7,228,254 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Zmiana warty w KW PSP w Toruniu
13 lipca w Komendzie wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, odbyło się uroczyste pożegnanie zdającego obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Ryszarda Gutowskiego.
Ogłoszenie o naborze do służby w Komendzie Powiatowej PSP w Rypinie
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie, 87-500 Rypin, ul. Mławska 48 ogłasza nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko ratownik - kierowca.
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej
W dniu 18 czerwca 2007 roku w Hali Mistrzów we Włocławku odbyła się runda finałowa II Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej. Po doskonałej grze w całym turnieju mistrzem województwa została drużyna z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie KM PSP we Włocławku
III Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej Strażaków
Serdecznie zapraszamy na drugi turniej w ramach "Grand Prix Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Plażowej Piłce Siatkowej Strażaków", który odjedzie się 25, 26 czerwca 2007 r., w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
IX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
Podczas IX Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym padły kolejne rekordy.
Artur Tokarczyk z KP PSP w Chełmnie w dwuboju pożarniczym uzyskał czas 30,72 sek., co jest wynikiem lepszym od obecnego rekordu Polski, ustanowionego również przez Artura o 0,18 sek. Ponadto w biegu dodatkowym o puchar Komendanta Powiatowego PSP w Chełmnie w konkurencji wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni, Artur Tokarczyk uzyskał czas 13.74 sek., co jest wynikiem lepszym od oficjalnego, własnego rekord Polski o 0,15 sek.
Kerax dla Inowrocławia
W połowie maja 2007 roku na wyposażenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu trafił wyprodukowany przez ISS Piotr Wawrzaszek ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z pełnym wyposażeniem, zabudowa na podwoziu Renault Kerax 420.34 (6x6).
IX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym
XI Halowe Mistrzostwa Polski w Dwuboju Pożarniczym

W dniach 23 - 24 maja 2007 r. odbędą się IX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym.
Wojewódzkie obchody Dnia Strażaka
Wojewódzkie uroczystości związane z tegorocznymi obchodami Dnia Strażaka w województwie kujawsko – pomorskim odbyły się w dniu 5 maja br. w Toruniu.
Wziął w nich udział m.in.: bryg. Marek Kubiak komendant główny Państwowej Straży Pożarnej – z-ca szefa Obrony Cywilnej Kraju, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki, wojewoda kujawsko-pomorski Zbigniew Hoffmann, władze administracyjne oraz samorządowe, komendanci miejscy i powiatowi Państwowej Straży Pożarnej z całego województwa, a także przedstawiciele policji i Pomorskiego Okręgu Wojskowego.
Spotkanie sportowców z Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej
Komendant Główny PSP st. bryg. dr inż. Witold Skomra zaprosił 34 strażaków sportowców, którzy reprezentowali Państwową Straż Pożarną na XII Światowych Igrzyskach Policjantów i Strażaków w australijskiej Adelajdzie.
Nabór do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy ogłasza nabór do służby w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy na stanowiska młodszy ratownik oraz młodszy ratownik-kierowca.
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę