7,227,863 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - X HMPwDP - międzynarodowa

X Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń 24 - 25 luty 2005 r.

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
75
Dmitrij Goculja Rosja - Emercom 2
16.16
dyskw.
16.16
2
67
Aleksandr Gorkowskij Instytut Pożarniczy Mińsk
20.42
16.18
16.18
3
66
Aleksiej Andrianow Rosja - Emercom 1
16.22
dyskw.
16.22
4
55
Andriej Timoszenko Instytut Pożarniczy Mińsk
dyskw.
16.26
16.26
5
69
Siergiej Sczerbinin Rosja - Emercom 2
17.00
16.36
16.36
6
58
Leonid Karawaj Białoruś
dyskw.
16.39
16.39
7
84
Siergiej Gurczenkow Rosja - Emercom 2
16.72
16.46
16.46
8
61
Maksim Jeremienko Instytut Pożarniczy Mińsk
16.49
dyskw.
16.49
9
57
Siergiej Górskij Rosja - Emercom 1
17.83
16.50
16.50
10
79
Aleksiej Kulbickij Instytut Pożarniczy Mińsk
16.69
16.53
16.53
11
81
Siergiej Kozmesku Rosja - Emercom 2
dyskw.
16.54
16.54
12
51
Aleksiej Kalinin Rosja - Emercom 1
21.25
16.66
16.66
13
88
Jewgienij Kondraszuk Białoruś
16.66
dyskw.
16.66
14
52
Dmitrij Szczawlik Białoruś
16.68
dyskw.
16.68
15
87
Andriej Andriejew Rosja - Emercom 2
16.90
16.73
16.73
16
54
Roman Panczenko Rosja - Emercom 1
dyskw.
16.80
16.80
17
70
Aleksiej Cedrik Białoruś
dyskw.
16.88
16.88
18
71
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
17.16
16.89
16.89
19
85
Władimir Suponienko Instytut Pożarniczy Mińsk
17.20
16.91
16.91
20
68
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
17.43
17.01
17.01
21
73
Wiaczesław Szczedrow Instytut Pożarniczy Mińsk
20.34
17.03
17.03
22
74
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
18.07
17.29
17.29
23
56
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
17.41
dyskw.
17.41
24
64
Aleksandr Makarczuk Białoruś
17.52
dyskw.
17.52
25
50
Karol Utrata KW PSP Toruń
17.93
17.56
17.56
26
82
Aleksandr Tiszkowskij Białoruś
17.66
dyskw.
17.66
27
80
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
17.71
dyskw.
17.71
28
45
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18.16
17.92
17.92
29
44
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
18.49
17.99
17.99
30
43
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18.02
dyskw.
18.02
31
53
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
dyskw.
18.38
18.38
32
34
Jarema Umławski CS PSP Częstochowa
19.03
18.41
18.41
33
14
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
18.42
dyskw.
18.42
34
28
Grzegorz Latkowski KW PSP Lublin
18.52
dyskw.
18.52
35
29
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
18.63
18.76
18.63
36
62
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
dyskw.
18.71
18.71
37
16
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
19.66
18.74
18.74
38
83
Ryszard Kaczor KW PSP Łódź
dyskw.
18.79
18.79
39
30
Jacek Chyliński CS PSP Częstochowa
19.26
19.01
19.01
40
4
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
19.04
0.00
19.04
41
40
Szymon Wydra KW PSP Warszawa
dyskw.
19.16
19.16
42
13
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
20.44
19.18
19.18
43
6
Tomasz Szymański KW PSP Kielce
19.20
0.00
19.20
44
9
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
19.20
dyskw.
19.20
45
17
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
dyskw.
19.22
19.22
46
23
Wojciech Kogut CS PSP Częstochowa
21.99
19.25
19.25
47
33
Grzegorz Rajca KW PSP Kielce
dyskw.
19.29
19.29
48
37
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
19.31
20.73
19.31
49
25
Karol Doryn KW PSP Olsztyn
19.38
21.12
19.38
50
12
Sebastian Szewczyk KW PSP Lublin
dyskw.
19.44
19.44
51
3
Michał Dziekan KW PSP Katowice
dyskw.
0.00
19.46
52
10
Jakub Swendrak KW PSP Katowice
19.89
19.65
19.65
53
19
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
23.54
19.67
19.67
54
2
Ireneusz Rupiński KW PSP Warszawa
19.68
0.00
19.68
55
24
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
21.07
19.69
19.69
56
76
Siergiej Sudakow Białoruś
19.86
dyskw.
19.86
57
41
Marcin Zdybel KW PSP Lublin
19.92
dyskw.
19.92
58
22
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
20.59
19.99
19.99
59
15
Andrzej Adamczyk CS PSP Częstochowa
20.14
dyskw.
20.14
60
8
Daniel Guzek KW PSP Warszawa
20.29
dyskw.
20.29
61
36
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
20.47
23.69
20.47
62
11
Stanisław Bartkowiak KW PSP Poznań
20.82
20.48
20.48
63
42
Sławomir Żylak KW PSP Warszawa
20.57
dyskw.
20.57
64
32
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
20.58
dyskw.
20.58
65
7
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
20.79
0.00
20.79
66
21
Józef Pacan KW PSP Łódź
21.02
dyskw.
21.02
67
20
Dariusz Sykut KW PSP Lublin
25.59
21.06
21.06
68
72
Aleksiej Kisliakow Rosja - Emercom 1
21.47
dyskw.
21.47
69
47
Adam Muras CS PSP Częstochowa
21.94
dyskw.
21.94
70
1
Przemysław Burczyński CS PSP Częstochowa
22.82
dyskw.
22.82
71
26
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
72
27
Mateusz Panek CS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
73
35
Sławomir Sadowski KW PSP Warszawa
dyskw.
dyskw.
n.klas
74
39
Przemysław Girgiel CS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
75
59
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
76
60
Władimir Besczastnow Rosja - Emercom 1
dyskw.
dyskw.
n.klas
77
63
Jewgienij Dubrowin Rosja - Emercom 1
dyskw.
dyskw.
n.klas
78
65
Krzysztof Wardal KW PSP Lublin
dyskw.
dyskw.
n.klas
79
77
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
80
78
Denis Gackan Rosja - Emercom 2
dyskw.
dyskw.
n.klas
81
86
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
startowy
imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
69
Siergiej Sczerbinin Rosja - Emercom 2
13.76
13.56
13.56
2
66
Aleksiej Andrianow Rosja - Emercom 1
13.61
dyskw.
13.61
3
60
Władimir Besczastnow Rosja - Emercom 1
13.84
13.73
13.73
4
76
Siergiej Sudakow Białoruś
17.05
13.78
13.78
5
50
Karol Utrata KW PSP Toruń
14.00
14.31
14.00
6
75
Dmitrij Goculja Rosja - Emercom 2
14.05
dyskw.
14.05
7
51
Aleksiej Kalinin Rosja - Emercom 1
14.07
14.12
14.07
8
84
Siergiej Gurczenkow Rosja - Emercom 2
14.07
dyskw.
14.07
9
87
Andriej Andriejew Rosja - Emercom 2
14.40
14.16
14.16
10
54
Roman Panczenko Rosja - Emercom 1
14.19
dyskw.
14.19
11
62
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
14.50
14.20
14.20
12
82
Aleksandr Tiszkowskij Białoruś
14.26
dyskw.
14.26
13
64
Aleksandr Makarczuk Białoruś
14.27
14.35
14.27
14
57
Siergiej Górskij Rosja - Emercom 1
14.73
14.35
14.35
15
72
Aleksiej Kisliakow Rosja - Emercom 1
27.15
14.43
14.43
16
67
Aleksandr Gorkowskij Instytut Pożarniczy Mińsk
14.44
dyskw.
14.44
17
68
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
14.77
14.61
14.61
18
56
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
14.75
14.72
14.72
19
80
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
15.00
15.61
15.00
20
52
Dmitrij Szczawlik Białoruś
15.90
15.05
15.05
21
70
Aleksiej Cedrik Białoruś
15.05
dyskw.
15.05
22
85
Władimir Suponienko Instytut Pożarniczy Mińsk
15.13
dyskw.
15.13
23
53
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
16.10
15.15
15.15
24
58
Leonid Karawaj Białoruś
16.55
15.20
15.20
25
71
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
16.38
15.21
15.21
26
88
Jewgienij Kondraszuk Białoruś
15.22
dyskw.
15.22
27
63
Jewgienij Dubrowin Rosja - Emercom 1
dyskw.
15.24
15.24
28
79
Aleksiej Kulbickij Instytut Pożarniczy Mińsk
18.47
15.56
15.56
29
59
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
17.02
15.77
15.77
30
44
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
dyskw.
16.03
16.03
31
43
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18.10
16.37
16.37
32
86
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
16.41
dyskw.
16.41
33
46
Paweł Gołumski Start indywidualny
18.01
16.46
16.46
34
7
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
18.01
16.68
16.68
35
55
Andriej Timoszenko Instytut Pożarniczy Mińsk
16.71
19.79
16.71
36
77
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
dyskw.
16.72
16.72
37
74
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
18.87
16.78
16.78
38
73
Wiaczesław Szczedrow Instytut Pożarniczy Mińsk
18.50
16.83
16.83
39
14
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
17.86
17.04
17.04
40
15
Andrzej Adamczyk CS PSP Częstochowa
17.06
dyskw.
17.06
41
61
Maksim Jeremienko Instytut Pożarniczy Mińsk
17.23
dyskw.
17.23
42
26
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
18.39
17.39
17.39
43
4
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
19.17
17.43
17.43
44
23
Wojciech Kogut CS PSP Częstochowa
17.69
17.92
17.69
45
49
Józef Dunajski KW PSP Toruń
19.31
17.83
17.83
46
32
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
18.57
18.12
18.12
47
29
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
20.33
18.25
18.25
48
21
Józef Pacan KW PSP Łódź
18.43
18.43
18.43
49
45
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18.86
18.58
18.58
50
65
Krzysztof Wardal KW PSP Lublin
19.74
18.58
18.58
51
9
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
21.59
18.63
18.63
52
10
Jakub Swendrak KW PSP Katowice
24.61
18.82
18.82
53
36
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
18.90
19.18
18.90
54
42
Sławomir Żylak KW PSP Warszawa
18.97
19.32
18.97
55
19
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
19.74
18.97
18.97
56
41
Marcin Zdybel KW PSP Lublin
21.65
18.99
18.99
57
37
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
19.37
19.00
19.00
58
25
Karol Doryn KW PSP Olsztyn
19.10
22.29
19.10
59
17
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
21.29
19.35
19.35
60
6
Tomasz Szymański KW PSP Kielce
19.69
19.47
19.47
61
11
Stanisław Bartkowiak KW PSP Poznań
21.41
19.52
19.52
62
20
Dariusz Sykut KW PSP Lublin
19.91
19.75
19.75
63
12
Sebastian Szewczyk KW PSP Lublin
21.26
20.04
20.04
64
2
Ireneusz Rupiński KW PSP Warszawa
20.08
20.50
20.08
65
35
Sławomir Sadowski KW PSP Warszawa
20.09
dyskw.
20.09
66
16
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
20.38
20.16
20.16
67
24
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
dyskw.
20.38
20.38
68
28
Grzegorz Latkowski KW PSP Lublin
21.99
20.56
20.56
69
33
Grzegorz Rajca KW PSP Kielce
25.06
20.96
20.96
70
40
Szymon Wydra KW PSP Warszawa
24.96
21.47
21.47
71
8
Daniel Guzek KW PSP Warszawa
21.71
25.88
21.71
72
22
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
22.16
dyskw.
22.16
73
13
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
dyskw.
22.76
22.76
74
31
Mateusz Nieświec CS PSP Częstochowa
26.06
24.28
24.28
75
38
Andrzej Nowak CS PSP Częstochowa
24.60
26.29
24.60
76
3
Michał Dziekan KW PSP Katowice
dyskw.
26.49
26.49
77
78
Denis Gackan Rosja - Emercom 2
dyskw.
dyskw.
n.klas
78
81
Siergiej Kozmesku Rosja - Emercom 2
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna międzynarodowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
1
66
Aleksiej Andrianow Rosja - Emercom 1
16.22
13.61
29.83
2
69
Siergiej Sczerbinin Rosja - Emercom 2
16.36
13.56
29.92
3
75
Dmitrij Goculja Rosja - Emercom 2
16.16
14.05
30.21
4
84
Siergiej Gurczenkow Rosja - Emercom 2
16.46
14.07
30.53
5
67
Aleksandr Gorkowskij Instytut Pożarniczy Mińsk
16.18
14.44
30.62
6
51
Aleksiej Kalinin Rosja - Emercom 1
16.66
14.07
30.73
7
57
Siergiej Górskij Rosja - Emercom 1
16.50
14.35
30.85
8
87
Andriej Andriejew Rosja - Emercom 2
16.73
14.16
30.89
9
54
Roman Panczenko Rosja - Emercom 1
16.80
14.19
30.99
10
50
Karol Utrata KW PSP Toruń
17.56
14.00
31.56
11
58
Leonid Karawaj Białoruś
16.39
15.20
31.59
12
68
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
17.01
14.61
31.62
13
52
Dmitrij Szczawlik Białoruś
16.68
15.05
31.73
14
64
Aleksandr Makarczuk Białoruś
17.52
14.27
31.79
15
88
Jewgienij Kondraszuk Białoruś
16.66
15.22
31.88
16
82
Aleksandr Tiszkowskij Białoruś
17.66
14.26
31.92
17
70
Aleksiej Cedrik Białoruś
16.88
15.05
31.93
18
85
Władimir Suponienko Instytut Pożarniczy Mińsk
16.91
15.13
32.04
19
79
Aleksiej Kulbickij Instytut Pożarniczy Mińsk
16.53
15.56
32.09
20
71
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
16.89
15.21
32.10
21
56
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
17.41
14.72
32.13
22
80
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
17.71
15.00
32.71
23
62
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
18.71
14.20
32.91
24
55
Andriej Timoszenko Instytut Pożarniczy Mińsk
16.26
16.71
32.97
25
53
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
18.38
15.15
33.53
26
76
Siergiej Sudakow Białoruś
19.86
13.78
33.64
27
61
Maksim Jeremienko Instytut Pożarniczy Mińsk
16.49
17.23
33.72
28
73
Wiaczesław Szczedrow Instytut Pożarniczy Mińsk
17.03
16.83
33.86
29
44
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
17.99
16.03
34.02
30
74
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
17.29
16.78
34.07
31
43
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18.02
16.37
34.39
32
14
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
18.42
17.04
35.46
33
72
Aleksiej Kisliakow Rosja - Emercom 1
21.47
14.43
35.90
34
4
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
19.04
17.43
36.47
35
45
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
17.92
18.58
36.50
36
29
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
18.63
18.25
36.88
37
23
Wojciech Kogut CS PSP Częstochowa
19.25
17.69
36.94
38
15
Andrzej Adamczyk CS PSP Częstochowa
20.14
17.06
37.20
39
7
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
20.79
16.68
37.47
40
9
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
19.20
18.63
37.83
41
37
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
19.31
19.00
38.31
42
10
Jakub Swendrak KW PSP Katowice
19.65
18.82
38.47
43
25
Karol Doryn KW PSP Olsztyn
19.38
19.10
38.48
44
17
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
19.22
19.35
38.57
45
19
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
19.67
18.97
38.64
46
6
Tomasz Szymański KW PSP Kielce
19.20
19.47
38.67
47
32
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
20.58
18.12
38.70
48
16
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
18.74
20.16
38.90
49
41
Marcin Zdybel KW PSP Lublin
19.92
18.99
38.91
50
28
Grzegorz Latkowski KW PSP Lublin
18.52
20.56
39.08
51
36
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
20.47
18.90
39.37
52
21
Józef Pacan KW PSP Łódź
21.02
18.43
39.45
53
12
Sebastian Szewczyk KW PSP Lublin
19.44
20.04
39.48
54
42
Sławomir Żylak KW PSP Warszawa
20.57
18.97
39.54
55
2
Ireneusz Rupiński KW PSP Warszawa
19.68
20.08
39.76
56
11
Stanisław Bartkowiak KW PSP Poznań
20.48
19.52
40.00
57
24
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
19.69
20.38
40.07
58
33
Grzegorz Rajca KW PSP Kielce
19.29
20.96
40.25
59
40
Szymon Wydra KW PSP Warszawa
19.16
21.47
40.63
60
20
Dariusz Sykut KW PSP Lublin
21.06
19.75
40.81
61
13
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
19.18
22.76
41.94
62
8
Daniel Guzek KW PSP Warszawa
20.29
21.71
42.00
63
22
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
19.99
22.16
42.15
64
3
Michał Dziekan KW PSP Katowice
19.46
26.49
45.95
65
60
Władimir Besczastnow Rosja - Emercom 1
n.klas
13.73
n.klas
66
63
Jewgienij Dubrowin Rosja - Emercom 1
n.klas
15.24
n.klas
67
59
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
n.klas
15.77
n.klas
68
86
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
n.klas
16.41
n.klas
69
81
Siergiej Kozmesku Rosja - Emercom 2
16.54
n.klas
n.klas
70
77
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
n.klas
16.72
n.klas
71
26
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
n.klas
17.39
n.klas
72
65
Krzysztof Wardal KW PSP Lublin
n.klas
18.58
n.klas
73
35
Sławomir Sadowski KW PSP Warszawa
n.klas
20.09
n.klas
74
78
Denis Gackan Rosja - Emercom 2
n.klas
n.klas
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę