7,228,259 unikalne wizyty
Nawigacja
Odnośniki
podmiotowa strona BIP

Strona główna epuap

Nie wypalaj traw

Nie dla czadu

Powódź - ulotka

112

Fundusze pomocowe

Bezpieczne środowisko, Bezpieczny dom, Bezpieczny człowiek

www.termo.kujawy.psp.gov.pl

NFOS

http://www.wfosigw.torun.pl
WFOŚiGW w Toruniu

Recertyfikacja strażaków KP PSP RADZIEJÓW
07 października 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Radziejowie przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Radziejowie.....
Trzydniowa narada pionu operacyjnego województwa kujawsko – pomorskiego
W dniach od 29 września do 1 października 2008 roku wydział operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu zorganizował odprawę szkoleniową dla funkcjonariuszy pionu liniowego Komend Powiatowych i Miejskich województwa kujawsko – pomorskiego. W odprawie uczestniczyli dowódcy jednostek ratowniczo – gaśniczych oraz prowadzący sprawy operacyjne.
Funkcjonariusze Wydziału Operacyjnego doskonalą swoje umiejętności
Kolejni funkcjonariusze wydziału operacyjnego (i pozostałych) uczestniczyli w szkoleniu w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Zajęcia prowadzili doświadczeni wykładowcy Toruńskiej Szkoły Jazdy.
Ćwiczenia praktyczne p.k. "WIKARYJKA 2008"
W dniu 2 października 2008 r. odbyły się ćwiczenia dla jednostek Kompanii Odwodowej Powiatu Włocławskiego oraz pozostałych jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego nie wchodzących w struktury KOPW na obszarach leśnych Leśnictwa Wikaryjskiego.
Szkolenie w zakresie kwalifikowanej I pomocy
Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu w dniach 20-28 września 2008 roku w obiektach OSP Bysław pow. Tuchola realizował szkolenie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków OSP z woj. Kujawsko-Pomorskiego. EGZAMIN końcowy przeprowadzono w niedzielę 28.09.2008 roku....
Recertyfikacja w KP PSP w Golubiu Dobrzyniu
29 września 2008 roku Ośrodek Szkolenia w KW PSP w Toruniu razem z KP PSP w Golubiu Dobrzyniu przeprowadził egzamin sprawdzający (recertyfikacja) w zakresie pierwszej pomocy medycznej dla strażaków KP PSP w Golubiu Dobrzyniu...
Spotkanie robocze „Zespołu ds. opracowania nowych słowników w katalogu sił i środków (KSIS)”.
W dniach 20 - 21 sierpnia br. w siedzibie Komendy Głównej PSP w Warszawie odbyło się spotkanie robocze „Zespołu ds. opracowania nowych słowników w katalogu sił i środków (KSIS)”, którego przewodniczącym jest st. kpt. Michał Gołębiowski.
Odprawa szkoleniowa pionu liniowego województwa kujawsko-pomorskiego
W dniach od 29 września do 1 października 2008 r. w miejscowości Ciche w powiecie brodnickim Wydział Operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej organizuje odprawę szkoleniową pionu liniowego województwa kujawsko-pomorskiego.
W dniu 23 - 24 września 2008 r. odbyło się SYMPOZJUM I ĆWICZENIA RATOWNICZE "GŁOGÓW 2008"
W dniu 23 - 24 września 2008 r. odbyło się Sympozjum nt. "Systemy bezpieczeństwa w zakładach dużego (zwiększonego) ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej" oraz Ćwiczenia ratownicze "GŁOGÓW 2008".
Ćwiczenia 6 Kompanii Gaśniczej INOWROCŁAW w Kruszwicy
W dniu 24 września 2008 r. odbyły się ćwiczenia z udziałem 6 Kompanii Gaśniczej INOWROCŁAW Wojewódzkiej Brygady Odwodowej oraz sił i środków straży pożarnych powiatu inowrocławskiego na kolejowym szlaku komunikacyjnym w Kruszwicy pk."KRUSZWICA 2008".
Informacje o zdarzeniach
Kanał informacyjnyInstrukcja obsługi RSS

Rzecznicy prasowi

Na skróty
Rekrutacja do PSP
Przetargi
Informacja o składnikach majątku
Poprawa efektywności energetycznej
Wykaz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż.
Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa
Sport
Sport pożarniczy
Wyniki
Rekordy
Regulaminy
Plażowa piłka siatkowa
IV Grand Prix PPS
III Grand Prix PPS
II Grand Prix PPS
Konkursy
OTWP
Zawody TFA
TFA
Poczta
Poczta Kujawy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przetłumacz stronę