7,323,662 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wyniki - X HMPwDP - krajowa

X Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Grudziądz - Toruń 24 - 25 luty 2005 r.

Klasyfikacja indywidualna krajowa - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
71
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
17.16
16.89
16.89
2
68
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
17.43
17.01
17.01
3
74
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
18.07
17.29
17.29
4
56
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
17.41
dyskw.
17.41
5
50
Karol Utrata KW PSP Toruń
17.93
17.56
17.56
6
80
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
17.71
dyskw.
17.71
7
45
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18.16
17.92
17.92
8
44
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
18.49
17.99
17.99
9
43
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18.02
dyskw.
18.02
10
53
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
dyskw.
18.38
18.38
11
34
Jarema Umławski CS PSP Częstochowa
19.03
18.41
18.41
12
14
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
18.42
dyskw.
18.42
13
28
Grzegorz Latkowski KW PSP Lublin
18.52
dyskw.
18.52
14
29
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
18.63
18.76
18.63
15
62
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
dyskw.
18.71
18.71
16
16
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
19.66
18.74
18.74
17
83
Ryszard Kaczor KW PSP Łódź
dyskw.
18.79
18.79
18
30
Jacek Chyliński CS PSP Częstochowa
19.26
19.01
19.01
19
4
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
19.04
0.00
19.04
20
40
Szymon Wydra KW PSP Warszawa
dyskw.
19.16
19.16
21
13
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
20.44
19.18
19.18
22
6
Tomasz Szymański KW PSP Kielce
19.20
0.00
19.20
23
9
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
19.20
dyskw.
19.20
24
17
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
dyskw.
19.22
19.22
25
23
Wojciech Kogut CS PSP Częstochowa
21.99
19.25
19.25
26
33
Grzegorz Rajca KW PSP Kielce
dyskw.
19.29
19.29
27
37
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
19.31
20.73
19.31
28
25
Karol Doryn KW PSP Olsztyn
19.38
21.12
19.38
29
12
Sebastian Szewczyk KW PSP Lublin
dyskw.
19.44
19.44
30
3
Michał Dziekan KW PSP Katowice
dyskw.
0.00
19.46
31
10
Jakub Swendrak KW PSP Katowice
19.89
19.65
19.65
32
19
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
23.54
19.67
19.67
33
2
Ireneusz Rupiński KW PSP Warszawa
19.68
0.00
19.68
34
24
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
21.07
19.69
19.69
35
41
Marcin Zdybel KW PSP Lublin
19.92
dyskw.
19.92
36
22
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
20.59
19.99
19.99
37
15
Andrzej Adamczyk CS PSP Częstochowa
20.14
dyskw.
20.14
38
8
Daniel Guzek KW PSP Warszawa
20.29
dyskw.
20.29
39
36
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
20.47
23.69
20.47
40
11
Stanisław Bartkowiak KW PSP Poznań
20.82
20.48
20.48
41
42
Sławomir Żylak KW PSP Warszawa
20.57
dyskw.
20.57
42
32
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
20.58
dyskw.
20.58
43
7
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
20.79
0.00
20.79
44
21
Józef Pacan KW PSP Łódź
21.02
dyskw.
21.02
45
20
Dariusz Sykut KW PSP Lublin
25.59
21.06
21.06
46
47
Adam Muras CS PSP Częstochowa
21.94
dyskw.
21.94
47
1
Przemysław Burczyński CS PSP Częstochowa
22.82
dyskw.
22.82
48
26
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas
49
27
Mateusz Panek CS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
50
35
Sławomir Sadowski KW PSP Warszawa
dyskw.
dyskw.
n.klas
51
39
Przemysław Girgiel CS PSP Częstochowa
dyskw.
dyskw.
n.klas
52
59
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
53
65
Krzysztof Wardal KW PSP Lublin
dyskw.
dyskw.
n.klas
54
77
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
dyskw.
dyskw.
n.klas
55
86
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
dyskw.
dyskw.
n.klas

Klasyfikacja indywidualna krajowa - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Miejsce
Nr
startowy
imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Bieg 1
Bieg 2
Wynik
zaliczony
1
50
Karol Utrata KW PSP Toruń
14.00
14.31
14.00
2
62
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
14.50
14.20
14.20
3
68
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
14.77
14.61
14.61
4
56
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
14.75
14.72
14.72
5
80
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
15.00
15.61
15.00
6
53
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
16.10
15.15
15.15
7
71
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
16.38
15.21
15.21
8
59
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
17.02
15.77
15.77
9
44
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
dyskw.
16.03
16.03
10
43
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18.10
16.37
16.37
11
86
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
16.41
dyskw.
16.41
12
46
Paweł Gołumski Start indywidualny
18.01
16.46
16.46
13
7
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
18.01
16.68
16.68
14
77
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
dyskw.
16.72
16.72
15
74
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
18.87
16.78
16.78
16
14
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
17.86
17.04
17.04
17
15
Andrzej Adamczyk CS PSP Częstochowa
17.06
dyskw.
17.06
18
26
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
18.39
17.39
17.39
19
4
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
19.17
17.43
17.43
20
23
Wojciech Kogut CS PSP Częstochowa
17.69
17.92
17.69
21
49
Józef Dunajski KW PSP Toruń
19.31
17.83
17.83
22
32
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
18.57
18.12
18.12
23
29
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
20.33
18.25
18.25
24
21
Józef Pacan KW PSP Łódź
18.43
18.43
18.43
25
45
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
18.86
18.58
18.58
26
65
Krzysztof Wardal KW PSP Lublin
19.74
18.58
18.58
27
9
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
21.59
18.63
18.63
28
10
Jakub Swendrak KW PSP Katowice
24.61
18.82
18.82
29
36
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
18.90
19.18
18.90
30
42
Sławomir Żylak KW PSP Warszawa
18.97
19.32
18.97
31
19
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
19.74
18.97
18.97
32
41
Marcin Zdybel KW PSP Lublin
21.65
18.99
18.99
33
37
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
19.37
19.00
19.00
34
25
Karol Doryn KW PSP Olsztyn
19.10
22.29
19.10
35
17
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
21.29
19.35
19.35
36
6
Tomasz Szymański KW PSP Kielce
19.69
19.47
19.47
37
11
Stanisław Bartkowiak KW PSP Poznań
21.41
19.52
19.52
38
20
Dariusz Sykut KW PSP Lublin
19.91
19.75
19.75
39
12
Sebastian Szewczyk KW PSP Lublin
21.26
20.04
20.04
40
2
Ireneusz Rupiński KW PSP Warszawa
20.08
20.50
20.08
41
35
Sławomir Sadowski KW PSP Warszawa
20.09
dyskw.
20.09
42
16
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
20.38
20.16
20.16
43
24
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
dyskw.
20.38
20.38
44
28
Grzegorz Latkowski KW PSP Lublin
21.99
20.56
20.56
45
33
Grzegorz Rajca KW PSP Kielce
25.06
20.96
20.96
46
40
Szymon Wydra KW PSP Warszawa
24.96
21.47
21.47
47
8
Daniel Guzek KW PSP Warszawa
21.71
25.88
21.71
48
22
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
22.16
dyskw.
22.16
49
13
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
dyskw.
22.76
22.76
50
31
Mateusz Nieświec CS PSP Częstochowa
26.06
24.28
24.28
51
38
Andrzej Nowak CS PSP Częstochowa
24.60
26.29
24.60
52
3
Michał Dziekan KW PSP Katowice
dyskw.
26.49
26.49

Klasyfikacja indywidualna krajowa - dwubój pożarniczy

Miejsce
Nr
startowy
Imię Nazwisko
Nazwa drużyny
Setka
Hakówka
Wynik
dwuboju
1
50
Karol Utrata KW PSP Toruń
17.56
14.00
31.56
2
68
Adam Warcaba KW PSP Olsztyn
17.01
14.61
31.62
3
71
Radosław Wawrzyniak KW PSP Toruń
16.89
15.21
32.10
4
56
Maciej Wilczewski KW PSP Toruń
17.41
14.72
32.13
5
80
Jacek Kandybowicz KW PSP Olsztyn
17.71
15.00
32.71
6
62
Artur Tokarczyk KW PSP Toruń
18.71
14.20
32.91
7
53
Sławomir Wawrzak KW PSP Kielce
18.38
15.15
33.53
8
44
Krzysztof Szram KW PSP Olsztyn
17.99
16.03
34.02
9
74
Mirosław Cyrson KW PSP Gdańsk
17.29
16.78
34.07
10
43
Andrzej Wiśniewski KW PSP Toruń
18.02
16.37
34.39
11
14
Krzysztof Synowiec KW PSP Kielce
18.42
17.04
35.46
12
4
Leszek Naranowicz KW PSP Poznań
19.04
17.43
36.47
13
45
Paweł Sieczka KW PSP Kielce
17.92
18.58
36.50
14
29
Przemysław Zieliński KW PSP Łódź
18.63
18.25
36.88
15
23
Wojciech Kogut CS PSP Częstochowa
19.25
17.69
36.94
16
15
Andrzej Adamczyk CS PSP Częstochowa
20.14
17.06
37.20
17
7
Norbert Niedzielski CS PSP Częstochowa
20.79
16.68
37.47
18
9
Marcin Warcaba KW PSP Olsztyn
19.20
18.63
37.83
19
37
Tomasz Musiał KW PSP Poznań
19.31
19.00
38.31
20
10
Jakub Swendrak KW PSP Katowice
19.65
18.82
38.47
21
25
Karol Doryn KW PSP Olsztyn
19.38
19.10
38.48
22
17
Tomasz Wołczkiewicz KW PSP Olsztyn
19.22
19.35
38.57
23
19
Przemysław Chodynicki KW PSP Poznań
19.67
18.97
38.64
24
6
Tomasz Szymański KW PSP Kielce
19.20
19.47
38.67
25
32
Mariusz Piórkowski KW PSP Toruń
20.58
18.12
38.70
26
16
Daniel Jastrzębski KW PSP Warszawa
18.74
20.16
38.90
27
41
Marcin Zdybel KW PSP Lublin
19.92
18.99
38.91
28
28
Grzegorz Latkowski KW PSP Lublin
18.52
20.56
39.08
29
36
Sebastian Papiński KW PSP Katowice
20.47
18.90
39.37
30
21
Józef Pacan KW PSP Łódź
21.02
18.43
39.45
31
12
Sebastian Szewczyk KW PSP Lublin
19.44
20.04
39.48
32
42
Sławomir Żylak KW PSP Warszawa
20.57
18.97
39.54
33
2
Ireneusz Rupiński KW PSP Warszawa
19.68
20.08
39.76
34
11
Stanisław Bartkowiak KW PSP Poznań
20.48
19.52
40.00
35
24
Krzysztof Ochnik KW PSP Warszawa
19.69
20.38
40.07
36
33
Grzegorz Rajca KW PSP Kielce
19.29
20.96
40.25
37
40
Szymon Wydra KW PSP Warszawa
19.16
21.47
40.63
38
20
Dariusz Sykut KW PSP Lublin
21.06
19.75
40.81
39
13
Sebastian Malarczyk KW PSP Łódź
19.18
22.76
41.94
40
8
Daniel Guzek KW PSP Warszawa
20.29
21.71
42.00
41
22
Paweł Węgrzyn KW PSP Kielce
19.99
22.16
42.15
42
3
Michał Dziekan KW PSP Katowice
19.46
26.49
45.95
43
59
Piotr Szysler KW PSP Olsztyn
n.klas
15.77
n.klas
44
86
Mirosław Zaleśny KW PSP Katowice
n.klas
16.41
n.klas
45
77
Konrad Podpora KW PSP Olsztyn
n.klas
16.72
n.klas
46
26
Piotr Jankowski KW PSP Katowice
n.klas
17.39
n.klas
47
65
Krzysztof Wardal KW PSP Lublin
n.klas
18.58
n.klas
48
35
Sławomir Sadowski KW PSP Warszawa
n.klas
20.09
n.klas
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjny



Instrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę