7,343,630 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Wizyta Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w woj. kujawsko-pomorskim
29 marca br. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Zastępca Szefa Obrony Cywilnej Kraju st. bryg. dr. inż. Witold SKOMRA wziął udział w zakończeniu pierwszego dnia XI Halowych Mistrzostw Polski w Dwuboju Pożarniczym rozgrywanych w hali sportowej im. B. Malinowskiego w Grudziądzu.
XI Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym
Wyniki XI Halowych Mistrzostw Polski w Dwuboju Pożarniczym!

klasyfikacja krajowa, klasyfikacja międzynarodowa, dwubój pożarniczy, biegi mistrzów
Udział kujawsko-pomorskich strażaków w Światowych Igrzyskach Policjantów i Strażaków
W zakończonych 26 marca br. w Adelajdzie (Australia) ''Word Police & Fire Games'' reprezentanci woj. kujawsko-pomorskiego Janusz Woźniak i Zbigniew Miciak zdobyli łącznie 9 medali. Janusz Woźniak wywalczył cztery złote medale w biegu na 800 m, 1500 m, sztafecie 4x400 m i chodzie na 5 km oraz srebrny w biegu na 5 km.
Natomiast Zbigniew Miciak zdobył dwa złote medale w biegu cross-country na 10 km i półmaratonie, srebrny w biathlonie (bieg i strzelanie z pistoletu) oraz brązowy w chodzie na 5 km.
Pożar domu opieki społecznej w Dobrzejewicach
W Dobrzejewicach (pow. toruński) 25 marca br. o godz. 20.12 spaleniu uległ magazyn mebli i materacy znajdujący się w piwnicy piętrowego budynku mieszkalnego Domu Opieki Społecznej.
Udział kujawsko-pomorskich strażaków w Światowych Igrzyskach Policjantów i Strażaków
W trwających od 16 marca br. ''Word Police & Fire Games'' w Adelajdzie (Australia) reprezentanci woj. kujawsko-pomorskiego Janusz Woźniak i Zbigniew Miciak zdobyli jak dotychczas 7 medali.
Udział kujawsko-pomorskich strażaków w Światowych Igrzyskach Policjantów i Strażaków
W trzecim dniu rozpoczętych 16 marca br. ''Word Police & Fire Games'' w Adelajdzie (Australia) reprezentant woj. kujawsko-pomorskiego Janusz Woźniak w pierwszym swoim starcie na tych Mistrzostwach w chodzie na 5 km zdobył złoty medal, ustanawiając jednocześnie w tej konkurencji nowy rekord świata.
Groźny pożar zabytkowej kamienicy
W TORUNIU przy ul. Mostowej 15 marca 2007 roku o godz. 9.53 całkowitemu spaleniu uległa konstrukcja dachu, drewniane stropy oraz wyposażenie mieszczącego się na parterze w niezamieszkałej zabytkowej kamienicy PUB-u ''Old Grandmother''.
Udział kujawsko-pomorskich strażaków w Światowych Igrzyskach Policjantów i Strażaków
W tegorocznych "World Police & Fire Games" - tak nazywa się największa sportowa impreza policyjno-strażacka na świecie, które odbędzie się w dniach od 16 do 25 marca w Adelajdzie na południu Australii. To już dwunasta edycja tej imprezy. W tym roku jej organizatorzy zapowiadają rekordową frekwencję, czyli udział ponad 10 tysięcy mundurowych z całego świata i pięć tysięcy osób towarzyszących.
Defibrylator dla KP PSP w Chełmnie
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie 14 lutego br. odbyło się uroczyste przekazanie półautomatycznych defibrylatorów AED wraz z defibrylatorami ćwiczebnymi przedstawicielom Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie i w Chojnicach (woj. pomorskie) oraz Urzędów Miasta w Chełmnie i Lidzbarku Warmińskim (woj. warmińsko-mazurskie).
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę