7
78
Siergiej Akszencew Emercom Rosja
16,69
8
64
Siergiej Górskij Emercom Rosja
16,76
9
72
Wiaczesław Tarasow Emercom Rosja
16,79
10
82
Wiktor Zyrjanow Białoruś
16,79
11
88
Aleksiej Kalinin Emercom Rosja
16,82
12
92
Dmitrij Szczawlik Białoruś
16,85
13
77
Dmitrij Łomejko Białoruś
16,94
14
87
Aleksiej Kulbickij Instytut Pożarniczy Mińsk
16,95
15
86
Wiliam Stincik Słowacja
17,02
16
69
Władymir Biesczastnow Emercom Rosja
17,08
17
80
Aleksandr Gorkowskij Instytut Pożarniczy Mińsk
17,11
18
96
Witalij Wandyszew Białoruś
17,21
19
85
Wiaczesław Szczedrow Instytut Pożarniczy Mińsk
17,30
20
70
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
17,32
21
71
Artur Tokarczyk CS PSP Częstochowa
17,34
22
59
Dmitrij Miełaszunas Białoruś
17,35
23
81
Karol Majdzik CS PSP Częstochowa
17,40
24
68
Andriej Podobiedow Białoruś
17,47
25
60
Eugeniusz Sieliwoniuk KW PSP Białystok
17,55
26
58
Aleksiej Cedrik Instytut Pożarniczy Mińsk
17,61
27
76
Witalij Miedwiedskij Instytut Pożarniczy Mińsk
17,68
28
84
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
17,75
29
79
Karol Utrata KW PSP Toruń
17,78
30
51
Janusz Madej KW PSP Olsztyn
17,87
31
66
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
17,93
32
75
Konrad Jóźwiak CS PSP Częstochowa
17,96
33
15
Łukasz Trocki KW PSP Gdańsk
17,99
34
11
Arkadiusz Gwiazdowski KW PSP Olsztyn
18,15
35
20
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
18,16
36
94
Władimir Suponienko Instytut Pożarniczy Mińsk
18,18
37
90
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18,24
38
42
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
18,25
39
32
Daniel Jastrzębski CS PSP Częstochowa
18,31
40
10
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18,31
41
48
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
18,47
42
97
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
18,47
43
43
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
18,59
44
3
Waldemar Lech KW PSP Olsztyn
18,63
45
31
Krzysztof SynowiecKW PSP Kielce
18,64
46
16
Rafał Jureczko KW PSP Katowice
18,71
47
8
Andrzej Kramarz KW PSP Rzeszów
18,76
48
7
Krzysztof Kuźniar KW PSP Wrocław
18,80
49
45
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
18,83
50
24
Ryszard Grabowski KW PSP Olsztyn
18,85
51
28
Robert Jorgas KW PSP Wrocław
18,89
52
21
Piotr Rogowski KW PSP Toruń
18,98
53
2
Artur Niewiński KW PSP Białystok
18,99
54
63
Grzegorz Tyszuk KW PSP Białystok
19,09
55
9
Dariusz Pałasz KW PSP Gorzów Wlkp.
19,09
56
38
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
19,11
57
35
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
19,26
58
47
Ireneusz Jakubowski CS PSP Częstochowa
19,35
59
6
Radosław Klefas KW PSP Poznań
19,37
60
19
Krzysztof Kominek KW PSP Gorzów Wlkp.
19,39
61
17
Dariusz Matuszczak KW PSP Poznań
19,44
62
30
Robert Rożek KW PSP Gorzów Wlkp.
19,50
63
13
Adam Roszczenko KW PSP Białystok
19,52
64
14
Sławomir Szmidt KW PSP Olsztyn
19,61
65
89
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
19,72
66
55
Mariusz Borówka CS PSP Częstochowa
19,82
67
18
Paweł Chebdowski KW PSP Wrocław
19,96
68
41
Tomasz Olszewski KW PSP Olsztyn
19,99
69
39
Jeremiasz Kaniuk KW PSP Gorzów Wlkp.
20,10
70
1
Łukasz Bośka CS PSP Częstochowa
20,16
71
49
Jakub Swendrak CS PSP Częstochowa
20,24
72
22
Jarosław Bednarski CS PSP Częstochowa
20,31
73
27
Sławomir Michałowski KW PSP Poznań
20,37
74
44
Daniel AdamczykCS PSP Częstochowa
20,57
75
33
Krzysztof SiudekKW PSP Olsztyn
21,01
76
12
Michał DziekanCS PSP Częstochowa
21,11
77
23
Leon FedorczukKW PSP Białystok
21,12
78
46
Andrzej GałkaKW PSP Gorzów Wlkp.
21,14
79
34
Krzysztof BizonKW PSP Gdańsk
21,38
80
61
Konstantin Traszczenko Emercom Rosja
21,38
81
40
Jędrzejczyk SzczepanCS PSP Częstochowa
21,57
82
74
Jewgienij Kondraszuk Białoruś
21,72
83
37
Rafał DudzińskiKW PSP Wrocław
21,74
84
56
Kołodziej GrzegorzCS PSP Częstochowa
21,97

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr start.
Imię i nazwisko
Drużyna
Wynik
1
69
Władymir BiesczastnowEmercom Rosja
13,89
2
91
Roman PanczenkoEmercom Rosja
13,96
3
72
Wiaczesław TarasowEmercom Rosja
13,98
4
88
Aleksiej KalininEmercom Rosja
14,07
5
65
Aleksandr Makarczuk Białoruś
14,08
6
79
Karol Utrata KW PSP Toruń
14,09
7
83
Jewgienij Mańkow Emercom Rosja
14,13
8
64
Siergiej Górskij Emercom Rosja
14,13
9
70
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
14,17
10
87
Aleksiej Kulbickij Instytut Pożarniczy Mińsk
14,53
11
61
Konstantin Traszczenko Emercom Rosja
14,58
12
57
Aleksiej Kisliakow Emercom Rosja
14,62
13
96
Witalij Wandyszew Białoruś
14,64
14
94
Władimir Suponienko Instytut Pożarniczy Mińsk
14,72
15
86
Wiliam Stincik Słowacja
14,76
16
89
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
14,87
17
68
Andriej Podobiedow Białoruś
14,99
18
92
Dmitrij Szczawlik Białoruś
15,01
19
85
Wiaczesław Szczedrow Instytut Pożarniczy Mińsk
15,06
20
74
Jewgienij Kondraszuk Białoruś
15,07
21
82
Wiktor Zyrjanow Białoruś
15,07
22
66
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
15,13
23
76
Witalij Miedwiedskij Instytut Pożarniczy Mińsk
15,15
24
62
Wiktor Zajcew Instytut Pożarniczy Mińsk
15,21
25
97
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
15,22
26
81
Karol Majdzik CS PSP Częstochowa
15,57
27
84
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
15,62
28
77
Dmitrij Łomejko Białoruś
15,69
29
78
Siergiej Akszencew Emercom Rosja
15,72
30
67
Igor Sinicin Emercom Rosja
15,73
31
52
Piotr Nowakowski KW PSP Toruń
15,79
32
73
Wadim Awliasowicz Instytut Pożarniczy Mińsk
15,90
33
63
Grzegorz Tyszuk KW PSP Białystok
16,02
34
75
Konrad Jóźwiak CS PSP Częstochowa
16,23
35
80
Aleksandr Gorkowskij Instytut Pożarniczy Mińsk
16,26
36
54
Krzysztof Filip KW PSP Rzeszów
16,31
37
20
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
16,40
38
35
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
16,46
39
41
Tomasz Olszewski KW PSP Olsztyn
16,48
40
60
Eugeniusz Sieliwoniuk KW PSP Białystok
16,57
41
11
Arkadiusz Gwiazdowski KW PSP Olsztyn
16,65
42
58
Aleksiej Cedrik Instytut Pożarniczy Mińsk
16,75
43
48
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
16,89
44
28
Robert Jorgas KW PSP Wrocław
16,89
45
31
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
17,27
46
42
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
17,30
47
50
Józef Dunajski KW PSP Toruń
17,39
48
3
Waldemar Lech KW PSP Olsztyn
17,42
49
19
Krzysztof Kominek KW PSP Gorzów Wlkp.
17,46
50
8
Andrzej Kramarz KW PSP Rzeszów
17,47
51
13
Adam Roszczenko KW PSP Białystok
17,49
52
9
Dariusz Pałasz KW PSP Gorzów Wlkp.
17,49
53
43
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
17,55
54
30
Robert Rożek KW PSP Gorzów Wlkp.
17,57
55
10
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
17,71
56
71
Artur Tokarczyk CS PSP Częstochowa
17,80
57
14
Sławomir Szmidt KW PSP Olsztyn
17,82
58
6
Radosław Klefas KW PSP Poznań
17,87
59
90
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
17,91
60
15
Łukasz Trocki KW PSP Gdańsk
18,24
61
59
Dmitrij Miełaszunas Białoruś
18,43
62
33
Krzysztof Siudek KW PSP Olsztyn
18,59
63
18
Paweł Chebdowski KW PSP Wrocław
18,65
64
38
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
19,13
65
27
Sławomir Michałowski KW PSP Poznań
19,19
66
39
Jeremiasz Kaniuk KW PSP Gorzów Wlkp.
19,26
67
16
Rafał Jureczko KW PSP Katowice
19,38
68
46
Andrzej Gałka KW PSP Gorzów Wlkp.
19,82
69
17
Dariusz Matuszczak KW PSP Poznań
19,88
70
2
Artur Niewiński KW PSP Białystok
20,48
71
7
Krzysztof Kuźniar KW PSP Wrocław
21,60
72
45
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
21,64
73
53
Wojciech Charyga KW PSP Toruń
21,64
74
24
Ryszard Grabowski KW PSP Olsztyn
21,67
75
23
Leon Fedorczuk KW PSP Białystok
22,06
76
34
Krzysztof Bizon KW PSP Gdańsk
22,12
77
49
Jakub Swendrak CS PSP Częstochowa
22,25
78
1
Łukasz Bośka CS PSP Częstochowa
22,26
79
22
Jarosław Bednarski CS PSP Częstochowa
22,75
80
93
Siergiej Kozłow Emercom Rosja
23,34
81
12
Michał Dziekan CS PSP Częstochowa
23,70
82
47
Ireneusz Jakubowski CS PSP Częstochowa
24,97
83
40
Jędrzejczyk Szczepan CS PSP Częstochowa
25,16
84
37
Rafał Dudziński KW PSP Wrocław
25,48
85
44
Daniel Adamczyk CS PSP Częstochowa
26,88

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr start.
Imię i nazwisko
Drużyna
Wynik
1
91
Roman Panczenko Emercom Rosja
30,30
2
83
Jewgienij Mańkow Emercom Rosja
30,46
3
57
Aleksiej Kisliakow Emercom Rosja
30,77
4
72
Wiaczesław Tarasow Emercom Rosja
30,77
5
64
Siergiej Górskij Emercom Rosja
30,89
6
88
Aleksiej Kalinin Emercom Rosja
30,89
7
69
Władymir Biesczastnow Emercom Rosja
30,97
8
87
Aleksiej Kulbickij Instytut Pożarniczy Mińsk
31,48
9
70
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
31,49
10
62
Wiktor Zajcew Instytut Pożarniczy Mińsk
31,76
11
86
Wiliam Stincik Słowacja
31,78
12
96
Witalij Wandyszew Białoruś
31,85
13
82
Wiktor Zyrjanow Białoruś
31,86
14
92
Dmitrij Szczawlik Białoruś
31,86
15
79
Karol Utrata KW PSP Toruń
31,87
16
67
Igor Sinicin Emercom Rosja
32,29
17
85
Wiaczesław Szczedrow Instytut Pożarniczy Mińsk
32,36
18
78
Siergiej Akszencew Emercom Rosja
32,41
19
68
Andriej Podobiedow Białoruś
32,46
20
73
Wadim Awliasowicz Instytut Pożarniczy Mińsk
32,53
21
77
Dmitrij Łomejko Białoruś
32,63
22
76
Witalij Miedwiedskij Instytut Pożarniczy Mińsk
32,83
23
94
Władimir Suponienko Instytut Pożarniczy Mińsk
32,90
24
81
Karol Majdzik CS PSP Częstochowa
32,97
25
66
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
33,06
26
84
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
33,37
27
80
Aleksandr Gorkowskij Instytut Pożarniczy Mińsk
33,37
28
97
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
33,69
29
60
Eugeniusz Sieliwoniuk KW PSP Białystok
34,12
30
75
Konrad Jóźwiak CS PSP Częstochowa
34,19
31
58
Aleksiej Cedrik Instytut Pożarniczy Mińsk
34,36
32
20
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
34,56
33
89
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
34,59
34
11
Arkadiusz Gwiazdowski KW PSP Olsztyn
34,80
35
63
Grzegorz Tyszuk KW PSP Białystok
35,11
36
71
Artur Tokarczyk CS PSP Częstochowa
35,14
37
48
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
35,36
38
42
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
35,55
39
35
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
35,72
40
28
Robert Jorgas KW PSP Wrocław
35,78
41
59
Dmitrij Miełaszunas Białoruś
35,78
42
31
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
35,91
43
61
Konstantin Traszczenko Emercom Rosja
35,96
44
10
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
36,02
45
3
Waldemar Lech KW PSP Olsztyn
36,05
46
43
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
36,14
47
90
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
36,15
48
15
Łukasz Trocki KW PSP Gdańsk
36,23
49
8
Andrzej Kramarz KW PSP Rzeszów
36,23
50
41
Tomasz Olszewski KW PSP Olsztyn
36,47
51
9
Dariusz Pałasz KW PSP Gorzów Wlkp.
36,58
52
74
Jewgienij Kondraszuk Białoruś
36,79
53
19
Krzysztof Kominek KW PSP Gorzów Wlkp.
36,85
54
13
Adam Roszczenko KW PSP Białystok
37,01
55
30
Robert Rożek KW PSP Gorzów Wlkp.
37,07
56
6
Radosław Klefas KW PSP Poznań
37,24
57
14
Sławomir Szmidt KW PSP Olsztyn
37,43
58
16
Rafał Jureczko KW PSP Katowice
38,09
59
38
Ireneusz Stafiej KW PSP Rzeszów
38,24
60
18
Paweł Chebdowski KW PSP Wrocław
38,61
61
17
Dariusz Matuszczak KW PSP Poznań
39,32
62
39
Jeremiasz Kaniuk KW PSP Gorzów Wlkp.
39,36
63
2
Artur Niewiński KW PSP Białystok
39,47
64
27
Sławomir Michałowski KW PSP Poznań
39,56
65
33
Krzysztof Siudek KW PSP Olsztyn
39,60
66
7
Krzysztof Kuźniar KW PSP Wrocław
40,40
67
45
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
40,47
68
24
Ryszard Grabowski KW PSP Olsztyn
40,52
69
46
Andrzej Gałka KW PSP Gorzów Wlkp.
40,96
70
1
Łukasz Bośka CS PSP Częstochowa
42,42
71
49
Jakub Swendrak CS PSP Częstochowa
42,49
72
22
Jarosław Bednarski CS PSP Częstochowa
43,06
73
23
Leon Fedorczuk KW PSP Białystok
43,18
74
34
Krzysztof Bizon KW PSP Gdańsk
43,50
75
47
Ireneusz Jakubowski CS PSP Częstochowa
44,32
76
12
Michał Dziekan CS PSP Częstochowa
44,81
77
40
Jędrzejczyk Szczepan CS PSP Częstochowa
46,73
78
37
Rafał Dudziński KW PSP Wrocław
47,22
79
44
Daniel Adamczyk CS PSP Częstochowa
47,45
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę